Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000.07.31 0 0 52
TomVeil!

melyik elején a kocsinak??? :))) volt 1 nagy hangú társaság kártyáztak 4-en, én a mellettük lévő boxban voltam! b@sszeg minden cucc rémlik, de zöld adidas póló nem, pedig az feltűnő... nyíregyháza ellen jövök, ott már tényleg össze kéne ütnünk, lebeszélünk 1 talit a kanyar bejárata elé, ok? számod megvan, hüje voltam, hogy nem hivtalak pénteken, csak annyira megigérted az sms-ben...

ZAAK!

nézd meg az email cimem? rémlik, hogy ki vagyok? a vidi kazit kössz, sikerült belőle kihoznom néhány mp3-mat, fel is raktam őket! meccs előtt nem vagyok túl beszédes, bocs érte... b@sszeg a gólt követő káoszt nem mutatták nagyon, pedig nagyon ott voltam, hogy beugrok a pályára! :-D

Előzmény: TomVeil (50)
ZAAK Creative Commons License 2000.07.31 0 0 51
TomVeil!

Lehet hogy én kérdeztem hogy netezel-e?
Piros adidas rövidnadrág és szürke oneill póló...
Én is vonattal mentem és egy darabig dns-el dumáltam majd a pult előtt...

TomVeil Creative Commons License 2000.07.30 0 0 50
vonat, büfékocsi, én is ott voltam, zöld adidas poló a vonat elején ültem a 2. boxban......
amikor mindenki félmeztelen volt nekem sál volt a nyakamban :))))))
valami rémlik de mégse :) Valaki odajött hozzám, hogy nem netezek-e azthittem Te vagy,
de nem Te voltál, na mind1.....
Nyíregyháza ellen jössz?
Előzmény: Giorgetto (49)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.30 0 0 49
ciao!

b@sszeg hol voltál a vonaton? ott sinylődtünk a büfékocsiban! a szektorban hol voltál? én tiszta sötétkékben voltam, a guardia fölött álltam az első keritésnél, gól után legázoltam a sorok közt és felmásztam a keritésre jobb szélen! ja és nem voltam félmeztelen, ezért kilógtam a tömegből! rémlik? azért szombathelyre szeretnék menni...

Előzmény: TomVeil (48)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.28 0 0 48
Sziasztok, Szia Olasz!!!!

Bassza a meg a sok büdös győri fasszopó! ilyen nincs, na mind1

Olasz!
Bazmeg, bocs de a vonaton jutott eszembe, hogy nincs nálam a számod és nem tuttalak
felhívni, bár lehet hogy találkoztunk!

Tényleg nagyon jó volt a hangulat, a vereség ellenére is, a végén menekültek a parasztok.

Most sietek, majd még írok a meccsről!

Előzmény: Giorgetto (47)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.28 0 0 47
b@sszátok meg ezt nem hiszem el.... egy ilyen szemét mocskos győri sz@rtól lqrni.... hihetetlen, ábrahám jó fey volt megint, akárcsak tavasszal újvárosban... a győri senkik meg elmehetnek a jó francba, nevetséges igénytelen senkik.... azért megmutattuk, hogy miért mi vagyunk a legjobb brigád szurkolás tekintetében, bár a TV felvételt még nem láttam, de belülről nagyon állat volt, a hangulatunk leirhatatlan volt!!!!!
Előzmény: Giorgetto (46)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.25 0 0 46
Győr-Kispest és Újpest-DVSC az m1 tévében
2000 júl. 24 15:47 - Forrás: MTI

Televíziós közvetítés miatt két mérkőzés időpontja változik meg a hét végén a labdarúgó NB I-ben. A 2. fordulóban a Győri ETO-Kispest (A-csoport) találkozóra pénteken 17.30 órakor kerül sor. A szombati Újpest-Debrecen (B-csoport) mérkőzés 17 órakor kezdődik. Mindkét találkozót az m1 tévé közvetíti.

A hir elég friss, szóval pénteken lesz a meccs, jó nagy kibaszás, amikor már le volt beszélve a tali szombaton... MOCSKOS M1!!!!! De igy legalább tutti van vonat visszafele mégpedig, 19:50-kor a már megszokott és kedvenc ARRABONA nemz. gyors, és van 20:23-kor egy postavonat. :))) Ilyenen már volt részem utazni, semmi extra.

Előzmény: Giorgetto (45)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.25 0 0 45
A mai frissitésű sporthirek.hu cim alatt, szombat szerepel!!!!
Előzmény: contra (43)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.25 0 0 44
TomVeil!

