Keresés

Részletes keresés

essemberger Creative Commons License 2016.09.26 -1 0 74
bsoka Creative Commons License 2016.05.04 0 2 73

 

Barátnőd küldött egy történetet. Egy barátja írta. Kellemes kis erotikus történet. Úton voltál, mikor kaptad, csak átfutottad, de berögzült a fejedben. Kicsit már útközben érezted, hogy felcsigáz, de teendőid elnyomták a felébredő vágyat.

Este még úszni is elmentél. Mikor átöltöztél, észrevetted bugyidon az email nyomait. Ismét bizsergető érzés kerített hatalmába, de újra túl kellett tenned magad a helyzeten. A dresszt magadra vetted és épp csak annyi fért bele, hogy mikor elszaladtál mosdóba, mielőtt a medencébe mártottad volna magad, pisilés után ahogy tisztára törölted magad, a forróságnak hódolva egy-két játszi kört írtál le ujjaiddal csiklódon. Beleremegtél, de már mentél is a vízbe. A magadnak előírt hosszok felénél pihenésképp lábaid közé véve a bójákat, nekidőltél a medence szélének. Jólesően pihentél, gondolataid a munkahelyed és a hétvégi programjaid közt cikázott, mikor a hullámzástól lábaid közt mozgó bója sor ismét a legérzékenyebb területed kezdte izgatni. Hirtelen visszazuhantál a gondolatok világából a valóságba. Észrevetted, hogy bimbóid is megmerevedve jelezték számodra és a külvilág számára is, hogy a tested másra vágyik, mint elméd. Körülnézve, megnyugodva tapasztaltad, hogy senki nem figyel rád. Gyorsan visszahuppantál a vízbe és a hátralevő távot koncentráltan, inkább a kellemetlen túlerőltetettség felé hajolva tetted meg. Ki a vízből, vissza az öltözőbe. A zuhanyzóba nem volt módod elmenni, mert tele volt, ebben az időben sokan járnak usziba. Úgy döntöttél, inkább otthon ejted meg a zuhanyt.

Haza érve, gyorsan ledobáltad ruháid és már ugrottál is a kádba. Jól eső, gyors zuhany és hajmosás után, törölközőbe csavarva tested leültél az ágyadra, hajkeféddel a kezedben.

