Keresés

Részletes keresés

ementálib Creative Commons License 6 órája -3 2 5564

ne hulyeskedjel mar baszki,45(!!!) buntetot dobtatok úgy hogy egész szezonban egy-másfél méterről védekezünk:D

ellenünk aztán tényleg nem egy nagy érdem 100pontot dobni,de a felét büntetőből az egyenesen kurvaciki…igaza van kristófnak

 

ha egy (egyetlen irányítója nélküli)hatfős csapatból négy(!)embert kipontoznak azon mit menedzselsz?

 

a(nem)rotálásról a fiatalok (nem) szerepeltetéséről mindenkinek -nekem is- megvan a véleménye lehet ezen filozofálni,meg kell is,csak egyszer végre már érjen véget ez a kurva szánalmas méltatlan bohózat/thiller(ki honnan nézi)amit playoutnak hívnak,mert amíg kiesési gondjaink lehetnek addig nem az okoskodás ideje van hanem a meccsnyerésé.

Előzmény: HDO (5562)
DRodman91 Creative Commons License 7 órája 0 4 5563

Mondjuk abban igaza van, hogy a háromból kettőt nyernünk kellett volna. Konkrétan, ha egy zsák krumplit odarakunk a kispadra Tatu helyére, már az is elég lett volna a győzelemhez...

Előzmény: HDO (5562)
HDO Creative Commons License 8 órája 0 3 5562

A fene sem foglalkozott volna ezzel a meccsel, és baromira nem hoztam volna fel, hogy idén eddig ki mennyit nyert a másik ellen, ha Takács nem bölcselkedik.

Egy alapvetően végig szoros meccsen 12 pontos előnyt le kellett volna tudni menedzselni.

Előzmény: bio22 (5560)
benceg 78 Creative Commons License 9 órája 0 3 5561

Nagy itt a baj,de ez meccs nem a bîrókon ment el. Nulla rotáció, időnként teljesen önző játék,buta hibák.  Aztán ezek után is fenn maradt Fepu is , látszott ez ma neki nem megy. Ha Tatu tudja hogy meddig nincs Duro, Basic, akkor az edzéseken talán a cserékre is készülni kell. A vége ezen megy el mindig, a végén fáradtak, nem megy az se, ami menne. A padon legalább a két fiatal,Schmera, Herczeg kell hogy innentől játszon. Kiss és Doktor mutatóit nézve, és az eddigi eredményeket,ettől csak jobb lehet.

Mondjuk ez a tegnapi meccs mindent is elmond . Az edző felelőssége, hogy jól használja a padot is!

bio22 Creative Commons License 10 órája -1 2 5560

Ejha…

Annyira tipikus ez a 3/3 megnyilvánulás.

Tudom-tudom, ilyenkor az elmúlt évek már nem számítanak, egyesek pedig már csak a múltból élnek és élhetnek 😁 és hülyegyerekezni, meg kioktatni is alap.

 

Előzmény: HDO (5555)
Mivagyunka... Creative Commons License 10 órája 0 2 5559

Hülyegyerek?

 

Azért ez elég erős...

 

 

Előzmény: HDO (5555)
Red037 Creative Commons License 11 órája -6 0 5558

Mit vartunk a 3 kocsogtol! Buzi mkosz utal minket! Ha egyszer lenne ilyen nem

is lenne baj de sajnos egy evbe 5-6szor elofordul, hogy nagyon lathatoan ellenunk fujnak!

Es gondolj bele ha Samu lett volna.

Előzmény: tyhaliburton0 (5557)
tyhaliburton0 Creative Commons License 11 órája -4 0 5557

nem hazudott🤷

 

31 fault - 45 büntető

26 fault - 27 büntető

 

Nem kicsit lejtett tegnap az a bizonyos hazai pálya 

Előzmény: HDO (5555)
Red037 Creative Commons License 13 órája 0 0 5556

Ezt ki mondta? 

Előzmény: HDO (5555)
HDO Creative Commons License 17 órája -6 4 5555

“Ez a második meccsünk volt itt az idei évben, ahol jobban megérdemeltük volna a győzelmet.”

3/3, hülyegyerek. De legalább a kezed tennéd fel, ha faultolsz, dumagép!

dontay Creative Commons License 22 órája -2 2 5554

Nem láttam a meccset, de a statból az jön le, hogy megpróbáltunk védekezni.

Arra elég volt, hogy kipontozódjon 4 játékos (összesen 90 játékperc alatt) meg az ellenfél dobjon 45 büntetőt.

 

De legalább megpróbáltuk...

tyhaliburton0 Creative Commons License 22 órája 0 5 5553

Őstehetség.... 

Takácsot és Némethet sikerült elüldözni már, az ilyen játékosokat meg év elején a kezdőbe akarta a csarnok 80%-a...

Előzmény: DRodman91 (5547)
benceg 78 Creative Commons License 23 órája -1 2 5552

Tatu mire is várt??  Miért is nem cserélt közbe!  Schmeràt méltatlan módon mellőzi, hagyjuk hogy mindenki is kipontozódjon, nem lehet így meccset nyerni. Lélektelen,vagyis lélekölő nézni is ezt az egészet!!

Előzmény: ementálib (5551)
ementálib Creative Commons License 23 órája 0 3 5551

kapos nyert,kecso nyert, folytatodik a flugos futam...

pedig ez egy agyonnyert meccs volt 25.perc +12 és osszezuhant ellenfélnél volt a felállás ,erre mi billennünk ki bravó

keserves egy szezonvég ez...

Red037 Creative Commons License 24 órája 0 3 5550

Eladtunk 12 pontos elonyt szep volt!

