Keresés

Részletes keresés

MC Snake Creative Commons License 16 órája 0 0 58317

nem allitom, hogy Pisont minden donteset ertem - gondolom ugy itelte meg, hogy az akkori fazisban alkalmazott "b@k elore a labdat es fussuk le a vedot" taktika inkabb passzol Moutarira

Előzmény: rich.mond (58315)
Nelorfin Creative Commons License 1 napja 0 0 58316

Csak nem ezzel a morálisan nulla kerettel. Kell a megújulás Kispestre. Sannino rengeteget rombolt a csapaton. A nagyrészének mennie kell. 

Előzmény: tex66 (58310)
rich.mond Creative Commons License 2 napja 0 0 58315

Lászlót miért cserélték le a becserélés után?

Előzmény: MC Snake (58314)
MC Snake Creative Commons License 2 napja 0 0 58314

akkor nehany pozitivum

- Szendrei jo volt, kezdoben a helye. Szeintem Laszlo is jol szallt be, o is megerdemli a folyamatos lehetoseget... 

- jatekban sokat javultunk, de ez meg mindig csak arra volt jo, hogy felnojjunk egyenrangu partnernek - mindenesetre biztato a trend, es a is, hogy tobbfele felallassal tudunk kombinalni (mondjuk eddig meg mindegyik docog)

- jon a Debrecen: a keretunk eleg nagy a rotalashoz (l. Ugrai, Moutari), elso a kupa (Lanzafame, Gazdag most pihenjen), de semmikeppen nem szabad kikapni most 7vegen! nagyon suru a mezony hatso fele

tex66 Creative Commons License 2 napja 0 0 58313

Elnezest ! Az tenyleg mas kavehaz.

Előzmény: rich.mond (58311)
rich.mond Creative Commons License 2 napja 0 0 58312

Kevesen voltunk feldobva, várjuk ki a végét.

Előzmény: LV- NEV (58309)
rich.mond Creative Commons License 2 napja 0 0 58311

Kesztyűs nem saját nevelés, hanem paksi.

Előzmény: tex66 (58310)
tex66 Creative Commons License 2 napja 0 0 58310

Ahogy en latom a ti fiataljaitok sem utik meg a mercet. Van egy srac Kesztyus vagy Kenyeres mar nem emlekezem hogy hivtak , de ketszer boroztekbe be, amiert a grudon automatikus 2 rekesz sor buntetes jar.. Es volt egy sajatnevelesu srac ,aki maga lett a csere-csereje.. Aztan Pista felebredt es behozott gyorsan 2 kulfoldi profi alapembert. Bizony, az oreg Rossi 3 gollal verte volna ezt az ellenfelet. 

Előzmény: gabokocka82 (58308)
LV- NEV Creative Commons License 2 napja -2 2 58309

Haaat Ricsi, en nektek adom a kupat, de draga jo Tichy Lajos a Nemzet Bombazoja forog a sirjaban a tegnapi produkcio lattan.

Nagyon nem tetszett amit lattam es ha igy indultok neki a nemzetkozi merkozeseknek, akkor nem sok jot josolok a tovabbiakra.

Sajnalom.

Előzmény: rich.mond (58307)
gabokocka82 Creative Commons License 3 napja 0 0 58308

Voltak érdekes dolgok, de szerintem előreléptünk az első meccshez képest, mondjuk volt honnan. Lanza nem volt lesen, egy tizi minimum járt volna (az első meccsen talán nekik is Niba kezezése után), megvan a döntő. Sőt, még fiatalok is léptek pályára.

De könyörgöm, a sok vezetőből valaki öltöztessemár fel a stábot normális ruhába a kupadöntőre...

rich.mond Creative Commons License 3 napja 0 0 58307

Anno megadtam mindkét kopasz mágusunknak a bizalmat (EvdM,Beppe), Pisont felett sem akarok pálcát törni egyelőre.

Maradjunk annyiban, hogy simább továbbjutást vártam és nem minden edzői húzást értettem. Írjuk a különleges körülmények rovására.

De a lényeg, hogy továbbjutottunk, jöhet a döntő, Kupát!

tex66 Creative Commons License 3 napja 0 1 58306

Tujev es a ket megnemadott golszitu .. Megerdemelte tette a "karantinbol" lejatszott hosszabitasos "szenvedestortenet" megnyereset. Ha, a kulcs jatekosok tuleltek , jo eronletiedzes volt a kupadontohoz. Gratulala 👍Ha, mar ott vagytok nyerjetek is meg:)

Előzmény: hódember (58301)
N.21 Creative Commons License 3 napja 0 2 58305

Ej, b+.... legalább döntő, de hát ennél gyengébb meccset, te, jó ég! 

