Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2024.03.18 0 0 59734

No, már gazdasági rádiókban is téma vagyunk

https://www.youtube.com/watch?v=Ds5cMTnoJiY

rich.mond Creative Commons License 2024.03.17 0 0 59733

No, ezért nem érdemes ráncigálni az oroszlán bajszát. Előbb-utóbb sírás lesz belőle.

MC Snake Creative Commons License 2024.03.12 0 0 59732

és a tegnapi győzelmünkkel már csak 15 pont az NB1 :-)

 

respect a leutazó szurkolóknak

Előzmény: caran (59731)
caran Creative Commons License 2024.03.10 -1 0 59731

A Budafok mai győzelmével 1 pontra van csak az NB3...

MC Snake Creative Commons License 2024.03.05 0 1 59730

megtisztelő, hogy ott a csúcson a Mezőkövesd és Kisvárda mellett még szerény kis csapatunk még szerényebb átigazolási hírei is érdekesek lehetnek

a konkrét tranzakciót nem szeretnénk ezúttal sem kommentálni, de klubunk mindig figyelemmel kísérte a magyar labdarúgás kiaknázatlan fiatal tehetségeit (az így volt a múltban, most is, a jövőben pedig még inkább így lesz - magyarán nincs pénz az átigazolásokra), és pénzügyi erejéhez mérten igyekszik számukra megfelelő alternatívát, fejlődési lehetőséget kínálni amivel a jövőben egy sikeresebb (értsd: most Nb2-es, jövőre Nb3-as, majd egyszer talán megint Nb2-es, de ahhoz sokat kell majd aludni és körmöt rágni) csapat alapjait lehet letenni

 

 

Előzmény: maribor (59729)
maribor Creative Commons License 2024.03.02 -1 2 59729

Gratu a feljutáshoz! Hallom, leigazoltátok a Szíjjártó Gazsit.

MC Snake Creative Commons License 2024.02.26 0 0 59728

Csertői részéről én is drasztikusabb reakciókat, belenyúlásokat várnék... ki tudja, mi van a háttérben

 

más: Gera Zoli lett a Vasas új edzője, úgy tűnik tényleg el akarják kerülni a feljutást

Előzmény: rich.mond (59727)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.26 0 0 59727

Eleinte láttam javulást a játékban Csertői érkezése után, de ez elmúlt.

Amennyi kacagtató labdakezelési hibát láttam tegnap, anyám... Alászalad, mellé rúg, Kerezsi egy ördöngős csellel kirúgja a saját lábát, áh...

 

Előzmény: MC Snake (59726)
MC Snake Creative Commons License 2024.02.26 0 0 59726

- bevallom, én azok közé tartozom, aki azt mondja, hogy a keret erős(ebb, mint amit a helyezése mutat), elvileg van egy jó edzőnk - mindenesetre begyakorolt taktikának, akár gyors labdakihozatalnak a nyomát sem lehetett tegnap látni

- van 1 Krajcsovicsunk, aki gyors és technikás - ha ő nem játszik, akkor semmi elképzelés nincs a támadásainkban (mondjuk vele sem olyan sok, de jelen pillanatban ő tűnik az egyetlen olyan játékosnak, akinak néha bejönnek a cselei + gyors is hozzá)

- abban nem vagyok biztos, hogy az erősebb csapatok ellen nem leszünk jobbak, felállt védelem ellen nem tudunk játszani, a Kozármisleny + Nyíregy ellen is azért többet mutattunk mint otthona Siófok ellen - de ez lehet, csak belemagyarázás

 

 

Előzmény: rich.mond (59725)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.26 0 0 59725

És hát a "könnyű" meccsek zömét már le is tudtuk, oda-vissza játszottunk már a Siófokkal, Kécskével, Csákvárral, lesz még Győr, Szeged, Vasas, vagy a minden meccsét megnyerő Ajka ellen.

Előzmény: caran (59724)
caran Creative Commons License 2024.02.26 -1 0 59724

4 pontra van az NB3, és ahogy összességében ez a szezon alakul, egyáltalán nem is lenne már meglepő a kiesés. Innentől már nem kellenek a zakók, elég még pár döntetlen, és ha ez a mentálisan rottyon levő, totál görcsös csapat valójában is kiesőhelyre kerül, akkor ott szerintem vége a dalnak.

Előzmény: rich.mond (59723)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.26 0 0 59723

Változatlanul karnyújtásnyira az NB III. Két, kiesőhelyen álló csapat ellen sikerült egy pontot gyűjteni.