Most tényleg nemtom mikor van a meccs.... E-mailben pofázunk maradjunk annyiban!!!!

Előzmény: TomVeil (42)
contra Creative Commons License 2000.07.25 0 0 43
A mai Magyar Nemzet szerint a Győr elleni meccs pénteken 17.30-kor lesz.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: TomVeil (42)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.24 0 0 42
Olasz!

Hát, nem hiszem, hogy emléxel (az az igazság, hogy én se rád, bár ki tudja) én fehér
france 98' -as pólóban voltam, kék gatya... :) na mindegy... gólnál nemtommár micsináltam,
nehéz visszaemlékezni :) Azóta beszéltem egy nálam tapasztaltabb emberrel (fradista;) ) aki
azt mondta, hogy 80% hogy a rendőrök vissza fogja tartani a vonatot, mert ugyebár ők sem
hülyék, mivel ha ottmarad a sok ember Győrben azzal csak nekik nyúlik meg a műszak :)
remélem érted:) Most Péntek vagy Szombat? Na majd mindjárt utánanézek, DE remélem Neked van igazad, mert ha péntek akkor 50% (Igen v. Nem :))) ) hogy megyek de szombat az 85%... Ez csak a haveromtól függ, na de ezt majd e-mailen vagy akárhol megdumáljuk :)
na majdmég írok, meg talán e-mailt is........................
Szombatig (Péntekig :) ) még van idő!
Üdv:

TomVeil

helyesírási hibák COPYRIGHT!!! :))))))

Előzmény: Giorgetto (41)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.24 0 0 41
TomVeil!

Milyen cuccban voltál? Én is a kanyarban, valahol a Rőzse felett kicsit jobbra, fehér felső kék melegitő, gól után kicsit gondolkodtam, majd szétrohantam a keritést! :) Ha jönnél Győrbe ütközhetnénk! Nézd, a vonatot nemtom, mondom 21.30 DACIA nemz. gyors, lehet, hogy megbeszélik a rendőrökkel hogy fenntartsák nekünk. A stadion valóban nem 2 perc, de múltkor is a rohamrendőrségi busszal hoztak ki (5 perc alatt), qrva nagy volt, ott volt hátul minden felszerelés főleg pajzsok!!!! :-D A szekrényekben, meg nemtommi... Majd próbálok infót fenni, és irok neked privátba. A MECCS SZOMBATON van 20.00-kor!!!!! Mindenképp menni kéne, mert győzünk! Ha nem jönne be a vonat, 1x ki lehetne birni a cuccot, elvégre is a társaság jó lesz. :) Legalább lehet dumálni arcokkal, nekem se fülik a fogam, hogy éjjel ott legyünk, de nyár van, 32 fokot mondanak, még éjjel is 18-19 fok van, úgyhogy....

Előzmény: TomVeil (40)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.23 0 0 40
Sziasztok!

Olasz!

A kanyarban voltam, hátul a kerítésnél szemben a Rőzsével...
A másik...: a vonatokat jó lenne biztosra tudni, mer kocsi még nincs és nincs kedvem 22:00
tól 03:58 -ig Győrbe vendégeskedni... A másik meg, hogy ugye a meccs pénteken lesz?
Ez a gyorsvonatfeltartás ez jó lenne, de nekem azt mondták 30-40 perc gyalog a stadiontól az
állomásig. (Még nem voltam.) Úgyhogy 20orakor kezdés, 21:30ra vége... es taxi... vagy nemtudom... közben imádkozás, hogy legyen vonat :))

Előzmény: Giorgetto (38)
contra Creative Commons License 2000.07.23 0 0 39
Kezdetnek nem rossz ez az 1:1.
Hátha idén lesz egy csapatunk!
A Győr ellen ehéz lesz, mert otthon játszanak, és a Nyíregyháza-meccs után javítani akarnak majd.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Giorgetto (38)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.23 0 0 38
TomVeil!

Ha nincs a salamon, leszoptak volna... A labdákkal való variálás dorogon jobban sült el :))), legalább kicsit feltüzelte a társaságot. :) A Őrmesterek meg már 2 órával a meccs előtt ott emberkedtek a kanyar előtt, azt hitték, hogy mert rajtuk van a kék mellény ők a teremtők... hát tévedtek.... ha jól tudom lebeszéltek egy talit a rendezőkkel meccs után, végeredményt nem tudok....
Győrbe Keleti 14.15, vissza olyan infók jutottak hozzám, hogy a 21.30-as nemzetközi gyorsvonatot feltartják(!!!) kedvünkért, és azzal jövünk... Ha ez nem jön be akkor, 22.45 személyvonat komáromig, ott 03.58-kor :)))) van kapcsolat Budapestre, fél hatra itthon is vagyunk. :) Vagy személygépkocsi.... De ezért a csapatért most még megérné lemenni... Meg aztán győrben olyan kedvesek a rendőrök meg a biztonságiak, csak 3x kérdezik meg, hogy mi az a kemény tárgy a zsebemben..... A rohamrendőrök meg nagyonszeretnek emberkedni sajnos.....
Amúgy hol voltál a stadionban?

