Keresés

Részletes keresés

La di la di da Creative Commons License 2000.06.06 0 0 7
Érdekes dolgot vetteél fel a régi jegyekkel kapcsolatban, s azt hiszem igaza van, én viszont hozzátenném, nem erkölcsös valakit azért büntetni, mert olyat csinál, amiről nem tehet. Ha nincs jegyem, arról csakis én tehetek? Ezt valahol nem lehetne az erőfölénnyel való visszaélésnek tekinteni?
cinquecento Creative Commons License 2000.06.06 0 0 6
Gyere hozzám. 150-ért, kedvezményesen megszámítom... :)) Vagy 500-ért...

500

Előzmény: La di la di da (-)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.06 0 0 4
Igazán nem a kötözködés szól belőlem, de én villamoshoz lakom közel, a valóságban sehol egy trafik meg ilyesmi, mert kertváros és talán nem nagy hülyeség, ha most azt mondom, milyen jogon büntetnek az ellenőrök, ha a BKV nem veszi magának a fáradságot, hogy mindent megtegyen azért, hogy aki akar, vehessen jegyet a megállóban, mert szerintem az lenne a normális. Vagy éppen a vezetőnél, legyen az akár villamos, akár más jármű. S mi a valóság?
Előzmény: ubizz (0)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.06 0 0 3
ezt lecsúsztam.... :)
Előzmény: ABSENT (1)
ubizz Creative Commons License 2000.06.06 0 0 2
buszis afnak = buszsofőrök is adnak (hogy ez hogy lett ilyen ??)
Ł8( ubizz
ABSENT Creative Commons License 2000.06.06 0 0 1
0 esély arra, hogy megúszd. úgy le fogsz bukni, mit a sicc
Előzmény: La di la di da (-)
ubizz Creative Commons License 2000.06.06 0 0 0
Ujságárusnál (pl metr0, HÉV-k0zelben kapsz), a metr0áll0más0k0n is van, ha már nincs pénztár, akk0r a f0rgalmi ugyeletes kell adj0n. És a buszis afnak, talán kissé drágábban.
Mindenesetre dicséretes, hogy nem 0 jeggyel akarsz utazni :)
Ł8) ubizz
La di la di da Creative Commons License 2000.06.06 0 0 topiknyitó
Ma már 6-a van, tehát nem jó a bérletem. Bérletet a metrópénztárakban lehet kapni ugyebár? S jegyet? Hogy jutok el odáig, ha nincs jegyem? Hol vehetek Budapesten jegyet? (Mondjuk bliccelni nem akarok.) A trafikokban, újságosoknál már nem lehet kapni. Akkor viszont hova menjek? Segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!