Bekapcsolod a tv-t, de inkább csak megszokásból. Nem igazán érdekel semmi. Gyorsan az egyik zenecsatornára állítod és a tv melletti szekrény nagy tükrével szemben kényelmesen elhelyezkedve elkezded fésülni a hajad.
A zenék jönnek egymás után. Jó kedved van, egész hamar elszaladt ez a melós nap és a hétből sincs már sok hátra. A zene ütemére, finoman elkezdesz mozogni, miközben hajad fésülöd. A törölköző kissé lejjebb csúszik, melleid immár szabadon vannak. bár, picit kiráz a hideg, inkább jól esik, mint kellemetlen. Vidáman "táncikálsz" tovább, közben a zenére figyelsz és a tükörben a hajadra. Ahogy mocorogsz, egyszer csak megérzed újra amit ma már többször. Jobb lábad magad alá húzva ülsz, így mikor mozgattad a csípőd, a bokád, sarkad a puncid masszírozta. De csak most veszel erről tudomást. A tükörben látod, melleid is ismét jelzik, tested kielégülésre vár. Elhúzod testedről a türcsit. Lenézel puncid irányába, s látod, hogy ahol a lábid puncidhoz ért, friss nedvedtől fényes. Eszedbe jut a történet is. Menthetetlenül felizgulva, a zenére, fésülködésre ügyet sem vetve bámulod lábid és a tükröt felváltva. Tetszel magadnak. Tetszik felizgult tested és ez még jobban beindít, feltüzel. Egyik kezeddel végigsimítod melleid. Borzongatóan jó érzés. Csípőd mozgatod közben, finom, puha talpid, lábid meglepően kellemes eszköznek bizonyul. Műanyag hajkeféd kellemesen sima, finoman ívelten vastag. Ahogy csípőd ringatod és melleid masszírozod, egyre erőteljesebben, a kefét tartó kezeddel szád felé indulsz. Szemed nem veszed le a tükörről. Rájössz, még sosem láttad magad szopás közben. Mosolyogsz egy haloványat, talán inkább csak lelkedben, mint a valóságban. Kíváncsiságtól, vágytól vezérelve finoman ajkaidhoz érinted a kefe nyelét. Kissé nyitott szádon, nyelvedet is hozzá érintgeted. Igéz a tükörből visszatekintő szexi bestia, aki még ugyan nem tört ki belőled, de tudod, érzed, benned van. Megérted egy villanás alatt, hogy miért imádják a pasik, mikor a farkukkal ugyanígy játszol. Egyszerűen baromi izgató vagy. Egyre nagyobb darabot engedsz szádba a hajkefe nyeléből. Csöpög róla a nyálad. Csípőd is vadabb táncot jár és kezed a bimbóiddal is egyre bátrabban bánik. Nem bírod már, pozíciót kell váltanod. Még egy pillantás a tükörre, majd a puncidra. Lábikódon már vastagon "tocsog" a nedvességed és nyáladból is cseppent rá. Megkívánod, ujjaiddal egy adagot leszedve róla, dőlsz hátra. Lábiaid szétterpeszted, nedves ujjaid szádba veszed, ízleled magad. Ízed kissé fanyar, de mámorítóan édes az érzés. Párnád fejed alá gyűröd, kicsit feljebb csusszansz, hogy továbbra is szembenézhess azzal vadító nővel, aki a tükörből kéjesen tekint vissza rád. Lenyalt ujjaiddal egyenesen puncidhoz nyúlsz. Forró, nedves, őrjítő érzés. Lassan körözöl csiklódon, aprókat időzve bejáratodon. Nem engeded még ujjaid magadba. Élvezed a feszítő vágyat. Másik kezeddel melleid masszírozod, bimbóidba csippentesz aprókat. A tükörben látod, a verítéktől fénylik egész tested. Nincs kontrol. Csak kéj. Kéj, ami a talpidtól, tarkódik feszít. Sóhajaidtól hullámzó mellkasod, lámpád fényében halványan csillogó bőröd, sikamlós barlangod, üvöltenek, robbanni akarnak. Dacolsz magaddal, de tudod, hogy ezzel csupán fokozod tested kéj utáni rettentő sóvárgását.
Ujjaid már ki-be táncolnak hüvelyed bejáratán. Belülről akarsz szétáradni. Eláztatott kezeddel megkeresed hajkeféd és immár nyelével magadban ringatod egyre-egyre közelebb az orgazmushoz gyönyörű, hullámzó tested. Másik kezeddel is már a kefét markolod és tempósan, egyre gyorsabban járatod ki-be szűk puncid éhes bejáratán. Az ívelt markolatnak köszönhetően kiadós masszázsban van része G-pontodnak. Kicsit olyan érzésed van, mintha pisilned kéne, de tudod, ez a jól ismert érzés jelzi, nem kell sok és elélvezel. Mivel egyedül vagy, hangod is kieresztheted. Szabadság. Boldogság. Részegség. Élet. Élvezet. Meztelenség. Az érzések, melyek elmédben cikáznak. Elbűvölve nézed a lányt, a nőt aki a tükörben neked kéjeleg. Ujjaid csiklóddal incselkednek, miközben másik kezed szüntelen lükteti a markolatot hüvelyedben. Reszketve érkezik az oldódás. Pocakod megfeszül, lábid behúzod, lábujjaid a kéj édes görcse húzza össze. Egy fojtott sikoltás, visszatartott levegő, még néhány ösztönös mozdulat kezeiddel és a Világba sikoltva orgazmusod elélvezel. Reszketve, kacagva nézed magad a tükörben. A gyönyört látod. Remegő lábikóid lassan leengeded, kezedben a kefével még néhány búcsú mozdulatot adsz magadnak. Ahogy kisiklik belőled, érzed az üdítő fáradtságot. Csiklódtól is búcsút veszel, pár apró köröcskével lucskos ujjaiddal. Ujjaidtól nyelveddel köszönsz el.
Lelazulva, bágyadtan, mosolyogva kívánsz jó éjt a meseszép hölgynek, aki a tükörben veled volt az elmúlt néhány fantasztikus percben. Utolsó erőddel a földre hajítod nedves törölköződ, leoltod a lámpát és bebújsz puha, meleg takaród alá.
Kedvesen összegömbölyödve még látod ahogy a tv-ben egy ismert slágerre táncolnak a fiatalok a tengerparton, de már szellemed kikapcsolt és egy új, kuszán boldog világba álmodod magad.

