Keresés

Részletes keresés

gguszti Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1602
1600!

HAJRÁ MAGYAROK!!!

karesz4 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1601
Üdv!

Még mindig ott tartotok, hogy Sebők, meg Lisztes, meg Horváth????? Felejtsük már el ezeket egy életre!!!!

Karesz

kz_2 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1600
Az én kezdőm (Gellei keretéből):

Király - Bodnár, Korolovszky, Gyepes, Mátyus -
Fehér Cs., Dárdai, Lisztes, Füzi(Halmosi) - Gera, Tököli

Gellei keretén kívül kapuban Szücs Lajos, hátvéd: Lőw , középpálya : Simek, Cvitkovics, csatár: Horváth Ferenc
mindenképpen szükséges.

A Babos,Kuttor már elég sok lehetőséget kapott, nemigen élt vele (ld. Csank-féle válogatott)
Sebők Vilmos alapember volt Bicskeinél lehetőséget kéne adni a fiatalabbaknak is.
Nagy kérdés a csatársorban Fehér és Szabics, jó lenne ha csapataikban szerepelnének, akkor a válogatottban is számításba vehetők lehetnének.
Balhátvédben igéret az újpesti Lőw.
(Bár nekem nem szimpatikus ha éppen a Fradi ellen játszik jól :)) de nemegyszer láthattam, hogy nem rossz a srác )
Látni kell, hogy Horváth Feri az utóbbi időben az egyetlen biztos gólfelelőse volt a válogatottnak, a nehéz meccseken általában hozta magát. Bizalmat érdemel!

Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1599
Jó éjt!
Előzmény: mondial (1598)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1598
Az iráni tornát tényleg nem adták, de régebben pl amikor a Nehru kupán játszott a válogatott azt sem. Lehet, hogy itt Ázsia kevert be, nem tudom. Remélem adják, merthát Ciprus azért nem a világ vége, kérdés, hogy mennyire komoly csapattal jönnek az ellenfelek.

Na de én megyek, hogy tudjam tartani a napi 4 órás alvásátlagomat. :))

Jóéjt!

Előzmény: Grof (1597)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1597
Bízom benne, hogy adni fogják, a barátságos meccseket mindig közvetítik. Elég ritkán szoktunk ilyen kis tornákon játszani, legutóbb talán Iránban volt? Azt tényleg minha nem adták volna.
Én nem hiszem, hogy Bárányos és Gera kezdő lesz a csehek ellen, de valamelyik meccsen szerintem is be fogja őket cserélni.
Előzmény: mondial (1596)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1596
Azért nem írtam kezdőt Gellei szemszögéből, mert ebből a keretből bőven lesznek olyan játékosok szvsz, akiknek ez lesz az utolsó fellépésük. Valszeg ő is kisérletezgetni fog, biztos Bárányos meg Gera alapból kezdő lesz a csehek ellen, de ez igazából kiszámíthatatlan. Tényleg vajon tv adja majd? Az ilyen tornákról, valahogy sose közvetítenek.
Előzmény: Grof (1594)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1595
Én is Füzit játszatom a bal szélen.
Előzmény: Grof (1593)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1594
Ezt még a te hozzászólásodtól függetlenül írtam, tőlem Kabát mehet Tököli mellé is, de abban igaza van h3o-nak, hogy akkor viszont kezdje el rugdosni a gólokat, mert már nagyon ráférne.
És szerinted mi lesz Gellei kezdője? Na jó, ez még korai egy kicsit.
Előzmény: Grof (1593)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1593
Az én kezdőm (Gellei keretéből):

Babos - Bodnár, Kuttor, Juhár, Mátyus - Kabát, Lisztes, Dárdai, Füzi (Halmosi) - Tököli, Ferenczi (Kenesei)

Kabáthoz csak annyit, hogy Törökországban a középpályán játszott és azt hiszem eddig a Levszkiben is.

mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1592
Jó tudom, csak ezt muszáj volt leírnom. :))

Ha ebből a keretből kell gazdálkodnom, akkor visszahúzom Bodnárt a védelembe(jobb) és a helyén a Bőőr Zoli, míg a csatársorban Tököli mellett Kabát kezdene. Ennyi a változtatás.

Előzmény: karesz4 (1573)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1591
Gellei keretéből kérdeztem.
Nálam a bal oldali középpályás most Füzi.
Előzmény: mondial (1590)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1590
Egyébként az én ideális kezdőcsapatom

Király(Babos)-Kórsós Gy.,Kuttor(Sebők),Juhár,Mátyus-Bodnár,Lisztes,Dárdai,Pető T.(Füzi,Rósa),-Tököli,Horváth F.(Fehér M.)

