Keresés

Részletes keresés

ziz2 Creative Commons License 2000.07.05 0 0 3
mindennki legyen ott az Apollon és a nu schoolos LAYO& BUSCHWAKÁN.....
ez a kettő kurva jó buli lesz::::))))))))))))
ziz2 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 2
Ja,ja félreértés ne essék, nem fikázni akarom a szigetet, csak a mostani trendeknek megfelelően jóval nagyobb hangsúlyt kellet volna kapnia napjaink buli és tánczenéjének, olyanoknak amiket a jobbnál jobb partykon hallhatunk,és néha láthatunk. Én csak azért vagyok szomorú, mert tudom hogy a sziget szervezők között is nagyon sokan hallgatják és szeretik ezt a zenét, és a line up összeállításánál végesek a lehetőségek. Inkább azért vagyok elkeseredve mert most próbálkozást sem láttam a részükről, hogy az ilyen fajta zene is "súlyának" megfelelően legyen képviselve a szigeten. Imádom a magyar szcénát(plataivscadikvsmango,anima,neo,másfél....)de őket bármikor láthatom az év folyamán> pont erről szólna a sziget hogy 1-2 világnagyságot is láthassunk a szigeten,de ezen az éven sajnos a punk zene került az előtérbe.Reménykedem hátha jövőre az angol klubkultúra által felemelkedett előadók és művészek fognak hasonló számban megjelenni a szigeten. Az is egyértelmű, hogy a szigetnek nemzetközi szinten a német fiatalokra kell épiteni, mivel ők legalább fizetőképes piac... Kár hogy messze van Hollandia,Anglia....
minus3 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 1
Ja, és hozzák el következő DJ-ket is: Grooverider, Fabio, Ed Rush, Optical, Fierce, Matrix, Storm, Mickey Finn, Kenny Ken, DJSS, Andy C, Kemal, Loxy, )EIB(, Bailey, Dillinja, Doc Scott, Red, Rob Playford, Peshay, LTJ Bukem, Roni Size, Krust, Die, Suv, Alex Reece, ÉS FŐLEG: PETER KRUDER + RICHARD DORFMEISTER!
Jöhetnek jobb MC-k is, a Navigator mindenképpen... bepakolni őket egy naaagy sátorba, mint tavaly a dnb islanden az Ozonékat, és akkor egy hétig kurvára jól érezném magamat...
De azzal kell beérni ami van. Pl lesz BIZTOS Palotaicadik, meg többi hungarian dnb-s alak, aztán lesznek az értelmes zenét nyújtó Másfél, Korai, Colorstar stb, izgatottan várom Yonderboi-t, aztán ott lesz azért az Apollo a nagyszínpadon...
microsoft Creative Commons License 2000.06.15 0 0 0

Hi. ziz2, nem fikázni kell őket. Inkább tiszteljük őket is, hogy életben tartják a szigetet számunkra is.
Teljesen 101 százalékig biztos vagyok benne, hogy valamikor eljutunk oda is, hogy ennek a stílusnak a képvislői stabil fellépőknek fognak számítani a szigeten.
Az én kívánság -vagy királyság- listámon a következők lennének, he nem kellene törődni az anyagiakkal:
prodigy
the checmical brothers
kraftwerk
beasty boys
fatboy slim
depeche mode
propellerheads
junkie xl
massive attack
orbital
new order
apollo440
anima sound system
korai öröm

Ha többségük eljönne, gyakorlatilag nem érdkelnének a jegyárak.

Üdv,
microsoft

"We don't fuck around with music..." - Maxim

ziz2 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 topiknyitó
Igen,Igen nagyon hiányolom az ilyen stílusú nevesebb zenekarokat és live act-okat a szigetről.....
Előre kellene haladnia a szigetnek nem hátrafele
A punkzene már rég divatjamúlt, de a zenekarok szempontjából OLCSó és úgy látom most ez a fontos a szigetnek.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!