jóapa Creative Commons License 2016.04.08 -1 0 72

Már kihúzott az állomásból a vonatom, már lehiggadtam a kezdeti feszültség után. Konferenciára indultam Marseille-ba. Kényelmesen elfészkelődtem a puha ülésen, a fejemet betámasztom a sarokba. Lehunytam a pilláimat, és hagytam, hogy a nyugalom átjárhasson. Hagytam, hogy a feszülős gondolatok helyett a nem-gondolatok legyenek bennem.
Visszaröppentem az indulásomhoz. Utólag érdekes, ezek a benyomások, amik visszamaradtak. Váratlanul ért, hogy Triolus fölajánlotta, hogy kihoz az állomásra.
Szívesen elfogadtam, mert nehéz a két nagy koffer, a cuccomon kívül még a kőzetminták is. A férjem meg úgyse ért rá, Trilus pedig olyan készséges, sőt feltűnően az. Habár nagyon jó barátságban vagyunk, nincs abban semmi, ha készséges hozzám. És ő tényleg az.
Már szinte azt is fölajánlotta, hogy elkísér engem végig.
Csak udvariasságból mondta volna? Olyan búgó volt a hangja, érzelmes - biztos, hogy nem csak frázis volt, hogy ezt mondta, hogy szívesen velem utazna.
Számba vettem a személyét, mert alapvetően egy jó kiállású pasi. Sőt nagyon is az. Van vagy 188-190 magas, és nagyon jó alkatú. Amikor nem figyel, olykor végigmérem. Akkora a háta, mint egy pajzs, de a csípője már keskeny. A feneke jó izmos. Tetszetős forma, nem mondom. Sajnos valami 10 évvel fiatalabb nálam, bizonyára a zsenge pipihúst többre értékeli, mint egy korombeli asszonyt. Habár előfordult, hogy elkaptam a tekintetét, amint engem vizslat.

 

tovább



essemberger Creative Commons License 2016.02.22 -5 1 71

Már nem volt ártatlan amikor megismertem,hiszen tizenhárom éves korától a faluba ahol lakott minden diák ,fiatal férfi és öregek is megbaszták,sőt kefélt kutyákkal disznókkal és lovakkal is. Én 27 évesen ismertem meg és akkor is volt négy szeretője,hiszen volt egy hentes barátja a főnöke , egy tanár akivel eljárt vidékre baszási találkozókra és a szállásadó férfi és a fia is. Én teljesen belezúgtam mert addig csak kevés nőt sikerült megbasznom és őt valahányszor találkoztunk mindegy volt neki,ha az utcán kefélünk is akkor is hajlandó volt kefélni,mert bugyit se hordott a kedvemért. elvettem feleségül pedig tudtam,hogy csak azzal kefél aki meg akarja baszni,nem voltak gátlásai. Alig vettem el már a nászéjszakán is több sráccal megcsalt. Majd közölte,nekem az hogy kefélek valakivel olyan mint levegőt venni. Szeretném elérni negyven éves koromra,hogy legalább egymillióan megbasszanak. Erre megkérdeztem most hol tartasz. hát eddig a hétszázezredik férfi kefélt meg. A nászút alatt több férfivel kefélt mint velem.

Mikor pár napra a fővárosba mentünk olyan csábosan öltözött fel,hogy egy nap alatt a külföldi fotósok tizenketten baszták meg és filmezték le .Ez még nem lett volna elég, de a kefélés előtt általában 80 100 ezer forintot kapott és a gecijüket is kiszívta a farkukból.Ez teljesen megdöbbentett. Mondta ha el akarsz menni mert unod hogy folyton kefélnek menj, de ha maradsz minden dugásnak a felét megkapod fájdalomdíjnak. Persze maradtam és élveztem ahogy kefélik. Sokszor volt,hogy nemcsak egy koma baszta meg hanem a másik is amiért külön kapott pénzt. Két évre rá mikor külföldre mentünk kirándulni már ott is rendszeressé vált a kefélése is. Volt olyan amikor a szállásért sem kellett fizetnünk sőt a háziasszony hozott pénzt,mert felszabadította a három fiát és vele meg a férjével is élvezkedett.

Kint aztán vett olyan melltartót helyettesítőt mint a mellemelő és olyan selyem bugyit amit ha a seggén széjjelhúztak nem kellett levenni,mert nem ugrott vissza amikor nem egyszer hárman baszták egyszerre. Aztán mikor az egyik alkalommal nem tudtam kielégíteni úgy tökön rúgott,hogy nem állt fel többé a farkam. Beledugott egy fűszálat aminek a vége beletört és eldugaszolta a vér áramlási helyét, de ezt nem lehetett megoperálni. Így aztán többé nem tudtam megbaszni, de rávett,hogy nyaljam ki a pináját, mert azt mindig is szerettem kinyalni amikor én is televertem a faszomból kijövő gecimmel.

igy aztán lassan rászokott a néger farkakra is és több mint két évig három egyetemista lakott nálunk akik minden nap megbaszták és ha úgy gondolták másnak is átengedték egy két dugásra.Később amikor már nem laktak ott a négerek, elkezdte a bugyi nélküliséget és az egyrészes nyári szoknyás ruhából könnyen ki lehetett szedni a melleit és sokszor megbaszták idegenek is a közeli erdőben az örömére.
Persze rákapott a keresztapámra és az unokaöcsémre is és a testvéreim és a sógoraim is baszták amikor csak tudták.