MC Snake Creative Commons License 3 napja 0 0 58304

remelem tobbet gyakoroltuk a 11-eseket mint a Craiova elott

LV- NEV Creative Commons License 3 napja 0 0 58303

A gol nem volt szabalyos, a 11-es teljesen jogos lett volna.

Szerintem.

MC Snake Creative Commons License 3 napja 0 0 58302

11-eseket tekintve 1:1 (szombaton az Mtk is kaphatott volna)

hódember Creative Commons License 3 napja 0 0 58301

Az első félidő elfogadható volt. A játékvezető eddig elvette egy szabályos gólunkat és megfosztott minket egy 11-estől. Még jó, hogy nem állította ki George-ot szimulálásért, amikor hátulról elrúgták mindkét lábát...

MC Snake Creative Commons License 3 napja 0 0 58300

- egy biztos, ha nem jutunk tovabb akkor Pisont gyakorlatilag megbukott edzokent es elment ez az ev... remelem ez nem kovetkezik be

- a mai kezdot sem erzem tulzottan szerencsesnek, de ez nem jelent semmit ha nyerunk,  en mindenesetre radikalisan hozzanyultam volna a csapathoz  (George, Nagy ki... Szendrei meg mondjuk Laszlo be), vagy bejon, vagy magyar fiatalokkal a kezdoben legalabb szepen halunk meg

CSAK!

GödöllőiMágus Creative Commons License 4 napja 0 0 58299
N.21 Creative Commons License 5 napja 0 1 58298

Az a baj, hogy a kincstari optimizmuson tul nem latszik, hogy mi mitol mutatnank holnap tobbet a szombatinal. 

Előzmény: tex66 (58295)
Nelorfin Creative Commons License 5 napja 0 0 58297

Benne van.

Előzmény: MC Snake (58289)
tex66 Creative Commons License 5 napja -3 0 58295

Az Mtk 3 golal es verzo nozival fog haza botorkalni a keddi visszavago utan:) Amit mutattak ennyi a fegyverkeszletuk. A kozeppalyan egyerintoznek a palya kozepsoharmadat probaljak gyors passzokkal lenduletbol atjatszani bundesliga2. Ez idegenben mar kevesbe mukodik .         Sima Kispesti gyozelmet latok.

Előzmény: fidelio-Pyrandus (58294)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 5 napja -3 0 58294

Mint Vasas-szurkoló bizonyítom (2 nagy vereség), hogy az MTK az NBI első felébe tartozik.

Előzmény: bakibaby (58293)
bakibaby Creative Commons License 6 napja 0 2 58293

Ez az MTK jó kis csapat lesz jövőre a mennyeiben is. Fogjatok szavazom...

bb

hódember Creative Commons License 6 napja 0 1 58292

Gyenge volt a játék, a másodosztályban edződő ellenfél nagyobb sebességgel játszott.

A 10 méterről a kapusba bikázó George tényleg legjobb lehetőségünk ékként?

A továbbjutáshoz nem kicsit kell javulni.

N.21 Creative Commons License 6 napja 0 1 58291

Hat ez minosithetetlen volt 😐

gabokocka82 Creative Commons License 6 napja 0 1 58290

Hú baszki ez vállalhatatlan volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a sannino éra végéhez képest voltak helyzeteink, mondjuk az mtk-nak 3x annyi...

MC Snake Creative Commons License 6 napja 0 1 58289

ezzel a "jatekkal" nem csak a kupabol fogunk kiesni...

Előzmény: Nelorfin (58288)
Nelorfin Creative Commons License 6 napja 0 0 58288

Ez a meccs... A taktikát most hagynám, mert akár még jó is lehetett volna, de ezek az egyéni teljesítmények vérlázítóak voltak. Fizikálisan és morálisan a nullát közelítette a többség. Beleszartak, mintha nem is érdekelte volna őket. Itt a keretben komoly vérfrissítés kell. Jelenleg lehetne bárki a mester, itt már a szezon végét várja a keret. 

Petyu57 Creative Commons License 6 napja 0 0 58287

Ez szégyen. Gyorsabbak játékban és gondolkodásban. Szerintem Pisont nem alkalmas vezetőedzőnek, lásd NB3-as csapat. Bármennyire szeretem most is , Dajka több tapasztalattal rendelkezik.

Előzmény: MC Snake (58286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!