Keresés

Részletes keresés

jee_c Creative Commons License 2004.03.17 0 0 7241
Nincs az a veszett nagy nyüzsgés itt...

Holnap reggel Komi valaki? Mondjuk 50-es medence?

pa3 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 7240

Szoasztok,

Aki még itthon lesz szombaton..
17:30 körül leszek a Komiban.

Üdv,

Csaba

Sine lege Creative Commons License 2004.03.11 0 0 7239
Info:

Kirk Krack, Mandy-Rae Cruickshank, Martin Stepanek, George "Doc" Lopez, and Tony Marcuccino are all on Grand Cayman right now getting prepared for Mandy-Rae and Martin's world record attempts in Constant Ballast and Free Immersion later this month. Check here often for Kirk's daily updates of their training.

A cím:

http://www.performancefreediving.com/news/news_2004.html#video

Umbi (Janiii) Creative Commons License 2004.03.09 0 0 7238
Jó estét mindenkinek!

Régen tudtam már itt lenni, most beugrottam.

Valaki érdeklődött túrákról... Szemfüles és nagyon figyelmes olvasók talán emlékeznek egy beszólásra, amiből lett egy túra Vis szigetre. Most indulunk szombaton, és ki tudja mikor jövünk haza. Tán haza sem jövünk.

Úgyhogy csak tessék figyelni ismerkedni a csapattal pl. a szombatokon. A túraszezon meg már elkezdődött. Jövő héten ezerrel fog dübörögni.

U

Carcharodon Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7237
Koma!
Madame Karka ma Jengibengizik az összes nagy pocakjával (hiába, nem lehet elég korán kezdeni formálni a gyermekek zenei ízlését) - én meg ilyenformán pesztrálkodom otthon...
Jó mókát!
Krk
Előzmény: tzuiop (7235)
prézlimájer Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7236
Vasárnap Blues Fesztivál a Pecsában! (horror a belépö)
Előzmény: tzuiop (7235)
tzuiop Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7235
Karka!

Ma este?

Yengi-bengi vagy Tutu?
20 vagy 21 h?
Millenáris oder Alcatraz?

cujop

Előzmény: Carcharodon (7231)
Florance Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7234
Nagyon kedves Tőled, köszönöm szépen!

flo

Előzmény: Scuba (7232)
jee_c Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7233
Hali,

hacsak úgy nem. :)

Njugop!

Nekem Gyöngyösön volt hasonló tapasztalatom: a jegykezelő hölgy mondta nekem érkezéskor, hogy lehet, hogy majd pályabérletet kell fizetnem - ez ott egyébként nem volt olyan vészes összeg, sőt különben is olcsó volt a belépő. Azt mondta, hogy erre akkor lesz szükség, ha a zsúfoltság miatt az úszómester úgy ítéli meg. Végül nem így lett, és a normálisan kifizetett belépőjegy árán úsztam.

Szerenecsére még nem jártam így egy strandon, uszodában sem, de ez sajnos "benne van a pakliban". Amit Karka, Zoooman mondott az alapján talán mennni fog. Sok sikert hozzá!

jee

Előzmény: Sine lege (7229)
Scuba Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7232
Kellemes Nőnapot kívánok minden kedves nő búvártársamnak.
Carcharodon Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7231
Hahó Nyú! Amennyiben az sz.hely rövidítés kedvenc nyugatmagyarországi fővárosomat jelenti, akkor értetlenül állok az esemény előtt. Ugyanis nem volt véletlen, hogy épp ott rendeztük a versenyt - ebben az uszoda hozzáállása is döntő volt - meg legjobb tudomásom szerint az intézmény kíváló kapcsolatot ápol a helyi búvárklubbal (az A betűssel) és annak tagjaival. Szóval azt gondolnám, hogy ezek után akkor a mezei apneistát sem zargatják... Mindenesetre szerintem is egy kellemes csevejt megér a dolog a helyi illetékes elvtársakkal - vagy a buvarakkal is talán...

Uff,
Karka

Előzmény: njugup (7227)
Sine lege Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7230
Gratulálok az újonnan megválasztott tisztségviselőknek (Scubának, Umbinak, Flonak, Bákosnak)! Remélem nem felejtettem ki senkit sem?

