Keresés

Részletes keresés

MadSane299 Creative Commons License 6 órája 0 0 392044
MadSane299 Creative Commons License 8 órája 0 3 392043

Aerion Creative Commons License 12 órája -4 0 392042

 

Közben látom, hogy a Mundo Deportivo is hozza a Grimaldo sztorit.

 

https://www.mundodeportivo.com/futbol/real-madrid/20250520/1002467895/grimaldo-deja-querer.html

 

De hallgassuk meg őt:

 

"Me alegra mucho que me relacionen con el Madrid, es un orgullo que la gente pueda pensar que estoy al nivel para jugar en uno de los equipos más grandes del mundo. Es por lo que estoy trabajando y una de las ambiciones que tengo.

 

Nunca he cerrado esa puerta. El Leverkusen es un equipo muy fuerte pero mi ilusión es volver a España. Es una idea que tengo en la cabeza ya hace mucho tiempo". "

 

¿Si me gustaría jugar en el Real Madrid?

 

Yo lo que quiero es jugar en los mejores equipos del mundo y, si llega esa oportunidad, la intentaré coger porque es por lo que he luchado desde que me fui a Barcelona con 12 años".

 

 

-------------

 

Olvasva az egyéb híreket, baloldali szélsővédőt ezen a nyáron biztosan nem igazol a Barcelona. 

Aerion Creative Commons License 12 órája -3 0 392041

 

Az lehet, hogy Simeone szeretné a csapatában tudni Gavit, de ennek nincs sok jelentősége.

 

Nem valószínű, hogy Gavi elhagyná az Atletico kedvéért a Barcát, eladni meg biztos nem fogják, azért a culék megfeszítenék az aktuális klubvezetést. Csak ingyen távozhatna, az viszont legkorábban csak 2030-ban, a jelen szerződése lejártát követően következhet be, és az még odébb van.

 

Viszont már felvetődött Grimaldo kapcsán, hogy edzője nyomán ő is szeretne visszatérni Spanyolországba ...

 

https://getfootballnewsspain.com/former-barcelona-youngster-confirms-interest-in-real-madrid-move/

 

 

 

... teszem azt, bármi áron, mint az Osasuna obstrukciója.

 

 

Előzmény: MadSane299 (392039)
Evil_666 Creative Commons License 13 órája 0 0 392040

madridom?

Előzmény: MadSane299 (392039)
MadSane299 Creative Commons License 13 órája 0 0 392039

"Egyre több helyen írják, hogy Simeone nagyon akarja Gavit, mert passzolna az Atleti játékához. Plusz a pénz is jól jönne nekik, elvileg már egy komoly ajánlat is van az asztalon."
...
"Attól tartok ha sikerül nem lesz itt népszerübb... Miért van az hogy a barcat mindenki megmenti a fékeitől és még pénzt is kapnak értük? Ezt a Gavit is eladták a világnak aztán annyira átlagos, vagy még attól is gyengébb hogy arra szavak nincsenek."

MadSane299 Creative Commons License 14 órája 0 0 392038
MadSane299 Creative Commons License 14 órája 0 0 392037

10 év, 150 sikeres csel, La Liga

 

Messi, Neymar, Lamine Yamal

Aerion Creative Commons License 15 órája -3 0 392036

 

Van egyébként még egy másik lehetőség, amivel az Osasuna nemzetközi versenyindulási helyhez juthat, ez a Betis Konferencia-liga győzelme.

 

Mivel a Betis biztos EL induló, ha megnyeri a Konferencia-ligát, azzal EL kvalifikációhoz jut. Mivel a spanyol csapatok teljesítménye miatt a jelen idény végén 2 EL indulási hely van, ez 7-ik és a 8-ik hely lesz, tehát a 9-ik hely jelentheti ebben az esetben a Konferencia-liga kupa indulási lehetőséget, amire az Osasuna elméletileg esélyes.

 

 

De ehhez jövő héten szerdán a Betisnek meg kellene vernie Wroclawban a Chelseat.

 

 

Aerion Creative Commons License 15 órája -3 2 392035

 

A Magyra Nemzet csak hozott egy hírt, ami egyébként a dolga, a hírt az Osasuna belső köreiből származó információra hivatkozva elsőként a Mundo Deportovo közölte, amit aztán az összes spanyol sportlap átvett, és azóta minden fontosabb sportoldal beszámolt róla. 

 

https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20250519/1002467629/osasuna-aun-estudia-impugnacion-partido-perdido-barca.html

 

Az Osasuna nemzetközi versenyindulási helyért kapaszkodik, ezt bevételt, pénzt jelent a klubnak, egy nemzetközi versenyszintérre való kilépés nagy reklámüzlet, komoly közvetítési jogdíjbevételeket eredményez, amiból versenyképesebb csapatot építhetnek, versenyélmezőben maradhatnak.

 

És ennek érdekében mindent bevetnek.

 

A jelen óvási kísérlet nincs jogalapja, minden jogorvoslati fórumon elutasították, a hír egyébként arról szól, hogy fontolgatják az Osasuna részéről, hogy a CAS-hoz forduljanak, ezt megtehetik, de tudják, hogy nincs igazuk, és semmit se érnek el vele.

 

Érdemes ránézni a cikk spanyol kommentfalára, hogy látják a Spanyolországban a dolgot. Sokan a Madridot és Perezt látják a dolog mögött, mások mélyebbre mennek, az Osasunát egyenesen francoista söpredéknek nevezik, vannak, akik a szocialista kormányt gyanúsítják Barca-ellenességgel, míg mások szerint az Osasuna vezetői g*cik, vagy egyszerűen csak hülyék.

 

Érdekes kavalkád, az biztos.