Még a négerek idejében kitágították a torkában a nyelőcsövet és így a hét centisnél vékonyabb farokvastagságú farkakat könnyen tövig le tudta nyelni ami az én szemembe szépnek tűnik,mert a száját is rendszeresen hanyatt fekve is tudták baszni. Régen még fiatal koromban egy régi temetőben több alkalommal még fiatal srác voltam sokszor idősebb férfiak megszoptattak és megtanították nekem milyen jó dolog ha leszopom a srácok farkát. Később amikor rájöttem,hogy a feleségem is leszopja a srácokat nem egyszer levittem a férfi wc-be az állomásokon ahol őt is leszoptatták és megbaszták ,miközben én szoptam a srácokat.ezért is örültem annak,hogy sikerült belőle egy jól kefélő és szopó csajt csinálnom.

AZ elmúlt hónapban hozott haza egy ürgét aki háromszor élvezett el benne egy óra alatt a negyedik élvezést a nejem a szájába engedte és ami kicsorgott azt is felszívta és lenyelte.
Végre valahára aki élvezi ahogy a végén leszopom a farkát és nem fintorog. Azóta ővele kefél és én is megkedveltem.Néha odajön ha a nejem korán elmegy és egymás szájában élvezünk el. Az ilyen koma kell a feleségemnek remélem még sokszor fogja megkúrni vagy nyolc évig.

 

Pajkos Andi Creative Commons License 2014.11.08 0 0 68

pajkos.andrea1 a helyes Skype nevem. Bocsi! eltévesztettem. :-)

Előzmény: Pajkos Andi (67)
Pajkos Andi Creative Commons License 2014.10.31 0 0 67

Tavasszal megismerkedtem egy pasival, aki legalább annyira szerette az autóját, mint a nőket, hanem jobban. Második randin étterem után egy elhagyatott ligetben szerelmeskedtünk az autójában. Hátra döntötte az egyik ülést és ott akart szeretkezni velem. Tiltakoztam, mert amikor elélvezek kilövelek és nem keveset. Ő csak győzködött, hogy nyugi nem lesz baj, hiába mondtam, hogy összemaszatóljuk az autót. Teljesen beindultam én is, de

Előzmény: Nympinia (64)
ePeter85 Creative Commons License 2014.06.15 0 0 65

Rengeteg érdekes és izgalmas szex történet !vár rád!

Weboldal szex történetek

Nympinia Creative Commons License 2014.05.04 0 0 64

Van még itt élet?

markiraly Creative Commons License 2014.04.17 0 0 63

olvassátok egy kicsit másképp: http://sexandextras.wordpress.com/

honbandi Creative Commons License 2014.03.31 0 0 62

Szia!  Engem is nagyon érdekell a fojtatás. Meséld el légyszi mi lett a vége a lebukásnak hogyan sültetek ellll! kubandi@vipmail.hu

elöre is köszi. bandi

Előzmény: TraviPetra (59)
diay Creative Commons License 2014.03.12 0 1 61

sziasztok lányok,Diay vagyok és munkát keresek külföldön pl ausztria,német stb akki tdna segiteni meg köszöném,de halehet stricik kiméllyenek köszi.puszi minden kinek.tel 06306179725

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.04 0 0 60

Nem írnád meg nekem a történet folytatását priviben? pruntyoke80@freemail.hu

Előzmény: TraviPetra (59)
TraviPetra Creative Commons License 2013.01.02 0 0 59
Azt tudnj kell rólam hogy régóta szeretek női ruhákat felvenni és abban flangálni a házba amikor magamba vagyok.22 évesen elköltöztem otthonról albérletbe egy haverral és annak a haverjával.Mindenkinek volt külön szobája zárható is volt.Megvolt a összeköltözés utána is folytattam a beöltözést titokba.Egyik hétvEgén haver elutazott a csajával a másik gyerek meg hazautazott az annyához.Ennek én örültem nagyon rögtön át is változtam nőnek, úgy flangáltam a városba egész nap ki is vertem párszor és a dildommal is eljátszottam.Este mikor a konyhába főzök női ruciba hallom hogy valaki nyitja a zárat itt már tudtam hogy lebukás lesz mert a szobámig nem tudok eljutni és akkor betoppant Tamás haverom spannya az ajtón.Rögtön elkezdett nevetni és csinált rólam pár képet és itt kezdődik az igazi történet.
Colonel2 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 58
khm.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 57

egyszer kissé kómásan én is beleléptem ebbe a cipőbe,aztán reggel félálomban hallom:rámmászott-....mire felébredtem,meg mintha mise történt volna,..

nem tudtam a mai napig sem gombot varni rá...

warren1103 Creative Commons License 2007.03.26 0 0 56

Sziasztok!