Lehet, hogy ikszes meccs volt, lehet hogy némi szerencsével nyerhettünk volna, de a nagykép ugyanaz, mint július óta. 22 meccs, hat kínkeserves győzelem, ezen nincs mit magyarázni.

MC Snake Creative Commons License 2024.02.18 0 0 59722

zavar, hogy nem mind a 20-at mi adtuk :-)

Előzmény: rich.mond (59717)
MC Snake Creative Commons License 2024.02.18 0 1 59721

- jókora szégyen ez a Kundrák történet, beleértve a klub semmitmondó (vagy mindent elmondó?) kommunikációját is - mivel mindenki mindent leírt a szurkolói oldalról, ezért nem is ragozom tovább - egytértek mindazokkal, akik azt mondják, hogy ezek után Kundráknak semmi helye a klubnál (kármentésként az a klubvezető is takarodjon, aki ezt nem tudja)

- a mai nap a cél egyértelműen a 3 pont, hosszú idő óta most nem tudok menni - remélem, a múlt heti gyenge játék nem ismétlődik meg

 

cirkóniu Creative Commons License 2024.02.15 0 2 59720

"Az én fiam NB1-es focista, bármit megtehet"

 

 

magyarfutball Creative Commons License 2024.02.13 0 0 59719
Előzmény: rich.mond (59717)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.12 0 2 59717

A Csakblog számolta ki, hogy ebben a csöves NB II-ben egy középcsapat meccseire váltják az eladott jegyek 28%-át. A húsz legnézettebb meccsből 15-ön mi léptünk pályára.

Előzmény: MC Snake (59716)
MC Snake Creative Commons License 2024.02.11 0 0 59716

mérsékelt teljesítménnyel 1 pont, nem érdemeltünk többet

támadásban nagyon keveset mutattunk, a múlt heti helyenként lendületes kontrajáték csak nyomokban volt meg

2830 néző és jó hangulat... ha ezt szombaton játsszák, akkor szerintem idei nézőcsúcs, így egy átlagos nézőszám

MC Snake Creative Commons License 2024.02.07 0 0 59715

jól beszélsz, egyébként a mi költségvetésünk beleszámíthatna a Natonak tett 2%-os vállalásba is, ha ehhez oda kell biggyeszteni a Bp mögé az 'i' betűt, legyen

 

Előzmény: rich.mond (59714)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.07 0 1 59714

Mióta Juhász Roland kartonfigurája ácsorgott megnyerő vigyorával a MOL kutakon, azóta nem merek arra menni. Képes lett volna hátulról lekönyökölni a k*cs*g. Úgyis az elefántosoknál szoktam tankolni.

Lassan ideje lenni a mostanában pénzzel kitömött Honvédségnek is nagyobb szerepet szánni a magyar labdarúgásban.

Előzmény: MC Snake (59713)
MC Snake Creative Commons License 2024.02.06 0 0 59713

baszki, az ember nyugodt lelkiismerettel most már soha a büdös életbe nem tankolhat a Molnál, mindig van valami nereskedés? 

tényleg itt az ideje venni valami Teslát, vagy mittudomén

rich.mond Creative Commons License 2024.02.05 0 0 59712

Szerintem ez a meccs jobb volt, mint a Csákvár elleni. A gólokon túl volt pár tiszta ziccerünk is, nem a semmiből rúgtuk a másodikat (az elsőt kicsit de...), a védelem is egy kihagyást és némi balszerencsét leszámítva megbízhatóan muzsikált.

Szerintem többen voltunk 200-nál, de ez  a"szektor" 30 nézőt képes befogadni.

A rendőri erődemonstráció előtt értetlenül állok.

 

Valószínűleg eredményesebbek elszünk mint ősszel, de csodát nem várok. Ha lesz tulajváltás, akkor 4-5 igazolással jövőre talán már reménykedhetünk.Ha nem...

Előzmény: MC Snake (59709)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.05 0 1 59711

Egyértelműen jól jártunk Kocsis eladásával, ki tudjuk fizetni Csirkovicsot is -amúgy Klafuricsnak is jár valami 10-15 milliónyi aprópénz, meg a pletykák szerint még sokan állnak sorba.

Viszont az MLSZ új fiatalszabályát mintha ránk szabták volna, ebből százmilliókhoz fogunk jutni előbb-utóbb.

