Keresés

Részletes keresés

peloton Creative Commons License 2003.09.02 0 0 3
:-)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 2
Nem tudom. Es az Ujpestet?
Előzmény: tamas_d (1)
tamas_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 1
Lőrinc!

Akkor csak egy kérdés. A Fradit állami pénzekből támogatják e?

IGEN vagy NEM, tehát EGYSZAVAS választ kérek!

Üdv

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.12 0 0 0
Szerintem felesleges a vitaindito, a DK1-ben mar kezd lezarulni a dolog (bar Bela batyam valoszinu a lehetetlent is megprobalja megmagyarazni, akkor is ha mar nincs erve).
Annyi minden hangzott el a DK1-ben, azt mind ide kene masolni, annak meg nincs ertelme (szerintem).
Előzmény: tamas_d (-)
tamas_d Creative Commons License 2000.06.11 0 0 topiknyitó
Na, akkor kezdjük el itt is, mivel nem a DK1-be való a téma. Figyelemfelkeltésnek szántam a DK1-es írásomat. Lőrinc (akivel semmi bajom, mert művelt ember) idegesített fel lényegében, bár nem az ő hibája. Senki nem ismer be soha semmit, és ez a baj. Bár nemtom, speciel nekem mi közöm a kommunista időszakbeli dolgokhoz, azért elismerem, hogy minket szerettek. a Fradit nem annyira, de azért ők is tulélték. Amit nem értek, az az, hogyha én ezekkel a dolgokkal szembe tudok nézni, más miért nem teszi meg... Gondolok itt arra, hogy a Fradisták mindig ugy érzik, hogy kivételes egyedek. Nem mondom, jó érzés valahova tartozni, én is élvezem, hogy ujpesti vagyok. DE! Próbálom néha objektíven nézni ezeket a dolgokat. Ezt kéne még sok embernek megtenni, és legalább azt elismerni, hogy mostanában nem minket nyomnak...
Vitaíndítónak ennyit, és kérem, hogy ÉRTELMESEN beszéljünk ezekről a dolgokról
Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!