 

Elsősorban Denes hozzászólására válaszolnék, de hátha segítek másoknak is.

Nekem se volt már annyira rendben a szexuális életem, mint régebben. Nem tudom a pontos okát, de sokat szenvedtem tőle. Az interneten kutattam, és találtam egy természetes összetevőkből álló tablettát, amire 100%os garanciát vállalnak. Gondoltam akkor egy próbát megér. Nos csak annyit mondok, hogy azóta is rendelem. És a feleségem is, ugyanis nők részére is árulnak ilyen terméket.

Itt találjátok: www.virmax.hu

 

gangbang78 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 55
Egyetértek...
Előzmény: Tonie (54)
Tonie Creative Commons License 2007.03.04 0 0 54
Kurvának nem fizetni ugyanolyan gusztustalan, mint megerőszakolni.
b983 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 53
hát nem. mondjuk én is megkurtam vola a kiscsajt de csak egy gumi volt nálam és az ugye a másik csajra kelett
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 52
Nem vagyunk egyformák..
Előzmény: b983 (51)
b983 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 51
hát a havernak ez esett jol. meg külömben is be volt baszva és ez a csaj meg felajánlotta magát ő meg kihasználta az alkalmat
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 50
Amúgy pedig szvsz sokkal kéjesebb dolog fizetni a kúrásért egy csajnak, mint a sumákul lopott ingyenmenet...
Előzmény: b983 (48)
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 49

Ha valóban megtörtént a dolog, akkor remélem, a kiscsaj előbb-utóbb felnő, ordas, számító bérnőstény lesz, s nem hagyja magát így átverni + leáll a szerről, s értelmesebb dolgokra költi a pénzt (plázázás, rucik, menő autó, stb :-))))

 

Amennyiben így volt, sajnálom a babyt, én nem lennék olyan pitiáner, hogy így becsapjak valakit. Úriember vagyok, ha a dugásnak ára van, megfizetem. Mondjuk én pénzt adnék, drogokkal nem foglalkozom...Ha ő azt vesz rajta, magánügy.

Előzmény: b983 (48)
b983 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 48
Egyszer épp támasztom a pultot a discoba mikor odajön egy kiscsaj(ránézésre alig max 16 éves)és kezembe ad egy cetlit
"Egy extaziért szopok kettőért baszok"
Eléggé elkerekedett a szemem közbe végignéztem a csajon . hát nem volt ronda meg kell hagyni Hosszú szőke haj szép kerek fenék szóval minden ott volt ahol lennie kell.
Nem élet semmilxen kábszerrel úgyhogy ez a pina most kimaradt. De még nincs ám vége.
Kb háromnegyedóra múlva sikerült felszednem egy másik csajt és vittem ki a wc be baszni.(egy haver a biztonsági őr ugyhogy nem volt gond), mikor jön szembe egy haver és sejtelmesen mosolyog. először nem is foglalkoztam vele mert a melettem lévő bukszán járt az agyam. Bementünk és egy fülkében megbasztam és leszopattam a csajt majd kifele menet látom h az extazis muff ott bőg a mosdókagylo előtt. Gondoltam őt is meghuzta valaki. Nem is tévedtem mert később a haver elmodta h hozzá is odament a kis pina. Kimentek a budiba szétkurta a luvnyát majd kezébe adott két szőlőcukrot aztán röhögve elment.
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 47
három pasival teljesen fantáziátlanul úgy volt,hogy egy dugta,kettőt meg szopott...nekem meg csak annyi jutott,hogy fogtam a lábát...:-))
Előzmény: miszega (44)
nagydenes12 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 46

Üdv!

Sajnos nekem problémáim vannak a szex terén. Már nem úgy megy ahogy régen... Nem tud valaki olyan segítsét, ami nem káros, nem fáj tőle a fejem...stb... Mert ugye tudjuk, h egyes szerek ilyen hatással vannak az emberre. Kérlek segítsen, aki tud!

Köszönettel,

N. Dénes

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 45

ez már majdnem a háromdugattyús modell....

 

 

LCS

Előzmény: miszega (44)
miszega Creative Commons License 2007.02.28 0 0 44

bocs az offért

 

azt próbáltátok már?

 

egy hátúlról análisan nyelvel be...

egy szemből a puncit falja

 

eggyel pedig mélycsókolózik?

 

Előzmény: filodom (43)
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 43

bocsi,de érthetetlen módon beletesz a gép olyan dolgokat,ami előtte nincs ott...

