Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2019.03.20 0 2 56412

Supkával volt a tavaly tavaszi menetelés is, meg az őszi lendületes kezdés is. Meg vele van a szerényebb folytatás is.

Megmondom őszintén, a felhozatalból nem nagyon tudok elképzelni olyan edzőt, aki nála lényegesen jobb lenne, vagy akár csak jobb lenne.

A keret nem gyenge, de nem is erős. Vannak jó játékosaink, oké, de ez igaz ellenfeleinkre is.

A keret fokozatosan gyengül és nem először szembesülünk azzal, hogy fiataljaink teljesítménye visszaesik, amennyiben gyengébb játékosok vannak mellettük és nekik kéne húzniuk a csapatot - Nagy G, Gatdag.

De Holender azért eldöcög még valahogy.

 

Előzmény: Nelorfin (56405)
Nelorfin Creative Commons License 2019.03.20 0 0 56411

Totális hányinger ez az egész.

Előzmény: hódember (56410)
hódember Creative Commons License 2019.03.19 0 0 56410
gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.17 0 0 56409

Ez most egy olyan összeállítás volt, amibe nehéz belekötni, végre azok játszottak és ott, akiknek kell. Talán Szendrei kezdhetett volna Heffler helyén. De ilyenkor lehetne 3-0 után fontos játékperceket adni Temesvárinak, Szendreinek, Banó-Szabónak, Cipfnek vagy Májernek. Az is sokat számítana a jövőre nézve. De ne legyünk telhetetlenek, ez most fasza volt.

 

Amúgy qrvára remélem, hogy marad elöl a N'Gog Filip páros és nem rakja vissza legközelebb Danilót, élmény nézni ahogy a francia egy-két érintőből keresi a társakat. Danilóval az első gólt soha nem rúgjuk meg. És végre van két széle a csapatnak, még akkor is, ha Uzoma szemmel láthatóan meccshiánnyal küzd.

 

A Dózsa és Debrecen a rivális az eurépa ligáert, úgy néz ki ebből a háromból kettő szerepelni fog a nemzetközi porondon. Lehet rajta fintorogni, hogy szarok vagyunk, de el lehet hozni egy Sevillát, vagy menni egy kört akar, és akkor 100+ millióval zárni az egészet, ami nálunk qrvára nem mindegy.

Előzmény: MC Snake (56408)
MC Snake Creative Commons License 2019.03.17 0 0 56408

- a varkozasokhoz kepest meglepoen magabiztos gyozelem, szep golokkal

- remelhetoleg NGog magara talal, Danilo pedig a kispadra... Filip pedig, elsosorban jo lenne ha maradna, ill. remelem jatszani fog a valogatottban is...

- Kiemelnem meg Uzomat is, aki ugyan tavolrol sem egy fenomen, de Kukoc-cal szemben hatarozottan egy focista benyomasat kelti

- ahogy a fiatalok kiszorultak a csapatbol/ keretbol, ugy nott meg lassan de biztosan ismet a kulfoldiek szama a csapatban (most 6-an voltak a kezdoben)... lehet, csak engem zavar, de engem nagyon:-)

Doctor Morreau Creative Commons License 2019.03.16 0 0 56407

Nagyon jól játszott a csapat, gratulálok!

NGog eddigi legjobb meccse, remélem, megjön az önbizalma.

 

 

MC Snake Creative Commons License 2019.03.15 0 0 56406

szerintem is relative eros keretunk van

- Grof, Kamber, Nagy, Gazdag, Holender magyar szinten kiemelkedo jatekosok szerintem (nem veletlenul vannak a valogatott kozeleben, nyilvan Kambi kivetelevel :-)

- emellett vannak magyar szinten jo jatekosok (pl. Mezghrani, de akar Batik), ill.  tapasztaltabb, korabban jo jatekosnak minosulo csataraink (Danilo, NGog)

- tehetseges fiatalok, akik korabban mar bizonyitottak (Bano-Szabo), na mondjuk o valamiert feketelistara kerult Supkanal... tobbeket kolcsonadtunk, ok legalabb nem a padot koptatjak hetente 5 perces jatekoslehetosegert....

- az orszag egyik legjobb (?) akademiaja a mienk, elvileg tele  mindenfele utanpotlasvalogatott jatekossal- azt gondolom, nem Ronaldot kellene talalnunk ott, hanem az1-2 hianyposztra kellene/kellett volna az elmult tobb mint 1 evben talalni jatekosokat es oket felepiteni... na ez total elmaradt, inkabb sulytalan de rutinosabb kulfoldiekkel probalkozik, vagy mas kioregedo jatekost dob be minden poziciora az edzonk (mint pl Heffler),mert fel a fiataloktol. vagy nem tud veluk mit kezdeni

 

A jatekrol nem erdemes beszelni, az nincs -gyakorlatilag az oszi mtk elleni meccs volt az utolso, ahol jol jatszottunk azota aznb2-es csapatok is  problemat jelentenek....otlettelnul vagdossuk elore a labdat, meg korszeru, gyors kontratamadast sem nagyon tudunk vezetni (reszben mert a keretet is ugy allitottuk ossze, hogy a statikusabb,ivelgetos jatekra legyen alkalmas, pl. a gyors Lukacsot is elcserelte a"mester" Tischlerre...megerte...)