Előzmény: TomVeil (34)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.23 0 0 37
én is :))))))
Előzmény: Giorgetto (36)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.23 0 0 36
kb.70-80-an voltak, elég visszafogottan viselkedtek, diszkrét szurkolás. Érdekes, hogy ezúttal nem zártak le 33 szektort a biztositás miatt, sőt egymás mellett volt a két rész. :) Mi részünk: valamennyire korrekt létszám (tavaszhoz képest), néha jobb szinvonalon teljesitettünk, hiányzott a fanatizmus, de azért egy párszor belobbantunk, én leginkább a gól után, akkor eléggé közel voltam egy szivrohamhoz...
Előzmény: mash (35)
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 35
sokamn nem lehetnek
a különjárat Ikarus félig sem volt tele, láttam őket miközben mentem az Ullői úti szentélybe
Előzmény: Giorgetto (30)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.22 0 0 34
Sziasztok!

Szerintem jól játszottunk, örülhetnek a dunaferresek a döntetlennek....
Ha berúgjuk a helyzeteket... na mindegy...

Jó hangulatú volt a meccs, a szurkolás is jóra sikeredett,
csak szerintem felesleges volt a balhé a labdákkal meg
a securitys emberrel... :)

Győrbe a vonat 14:15 kor indul azt hiszem a Keletiből,
gyertek minnél többen!

Hajrá Kispest!

---------------
Ha valakinek van infója hol lehet mezt vásárolni az mindenképp szóljon!!!

Giorgetto Creative Commons License 2000.07.22 0 0 33
IRÁNY Győr, ott már nyomnunk kell!!!!!!
Előzmény: Giorgetto (32)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.22 0 0 32
Az 1-1 nagyon bejött, de az első félidőben be kellett volna nyomnunk még 1 nyuszit. :) Érdekes módon nem szakitották félbe a meccset... :)))
Előzmény: Spingár Olivér (31)
Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.21 0 0 31
Hali!

Gondoltam benézek ide a holnap meccs előtt. Lehet, hogy holnap fog megszakadni a veretlenségi sorozatunk, de akkor a BL-ben továbbjutunk. Én holnap kiegyeznék egy 1-1 el. Holnap én is ottleszek Kispesten, így engem is láthatsz.

Üdv.:
OliBLOOD

Előzmény: Giorgetto (30)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.21 0 0 30
latex!

Erre azt tudom mondani: b@ssza meg! 1x sem a Lion's-ban vásároltam, csak azt nemtom miért??? De kösz az infót, NAGYON érdekelt!
Holnap 3-0-ra qrjuk a kohászt, kiváncsi vagyok hány acél-városit látunk majd... :-D

Előzmény: latex (27)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.21 0 0 29
Sziasztok!

Sajnos, nemtudom hol olvastam, vagy hol láttam igy nem tudom beidézni, de következőket hallottam a mezről:
Tehát a márkája JAKO (ezt már tudtuk), 4 féle mez lesz, és kb. 9-10 ezer Forintba fognak
kerülni név és számmal (!!) együtt....

Szerintem ez tök jó, és a támogatók (főleg Wilkinson) logója se csúnya....

Ha valaki tudja hol lehet (majd) megvásárolni a mezt mindenképp írja le ide
a topicba... köszi.

Üdv:

TomVeil

Holnap találkozunk a Bozsikban!
Hajrá Kispest!

