Keresés

Részletes keresés

Herold Creative Commons License 2000.06.14 0 0 1
Hallod, ilyen semmitmondó topic-címmel nem sok választ fogsz kapni a kérdésedre!
Előzmény: ujraitt (-)
Sinus Creative Commons License 2000.06.14 0 0 0
én nulláznék...
ujraitt Creative Commons License 2000.06.14 0 0 topiknyitó
Delutan valamivel 4 ora elott erkeztem meg a megyei konyvtarba. Mivel magam alatt voltam, gondoltam elolvasok egy ket erdekes dolgot, ami foglalkoztat. Kezembe akadt egy pszichologiai targyu iras, kb. fel oart bibelodtem vele, megerte.
Ezutan kezdodott a kalvaria.
Szorit a cipo, vizsgak, nem kell mondanom. Gondoltam, kikolcsonzok 5 konyvet, este atolvasom, holnap viszem vissza. Keresgeltem a polcokon, sehol nem lelek Bacont, Lockeot, se Hegelt. Bongeszoprogi szerint pedig vannak. Segitseget kerek a konyvtarostol. Mondom neki mik kellenenek. Mondjuk Bacon. Azt mondja van Uj organon, Uj atlantisz meg mit tudom en meg fraszkarikak. Felhozatja valogatas nelkul. Mondom nekem poltikai filozofiaik kellenek. Azt mondja ezekbe van. Mondom neki nem fogok szerzonkent 5 konyvet kolcsonozni. Valami elemzes feleket. Hoz olyat, amibe 5 sort irnak a politikai filozofiajukrol. Kozlom, hogy filo lexikonom nekem is van, abba is van ennyi. Nagyon dolgozik, vlami algoritmusokat irosgat be a gepbe, zarojelez. Kihozza, hogy tarsadalomtorteneti irasok vannak. De nekem filo tori kell! Azt mondja, de ezekbe hatha van. De en meg nem erek ra bongeszni. Kozbe all a sor. Onallositom magam. Odamegyek a jegyzetekhez. Ezek kulon polcon vannak. Filozofia tori gyujtemeny miskolci bolcsesz. Politikai targyu szemelvenyeket csak feloldalasan, nem atfogoan kozli. Vissza a nohoz. Piszmog. Sztanyiszlavszkijt keresget mas konyvtarak katalogusaban 2 leanyzonak. Egyetemi konyvtartol varosi zugkonvtarig. Varakozok, velem egy csaj: o megunta. kb. 20! percet vett ez igenybe. Visszamegyunk a masik gephez. Felszolitom, hogy csinalja, amit mondok, mert ugy korabban vegzunk. Fule botjat se mozditja. Hoz 2ö. szazadi politikai filozofiai tanulmanyokat, hatha van egy ket oldal. Kitartoan magyarazok. Mondom eredeti szandekomhoz hiven kiveszek mindenkitol együegy konyvet. Rohangal, mint az egett labu tyuk. Mar 6h10 van. Zar a raktar. Feliratom vele egyenkent a negy konyvet. Benn van egy. negyed het utan sikerult hozzajutni egy hegelhez. Azt hittem, a guta ut meg. Azt mondja, o nem vegzett politologus. Akkor miert van ott, ha nem ert hozza? Nem kertem en olyan vad dolgokat. Azt mondja, menjek az egyetemi konyvtarba, hatha az egyik konyvtaros vegzett politologiat. Mondom biztosan azt vegzzett. Egyebkent kozben mar bezart az egy. konyvtar. Azt mondja, hogy o itt egyedul van 4 oratol fel hetig.
ok. ez alatt harom ember kereseit tudja teljesiteni?

Mit lehet csinalni egy ilyennel? Mennyek vissza panaszkonyvet irni vagy mailt irjak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!