 

De tovabbmegyek: az, akinek tobb mint 1 evig nem esik le, hogy Kukoc maxegy gyenge masodosztalyu jatekos, es ot favorizalja 

- az vagy nem ert hozza

- vagy anyagilag erdekelt (leigazolas,  folyamatos jatszatas)....

En jelenleg nem tudom melyik opcio a helyzet, de az oszi szezonra igy (ezzel a koncepcioval, edzoi stabbal) nem indulhatunk neki.... es ha tudjuk, hogy valtas kell, akkor nem erdemes halogatni, minel elobb annal jobb

 

Előzmény: Nelorfin (56405)
Nelorfin Creative Commons License 2019.03.15 0 0 56405

Van némi ellentmondás az írásodban. Nem küldenéd el Supkát, majd leírod a végén, hogy mennyi megszerezhető pontból mennyit szereztünk meg.

Ha a keret szerinted gyenge, akkor ahhoz kell a taktikát elkészíteni. Ez láthatólag nem megy neki. Ám a keret szerintem nem gyenge. Persze a helyén kezelve, és nem a Fradi vagy a Vidi keretéhez viszonyítva. És még ez is kevés ahhoz, hogy legalább valami tudatosságot lássunk a csapat játékában. Számomra ettől vérforraló az amit látunk.

A Diók elleni meccsen a félidőben vezetünk, és ezért teljesen átadjuk a terepet nekik.a második felesben?

Supka meg csak áll vagy éppen ugrál tanácstalanul, és képtelen kezelni a helyzetet. 

A padon a baj nem kicsi. 

Előzmény: rich.mond (56397)
sissoko Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56404

Továbbjut a Honvéd, a Soroksár, a Kövesd meg a molvidiefcé. Elődöntőben jöhet a Soroksár, a döntőben meg akárki. Egy meccsen bármi megtörténhet! :)

gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56403

Parádés, mi lett volna ha nem...

Nekem minden bizodalmam elszállt Supkában.

Előzmény: MC Snake (56402)
MC Snake Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56402

Supka Attila a felidoben rendet tett a fejekben, ez bizakodasra ad okot

 

Előzmény: gabokocka82 (56400)
sissoko Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56401

Most látom, hogy Kemenes Budaörsön véd... És Bognár Gyuri az edző? Szakértő szakértő hátán. :D

gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56400

Azok a fránya fiatalok a csapatban már megint nem tudnak teljesíteni...

Doctor Morreau Creative Commons License 2019.03.13 0 0 56399

Na, hát ezzel teljesen egyetértek.

Előzmény: rich.mond (56397)
Időkapszula Creative Commons License 2019.03.11 0 1 56398

Ritkán látható büntetőpárbaj a Fradi ellen szerdán az MNK-ban, majd vereség tőlük a Népstadionban bajnokin.

https://valogatott.blog.hu/2019/03/11/idokapszula_nb_i_1982_83_22_fordulo

rich.mond Creative Commons License 2019.03.11 0 2 56397

Nem kell Feczkó - legalábbis nekem.

NEm tudom, én még mindig nem küldeném el Supkát.

Nem tetszik, nagyon nem tetszik amit látok, de szerintem ez a keret alapvetően gyenge, hiába vannak jó játékosaink is.

Sok kifogásom van a csapat összeállításával is, de a finoman fogalmazva is kevésbé látványos és eredményes előrejáték ellenére a csapat masszív és szervezett.

Jók a csatáraink? Mihez képest? Egy lassú és körülményes Danilónk van, egy súlytalan N'Gogunk. Tischler a franc tudja, Filip meg nem csatár, szegénykém éppen csak kapus nem volt még.

A védelem emg olyan, amilyen ebből kell főzni, kispadunk meg nincs. Szegény Lovrics sem tud annyira lassú lenni, hogy néha ne fanyalodjunk rá.

Supka nyúlhatna talán bátrabbana  fiatalokhoz, de engem sem az NB III-as csapat nem győzött meg, sem a kupameccsek. Mondjuk annyit biztosan tudnak, mint Skorc, Kukocs, Bambát nem tudom, mert olyan kevésszer játszott.

Az, hogy eg ypontra van a harmadik hely még mindig a világ vicce. A megszerezhető pontok felét gyűjtöttük be, az utolsó 20 fordulóban a pontok 40%-át (24 pont), az utolsó 10 fordulóban a pontok 30%-át (9 pont).

