Keresés

Részletes keresés

MC Snake Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57481

ne etesd  :-)

Előzmény: gabokocka82 (57479)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.08.24 0 1 57480

Berla lecserélése maximálisan indokolatlan volt, meg is büntet érte a sors minket. A nai után nem basznám ki sanyinót, csak az a baj, hogy volt előtte három másik bajnoki, meg csak az ő döntése, hogy Horváth véd(ene).

gabokocka82 Creative Commons License 2019.08.24 -2 2 57479

Sztem Te is takaroggy, a kutya nem kíváncsi rád, járjál Hali meccsre és minden meccs után vedd le szájjal, mindkettőtök örömére. Danilo meg hol is focizik most, arab másodosztály?

Előzmény: Doctor Morreau (57473)
A csálinger Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57478

Ha a közönség is megtapsolta őket  akkor ezek szerint maradunk annyiban...

Meccset nem láttam de baromi bosszús vagyok.

Előzmény: MC Snake (57475)
A csálinger Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57477

Szerintem ezt már engedd el.Ez így egyikőjük felé em hangzott el ilyen formában.Voltak jogos kritikák Supka felé.Danilo meg már nagyon lassú volt (most milyen lehet)De tény Supka helyett nem jött jobb.Mostani Danilo helyett is lehetett volna sokkal jobbat találni.

Előzmény: Doctor Morreau (57473)
MC Snake Creative Commons License 2019.08.24 -1 1 57476

meg egy gondolat: mar reg nem a hazai palyat varom a biroktol, de legalabb egy semleges jatekvezetest orommel vennek... 

Előzmény: MC Snake (57475)
MC Snake Creative Commons License 2019.08.24 -3 1 57475

roviden:

- szerintem nincs edzokerdes, jol jatszottunk...bar Horvath Andrastnem tudom ki engedi ilyen formaban a kapu kozelebe  (Berla biztos vagyok benne, fogott volna nehanyat)

- kapus nelkul nem lehet ezt a jatekot jatszani, megprobaltuk, delassuk be nem megy... ha egy kozepes (nem jo, csak egy atlagos) kapus ved, akkor a Varda es a Debrecen ellen sima 2 gyozelem... egyebkent meg ami kapura ment ma is, az gol (mondjuk egy golban Nagy Geri is bent volt)

- Lanza istenkiraly, motivaltan es nagyon jol jatszik... jobb mint valaha

- a meccs vegen most jogosan jart a taps, a vilag legnagyobb igazsagtalansaga hogy ma kikaptunk... bar mondjuk, kapus nelkul tenyleg mit akarunk

 

na, megy a tv-ben a Kincs, ami nincs, mindenkinek ajanlom :-)

 

Előzmény: A csálinger (57472)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57474
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.24 -3 2 57473

Supka TAKAROGGGY

 

 

Danilo TAKAROGGY

A csálinger Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57472

Van edzőkérdés?Vagy maradjunk megint annyiban hogy szeretik az edzőt...meg jól is játszottunk csak nem volt szerencsénk.

N.21 Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57471

Abban a bo utolso negyedoraban amit lattam talan, mentuk, mint veszett eger, de nem lett meg a jutalma, itt a 4. bukta, 4 meccsbol.

 

A gyors meccsvegi osszefoglaloban 2 kapott golunkat lattam, elsore mindketto sima liba potyagol volt, igy nem lehet.

 

 

A meccsen osszessegeben milyen volt a csapat?

 

N.21 Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57470

LANZA!

N.21 Creative Commons License 2019.08.24 0 0 57469

Erre a csodalatos potyagolra ertem haza... :(

Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 -3 1 57468

Szokták mondani, hogy a magyar társadalom kissé ilyen törzsi társadalom. 

Itthon nálunk senkit nem ismernek el puszta objektív szakmai érvek alapján, inkább csak érzelmek és hangadók véleménye alapján.

(mégha olykor az érzelmek valós teljesítményekhez is kötődnek, pl. Hosszú Katinka)

 

 

Nálunk tényleg reális lehet, hogy egy Berki Krisztián indul a főpolgármester választáson és ha még nagyon komolyan is venné és nem lenne egy Orbán a Tarlós mellett, hidd el, meg is nyerhetné azt. 

 

 

 

Na, most Supkát soha nem érdekelte, hogy úgy kommunikálja magát, mint Rossi, vagy Sannino. Sem a szurkolók - és ami lényegesebb - sem a játékosok előtt.

Ő a régi típusú edzői iskola híve, a játékosoknak teljesítenie kell. A szurkolóknak meg szurkolnia.

 

De ma már nem így van, ezért nálunk a törzsi társadalom visszamaradt jegyei keverednek a fogyasztói világ dőreségeivel: a játékosok megbuktathatják az edzőt, majd ha akarnak, inkább eligazolnak valahova. A szurkolók meg inkább a csapatuk ellen szurkolnak, csakhogy az általuk nem kedvelt edző már takarodjon onnan. 

