Keresés

Részletes keresés

juhlevi613 Creative Commons License 2021.02.11 0 0 70

Sziasztok kiskutyások! Hozzánk 3 hónapja érkezett életünk 2. kutyája, egy német juhász kisfiú. Az előző is német juhász volt, vele gondban voltunk az etetéssel, mert kis korában sajnos sok táp nagyon rosszat tett a gyomrának, és biztos vagyok benne, hogy későbbi allergiái is többek között ezeknek köszönhető. Mielőtt elhoztuk a kutyust, rengeteg időt töltöttem a tökéletes kutyatáp felkutatásával, de szerencsére teljesen megérte. Mi a Platinumot választottuk, és nagyon nagyon jól tettük! A kölyöktápuk csirkehúsból készül (nekünk azt is evett a kutya), de 4 hónapos kortól a felnőtt tápokat is lehet adni nekik (a kölyöktáp etetési leírása alapján). Nagyon magas a hústartalmuk, az összetevők listája hibátlan, a kutyának SEMMILYEN panasza nincs azóta sem! Soha nem váltanám le. Itt tudtok róla többet olvasni: Platinum kutyatáp

miklosjobbagy Creative Commons License 2021.02.05 0 0 69

Ha kiskutyát keresel, akkor jó ha tisztában vagy vele mennyibe kerül az első évben a tartása. Innen tölthetsz le egy ingyenes e-book-ot a kölyökkutya első éves költségeiről. Jó keresgélést!

Sz.Fanni Creative Commons License 2007.04.05 0 0 68

Sziasztok!

 

Egy 15 éves lány vagyok és segítséget szeretnék kérni.

Az utcánkban van egy család, aki beagle kiskutyát "tart", de nagyon gonoszul bánnak vele. Ma is megverték szegényt. Nagyon mérges voltam a bácsira, de nem mertem szólni neki.

 

Ha van esetleg valaki, aki be tudná fogadni a Vacak névre keresztelt kutyát, akkor megpróbálom rávenni a családot, hogy esetleg egy jelképes összegért ajándékozzák nekem a kutyust, én pedig továbbadom jövőbeli jóakarójának.

 

A kiskutya egyenlőre szerencsére egészségesnek látszik, csak nagyon félénk-érthető okok miatt.

 

Budakeszin lakom, innen kéne elhozni Vacakot, ha sikerül elkérnem a "gazdáitól".

 

Ha van jelentkező, írjon ide a fórumra, vagy a newfoundland@freemail.hu címre és azt is írja meg, hogy mennyi pénzt szán arra (ha egyáltalán szán valamennyit), hogy mostani helyéről úgymond megvásárolja a kutyát. Pénzért talán könnyebben odaadná a család.

 

A kiskutya szerintem fiú, de utánajárok pontosan és nagyon fiatal, szerintem 1 évnél fiatalabb. Elképzelhető, hogy törzskönyves, ebben nem vagyok teljesen biztos. Nagy barna fülei vannak.Nagyon játékos kutya válik majd belőle barátságos környezetben, imádja, ha simogatják (a kerítésen keresztül szoktam simizni). Gyerekekkel jól meglenne, de szerintem annak is örülne, ha barátságosabb környezetben élhetné le élete hátralevő részét.

 

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!!!

 

Fanni
crumerum Creative Commons License 2007.02.04 0 0 67
Pöcök gazdát keres!

Pöcök, a kistestű, pincsi-tacskó-retriever-boxer-bernáthegyi-zerge-nikkelbolha-pitbull-macska-német juhászkutya-terrier keverék gazdát keres!
8-10 hónapos kislány. Rettentő szeleburdi, ugribugri, kedves, temperamentumos gyerekkutya!
Pöcök az ideális kutya, aki tökéletes társ lenne bárkinél, aki szereti őt.
Pöcök labdázik, ha teheti, és ezt kérik tőle, Pöcök birkózik, ugrál, pattog, és pörög, minden jó mókában benne van. Okos, szófogadó és rettentő tanulékony kiskutya. Vág az esze, mit a borotva, és minden tudását felhasználja, hogy családját az ujjai köré csavarja.
Pöcök nagyon kiegyensúlyozott, nem fél semmitől, nagyon jó természettel rendelkezik, barátságos, éber, figyelmes. Ha kell, alszik, és ölben van, ha kell, játszik, és bohóckodik, ha szabad foglalkozást kap felváltva teszi mindezt.
Pöcök nagyon jól kijön bármilyen kutyával, ha partnerek, minden játékban és bohóckodásban benne van. Pöcök imádja a macskát, vele épp oly kedvesen és szeretettel játszik, mint kutya pajtásaival. Pöcök imádja a rágcsálókat, bár rajongásának okai nem teljesen tisztázottak. :-)

Pöcök olyan családot keres, ahol mindig van otthon vele valaki. Lehet második kutya, de lehet egy nyugdíjas, vagy a munkába őt magával vivő gazda is!
Pöcöknek az álomcsalád az lenne, ahol a nagyszülők mindig otthon vannak, a gyerekek játszanak vele, és van szülő, aki felelősséget vállal érte, és elhordja a gyerekekkel őt kutyaiskolába, tanulni, agilityizni, játszani.