Előzmény: MC Snake (59706)
rich.mond Creative Commons License 2024.02.05 0 0 59710

Egyáltalán nem, de Kocsis Dominik eladása után valószínűleg nem lesz semmilyen korlátozás.

Előzmény: Padi37 (59704)
MC Snake Creative Commons License 2024.02.04 0 0 59709

- jaja, nem akarok belemagyarázni semmit a tegnapi meccsbe, de azért most tudatos taktikai elemekben talán jobbak voltunk mint ősszel, azért volt félidőnként volt kb 2-2 100%-os tisztára játszott ziccerünk, ami rajtunk múlt, hogy nem ment be, és akkor kicsit simább a vége  (persze szerencsénk is volt a végén, ezt el kell ismerni), a csákvári meccs meg inkább úgy marad meg bennem, hogy ott tényleg helyzet nélkül rúgtunk 2 gólt

- sok minden tetszett (pl. Szabó Alex többször nagyon jó ütemben tisztázott, Bobál rendkívül hasznosan játszott, Krajcsovics bátran cselezgetett igaz a befejezések nem sikerültek), viszont a jobbszélünk (Eördögh/Kerezsi) mind támadásban, mind védekezésben gyengébbnek tűnik továbbra is (eddig Kocsis D-t gondoltam a szűk keresztmetszetnek), remélhetőleg azért itt javulás lesz a Nyír1 ellen

- összegezve, jó volt, Csertői munkája szerintem látszik, kb ha ezt hozzuk a követekező meccseken, akkor azzal elégedett leszek és a dobogó közelébe kerülés reális cél lehet 

- egyébként kb 200an voltunk lent (ezt is inkább a hivatalos 160-ra korlátozott vendégszektorra alapozva mondom, semmit tudományos becslésre), viszonylag nagy helyre szétterülve a szurkolás eléggé idény eleji volt, és igazából csak a győztes gólunk után vált hallhatóvá (mi a tábor szélén álltunk, és egészen a végéig a hazaiból 1-1 ember torkából felharsanó 'hajrá misleny' felkiáltás simán hallható volt, szerintem ez mindent elmond), de az időre nem lehet panasz

- és igen, az ünnneplés Dávid 2. góljánál megint jól sikerült, ez is Csákvárt idézte

Előzmény: N.21 (59707)
nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2024.02.03 0 0 59708

Sima volt.

N.21 Creative Commons License 2024.02.03 0 0 59707

Kísértetiesen hasonló forgatókönyv a nyárihoz, az utolsó edzőmeccsen 6-ot rúgunk a BVSC-nek, aztán egy kínkeserves 2-1-es győzelem idegenben. Még a félidős vezetés, a szünet utáni gyors egyenlítés és a kapu mögött álló tábor felé rúgott győztes gól a 80. perc környékén is ugyanaz.

 

Remélem folytatás sokkal jobb lesz, mint tavaly. 

 

CSAK! 

MC Snake Creative Commons License 2024.01.31 0 2 59706

felemás a helyzet

- komolyabb összegért adtuk el Dominikot, mint azt az elmúlt időszakneli teljesítménye indokolta volna

- a vevő azt a potenciált árazta be, amit mindannyian beleképzelünk de teljesítményben nagyon ritkán jött ki NB2-ben is - az ő érdekében mondom, hogy remélhetőleg nem egy Szendrei tipusú 'sikersztori' lesz belőle 

- a játékos biztos többet fog keresni, kérdés, hogy megkapja e azokat a játékperceket, amivel feljebb tud lépni - mert a mostani az nb2-ben sem volt kiemelkedő

 

egyszóval: szerintem jó üzletet csináltunk, talán őt tudjuk a jelenlegi kezdőnkből legkönnyebben pótolni, Kerezsi / Krajcsovics /Dúzs elvesztése pl. biztosan fájdalmasabb lett volna - most kaptunk egy kis lélegzetvételnyi időt, remélhetőleg realizálódik tulajdonosfronton is valami változás 

Előzmény: nokri (59705)
nokri Creative Commons License 2024.01.31 0 0 59705

kezdődik a kiárusítás: https://www.honvedfc.hu/hirek/koszonok-mindent-tavozik-kocsis-dominik/2024-01-31

 

megyünk a zenbéháromfelé

Padi37 Creative Commons License 2024.01.26 0 0 59704

Üdv mindenkinek, olasz vagyok, aki a magyar futballt követi, érdeklődni akartam, de a Honvéd FC-nél minden átigazolás le van tiltva?  ingyen vehet kölcsön játékosokat vagy egyáltalán nem?  Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!