 

Én azt gondolom, a klubjuk érdekében mindent bevetnek, ebben a vonatkozásban valóban vannak azonossági érintkezések a politikával.

 

Az Osasuna jelenleg a 9-ik helyen áll, 51 ponttal és rosszabb gólkülönbséggel a 8-ik Rayohoz képest,, ami Konferencia-liga indulást érő helyen van, és csak 2 pontra vannak a 7-ik Celtától, a 7-ik hely EL indulást jelent, és még több pénzt.

 

Erről szól a történet.

 

Szerelemben, háborúban minden ér.

A jelek szerint a labdarúgásban is. 

 

 

De legyen nyugodt mindenki, nincs veszélyben a Barca bajnoki címe.

 

És még mindig van lehetőség újabb három pontot szerezni!

Győzelemmel kell befejezni a szezont.

 

 

 

Előzmény: deluigi (392031)
deluigi Creative Commons License 16 órája 0 0 392034

fog fordulni

 

ez meg testverek kozott is jovo ido, semmikepp nem lehet biztosra mondani, mintha mar oda fordult volna

 

amugy verhetik maguknak, attol meg nem lesz igazuk

 

a liga mar atadta a serleget, megkaptuk az aranyermeket, jovo ilyenkor elveszik vagy mi lesz?

 

ne legyetek idiotak

Előzmény: horika_ (392033)
horika_ Creative Commons License 16 órája 0 0 392033

Értem, hogy Magyar Nemzet meg Origo, de amit írnak (ti. hogy az Osasuna a Sportdöntőbírósághoz fog fordulni), az tényszerűen igaz. Ráadásul az Osasunának sem mindegy a +3 pont. Amúgy meg nyilván lófütty az (Osa)Sunájukba. 

Előzmény: deluigi (392031)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 16 órája 0 0 392032

kurva gaz sztori.

Előzmény: deluigi (392031)
deluigi Creative Commons License 16 órája 0 0 392031

magyar nemzet

 

nem tudjak, mit irjanak jodolgukban

 

csak szenzaciohajhaszas

 

osasunat kib@sznam a pics@ba a harmadosztalyba, ha a palyan nem tudnak ervenyesulni

 

 

Előzmény: horika_ (392030)
horika_ Creative Commons License 16 órája 0 0 392030
Evil_666 Creative Commons License 29 órája 0 0 392029

Na várjál csak!

Mindjárt jön valaki, hogy a Barcelona nyerte a spanyol kosárlabda-bajnokságot is :))

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (392026)
MadSane299 Creative Commons License 1 napja 0 3 392028

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 392027

Dikk az gádzsó, vakkvagy? :)

Előzmény: deluigi (392016)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 392026

Nem értem. Ez kosárban teljesen szabályos.

Előzmény: Evil_666 (392022)
Tomati del Bettega Creative Commons License 1 napja 0 0 392025

Szerintem Flik nagyon jó edző. DE!

Azt még nem tanulta meg, hogy győztes csapaton ne változtass!

Mondja már meg valaki, ha simán verjük a Reált, miért kell egy teljesen más csapattal felállni a következő mérkőzésen?

deluigi Creative Commons License 1 napja 0 0 392024

vehetem meg az uj Yamal mezt :)

 

Előzmény: deluigi (392023)
deluigi Creative Commons License 1 napja 0 0 392023

 

Cruyffista
  ·
Lamine megkapja a tízest

 

A legfrissebb belsős források szerint eldőlt a kérdés: bármi is legyen Ansu Fati sorsa, Lamine Yamal az új szerződése aláírását követően már a csapat új tízese lesz.

A fiatal szélső július 13-án tölti be 18. életévét, ezt követően írhatja alá új, hosszútávú szerződését, a kivásárlási ára pedig 1 milliárd euróra emelkedik.

A klub óriási marketingpotenciált lát Lamine és a legendás mezszám együttesében.

Evil_666 Creative Commons License 1 napja 0 0 392022

Mi a gond?

Egyértelmű 11-es!

 

Előzmény: MadSane299 (392018)
s51es Creative Commons License 1 napja 0 0 392021

Az tizi is volt, nem  számít hogy a tíz ujja akár a seggében van-e.

 

Előzmény: MadSane299 (392018)
MadSane299 Creative Commons License 1 napja 0 0 392020

https://www.youtube.com/watch?v=cq_T4R8MBV8

 

LEWANDOWSKI, LAMINE YAMAL & RAPHINHA | El trío del BARÇA en acción

MadSane299 Creative Commons License 1 napja 0 0 392019

Raphinha lánya.

Előzmény: deluigi (392016)
MadSane299 Creative Commons License 1 napja 0 0 392018
deluigi Creative Commons License 1 napja 0 1 392017

https://www.eurobarca.hu/hirek/informacio/20250519-kialakult-a-jovo-evi-spanyol-szuperkupa-mezonye-es-megvannak-az-elodontos-parositasok-is/

 

Már egy fordulóval a bajnokság vége előtt biztos, hogy az első négy helyen a Barcelona, a Real Madrid, az Atlético Madrid és az Athletic Club végez, ebben a sorrendben. Mivel a Király-kupa ide döntőjében az első 2 helyezett mérkőzött meg, a szabály értelmében a bajnokság 3. és 4. helyen záró együttesével egészül ki a Spanyol Szuperkupa 2025/26-os kiírásának mezőnye. Az is biztos, hogy az elődöntőben Barcelona-Athletic Club és Real Madrid-Atlético Madrid mérkőzést rendeznek. A „torna” helyszíne jövőre is Szaúd-Arábia lesz, minden bizonnyal január 7. és 11. között.

deluigi Creative Commons License 1 napja 0 0 392016

Raphinha fia es Yamal tezsvire

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (392015)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 392015

Williams unokák? :))

Előzmény: MadSane299 (392013)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!