Pöcöknek el volt törve a lába, így került a budapesti gyepmesteri telepre, azaz az Illatos útra. Már gyógyul, és a balesete nem akadályozza meg semmiben őt!

06 30 5000 209
info@lelenc.hu
www.lelenc.hu

 

 

 

think Creative Commons License 2005.08.30 0 0 66

Sziasztok! Gyönyörű NÉMET JUHÁSZ kiskutyáknak gazdit keresünk. Július közepén születtek, kertes házban szüleikkel nevelkedtek. Erős testalkatú, érdeklődő, bátor kutyusok. További részletek és képek a http://smi.hu/eb05 weblapon. Érd.: kohalmi@index.hu vagy telefonon 06-20-396-5754 (13 óra után)

 

napsütés Creative Commons License 2004.11.21 0 0 65

Gazdit keres egy három hónapos, keverék, bájos, játékos lány kutyus. Érdelkődni a 06 20 931 6686-os számon lehet.

napsütés Creative Commons License 2004.11.21 0 0 64

Gazdit keres egy három hónapos, keverék, bájos, játékos lány kutyus. Érdelkődni a 06 20 931 6686-os számon lehet.

Angyalkaaaaa Creative Commons License 2004.11.21 0 0 63

sziasztok!!

 

teljesült minden álmom..

találtam párt az én kan shar-pei kutyámhoz :))))

bmhgy Creative Commons License 2004.10.17 0 0 62
lehet bármilyen csak kicsi maradjon.köszi.
bmhgy Creative Commons License 2004.10.17 0 0 61

Sziasztok!

Nem tudtok olcsó amstaff kiskutyát Csongrád megyében?

 

Caryna Creative Commons License 2004.09.23 0 0 60

Sziasztok!

Ha valaki szeretne egy 8hetes eleven németjuhász-keverék  szuka kölyköt,akkor írjon nekem e-mailt!!!

Már oltást is kapott,oltási költséget kéne csak kifizetni

Zemanek Creative Commons License 2004.09.22 0 0 59

Akkor bocsi.

 

Előzmény: schwyz (58)
schwyz Creative Commons License 2004.09.22 0 0 58
Rossz a kép! Ez a kutty 6 hónap körüli, még kölyök tejfogakkal...
Előzmény: Zemanek (56)
_Pici_Borzas_ Creative Commons License 2004.09.22 0 0 57
Szia, írtam Neked e-mailt, nézd meg!;)
Előzmény: Törölt nick (55)
Zemanek Creative Commons License 2004.09.22 0 0 56
Nem akarok kötekedő lenni, de ez a kutya inkább 6 éves mint 6 hónapos. Már teljesen kifejlettnek néz ki és a pofija is őszül.
Előzmény: schwyz (54)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.22 0 0 55

Sziasztok, én nagy kutyát keresek, komondort, vidékre, kertbe. Végiglapoztam néhány menhely-oldalt, az összesre nincs időm, ha valaki tud segíteni, megköszönöm.

 

palladium@index.hu

schwyz Creative Commons License 2004.09.22 0 0 54

A gyömrői menhelyen vár gazdára ez a helyes fajtatiszta 6 hónapos spániel. Kislány.

Érdeklődni lehet: 06 20 / 353-3442

Előzmény: Kviki23 (53)
Kviki23 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 53

Ilusta!

 

Természetesen örülni fog neki,mivel ez a kedvenc fajtája!Ha meglát egyet,majdnem elolvad!

Köszönöm szépen a segitséget!

Előzmény: Ilusta (52)
Ilusta Creative Commons License 2004.09.21 0 0 52

Kviki23!

Csak még egy kérdés: A barátod örülni fog a spánielnek?

Mert az ok. hogy neked tetszik, de sok férfinak nem elég "kemény".

Ami a szakkönyveket illeti jó ötlet, valamint el lehetne menni több spánieles klubkiállításra és ott a tenyésztőkkel beszélni, mi mennyibe kerül és persze a tartásmód és vuselkedés kérdésben is lehet tanácsokat kérni. Nem egyforma áruk van a szukáknak, kanoknak, hobbi célra alkalmas kutyáknak, de még a szín is számít.