DRodman91 Creative Commons License 24 órája -1 4 5549

Tatu vajon mikor veszi észre, hogy Fepu pályán tarthatatlan? Védekezésben nettó emberhátrány. Támadásban meg feladják, hogy próbálja megoldani ő. Egyszer sem sikerült természetesen...

dontay Creative Commons License 24 órája 0 2 5548

16/16 büntető? Ilyen volt már a XXI. században?

DRodman91 Creative Commons License 24 órája -1 6 5547

Van Kiss Matyinál rosszabb és butább játékos az NB1-ben?

dontay Creative Commons License 24 órája 0 3 5546

Ha azt mondják, három hónap alatt harmadszor is fo..ott egész héten, akkor betojok.

Előzmény: ementálib (5545)
ementálib Creative Commons License 25 órája 0 0 5545

Basic?

rosmaringo Creative Commons License 25 órája 0 2 5544

Ez a Red Black Vikings zászló KMD emblémával ellátva, hogy kell értelmezni? 

 

MTEEEEeeeee

Red037 Creative Commons License 3 napja 0 0 5543

Ahogy tavaly az Edwards!

Előzmény: balldontlie (5541)
kendeffy Creative Commons License 3 napja -1 1 5542

Világos, hogy ez a  keret nem tud védekezni, de jó esetben támadni igen. Basic is az extra asszisz-képességével a támadást erősíti, de védő oldalon mintha nem is lenne ott. Érdekes, hogy mostanában Morgan próbál védekezni és rendesen oda teszi magát. Jó lenne, ha a 3 idegenbeli meccsből legalább 1-et megcsípni. Akkor kisebb lenne a nyomás. De a tegnapi győzelem jól jött. Konate megérkezett. Kár, hogy nem előbb...

Előzmény: realfan (5540)
balldontlie Creative Commons License 3 napja 0 2 5541

Morgan kapcsán csak annyit, hogy nem csak, hogy beleteszi magát, hanem állítólag komoly szerepe van abban, hogy a többiek hozzáállása javult az elmúlt hetek óta. Közeli embertől hallottam, hogy a Kecskemét meccs utáni első edzésen lekiabálta a korpát a többiek fejéről, hogy mégis hogyan kellene hozzáállni a maradék meccsekhez.

 

Ordas nagy alibi volt előtte Ő is, de ezzel nagyot nőtt a szememben és lehet, hogy azt az impulzust adta meg a csapatnak, amire a szakma már nem volt képes. Nekem ez abszolút a nem várt helyről jött kategória :))

Előzmény: realfan (5540)
realfan Creative Commons License 3 napja -1 6 5540

Ahogy azt is meg lehet nézni, hogy mennyire volt igaz, hogy Morgan és Tolbert lelépnek az alsóház előtt - aztán nem csak itt vannak, hanem rendesen beleteszik magukat. És nem azért, mert rohadtul szeretnek itt játszani, hanem egyszerűen profi kosárlabdázók. De ezt a pletykát is elindította valaki és ahogy lenni szokott sikertelenség esetén, nagy rá a fogékonyság. Azért egy mélyinterjút készítenék az ilyen emberrel, hogy mégis hogyan érzi magát és a csapathoz való viszonyát milyennek értékeli.

 

Mindenesetre Konaté tegnap megérkezett, minden hibájával együtt 23 perc, 22 pont és adott egy-két olyan elzárást, amivel Ihringnek a maradék kedvét is elvette a védekezéstől. Az meg továbbra is igaz, hogy aki nem rak munkát a dífenzbe, azt megszórjuk. Takács olyan első félidőt csinált, mint januárban Egerszegen. A Basic - Morgan páros 17 gólpasszt adott, ami eléggé rendben van.

 

Kellett is a győzelem, mert az Oroszlány mindeközben mindent elkövet, hogy ne segítsen rajtunk. Tulajdonképpen az alsóház első 4 fordulójában az OSE volt a leggyengébb csapat. Kilencedikként érkeztek, az első fordulóban otthon leizzadták a tizennegyediket, azóta három vereség. Gondolom persze majd minket jól megszórnak szombaton...

Előzmény: bio22 (5539)
bio22 Creative Commons License 3 napja -2 2 5539

Ez azért így teljesen nem igaz, tudtuk (bocs, tudták) hogy van vele olyan probléma, ami minimum kérdéses.

De kibontani minden részletét a történetnek nem az én tisztem és már felesleges is lenne.

Amennyire én tudom, itt azért nem voltunk teljesen balfékek… 

Előzmény: kutyara der (5538)
kutyara der Creative Commons License 3 napja 0 3 5538

az mennyit elmond rolunk hogy ha nem jon kozbe semmi akkor sylla utan siman idehozzuk ezt a paksi centert,aztan meg krokodilkonnyekkel huppogtek hogy lecsaptak a kezukrol!!

 

 

 

dontay Creative Commons License 3 napja 0 5 5537

Ha hússzal kevesebbet dobnánk és hússzal kevesebbet kapnánk, mint ma, akkor nem itt lennénk.

Ez a csapat egyszerűen képtelen védekezni.

Előzmény: ementálib (5535)
csabi.kmd Creative Commons License 3 napja -2 5 5536

Utolsóhoz; bocs, de akkor vagy írd le rendesen vagy sehogy.

 

 

Előzmény: ementálib (5535)
ementálib Creative Commons License 3 napja -1 3 5535

egyetlen leszűrhető tanulság:

nem azok a csapatok vannak itt "lent" akiknél nincs extraklasszis nehéztüzér,támadóember vagy ánblokk nagy offenzív réting,hanem azok akik keresztbe-hosszába basznak bele a védekezésbe.

 

a klasszikus még mindig igaz és örökké igaz lesz:

támadással meccset lehet nyerni,védekezéssel bajnokságot  (mi ma nyertünk egy meccset)

 

taki ha igaz,borzasztóan sajnálnám:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!