Üdv,SL

Sine lege Creative Commons License 2004.03.08 0 0 7229
Jee!

Tavaly júniusi uszásról van szó -vagy júliusi- és már jó ideje hivatalos világcsúcsként van számontartva. Ebből arra következtetek, hogy bizony ez egy jól sikerült gyakorlat volt.

A "dánod" miatt, pedig ne búsulj, ők sem vágják a magyart...:)

SL

Előzmény: jee_c (7225)
zoooman Creative Commons License 2004.03.06 0 0 7228
1. Mondd azt hogy te is vizilabdás vagy és ez egy különleges edzés.
2. Kérdezd meg mit szeretne cserébe hogy ez őt ne zavarja.
3. Keresd meg a főnökét és szépen kérd meg, hogy edzhess.
4. Kérd meg hogy felügyeljen rád némi jutalékért. /én is ezt csinálom/

ZOOO

Előzmény: njugup (7227)
njugup Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7227
Üdv Néktek!

Tegnap komoly trauma ért.
Este fél kilenckor, zárás előtt egy fél órával úszkálok a sz.helyi uszi nagymedencéjében keresztben, a kihúzott vízilabda kapu mögötti óriási térségben, rajtam kívül senki nem volt a medencében csak a vízilabdázók a kapu másik oldalán. Odajön az úszómester, hogy tilos uszonyt használni, vegyem le. Kérdem miért, kit zavarok vele. Tiltja a házirend, tábortüzet is rakhatnék, azzal sem zavarnék senkit, mégsem szabad. Kicsit még erősködtem, erre kinyögte, hogy béreljek sávot, ott használhatom.
Nem vitatkoztam tovább...
Megjegyzem kb. másfél hónapja rendszeresen jártam az usziba és eddig nem zavartam senkit.
Felétek mizus, ott is ilyem portásmentalitású úszómesterek vannak?
Nem tudom mitévő legyek teljesen le vagyok törve, nem akarom annyiban hagyni, de szélmalomharcnak tűnik.

nj

Florance Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7226
szerintem, hogy 'Lélegezz!'....

holnap akkor aki gondolja fél2-2 körül lent leszünk páran Komiban

kellemes 7végét

flo

Előzmény: jee_c (7225)
jee_c Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7225
Csekkeltem. Mit kiabál egy fazon a végén? Valami súlyt ismételget? Nem vagyok penge dánul, szóval nem tudom..

Sirály a srác. Remélem ez a rekordja sikerül. (Én nem láttam semmi problémát a végén)

jee

Előzmény: Sine lege (7220)
Florance Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7224
iiiiigeeeen!
remélhetőleg BúvárÁkos, SL,jee_c és én.
GYERE!

flo

Előzmény: prézlimájer (7223)
prézlimájer Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7223
Valaki megy úszni a közgyülés elött holnap?
Florance Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7222
igen-igen....nagyon jó a srác...abszolút harmónikus a mozgása, persze nagy előnye -pl. velem szemben-, hogy jó magas, hosszú kezek, lábak....
nekem is 75 megy max, de inkább monofinezek.

flo

Előzmény: zoooman (7221)
zoooman Creative Commons License 2004.03.05 0 0 7221
EZ K.... NAGY!!!
Én is így csinálom mégis fel kell jönnöm 75m-nél.
Ez még a fele sincs!
Előzmény: Sine lege (7220)
Sine lege Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7220
Csabi!

Itt a cím, amit ígértem (Stig,166m):

http://www.danskfridykkerforbund.dk/video/DNF-Severinsen166m.wmv

és persze mindenki másnak, akit érdekel!

B.

Carcharodon Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7219
Dzsí!

Gondoltam, ha már éppen itt lófrálok... Igen, Attila volt, aki a szabadtüdős filmet (amit az első Extrem tv-s riportban be is mutattunk tavaly ilyenkor) is csinálta az Akadémián velünk... Meg akár a MAN-ra is eljött volna... Mellesleg van egy másik expedíciós srác, aki meg itt dolgozik nálunk a cégnél! Hogy, hogy került bele a csapatba az rejtély...

