Keresés

Részletes keresés

Hösurg21 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 13
'A logikus gondolkodás azt suggalja, hogy fogadjuk el az elfogadhatatlant és készüljünk fel rá.'
- igen, a Ki mit tud-on versenyt kellene rendezni, hogy ki tud szívhezszólóbban vinnyogni.
Előzmény: Vata (-)
Petronella Creative Commons License 2000.06.21 0 0 10
Épp ez a baj, hogy valószínűleg nem. Talán tehetnénk róla, hogy ők is a hazájuknak érezzék Magyarországot, és nem amiatt kéne aggódni, hogy mi lesz, ha "ezek" tovább szaporodnak.
Előzmény: Vata (6)
szalonna Creative Commons License 2000.06.21 0 0 9
OFF [a topikcimhez] Én meg már azt hittem, hogy az Új Generáció magyarosította a nevét :) ON
PuPu Creative Commons License 2000.06.21 0 0 8
Jézusmária!
És ezt csak így, - biztonsági őv nélkül?
Végrendeletet írtál?
:O)))
Előzmény: Törölt nick (5)
Vata Creative Commons License 2000.06.21 0 0 7
Pixy, mi az a sose? 200 év?
Előzmény: Törölt nick (5)
Vata Creative Commons License 2000.06.21 0 0 6
Nem szükségszerűen nekem nem magyar. A cigánynak magyar a cigány?
Előzmény: aggályos (3)
europeer Creative Commons License 2000.06.20 0 0 4
Az a nyilvan "euro" gondolat nem mondhato "euro" gondolatnak, mert statisztikai adatokkal mutathato az elteres peldaul Nemetorszag es Portugalia eseten.
A betelepitesek nem csak egy "euro" gondolattol jonnek. Ezen azert gondolkodjal el!
Előzmény: Vata (-)
aggályos Creative Commons License 2000.06.20 0 0 3
Értem: kisebbségi, de uralkodó:(
Aztán az a cigány neked miért nem magyar ?
BENTA Creative Commons License 2000.06.20 0 0 2
Esetleg megadhatnák a fiataloknak a legfontosabbat, a biztonságérzetet, és akkor már nem is fogyna annyira a magyar. Emlékeztek a 3 gyerek után kapott lakás, az építkazéshez adott tömeges támogatás hatására? ( Persze ehhez az is hozzátartozott, hogy nem kellett azon törni a fejünket, hogy miből fizetjük vissza, mert volt munkahely.)
PuPu Creative Commons License 2000.06.20 0 0 1
Há nincs más kigázolás Gádzsokám, - dzsavesz Amerikába...
Igaz, ottan + jönnek a spanyolok...
:O)))
Előzmény: Vata (-)
cinquecento Creative Commons License 2000.06.20 0 0 0
... és a mai első nulla.
Előzmény: Vata (-)
Vata Creative Commons License 2000.06.20 0 0 topiknyitó
Elöször is néhány tény: 1 az ország lakossága rohamosan csökken az alacsony születésszám miatt. 2 Már elkezdték adagolni azt a nyilván "euro" gondolatot, hogy a csökkeno lakosságot idegen bevándorlókkal, feltehetoen harmadik világbeliekkel, pótolják. 3 A cigány kissebbség viszonylag rövid idon belül többséget fog alkotni.

Következtetés: a mai magyar gyerekek lesznek valószinuleg az utolsó nemzedék, amely még úgy fog felnoni, hogy a többségi nemzet részét alkotja és igy még élvezi az elonyeit annak a körülménynek, hogy a magyar nyelv és kultúra bizonyos fokú védettséget élvez és elonyben részesül.

Kevés ember szeret ezzel a dologgal szembenézni, de ez nem jelenti azt, hogy az nem fog bekövetkezni. A logikus gondolkodás azt suggalja, hogy fogadjuk el az elfogadhatatlant és készüljünk fel rá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!