 

 

 

Mindenesetre jó lenne, ha nem nekünk kellene vitatkozni ezen, hanem lenne egy olyan személy, aki 100%-ban a klub fejlődését, érdekét szolgálja és ez alapján választana edzőt...

 

.. nem mondjuk azért, mert jól beszél olaszul és egy olasz edző kiválasztása neki a pozíciója megtartását szolgálja..... 

 

Előzmény: Sárközi István (57466)
hódember Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57467

Ehhez csatlakozom. Annyit még hozzáteszek, hogy most már ideje lenne a jól megérdemelt nyugdíjas éveknek.

 

Amúgy nem tudja valaki, mi van a fellebbezésünkkel? Nekem ez kimaradt. És nyilvánosságra hozták az óvás és a fellebbezés szövegét, vagy erre nem terjedt ki a csodás kommunikációs csapat figyelme? Vagy pont arra figyeltek, hogy nehogy nyilvánosságra kerüljön? Egyáltalán nyilvánosságra lehet hozni? 

Előzmény: rich.mond (57465)
Sárközi István Creative Commons License 2019.08.21 -1 1 57466

"Tulajdonképpen mit szerettél volna mondani, főmegmondó?"Ó én semmit.                                      De nem is írok olyan jól mint te,és ez nem gúny.De én ezeket a véleményeket-amit írok az a sajátom-a többi szurkolótársamtól is hallom.És hogy Supka nem volt elismerve a részünkről az biztos.Vagy titokban volt valami?És hogy a Hemit ki szerette vagy nem?A tények számok mellette szólnak.De a többség? akarata teljesült.3 hordó sörért szép az élet.     

Előzmény: rich.mond (57463)
rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57465

Más téma: ezúton is hadd' gratuláljak Berzi Sándor tisztikeresztjéhez, melyet kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként kapott. Munkabírását és kiterjedt kapcsolatrendszerét mi is megtapasztalhattuk Craiova után.

rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57464

Amúgy én ezt és ezt írtam Supkáról, úgyhogy jöhetnek a bizonyítékok, hogy ezek a gonosz szurkolók mikor gyalázták az Akadémiát kizárólag Hemingway miatt.

Előzmény: Sárközi István (57462)
rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 -1 0 57463

A kupadöntő azért ne legyen már bravúr NB II-es csapatok testén át.

Hogy az Akadémiát senki nem ismeri el, illetve hogy a Kanyar nem köszönte meg Supkának a munkáját, azt pontosan honnan tudod? Hol láttad ezt leírva?

Tulajdonképpen mit szerettél volna mondani, főmegmondó?

Előzmény: Sárközi István (57462)
Sárközi István Creative Commons License 2019.08.21 -2 4 57462

Te főmegmondó.Idéztem,ezt jeleztem is.Akadémiát senki nem ismeri el,mert az öreg műve.Csak az a lényeg hogy "ad el a klubbot".Na eladta.Itt a kánaán.Paksról a cserepadról kölcsönjátékosok,mert nem tudjuk megvenni őket.A Robi az egyetlen komolyabb igazolás.Edzőcsere,4. hely és kupadöntő után.Supi a tábortól egy köszönjüket sem kapott!Itt nevelkedett Kispesten.És igen,nem mindenki gondolkodik egyformán.    

Előzmény: rich.mond (57451)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57461

"Kulach valljuk meg őszintén, gyengén játszott, elveszítette a párharcokat, a lehetőségeivel sem élt."

 

 

 

Nyilván súlyos sérülésből tért vissza, de annyi már az első meccsén kiderült, hogy sokkal jobban mozog be üres területekre, sokkal jobban tájékozódik a pályán. 

Az más kérdés, hogy Sanninoval nem sokat támadunk. 

Előzmény: rich.mond (57460)
rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57460

HA mindenki tud játszani, akkor nyilvcán jönni fognak a pontok is. Ez eddig nem volt - Lanzafame és Ben Hatira sem, Mezghrani meg még úgy sem. Nagy Geri hónapok óta sérült.

Kulacs megkapta a lehetőséget, de valljuk meg őszintén, gyengén játszott, elveszítette a párharcokat, a lehetőségeivel sem élt.

 

 

Előzmény: Doctor Morreau (57458)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 -2 4 57459

Igazad van, elfogadom a kritikát.

Előzmény: hódember (57457)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 0 1 57458

"Danilo > Kulacs"

 

Azért ne kezeld már a saját véleményedet tényként...

 

Kulach egy éve két gyönyörű gólt vert az EL-ben, egyet pl. a Sportingnak. https://youtu.be/cByYMaCjZgk?t=17

Nb1 szinten nagyon jó ballába van, ez is pl. Sannino felelőssége lehet, hogy még mindig nem tudott beilleszkedni a csapatba, ráadásul jött Lanzafame és hirtelen már lehetőséget sem kapott.

26 éves, kb. októberre, novemberre formába kéne lendülnie. 

 

 

Az biztos, ha mindenki rendben lesz, tavaszra nagyon jó csapatunk lehet Lefkoviccsal, Mezghranival, stb., ne mondjuk, hogy ez egy selejtcsapat, mert nagyon nem az magyar szinten... 