Ezt most így első szuszra írtam, biztos lehet rajta alakítgatni és itt főleg a bal oldali középpályás posztjára gondolok, mert az nálam egy kicsit lyukas.(gondolom nem csak nálam)

Előzmény: Grof (1577)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1589
Igaz Angliában igen!
Előzmény: mondial (1586)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1588
Kuttor is lehet, hogy lassú egy kicsit, de a hozzáállása sokkal jobb Sebők-énél.
Előzmény: mondial (1587)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1587
Ez is érdekes dilemma, hiszen van egy Kuttorunk egy Juhárunk, akik mostanában ezt a két posztot elfoglalják a válogatottban és ha melléjük oda kerülne a Sebők is, megint jönne a kérdés, kimaradhat e a csapatból Sebők és ha nem akkor kinek a helyén játsszon? Az is igaz, hogy Sebők a Cottbusban pillanatokat kap csak, és hát ugye Gelleinek volt egy nyilatkozata mely szerint, csak standard kezdő játékosra számít a válogatottban. Szóval nehéz ügy...
Előzmény: mondial (1586)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1586
A keretben igen, de őszintén szólva nem tudom milyen poszton játszhatna. Nekem söprögetőként nagyon nem jött be, rengeteg hibát csinált és lassú is, de mivel valószínüleg Gellei már 4 védővel fogja játszatni a csapatot az egyik középső hátvéd poszt, ami nem jár annyi felelősséggel, mintha ő lenne a leghátsóbb ember kijár neki. Más kérdés, hogy ebben a szisztémában sem Újpesten idehaza, sem kint Németországban nem játszott, de szerintem meg kéne próbálni.
Előzmény: Grof (1584)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1585
Azért a kézilabdában merőben más a kapusok helyzete, ott egy kapus mégha tartalék is szóhoz jut majd minden mérkőzésen és könnyebben tudja az edzőnek bebizonyítani, hogy esetleg jobb a másiknál.

Szerintem a kettő kombinálása a nyerő megoldás, vagyis versenyeztetni a kapusokat és egy bizonyos idő után az egyik mellett letenni a voksot. Nem igazán jönne be szerintem, ha majd minden meccsen a másik kapus védene. A kapus(és itt főleg a focira gondolok) akkor nyújt jó teljesítményt, ha érzi, hogy él a bizalom, nem kérdéses, hogy ő az első számú kapus.

Előzmény: Grof (1583)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1584
Szerintem egy rendszeresen játszó és jó formában lévő Vilinek van helye a keretben. Viszont az nem tetszik, hogy mindentől függetlenül állandó kezdő. Ja és inkább védő legyen, mint középpályás, az az igazi helye. Ezzel kapcsolatban is érzek valami olyasmit, hogy a grúz meccs után inkább játsszon kicsit előrébb, mert ott nem tud annyira látványos hibát csinálni, nehogy még jobban ellene forduljon a közvélemény.
Előzmény: mondial (1582)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1583
Emberileg nekem sem túl szimpatikus, viszont időnként nagyon jól véd, és ez is lehet szempont. Mint ahogy én is szívesen megnézném már Babost is.
Két felfogás van,
1. küzdjön meg mindenki a helyéért
2. fontos, hogy a játékosok "érezzék a bizalmat"
Én örülnék, ha a kapusoknál is az 1-es kerülne előtérbe, akiben van versenyszellem és igazán profi, az fel tudja dolgozni azt is, ha éppen egy másik kapus van jobb formában és ő kerül a csapatba. Pl. kézilabdában is nagyon jól működik a rendszer.
Előzmény: mondial (1579)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1582
Lehet, hogy ezzel nem leszek népszerű, de szerintem Vilinek helye van a keretben.
Előzmény: Grof (1580)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1581
A tornát feláldozza majd annak, szerintem Gellei, hogy kipróbáljon egy sor játékost, gondolok itt elsősorban Bárányosra, valszeg Gerát is beteszi majd a csapatba és Halmosit sem valamint Kenőt sem azért viszi ki Ciprusra, hogy nyaraljanak. Dehát igazából szerintem mindenki játszani fog, mondjuk én remélem nem kezd hatalmas átalakításokba a selejtezőre, mert a csapat váza adott, csak egy kicsit össze kell gyúrni, egy két játékost beépíteni, de nem szabad az un. "leégett" játékosokat kihajigálni a csapatból szvsz.
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1580
"Akit egyszer megvádolnak, hogy az autójába hányt, annak örökké játszania kell, mert egyébként beismertetne a dolog?"
Jól látod, lehet, hogy Sebők válogatottsági rekorder lesz néhány év múlva. Mondjuk már most is az van, hogy egy ilyen rutinos játékost (kb. 50 válogatottság?) "nem nélkülözhet a csapat"...
Előzmény: h3o (1576)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1579
Szűcsöt én sem értem, igaz nekem nem valami szimpatikus, emlékezzünk csak hány de hány alkalommal lemondta az összetartást mindenféle kis sérülésekre hívatkozva! Én azt mondom, aki nem akar az ne is legyen válogatott! Király Gabi remélem hamar visszakerül a kezdőbe Berlinben, bár valljuk meg ennek nem sok realítása van. Nos Gellei azt nyilatkozta, hogy nála nem számít, hogy Gabi kezdő e vagy sem, szvsz a tavasszal ő fog védeni, bár én azért kipróbálnám a Babost is egy-két meccsen.
Előzmény: Grof (1577)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1578
"pótselejtezőt kellene játszani,amely minden bizonnyal ismét megoldhatatlan feladat elé állítaná a magyar válogatottat."
Kivéve, ha pl. összesorsolnak minket a leggyengébb csoportmásodikkal, akit két szerencsés meccsen legyőzünk. :-)
Így már talán kissé irreálisnak hangzik, de azt azért jegyezzük meg, hogy a mostani nagy mázlink (csoport-sorsolás) egyáltalán nincs befolyással a későbbi sorsolások eloszlásaira. :-)
Előzmény: Professzor úr (1575)
Grof Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1577
Az utánpótlás-válogatottakat tényleg igyekszik beépíteni, de mikor próbálja ki Bajzátot? Szerintem van olyan jó, mint mondjuk Waltner. Persze az igaz, hogy "kissé" hangulatjátékos.
A 2 szokásos kérdés:
Ebből a keretből a csehek elleni kezdőcsapatnak
- mit tippeltek?
- És milyen csapatot szeretnétek?

