Keresés

Részletes keresés

ARIBOY Creative Commons License 2009.01.03 0 0 13
Az egykori TV3 műsor részlete: http://www.youtube.com/watch?v=7ltI-1sTc7I&feature=channel_page
Sir Balambér Creative Commons License 2000.06.08 0 0 12
Vissza nekem az időjóst!
Időjóst akarok!

Én!

wizes Creative Commons License 2000.06.08 0 0 11
Sajnos már nálam sem jön be!

MAgasan legjobb volt és nem azóta veszem észre mióta nincs, hanem amikor volt, akkor is ez volt a véleményem.
Megették, lenyelték. GAnék!

thrawn Creative Commons License 2000.06.08 0 0 10
Röhely amit ezek szuperfilmeknek neveznek: már 54-szer lement és SZAR!!!!!

A TV3-mon szerintem minden király volt ,de főleg a más fajta gondolkozás tetszett.
Nem azt akarták, hogy minden ember őket nézze mert ott vannak a legújabb szappanoperák hanem IGÉNYES műsorokat adott : Csillagkapu, Rém Rendes , Végtelen határok (nemtom Ti hogy vagytok vele de ez valami iszonyú jó volt!!!!), Időjós, Hiradó, ......... (nagyon sok pontpontpont)

De hát ez van!!! Én még a mai napig sem tom hogy mért is szünt meg VALÓJÁBAN.
Szerintem itt valami nagy BUNDA volt. Én nem azt szeretném hogy 5 év múlva egy hasonló csatorna legyen hanem azt hogy a TV3 szülessen újjá.

TV3 TÉLEN NYÁRON!!!!!!!!!!!!!

BahnScorper Creative Commons License 2000.06.08 0 0 9
Nézzük pozitívan, a rötölöklubb elkezdte azokat a filmeket nyomatni, melyeket a TV3-tól nyúlt le! Idővel tán Bundyékra is sort kerít... (a többi sorozat viszont nem kell!)
Enrico Palazzo Creative Commons License 2000.06.08 0 0 8
Én nem raktam semmit a TV3 helyére a távirányítón. Azt hiszem, ez a polgári engedetlenség senkit nem érdeklő formája.
Az RTL-Klub Heti 7-esében annakidején a nézőktől kértek olyan szlogeneket, amelyek jól jellemzik a mai Magyarországot. Be akartam írni, hogy "TV3 - Télen-nyáron", de aztán láttam, hogy a bátor fiúk hogy söpörték le az adó megszűnéséről szóló hírt egy mondatban.

E.P.

Ja, és ki ne hagyjuk a nosztalgia-felsorolásból a MASH-t!!!

UkMukFuck Creative Commons License 2000.06.08 0 0 7
A tv2 célközönsége a rémrendes miatt minimum utcára vonulna.
A Millennium miatt már lincselnének.

umf

Előzmény: Inner Circle (3590)
puszinyuszi Creative Commons License 2000.06.08 0 0 6
Tudom, hogy nem egy nagy szám, de nekem hiányzik a Melrose Place is, csak ez az egyetlen normális adó volt képes leadni. Legalább tényleg nem azt a sok süket brazil hülyeséget kellett nézni.
Valamint a Rém rendesék is úgy eltüntek, nem arról volt szó, hogy átveszi ezeket a müsorokat a tv2?
Gica Creative Commons License 2000.06.08 0 0 5
Most, amikor az RTL nagy nyári moziparádéja indult, majdnem röhögőgörcsöt kaptam mikor láttam, hogy milyen "csúcsmozikat" akarnak leadni. A TV3 már réges-régen túljutott ezeken... :-(
nori Creative Commons License 2000.06.08 0 0 4
Ja, de mit tegyen, akinél nincs kábel csak AM-mikro? TV3-at akarok!!!!!!!!
Előzmény: Inner Circle (3590)
BLo0m Creative Commons License 2000.06.08 0 0 3
Azert ne legyunk igazsagtalanok, a Spektrum mellett van meg 1 nezheto csatorna: a Cartoon Network. De most a TV3-rol van szo...

Bundy csalad telen nyaron!

nori Creative Commons License 2000.06.08 0 0 2
Nekem iiiiiiis!!!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.07 0 0 1
Érdekes, mostanában én is gondoltam erre, amikor észrevettem, hogy a tv távirányítóján a 3-as kicsit jobban le van kopva, mint a többi ... Most a Spektrum van a helyén, de nagyon hiányzik a hétvégi műsorok hangulata. A Hír3. Az időjós. Az, hogy nem kellett egyszerre két csatornán ugyanazt a szart nézni (ld. péntek este, brooáááááf). Az, hogy igazi filmeket adtak, és nem a hatvanas években készült B.Spencer filmeket főműsoridőben (b+ azok már több mint 30 éves filmek, ennyire már ne legyünk igénytelenek...). (És most vasárnap milyen igényes film volt, szerintem vhs-ről adták (tv2), és amilyen igénytelenek összenyomták a szélesvásznat).
Nem is beszélve a jó kis sci-fi sorozatokról ....

TV3 Télen nyáron

Előzmény: thrawn (-)
anakonda Creative Commons License 2000.06.07 0 0 0
Én is TV3-at akarok!
Azért részleteiben még/már fellelhető (Profiler, Babylon és néhány riporter) itt-ott. Azért ez nem az igazi. Talán 5 év múlva kapunk valami hasonló TV csatornát, talán.... A remény hal meg utoljára....
thrawn Creative Commons License 2000.06.07 0 0 topiknyitó
Emberek nézzetek körül nincs semmi normális csatorna a Spektrumon kivűl.

Állandó szappanopera és ismétlés. TV3-mat akarok!!!!!!!!

Thrawn

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!