 

 

gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 56396

Építsen fel

gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 56395

Én el is hoznám Feczkót a nyáron legkésőbb. 

Építsen be elsőkörben egy fiatal csapatot néhány minőségi légióssal. Az eredményt kb leszarnám, amíg a kiesés réme nem fenyeget.

MC Snake Creative Commons License 2019.03.10 0 0 56394

raadasul ott aztan batran nyulnak a sajat utanpotlashoz...

ki tudja, mi van ott is a hatterben :-)

Előzmény: gabokocka82 (56393)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 56393

Feczkót elzavarták, érdekes.

Sztem jobban néznek ki szarabb kerettel, más kérdés, hogy 5 ponttal kevesebbjük van.

gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 56392

Voltak helyzeteink és időnként futballcsapatra emlékeztető támadások, ennyit én nem reméltem. Hogy egy pontra vagyunk a dobogótól, az mindent elmond a bajnokság színvonaláról...

MC Snake Creative Commons License 2019.03.09 -1 1 56391

- minimalis elvarasomat hozta ma a csapat (nem kis szerencsevel sikerult pontot hoznunk, tehat nagy esellyel iden nem fogunk kiesni, de ilyen teljesitmennyel nem ketseges a jovo)

- volt kb olyan 20-30 perc amikor viszonylag turhetoen jatszottunk egy nagyon szervezett es hozzank kepest jo Kisvarda ellen, szep golt lottunk a mi oldalunkon elsosorban Grof, de mellette Gazdag es Nagy is jo volt

- Supka mestert ugye nem erdemes szidni, mert Hemi papa komolyan kiallt mellette, de a "jovo csapatat" epitette a mester megint... azert tovabbra is remelem, hogy nyaron uj koncepcio jon es jonehany (Supka kedvencenek szamito) jatekos tavozik a mesterrel egyutt es visszaternek a fiatalok

- maradjunk annyiban, hogy ne beszeljunk mar nemzetkozi meccsekrol, minek egetnenk a magyar focit (pintosan latjuk, hogy hetrol hetre mire vagyunk kepesek), ma mar az oszi luxemburgi "jatekunk" is elerhetetlen szintnek tunik

 

maribor Creative Commons License 2019.03.09 -1 1 56390

De szép, amikor egy debreceni kérdezi a kispestieket a bundáról.

Előzmény: skiss (56381)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.08 0 0 56389

Piero Pini is biztos csak "áldozat" lesz! :o

 

Előzmény: gabokocka82 (56388)
gabokocka82 Creative Commons License 2019.03.08 0 0 56388

Ez a szponzoros sztori megint mekkora vicc már...

 

Pini meg remélem a sitten rohad meg, egy utolsó szarházi.

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.08 0 0 56387

Pedig finomak a Pini-művek által forgalmazott felvágottak! :P

 

De gondoltam, hogy nem volt minden tiszta akkoriban. De szerintem máshol sem! :o

Előzmény: MC Snake (56382)
hódember Creative Commons License 2019.03.07 0 0 56386

Vannak olyan meccsek, amikor olyan érzésem van már előtte, hogy nem történhet más a győzelmen kívül. Nekem ilyen volt ez is, ahogy korábban a 96-os, vagy a 2007-es kupadöntő is.

Az említett tavaszon egyébként sok meccsen éreztem ezt, álomszerű volt a nagy része.

 

Bennem egyébként úgy maradt meg, hogy a nagykülönbségű győzelem ellenére a Loki bizonyos periódusokban megfoghatta volna a meccset, szorosabb volt, mint amit az eredmény mutatott.

Aztán, hogy volt-e valami? Remélem nem.

Előzmény: rich.mond (56383)
hódember Creative Commons License 2019.03.07 0 0 56385

Én a sokéves tapasztalat alapján fenntartásokkal kezelem az Öreg ehhez hasonló bejelentéseit, szóval nem lepne meg, ha nem történne semmi.

Előzmény: blkhfc (56384)
blkhfc Creative Commons License 2019.03.07 0 0 56384

Tegnapra volt datálva a "sajtókonferencia", amin bejelentik az új szponzort, de azóta sincs semmi hír. Kútba esett végül, vagy mi?

rich.mond Creative Commons License 2019.03.07 0 0 56383

Amúgy alapvetően érdekes meccs volt, de hát azon a tavaszon nekünk ment a szekér, akkor minden befelé pattant, ami most kifelé.

Voltak elég érdekes hibák hazai oldalon, a kapus ugye összeverekedett csapattársaival (szünetben lecserélték), kihagyott tizenegyes...

Sose' fogjuk megtudni szerintem.

Előzmény: skiss (56381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!