Kapusposzton pedig miért nincs Szűcs? Szerintetek hosszabb távon, ha Király nem lesz kezdő a Hertha-ban, akkor is marad 1. számú kapus?

Előzmény: karesz4 (1573)
h3o Creative Commons License 2002.02.05 0 0 1576
Ez már tényleg minősíthetetlen! Akit egyszer megvádolnak, hogy az autójába hányt, annak örökké játszania kell, mert egyébként beismertetne a dolog? Vagy a kárpátok primadonnája az edzőtáborozó Fradiban többet van játékban, mint pl. Horváth Ferenc? Szamosi?! Győri? Kabátnak pedig legyen ez az utolsó lehetősége, mert eddig csak a ködös makedon meccsen adott egy gólpasszt, és semmi mást nem csinált a válogatottban
Professzor úr Creative Commons License 2002.02.04 0 0 1575
Véleményem a sorsolással kapcsolatban:

Összejött a sokak által álmodott lehető legkedvezőbb csoport.Még én is kénytelen vagyok elismerni,hogy szerencsés esetben a magyar válogatott elcsípheti a második helyet.Más kérdés,hogy utána pótselejtezőt kellene játszani,amely minden bizonnyal ismét megoldhatatlan feladat elé állítaná a magyar válogatottat.

Helldog Creative Commons License 2002.02.04 0 0 1574
Nem tudom, de mintha Gellei azt nyilatkozta volna 1-2 hónapja, hogy csak olyan játékosokat vesz be a keretbe, akik rendszeresen játszanak a klubjukban. Király még rendben is van, na de az Olajos Vili!
Előzmény: karesz4 (1573)
karesz4 Creative Commons License 2002.02.04 0 0 1573
Üdv!

(MTI) - Gellei Imre, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte azt a 26 játékost, akik részt vesznek a február 12-i és 13-i ciprusi négyes tornán.
A magyarok először Csehországgal találkoznak, majd másnap - az eredménytől függően - a házigazdák vagy Svájc ellen lépnek pályára.
A névsor:
Kapusok: Király Gábor (Hertha BSC), Babos Gábor (NAC Breda), Hajdu Attila (MTK Hungária)
Védők: Korolovszky Gábor (Újpest), Kuttor Attila (Debrecen), Gyepes Gábor (Ferencváros), Fehér Csaba (NAC Breda), Mátyus János (Energie Cottbus), Bodnár László (Dinamo Kijev), Juhár Tamás (Vasas), Szamosi Tamás (Zalaegerszeg)
Középpályások: Sebők Vilmos (Energie Cottbus), Böőr Zoltán (Debrecen), Halmosi Péter (Haladás), Pető Tamás (NAC Breda), Dárdai Pál (Hertha BSC), Lisztes Krisztián (Werder Bremen), Bárányos Zsolt (Lommel), Füzi Ákos (MTK Hungária), Győri János (MTK Hungária)
Csatárok: Tököli Attila (Dunaferr), Kabát Péter (Levszki Szófia), Ferenczi István (Levszki Szófia), Kenesei Krisztián (Zalaegerszeg), Waltner Róbert (Zalaegerszeg), Gera Zoltán (Ferencváros)
Budapestről nyolc futballista utazik szombaton, míg azok, akik klubjaikkal Cipruson edzőtáboroznak, a helyszínen csatlakoznak a többiekhez.

Karesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!