Garrincha Creative Commons License 2000.07.21 0 0 28
Ki kell, hogy javítsalak. Tichy legtöbbször a 9-es mezben játszott a Honvédban. A válogatottban viszont legtöbbnyire 10-esben, kivéve a pályafutása elejét. Öcsi után a Honvédban rengetegen hordták a 10-est (akkor még nem volt foglalt szám): Kiss Laci, Gilicz Pista, Machos Feri, Komora Imre, Törőcsik Pista, Tóth Kálmán, hogy csak egy párat említsek. Akkor a mezszám a poziciót jelentette, Lajos pedig a csatársor minden helyén megfordult 7-11-ig. A válogatottban pedig 8-10-ig. Öcsi viszont világéletében mindig balösszekötőt játszott, a pályafutása elejétől (1944-47) eltekintve nem emlékszem soha másban mint 10-esben játszani. Bozsik is 8-asban fejezte be, Budai Laci (Púpos) pedig 9-esben. Kocsis Sanyit nem láttam soha másban mint 8-asban (Fradi, Honvéd, válogatott, Barcelona), Czibor viszont volt egyszer-kétszer 10-es, amikor Öcsi nem játszott és Babocsay lett a balszélső.
Előzmény: DBalage (19)
latex Creative Commons License 2000.07.20 0 0 27
T. Olasz !
Nem akarok off lenni, ezért csak röviden a hummelról. Professzionális, min 70%-ban pamutból álló termék, kifejezetten teremsportra találták ki (nedvszívó képesség). Mivel dán márka, ezért természetesen Dánia ebben nyomul.
Az Umbroról : Mint minden sportmárka, az Umbro is megszerezte a hazai gyártatási licencet, csak nem mindegy, hogy milyen alapanyagból, milyen minőségben varratja meg a ruháit.A Rákóczi úton a Lion's Sportban külföldi (minőségi) Umbro cuccokhoz lehet hozzájutni.
Amúgy tipikusan magyar a felállás : a "hivatalos" umbro forgalmazó a Tarján Sport 95%-ban magyar, gyenge minőségű árukat forgalmaz, míg a Lion's Sport 95%-ban külföldi Umbroval foglalkozik.
Bocs, ha untattam valakit!
latex
Előzmény: Giorgetto (24)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.20 0 0 26
Na szóval ma láttam ezt a bizonyos mezt.... hát ez télleg JAKO
de köze sincs a Nikehoz, na mindegy nem fogok idegbajt kapni
bár örültem volna ha vmi igényesebb márkában játszhatunk,
1 a lényeg, árulják valahol!!! Nem mint azt a szar Umbrot........
-----
Másik, hogy én egy elég hatalmasat tévedtem, én azt hittem
a Jákói sport lesz (Nike), nem tudtam hogy nem Jákói hanem
JAKO.......

ennyit erről.......

DBalage Creative Commons License 2000.07.20 0 0 25
Engem nem igazán nyügöz le ,hogy JÁKOI mezünk lesz, de remélem ,hogy a játékunk jó lesz és akkor már fel se tünik hogy milyen mezben játszunk. Igazad van Olasz, remélem megzúzzuk a Dunaferrt, még ha nem is mi vagyunk az esélyesek!
Sajna a meccset kihagyom, mert a csapatommal meccset játszunk vidéken.
HAJRÁ KISPEST!!!!!!
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.20 0 0 24
latex!
Kösz a kiegészítést, elég lehangoló amit az umbro cuccok magyarországi minőségéről mondtál lévén a honi lelátók 60%-ában (na jó budapesten fix) az arcok ebben járnak. Amikor én előszőr vettem umbro cuccost akkor kezdett gyanús lenni, hogy "Made in Hungary".... De nincs mit tenni, ez van... Amúgy a HUMMEL inkább kézis cucc,nem? Érdekes, hogy focibanis itt van...
Előzmény: latex (23)
latex Creative Commons License 2000.07.20 0 0 23
T.Olasz, TomVeil !
Bocs, hogy UTE fanatikus létemre ide tévedtem, de a sportruházati "buliban" nyakig benne voltam.Az Umbroról : Magyarországon gyártatnak, gagyi,szar minőségű anyagra dolgoznak és őket teljesen hidegen hagyja az ún. szurkolói mezek kérdése !!! A cégem kiajánlotta az uhlsportot (német márka -Videoton,Vitesse,Duisburg,Blackburn Rovers stb.) de nem voltam hajlandó zsebbe tenni bizonyos embernek bizonyos összeget, így nem jött össze. A másik az olasz errea ( Middlesbrough, Empoli stb.), a reakció ugyanaz. A magyar TOTI-ra (Siófok) azt mondták, hogy az igényes szurkolók nem vennék fel, így nem megfelelő. Csak zárójelben jegyezném meg, hogy az UTÉ-nak az Umbrot, a Vidinek a Diadórát, a MATÁV-Sopronnak a hummelt ők csinálják, néha még az anyagot is ők adják. Ennyit az igénytelenségről...
A JAKO német márka, jó minőségű,szép,de qrva drága (Freiburg,Energie Cottbus, SK. Lierse, Fortuna Köln) latex

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!