Keresés

Részletes keresés

Aiesha Creative Commons License 2004.09.18 0 0 66

Kár, hogy itt ez a topik, és halódik. Most hallottam egy érdekeset: Tori Amost megkereste Oliver Stone annak idején, és fel akarta tenni a Me and a Gun című nótáját a Született gyilkosok soundtrackjére. A dal ugye arról szól, hogy Torit hogyan erőszakolta meg egy késes pszichopata. Tori nemet mondott, a Nine Inch Nails igent. (Ez azért érdekes, mert Trent Reznor és Tori nagy spanok. A Lost Highwayben mindkettőjük dalai fent vannak.) Tori éveken át nem beszélt Stone-ról, a Scarlett's Walkon található A Sorta Fairytale című dalban mégis megemlékezik róla! Hallgassátok figyíelmesen, és észre fogjátok venni:

 

"So we go along and we said
we'd fake it
feel better with
Oliver Stone
till I
almost smacked him -
seemed right that night and
I don't know what
takes hold
out there in the
desert cold
These guys think they must
Try and just get over on us"

Rastaman Creative Commons License 2000.09.18 0 0 65
Szoval szerintem a hangulata nagyon allat volt, mint azt mar mondottam
Előzmény: Bure (64)
Bure Creative Commons License 2000.09.15 0 0 64
Az Any Given Sunday zseniális volt. Én szeretem az amerikai focit, követem elég sokat tudok a Liga meg a franchise-rendszerének működéséről, a csapatokról, és állíthatom, hogy a film nagyon jól adta vissza a rendszer működését, a pozitív és negatív oldalait. Abszolút 10 pont volt nálam.
mud Creative Commons License 2000.09.15 0 0 63
Na, hamár felhoztátok a témát...
withe, te egy látens homoszekszualis vagy.
Correct me, if I'm wrong, de a cím az Oliver Stone filmjei.
A skálád meg buzlik. Hulyesegeket írsz. Senki sem kívancsi arra, hogy te szerelmes vagy-é bele, jo pasi-é az istenadta, vagy agyba akarsz-é menni vele. "akarom e szeretni vagy sem"
Plííííz!!!!
twenty Creative Commons License 2000.09.15 0 0 62
Happy birthday Oliver !
Rastaman Creative Commons License 2000.06.13 0 0 61
jaja, az a hullam, az durva
este 8-kor a zuccan meg mar a zaszfalt meg a falak sugaroznak...
Előzmény: mud (60)
mud Creative Commons License 2000.06.13 0 0 60
Jééé, gránitalma kifogyott az érvekbol....
Vagy Chaka heatwave...
Előzmény: VadalmaX (56)
withe Creative Commons License 2000.06.13 0 0 59
objektive keves
Előzmény: withe (58)
withe Creative Commons License 2000.06.13 0 0 58
keves
Előzmény: Rastaman (55)
Rastaman Creative Commons License 2000.06.13 0 0 57
Nana, azert ne tulozzunk man!

meg egyszer: ha vkit megkersz, hogy a velemenyet mondja el, akkor o bizony a sajat, szubjektiv velemenyet fogja kitalalni...

Előzmény: VadalmaX (56)
VadalmaX Creative Commons License 2000.06.13 0 0 56
egész pontosan melyik is a szubjektív állítás? hogy elszerette a csajomat? ja bocs, azt nem is én mondtam...

vadalma lenni objektivitás nagy gránitemlékműve.