 

Előzmény: rich.mond (57456)
hódember Creative Commons License 2019.08.21 0 3 57457

Hello.

Nem tudnád a szurkolótársaidról alkotott véleményedet magadban tartani, hogy normálisan lehessen itt fórumozni?

 

Természetes, hogy egy ilyen felületen vannak viták. Ez a hely arra is van, hogy megismerjük mások, mienkétől eltérő véleményét és álláspontját. De ez nagyjából a csapatra korlátozódik, nem arra, hogy egymásról mit gondolunk.

 

Az embernek néha olyan érzése van, hogy úgy oktatgatsz itt másokat a futballról, mintha nálad lenne a bölcsek köve, ellentmondást nem tűrően bizonygatod az igazad és mintha úgy gondolnád, hogy ebbe belefér némi személyeskedés is. De nem fér bele.

És szerintem az sem, hogy talán nem először te megmondod, hogy a másik mit gondol, mit "döntött el". Az eltérő vélemény "normális" kifejtésének egy ilyen helyen is vannak keretei, határai. Néha mintha ez utóbbiakat átlépnéd...

 

Ne a másikat elemezgesd, hanem a csapatot. És ha valaki másképp gondolja, az nem azért van, mert te kibaszott okos vagy, a másik meg kibaszott hülye, hanem mert így kerek a világ...

Előzmény: Doctor Morreau (57448)
rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57456

No mármost attól, mert Danilo > Kulacs, vagy akár az örök talány N'Gog, attól még Daniló TÉNYLEG lassú volt, körülményes és önző, rengeteg helyzetet kihagyott és nem tudta megtartani a labdát.

És az is felvet néhány kérdést, hogy miért nem érte utol magát fizikálisan a bajnokság közepére, végére sem.

 

Előzmény: Doctor Morreau (57454)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57455

Eljelentéktelenedésnek azért nem nevezném, mert több lehetőséget kaptak még egy évvel fiatalabbon is, mint most.

Tavaly Supkát elsősorban Banó diszkriminálása miatt támadták - most kb. mindenki szídja Banót a különböző fórumokon. 

 

 

Viszont Supka Banó helyett meg berakta a nála egy évvel fiatalabb és nagyjából azonos poszton játszó Szendreit, aki helyt is állt. Tehát nem a fiatalokkal volt problémája, hanem csak azzal, hogy nem voltak "készek" a fiatalok egy nemzetközi kupára törő csapatban játszani.

 

 

De (!) én írtam már, hogy szerintem is több fiatalt kellett volna játszatnia Supinak és én sem voltam ezzel elégedett. 

Előzmény: rich.mond (57453)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57454

"higgadtan, még véletlenül sem elfogultan véded Hemit és Supkát"

 

 

 

Szerintem én nem védek senkit (most különösen nem Hemit), csak a tényeket próbálom írni a fikázás helyett. 

 

 

Ott van pl. Danilo.

Tavaly fikázták egy csomóan, önző, semmit nem csinál, béna.. Írtam, hogy ácsi-ácsi, lehet, hogy nem egy Ronaldo, de nagyon fontos és hasznos játékos a felépítése, viszonylagos gyorsasága és technikája miatt.

Erre mi történik?

Azok, akik, tavaly fikázták, most arra hivatkoznak, hogy tavalyhoz képest gyengült a keretünk, mert elment pl. Danilo :D :D 

 

Ez hatalmas LOL

Előzmény: rich.mond (57450)
rich.mond Creative Commons License 2019.08.21 -1 0 57453

"Cipfet sokszor említed negatívan egy másik nickneved alatt egy másik fórumon" - te mi a faszomról beszélsz, már ne haragudj? Milyen másik nickemen? Milyen másik fórumon?

 

Supka szerinted illett az Akadémiához? Mert szerintem egyáltalán nem. Az Akadémia eljelentéktelenedése pont nála kezdődött.

Előzmény: Doctor Morreau (57452)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.08.21 0 0 57452

Szóval én nem írtam Rossit, mindenki tudja, hogy Rossi olasz lévén és a csapattal bajnok lévén érinthetetlen.

Cipfet sokszor említed negatívan egy másik nickneved alatt egy másik fórumon. És az akadémiáról sem írsz soha egy jó szót sem. 

 

 

Itt említették, hogy én Supkát jobban szeretem, mint a csapatot, ez is baromság. Nyilván az igazságtalan edző-leváltásokat és értelmetlen kinevezéseket nem szeretem. 

Sannino minek lett kinevezve, ha a játék, amit játszik, tökre nem illik az akadémistákhoz? Mivel másabb szemléletű edző ő? Még rosszabb is ilyen szempontból.. Akkor is, ha végül kiegyenesedünk.

 

 

Viszont olyan edzőt elfogadnék, aki másfajta futballt játszik, kb. mint a Dinamo Zagreb, vagy az Ajax és ilyen focira fel lennének építve a fiatalok. Ennek látnám értelmét... De ami most van, az totál 0.00 hosszú távú koncepciótlanság. 

Előzmény: rich.mond (57451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!