Itt van egy lap, ahol sok spánieles van, sőt fórum is.

http://spaniel.lap.hu/

Előzmény: Kviki23 (49)
_cseszo Creative Commons License 2004.09.21 0 0 51
Keverék-keveréke
Előzmény: Murcika (50)
Murcika Creative Commons License 2004.09.21 0 0 50
hű de édes! Milyen keverék ez a kiskutyi?
Előzmény: _cseszo (48)
Kviki23 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 49
Köszi, tündéri,de a spániel a barátomnak lesz karácsonyra!
Előzmény: _cseszo (48)
_cseszo Creative Commons License 2004.09.21 0 0 48

Egy ilyet helyette ingyen

Előzmény: Kviki23 (47)
Kviki23 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 47

Köszönöm szépen szilvi77 a jó tanácsot!

Arra vonatkozóan estleg van némi infód,hogy mennyibe kerülhet mostanában egy kis spáneil kölyök?

Előzmény: szilvi77 (46)
Kviki23 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 45

Kedves Ilusta!

 

Helyesbítenék: nem csak a spánielek terén vagyok járatlan,hanem az egész kutyavásárlási procedúrában!Igaz már volt nem egy kutyám,ahogy most is van,csak azokat mindíg ajándékba kaptam!

Igazad van, akkor legyen törzskönyv is! De akkor is még mindíg arra lennék kíváncsi,hogy ilyen feltételek mellet milyen áron lehet hozzájutni egy spániel kölyökhöz.

Azt meg külön megköszönném,ha el tudnál látni néhány jó tanáccsal  ennek a fajtának a vásárlásával és a tartásával kapcsolatban.

Köszönöm szépen.

Előzmény: Ilusta (44)
Ilusta Creative Commons License 2004.09.21 0 0 44

Úgy látom én csak dühöngeni fogok járni ebbe  a topicba!

Kviki23!

Ha már fajtatisztát akarsz, miért is nem kell törzskönyv? Mert hobbicélra akarod? és? Azért nem kell törzskönyv, hogy a kutyaszaporítók jól megéljenek és szaporítsák össze-vissza a fajtát, csak azért, hogy megtömhessék jobban a zsebüket, mert olyan balekokat találnak mint te? Ha fajtatiszta kutyát akarsz (tök mindegy milyen célra) akkor meg igenis legyél annyira igényes a fajtával és önmagaddal szemben is, hogy csikard már ki azt a pár ezer forintba kerülő törzskönyvet a kedves tenyésztőtől, sőt kérhetsz egészségügyi garanciát is! Akkor több esélyed van arra, hogy nem fog a kutyavásárlás tragédiába és szomorúságba torkollni, hogy kiderül a kiskutya beteg, netán testi hibás stb.

Ha valaki fajtatiszta kutyát szeretne spóroljon már meg pár ezer forinttal többet rá, higgye el megéri!

Előzmény: Kviki23 (43)
Kviki23 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 43

Sziasztok!

 

Én a segítségetek szeretném kérni!

Mivel elég tájékozatlan vagyok spániel ügyben, ezért szretném megtudni valakitől,hogy kb milyen áron lehet hozzájutni angol coccer spániel kölyökkutyához.

Nem fontos a törzskönyv,mivel csak hobbi célra szertném tartani.

Köszi szépen.

Angyalkaaaaa Creative Commons License 2004.09.20 0 0 42

csodával határos módon találtam egy sharpot magamnak..

megtépázva találtak rá s klinikáról lett elhozva..

csak gondoltam magányos szegény, s jó lenne ha lenne társa..

tudom mien érzés egy kidobott kutyit befogadni..

nemegyszer tapasztaltam már..

én nem pont tenyésztett sharpra gondoltam..

mind1

téma lezárva..

tárgytalan a kutyi..

majd találok...

 

bye

Előzmény: Zemanek (41)
Zemanek Creative Commons License 2004.09.20 0 0 41

Akkor tán nem a legdrágább fajtát kéne választani. Egyébként lehet, hogy kapsz olcsóbban vagy ingye shar peit, de aztán a sokszorosát költitek orvosra.

Előzmény: Angyalkaaaaa (39)
Ilusta Creative Commons License 2004.09.20 0 0 40

Bocs Angyalkaaa, de nekem ez az egész hirdetés úgy hangzik, mint egy idióta sznob, de pénztelen sznob (ami még rosszabb) kérése.

Nem mindegy, hogy fajtatiszta-e vagy nem, ha kutya? A kutya, az kutya. A keverék, netán megmentett kutya ezerszer hálásabb tud lenni (tapasztalat).

Ments meg egy kidobott kis jószágot, még büszke is lehetsz rá és főképp magadra!

Előzmény: Angyalkaaaaa (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!