Rastaman Creative Commons License 2000.06.13 0 0 55
hm, azert a "vannak e jo kepek a filmjeiben" c. allitasoddal vitatkoznek...
pl. a Minden Heten Haboruban nagyon snittek vannak.
Amikor pl. a Cap villogo szemeit mutatjak...Kek szemek, az egesz kepernyot elfoglaljak, epp hogy latszik a bukosisak racsa, es akkor a szeme jobbra villan, balra villan! nagyon allat!
Előzmény: withe (54)
withe Creative Commons License 2000.06.13 0 0 54
namost megmutatom azt a skalat , ami alapjan en lepontoztam OS-t es ami alapjan kivalogatom kedvenceimet:
1. jol nez e ki az illeto - o nem
2. jokat nyilatkozik e - o nem
3. szimpatikus volt e elso latasra - o nem
4. vannak e jo kepek a filmjeiben - ne rohogtess
5. erdekelt e akar egy percig is valamelyik filmje - nem
6. szeretik e sokan masok - ot, szamomra erthetetlen modon, igen
7. akarom e szeretni vagy sem - ot nem

gondolom ebbol egyertelmu, hogy OS meglehetosen rosszul all szemelyes listamon, termeszetesen meg tudnek sorolni indokokat, de azokat ugyis minden intelligens ember ismeri, igy felesleges szavakat vesztegetni rajuk (pl.: lop, csal, hazudik....)

Rastaman Creative Commons License 2000.06.12 0 0 53
a zeppl azert szubjektiv, mert mint filmes (filmkritikus?) megengedheti maganak, sot, es igy fitogtatja, hogy neki milyen faza velemenye van...

kulonben pedig mud, velemeny=szubjektivitas, nemde?

Előzmény: mud (52)
mud Creative Commons License 2000.06.12 0 0 52
Mér' utalja mindenki ezt a szegin Olivert...?
Legalabb csinaljatok valamilyen skálát, ami szerint pontoztok.
Az is zavar, hogy vadapplebol csak ugy dol a szubjektivitás. Miért?
Elszerette a csajod, vagy mifene...?
Rastaman Creative Commons License 2000.06.12 0 0 51
vagyok
bocsika, de vhogy nem volt a szemem elott a topic...

Mondom, h keves filmjet lattam, az NBK-t pl. nem lattam, csak a plakatja volt meg, nagyban, de azt is lenyultak...
Szoval en abban biztam, hogy majd vki szakerto iranyitja picit a dolgokat...
en meg csendben figyelek

withe Creative Commons License 2000.06.08 0 0 50
NEM, es mar dobbantottam is
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.08 0 0 49
a dórszos az jó volt.
VadalmaX Creative Commons License 2000.06.08 0 0 48
Mivel itt érvelni szokás:
Blackhole: a Titanic és Oliver Stone között két lényegi különbség van, miszerint (a) stone ugyanolyan unalmas és szájbarágós, csak rövidebb snittekkel, ami külön égő (b) a titanic legalább nem próbálja átértelmezni az egész amerikai (kultúr)történelmet saját lábszagú szájíze szerint – bocs a képzavarért:-) szóval mindkettő Hollywood, a legpocsékabbfajtából, ezt egy ilyen keménytökű némafilmrajongónak, mint te, igazán illene látnia
Stone valóban nem korrekt politikailag, inkább határozottan inkorrekt, és most a hitelességére és nem a szókimondására célzok. Hatásvadász, demagóg qki - a JFK meg a Nixon annnnnyira ostoba filmek, hogy akár vanDamme is játszhatott volna bármelyikben címszerepet

Xau: szerintem a NBK-ben mintha egy kicsit több lenne a média, mint a szatíra, ugyanolyan hülyén próbál manipulálni, mint a célpontja, esetlen óvodás kislapáttal, nehogy már ő legyen a nagy kritikus, amikor épp úgy használja a médiát saját sztárolására, mint bárki más nagyHollywoodban (lásd átlátszó nyilatkozatai a NBK kapcsán), szóval kilóg a lólába Olivérnek, de tövig

Withe, te meg ne hagyd magad ilyen könnyen meggyőzni, mi lesz a közös egységfronttal, tudod, amibe annak idején beléptünk, vérünket egymás vénáiba folyatva, tarra borotválva fejünk, háttérben Oliver Stone egészalakos röntgenképével, számítunk rád withe, a testvéreid figyelnek, vigyázz, mit mondasz!!!