Az időpontváltozást azt gondolom, hogy Gyúró biztosan nem tudja - mivel melegebb égtájakon lubickol, de remélhetőleg Branka azért tudja, hogy mit kell ilyenkor tenni! ;-)

Na, elmentem,
Krk

Előzmény: jee_c (7218)
jee_c Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7218
Még mielőtt nagyon beleélnétek magatokat az április 7-ei időpontba, szólok, hogy a Tengeri Só legközelebbi időpontja április 14. Ezt tegnap mondta Branka.

Jules és Gyuró előadása is be lett jelentve az egész programmal együtt. Gondolom velük már beszélt ez ügyben (a kiveteles második szerda ügyében). (még a weblapon /www.tengeriso.hu/ is rosszul szerepel a dátum)

Egyébként tegnapi Són nagyon jó volt az antarktiszi expedícióról szóló előadás, és Anna előadása is jó volt, csak sajnos nem jutott rá elég idő. A végén már sürgettek bennünket az épület elhagyására (este 10 óra).

Pa3! Te ismered valamelyik expediciós srácot, ha jól emlékszem. Melyiküket? Molnár Attila Dávidot?

üdv,
jee

Előzmény: pa3 (7215)
Carcharodon Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7217
Koma!

Papucs nuku - azt be kell szerezned (természetesen az Omer Millenium a legjobb)!
És tényleg jó!
És az árengedményt BPetyával kell lebeszélni, ő a boltos - én csak őriztem mostanáig.
Ha nem kell senkinek, akkor gondolom végső soron visszarepül Oroszhonba.
Viszlát szombaton,
Karka

Előzmény: tzuiop (7213)
zoooman Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7216
Valóban szerda, én március 7.-ét néztem valami oknál fogva.
A közös edzésben én is benne lennék, bár Debrecen kicsit messze esik Bp.-től egy edzés kedvéért,de majd megoldom.
Április 3.-án Buda napján megpróbálom összehozni.

ZOOO

Előzmény: pa3 (7215)
pa3 Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7215
Szia,

Április 7. nem vasárnap, hanem szerda. A Tengeri Só előadásokat mindig a hónap első szerdáján tartják. Itt bővebb információkat találsz a programról: www.tengeriso.hu

Ettől függetlenül összehozhatunk egy közös edzést valamelyik szombaton.

Üdv,

Csaba

Előzmény: zoooman (7214)
zoooman Creative Commons License 2004.03.03 0 0 7214
Az ápr. 7.-i előadás engem is nagyon érdekelne mindenképpen megpróbálok Bp.-re utazni.
Ha jól tudom az vasárnap, nem-e lehetn-e előzőnap, azaz szombaton összeszervezni egy közös edzést, résztvennék csak úgy ismerkedés céljából.
A nyári táborrock is érdekelnének , ha beférnék.
tzuiop Creative Commons License 2004.03.03 0 0 7213
Szia Cápali!

Megvegyem?
Van hozzá papucs, vagy azt külön kell szerválni?

Tényleg jó?

Az első tíz vásárlónak van kedvezmény?
:))

Előzmény: Carcharodon (7212)
Carcharodon Creative Commons License 2004.03.03 0 0 7212
Borvirágost!

Egy társadalmi célú hirdetés következik:

Ha valaki nem kötelezte el magát erősen a monofinek mellett és nem akar párszáz euróval rövidebb lenni azért, hogy hosszabb lehessen egy C4-gyel, akkor annak lehet, hogy jó alkalom lenne kipróbálni, majd megvenni azt a PowerBlade pengét (nálunk csak Póver Béla), ami nálam leledzik már jó ideje (használatlanul). Ára 90USD.

Balázs Peti a forrás, de most vettük észre, hogy ez még mindig nálam van és ha kell, akkor visszaszállíttatja, de jobb lenne, ha elkelne "házon belül". A penge anyaga ugyanaz a NYÁKlap, mint amiből a monok készülnek, alakja/hossza szinte megegyezik a C4-gyel és közepes keménységű/lágyságú, vagyis ideális.

Én az enyémet már egy éve használom és nagyon klassz...

Ha szükséges elviszem a Közgyűlésre is - de keressetek mailben/mobilon, ha érdekes!

Tengermély tisztelettel,
Karka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!