Keresés

Részletes keresés

Master Szaki Creative Commons License 2000.06.06 0 0 3
Hidegen Jó: Én rávezetném a helyedben, hogy nem csak ő létezik a világgal. Flörtölj másokkal, dicsekedj a hódításaiddal, de ne vidd tulzásba. :-)) Ha még akar tőled valamit akkor el kezd törődni veled. De az is lehet, hogy túl sok a munkája és nem tud rád odafigyelni eléggé.
Előzmény: Törölt nick (-)
Panda Creative Commons License 2000.06.06 0 0 2
Nezd,ha komolyan erdekel,segitek,nem potyazni akarok,de profi vagyok a temaban.Nem szeretem a mas maganeletet teregetni,ha erdekel a dolog,irj mailt (panda01@matavnet.hu) kb hajnal 3-ig itt vagyok.Pussz
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.06 0 0 1
Szia Panda! Kössz elöre is az ötleteded.A terhelhetöségröl
annyit hogy csak régi emlékeim vannak rola de az
bizti hogy mikor még csak udvarolgatot minnél
jobban figyeltek rám vagy látszot egy pasin hogy érdeklem öt annál jóbban felvillanyozodott.
Sok vicces sztori jutott eszembe erröl.:-)
Már a kedvem is jobb mint egy órával ez elött volt!:-)
Előzmény: Panda (0)


Panda Creative Commons License 2000.06.06 0 0 0
Szia! Mellesleg nem uncsi a szoveg. Otletem van,csattanos,tobb valtozatban,csak azt mondd meg,mennyire terhelheto ezugyben parod,mi az amit nagyobb balhe nelkul elvisel.Meg csal le sem kell fekudnod senkivel,viszont meg fogja enni a fene utana erted,lehet hogy meg feltekeny is lesz...
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.06 0 0 topiknyitó
Régota olvasgatom a forumot.Sok igazságot lehet a
sorok között felfedezni. Ezért vettem a bátorságot hogy elmondjam a problémámat .
33 éves vagyok 47 éves az "életem" párja.
Mikor ősszejöttünk 6 éve minden lépésemet leste
isteni volt a szex vele.Minden ami jó kiprobáltunk.Imádott velem szorakozni.Hizott a feje mikor megnéztek utánam fordultak.Történt
egyszer hogy beteg lettem .Meghiztam, bár nem tulzottan/162 cm magas 66 kg/.Ö azt állitja hogy
semmi nem változott de én érzem valami nincs rendbe.A barátai elöl szerintem elrejtene ha tehetné.Arra gondoltam hogy talán csak megszokásbol van velem.Vagy féltékennyé kellene
tenni.Mikor megismerkedtünk vállalkozó voltam és
egy jól menö kft-nél voltam üzletkötö.A megjelenésem más volt az biztos.Most nem dolgozom
itthon vagyok de van egy biztos megélhetést biztositó vállalkozásunk.Szoval ha van valakinek
ötlete mit csináljak irja meg.De ha járt már hasonló cipőben akkor tanácsot is adhatna.
Szori a hosszú és uncsi szövegért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!