Keresés

Részletes keresés

Munchausen Creative Commons License 2000.06.23 0 0 6
Najó, MEA CULPA csak kimozdult belőlem valahogy a tegnapi Fábry hatás.
Megaztán oly jó volt a felvezetés, nem?
Előzmény: csn (5)
csn Creative Commons License 2000.06.23 0 0 5
Mondjuk ennyire nem poenos.

Mondjuk parkolhattal volna ott, es most vakarhatnad a fejed (ha van autod).
Mondjuk setalhattal volna epp akkor ott, vagy valamelyik csaladtagod.
Mondjuk most epp holttest-azonositason is lehetnel... vagy pont te is lehetnel a tepsin.
Igy poenkodj.

Az Aranykez u. robbantas bebizonyitotta, hogy a ganxta csavok nem feltetlenul vannak figyelemmel a kivulallo, artatlan aldozatokra. Ugyhogy az a frazis, miszerint "hadd irtsak csak egymast" mar nem all meg. :(

Előzmény: Munchausen (4)
Munchausen Creative Commons License 2000.06.23 0 0 4
Hát csávókáim tudjátok az úgy volt, hogy felugrott a Döme, hogy menjünk már el inni egyet, mert ebben a qrva melegben nem tud alunni. Ez még este 10 felé lehetett, meglátokattunk pár helyt, aztán a Dömének eszébe jutott, hogy fel kell ugrania a Sanyi bácsihoz, mert mostanában elkezdte piszkálni ez a Laci gyerek és van még nála valami csomag, amit még a Dityó hagyott nála, mikor jött azokkal a szlovák fickókkal, na szépen föl is ugrottunk a Sanyi bácsihoz, elhoztuk a cuccost, de ez a marha Döme elkezdett kiváncsiskodni, hogy mi lehet benne, mondom neki, hogy hagyja a fenébe az egészet, kikaptam a kezéből és jó messzire elhajítottam egy parkoló autó felé. Aztán már csak arra emlékszem, hogy csupa üvegcserép minden, a Döme meg sűrű b@zdmegezés kiséretében rángatott el a környékről. ;-)))
Előzmény: TCrown (-)
GGAB Creative Commons License 2000.06.23 0 0 3
Hát elég szép látvány, ahogy mentem a munkahelyre.
Egy kocsit már elvittek, és ott van még egy Suzuki, szinte szénné égve, meg egy másik, hasonló állapotban.A kirakatok ripityára törve, tiszta dzsuva az utca stb.
Bámészkodó emberek, hülyeségeket beszélnek...
Mindez 7.15-kor, Rtl Klub GGAB-ot hallották :)
Előzmény: Zaturek Manfred (2)
Zaturek Manfred Creative Commons License 2000.06.23 0 0 2
MTI: Robbanás a pesti Belvárosban

Budapest, 2000. június 23. (MTI) - Feltehetően egy gépkocsiba rejtett pokolgép robbant péntek hajnalban Budapesten a Galamb utcában, nem messze az emlékezetes
Aranykéz utcai robbantás helyszínétől - jelentette az MTI munkatársa a helyszínről. A
detonáció hajnali két óra tájban következett be, a robbanás nyomán két
személygépkocsi kiégett, egy harmadik pedig súlyosan megrongálódott, üzleti kirakatok
és ablakok törtek be a környéken. Személyi sérülés azonban nem történt.
A környéket elkerítették, rendőrség az esetet szakértők bevonásával vizsgálja, a reggeli
órákban még a nyomok rögzítésén és az adatok gyűjtésén dolgoztak. A Budapesti
Rendőr-főkapitányság illetékesei eddig nem tudtak felvilágosítást adni az ügy részleteiről. Így
egyelőre azt sem lehet tudni, hogy milyen robbanószer robbant, illetve hogy ki, vagy mi ellen
irányult a támadás.
A robbanás következtében üzletek kirakatüvegei törtek be, a megrongálódott autók
szélvédőszilánkjai borítják az úttestet, és ablaküveg szilánkok láthatók a robbanás
helyszínéhez közeli járdákon. A robbanás következtében keletkezett tűz egy ottani épület
homlokzatát is bekormozta.
Csaknem két éve, éppen pár méterrel a jelenlegi robbanás helyszínétől, az Aranykéz
utcában történt iszonyatos erejű autós bombamerénylet, melynek során négy ember életét
vesztette és több mint húszan megsérültek.

Sinus Creative Commons License 2000.06.23 0 0 1
2 korul jottem haza, kobanyan is kurvanagy fust volt, de szagot nem ereztem. Aszittem a sörök teszik. Ami még mindig meglehet.
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.23 0 0 0
passz
00
v.t.
TCrown Creative Commons License 2000.06.23 0 0 topiknyitó
Szóval sétálok egy haverommal a budai rakparton, és mikor a Gellért tér felé járunk, egy óriási dörrenés hallatszik a pesti oldalról. Aztán mikor jöttem át a Szabadság-hidon, már egy jókora füstfelhő is látszott a város felett, az eredete valahol pesten, jóval lejjeb lehetett, bár nehéz ezt sötétben megmondani. El akartam menni, megnézni hogy mi történt, és elindultam a Ferencziek tere felé, de hogy nem volt nyilt kilátásom, mint a Duna felett, már nem látszott a füstfelhő, nem volt értelme tovább mennem.
De a levegő, az égett szagú volt a Ferencziek terén is, az Astoriánál is, és most is érzem, ahogy nyitva van az ablakom a Kálvin tér közelében.
Mi a fene történt???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!