 

filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 42
Nincs hozzászólás Első feleség-első próbálkozás....
<!-- D(["mb","[bejegyzés visszavonása] | [bejegyzés szerkesztése]nnHosszú éveken át dédelgetett vágyálmom irányába tett első tétova lépéseimre elég extrém élethelyzet adott lehetőséget.Egy félrelépés felelőssége még vitatható,de első házasságom lelakottságát jelezte,hogy szerelmes lettem másba...Elköltöztem.Akkora lánggal égett,hogy kihamvadt három hónap alatt az új szerelem és ottmaradtam minden vonalon kisemmizetten.
> > > > Egy albérletben tengettem eseménytelen napjaim,mikor elkezdtünk szigorúan baráti alapon összejárni nejemmel.
> > > > Egymás lelkiszemetesládájaként sajnáltunk magunkat,lévén mindkettőnknek végeszakadt egy szerelmes kapcsolata-mivel ő még mindíg szeretett.Sok év után akkor volt a legharmónikusabb a viszony.Addig merültünk el egymás lelkében,míg végül elmeséltem évek óta titkolt,betegesnek hitt vágyaim,és hogy megpróbálom az utódját majd ilyen szempontok alapján megkeresni.Többféle reakcióra felkészültem,de meglepett...azt kérdezte,miért nem mondtam előbb?Majd..miért nem próbálod meg velem..?
> > > > Nagyon erős karakter volt,ez is volt az oka,hogy elromlott a kapcsolat,így esélye sem volt,hogy igazi alárendeltem legyen.De ha mentalítása okán nem is...az elszántság,hogy visszakapjon,az akarat,hogy mindent megtegyen értem,ugyanolyan célravezető lehet,gondoltam.(tévedés,ez nem működik,de ne rohanjunk előre)
Azt tudtam,rengeteg pasival volt dolga előttem,de csak ebből az apropóból mesélte el,hogy volt kettővel is egyszerre.Na,akkor nem én fogom "megrontani",lelkiismeret lerendezve...
Feladtam egy telefonos hirdetést,mert az a gyorsabb és már másnap izzott a vonal...ez volt az első visszajelzés,hogy talán mégsem olyan szélsőségesen aberált vágy,ha ennyien vannak,akik cseppet sem csodálkoznak rajta,hogy átengedném nekik a nejem....",1] ); //--> Hosszú éveken át dédelgetett vágyálmom irányába tett első tétova lépéseimre elég extrém élethelyzet adott lehetőséget.Egy félrelépés felelőssége még vitatható,de első házasságom lelakottságát jelezte,hogy szerelmes lettem másba...Elköltöztem.Akkora lánggal égett,hogy kihamvadt három hónap alatt az új szerelem és ottmaradtam minden vonalon kisemmizetten.
> > > > Egy albérletben tengettem eseménytelen napjaim,mikor elkezdtünk szigorúan baráti alapon összejárni nejemmel.
> > > > Egymás lelkiszemetesládájaként sajnáltunk magunkat,lévén mindkettőnknek végeszakadt egy szerelmes kapcsolata-mivel ő még mindíg szeretett.Sok év után akkor volt a legharmónikusabb a viszony.Addig merültünk el egymás lelkében,míg végül elmeséltem évek óta titkolt,betegesnek hitt vágyaim,és hogy megpróbálom az utódját majd ilyen szempontok alapján megkeresni.Többféle reakcióra felkészültem,de meglepett...azt kérdezte,miért nem mondtam előbb?Majd..miért nem próbálod meg velem..?
> > > > Nagyon erős karakter volt,ez is volt az oka,hogy elromlott a kapcsolat,így esélye sem volt,hogy igazi alárendeltem legyen.De ha mentalítása okán nem is...az elszántság,hogy visszakapjon,az akarat,hogy mindent megtegyen értem,ugyanolyan célravezető lehet,gondoltam.(tévedés,ez nem működik,de ne rohanjunk előre)
Azt tudtam,rengeteg pasival volt dolga előttem,de csak ebből az apropóból mesélte el,hogy volt kettővel is egyszerre.Na,akkor nem én fogom "megrontani",lelkiismeret lerendezve...
Feladtam egy telefonos hirdetést,mert az a gyorsabb és már másnap izzott a vonal...ez volt az első visszajelzés,hogy talán mégsem olyan szélsőségesen aberált vágy,ha ennyien vannak,akik cseppet sem csodálkoznak rajta,hogy átengedném nekik a nejem....
Az első,akivel próbát tettünk felhívott,és mivel értelmesnek,megfelelőnek tűnt,nyomban el is hívtam.Fél óra múlva nálunk volt,kicsit csevegtünk,majd kapott egy törülközőt...