cornelius Creative Commons License 2000.06.08 0 0 47
Fenébe, már egy Iron Maidenben sem lehet megbízni, viszont érvelés igenis van, az eddigi érvek Oliver Stone halálosítéletét alátámasztandó:
- egyszemélyes hollywood
- a nagy amerikai mítoszok megfilmesítése mint művészi proram
- az indián varázsló
- Tom "háború áldozata" Cruise
- Pamela Anderson egyetlenegy filmjében sem szerepel
Előzmény: VadalmaX (46)
VadalmaX Creative Commons License 2000.06.08 0 0 46
apropó klippek kornél doktor, nemrég láttam az Iron Maiden WickerMant a viván, hát semmi köze a nevezett klasszikushoz, kétszer is volt szerencsém hozzá, de nem, nem és nem:-(

Stone vietnám-trilógiájáról meg többek között az a szerény véleményem, hogy aki Tom Cruise-zal játszatja el a RonKovich szerepét, az vagy idióta vagy aljas haszonleső, vagy mindkettő, Olivér esetében persze a harmadik a legvalószínűbb...

blackhole Creative Commons License 2000.06.08 0 0 45
Először is! Inner Circle suxx!! ROTFL!!!!!!

Amúgy meg izlések és pofonok. Nekem a Leslie Nielsen már drebin hadnagynak
se jött be. Nektek meg OS nem jön be. Én toleráns vagyok, viszont ez nem vita.
Elbeszélünk egymás mellett. Ti sem érveltek, én se nagyon (egyátalán).

Talán jó lenne, ha a topicgazda benézne.

blackhole

ui: ti még nálam is többet offoltok. Nemkéne ennyire. Megaztán ez tényleg nem IRC.

withe Creative Commons License 2000.06.08 0 0 44
nekem egy Blackhole ne magyarazzon....
Előzmény: Inner Circle (3590)
cornelius Creative Commons License 2000.06.08 0 0 43
Honnan ismered a Tommyt? és dobos, mondta Blackhole is, oda kéne kicsikét talán jobban figyelni...
Előzmény: Inner Circle (3590)
withe Creative Commons License 2000.06.08 0 0 42
mondom hogy csak a nagy szeru szineszt ismerem jol, ezt az enekesnot nem nagyon figyeltem soha
Előzmény: Inner Circle (3590)
cornelius Creative Commons License 2000.06.08 0 0 41
Mondjuk ez így nem igaz, mert csak egy csaj ég, a többiek motoroznak körbe-körbe.
Előzmény: Inner Circle (3590)
cornelius Creative Commons License 2000.06.08 0 0 40
Inner Circle sucks
Előzmény: Inner Circle (3590)
withe Creative Commons License 2000.06.08 0 0 39
ja, a klippet ismerem, mikor a hatterben eg minden,es csajok, csajok mindenutt;
nem rossz, de a tobbit csak a bennfenntesek tudjak
Előzmény: Inner Circle (3590)
cornelius Creative Commons License 2000.06.08 0 0 38
withe, na ne mondd már hogy a Crüet nem ismered, tudod, GIRLS GIRLS GIRLS, és mennek a motoros cicák, de mi ez az Inner circle szarság?
Előzmény: Inner Circle (3590)
withe Creative Commons License 2000.06.08 0 0 37

>>Mellesleg Tommy Lee Jones felesége nem pAMELA aNDERSON, az a förmedvény.
Az Tommy Lee, a Mötley Crüe exdobosának az exfelesége. <<<<
oke, lehet hogy igazad van, de minden sztarhoz en se erthetek, mondjuk en csak a szineszt ismerem, a masikat nem, de BIZTOS igazad van, legyel boldog ezzel;de azert mert inkabb a VIGJATEKOKAT szeretem, nem OS milyeit is?, azert meg ne hulyezz le, oke?, mert amugy is te vagy a hulye
Előzmény: Inner Circle (3590)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!