Aztán az egész nem tartott addig,míg a felhajtás.Először azzal jött a srác,kezdjük el,aztán majd ő is...de mondtam,hogy nem bemutatót akartam tartani...elkezdett valamit szöszmötölni,majd kissé szégyenlősen összebírkozva behatolt.Az egész elég illúzió romboló volt.
-N,jó a faszom?ahogy benned van?-ezzel tetőzte be verbálisan az addigi tettleges szerencsétlenkedést.Nejem persze a nőkre jellemző anyaiassággal ráhagyta,hogy isteni...
Aztán felülkerekedett és leszopta...hogy tíz perc múlva végre végleg eltűnjön az életünkből.
Párom azt látta,nem repesek,kérdezte,milyen volt?Hát nem erre vágytam tíz évig...mondjam neki azt,hogy annyira izgatott,mint egy harmadosztályú focimeccs?
-Hát...nem sok látnivaló volt...
-Mikor számban volt a farka,akkor sem?
Erre mit lehet mondani...mire felfoghattam a képet,már vége is volt...így végül betudtuk a fiaskót a pasi alkalmatlanságának.Pár nap alatt azért túltettük magunk rajta,de onnantól inkább érettebbeket kerestünk,és keresztkérdésekkel jobban firtattam a jelentkező hozzáállását.Előzetes ismerkedős randi után ott volt nálunk eljött a következő alkalom.
Ruletteztünk,de nem vetkőzésre,hanem az előjáték fokozataira építve.
Furcsa az ember,azzal nem volt gondom,hogy a nőm más dugja-szopatja,de az valahogy zavart,mikor a melleit megcsókolva megéreztem rajta a másik férfi arcvizét...vagy talán csak egy újabb eltemetett ösztön éledt fel,a tulajdon ilyenfajta megjelőlésével kapcsolatban?De attól egy pillanatra úgy éreztem,elbírtokolták...A szex többi része "hagyományos" hármas felállás szerint zajlott.Még azt sem állíthatom,hogy a "fasz feláll,ész megáll" hatás megszüntével kiábrándultá váltunk volna,sőt,békésen cigarettázgattunk,csevegtünk egy kicsit,mielőtt elment.De mégsem volt az igazi...és nem értettem miért...oké,nem volt egy lepedőakrobata,de mégsem olyan szötyörgős ...végül is rendesen megdugta nejem,aki most nem csak kínjában nyöszörgött,és láttam a pasival élvezni...hogy nem színlelt,abból is láttam,hogy a végén nem olyan "legyünkmártúlrajta" alapon vette az ajkai közé. <!-- D(["mb","
Úgy megtörténtek a dolgok,de valami mindíg hiányzott...talán még mindíg túl sok az én szerepem,nem értem rá átadni magam a feelingnek?Biztos ami biztos,egy újabb pasival,másképp próbáljuk majd,úgy döntöttem.
...és ott voltunk,ők az ágyon-én egy fotelben...csak nézőként,így minden rajtuk múlik...a hamutartót teledohányoztam,mialatt alakítottak...nem lehetett panaszom a liv show-ra...a pasi végigcsókolta,és már nyelvvel a csúcsra juttatta,aztán 69,majd előlről-hátulról....nem....ebben nem lehet a hiba,de akkor hol?mindketten alaposan elmerültek a dologban és egymásban,látam,hogy élvezik,láttam nejem átéléssel szopni a pasit,egyre hangosabban nyőgni alatta....közben néha fürkészve a tekintetem kereste,míg a kéjtől újra le nem csukódtak szemei...és már nem létezett számára más,mint a benne fáradhatatlan munkálkodó szerszám...
Nem,itt már nem rajtuk múlt,hogy nem mozdult semmi bennem...akkor döbbentem rá,hogy az a baj,hogy már nem szeretem a feleségem...mintha két idegent néznék...ehhez nem vagyok eléggé kukkolós fajta.
Nem mondhatom,hogy örömmel fogadta nejem,mikor elmondtam neki...de nem lehet hazugságban élni,szemellenzővel nézni a problémákat-ezt igazolta az utólsó pár évünk is.Hiába volt ő kész erre,hogy visszakapjon,s hogy megtartson ehhez igazítani az életét,ő szeretett,képes volt erre az ajándékra,csak én nem szerettem,hogy vágyjam tőle ezt az ajándékot...
Újra a partnerkeresésre adtam a fejem,és már rendszeresen találkozgattam valakivel,mikor ő még mindíg nem adta fel...az eszével értette,de a szívével nem...így,abba kapaszkodva,hogy nem mondtam,hagyja abba,tartva magát ahhoz,hogy a pasinak megengedtem,élvezze kedvére,továbbra is a rendelkezésére állt,abban a hitben,hogy kitartó áldozatkészsége felébreszt bennem valamit.Pár alkalom után már nem is"gardíroztam",mikor másnál töltöttem az éjszakát,nélkülem is folytatta,hogy mikor hazajövök,elmesélhesse,jelezhesse,még mindíg az utasításom szerint tesz...A pasi azt hihette,ez a játék része,és élt is a potya-dugás lehetőséggel,heteken át rájárt,amikor csak tudott.",1] ); //-->
Úgy megtörténtek a dolgok,de valami mindíg hiányzott...talán még mindíg túl sok az én szerepem,nem értem rá átadni magam a feelingnek?Biztos ami biztos,egy újabb pasival,másképp próbáljuk majd,úgy döntöttem.
...és ott voltunk,ők az ágyon-én egy fotelben...csak nézőként,így minden rajtuk múlik...a hamutartót teledohányoztam,mialatt alakítottak...nem lehetett panaszom a liv show-ra...a pasi végigcsókolta,és már nyelvvel a csúcsra juttatta,aztán 69,majd előlről-hátulról....nem....ebben nem lehet a hiba,de akkor hol?mindketten alaposan elmerültek a dologban és egymásban,látam,hogy élvezik,láttam nejem átéléssel szopni a pasit,egyre hangosabban nyőgni alatta....közben néha fürkészve a tekintetem kereste,míg a kéjtől újra le nem csukódtak szemei...és már nem létezett számára más,mint a benne fáradhatatlan munkálkodó szerszám...
Nem,itt már nem rajtuk múlt,hogy nem mozdult semmi bennem...akkor döbbentem rá,hogy az a baj,hogy már nem szeretem a feleségem...mintha két idegent néznék...ehhez nem vagyok eléggé kukkolós fajta.
Nem mondhatom,hogy örömmel fogadta nejem,mikor elmondtam neki...de nem lehet hazugságban élni,szemellenzővel nézni a problémákat-ezt igazolta az utólsó pár évünk is.Hiába volt ő kész erre,hogy visszakapjon,s hogy megtartson ehhez igazítani az életét,ő szeretett,képes volt erre az ajándékra,csak én nem szerettem,hogy vágyjam tőle ezt az ajándékot...
Újra a partnerkeresésre adtam a fejem,és már rendszeresen találkozgattam valakivel,mikor ő még mindíg nem adta fel...az eszével értette,de a szívével nem...így,abba kapaszkodva,hogy nem mondtam,hagyja abba,tartva magát ahhoz,hogy a pasinak megengedtem,élvezze kedvére,továbbra is a rendelkezésére állt,abban a hitben,hogy kitartó áldozatkészsége felébreszt bennem valamit.Pár alkalom után már nem is"gardíroztam",mikor másnál töltöttem az éjszakát,nélkülem is folytatta,hogy mikor hazajövök,elmesélhesse,jelezhesse,még mindíg az utasításom szerint tesz...A pasi azt hihette,ez a játék része,és élt is a potya-dugás lehetőséggel,heteken át rájárt,amikor csak tudott. <!-- D(["mb","
Gondoltam jobb is így,ez lefoglalja,nem temetkezik apátiába,így könnyebben túléli az elválást...ami az ő lelkében akkor következett be,mikor előállt egy kéréssel.Gyakorlatilag már ég nem rajtam múlt,rég nem tőlem függött,mit tesz...mikor engedélyemet kérte,hogy a pasival utódomként folytathasson viszonyt...a szexben jó,nős,többet nem fog akarni,és neki most egy darabig nem is kell más kapcsolat...
Pár héttel később bemutattam neki mostani párom.

A magam kárán tapasztaltam meg,szeretet,bizalom nélkül ez a játék nem működik,felmelegíteni ezzel nem lehet kapcsolatokat.Többessel,párcserével,swingerrel ellaposodott szexuális élet fellendíthető-de az egy másik játék...nnNincs hozzászólásn

[1-4]



n

Strip-poker like, online erotic RPG game n

nnnnnnnn



n

",1] ); //-->
Gondoltam jobb is így,ez lefoglalja,nem temetkezik apátiába,így könnyebben túléli az elválást...ami az ő lelkében akkor következett be,mikor előállt egy kéréssel.Gyakorlatilag már ég nem rajtam múlt,rég nem tőlem függött,mit tesz...mikor engedélyemet kérte,hogy a pasival utódomként folytathasson viszonyt...a szexben jó,nős,többet nem fog akarni,és neki most egy darabig nem is kell más kapcsolat...
Pár héttel később bemutattam neki mostani párom.

A magam kárán tapasztaltam meg,szeretet,bizalom nélkül ez a játék nem működik,felmelegíteni ezzel nem lehet kapcsolatokat.Többessel,párcserével,swingerrel ellaposodott szexuális élet fellendíthető-de az egy másik játék...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!