Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.29 0 0 14

Kedves Gábor!

 

Amiket és amilyen formában leírtál, egyzserűen hülyeség, nem megalapozott és csapkodó, felelőtlen.

És azt a fajta populizmust, melyet Tőled itt és ott olvasni voltam kénytelen, (eddig legalábbis "csak") a MIÉP köreiből hallottam (na jó, van egy kvázi nem szélsőjobb ellenzéki őpárt is, mely igyekszik a szélsőjobbnak mélyen benyalni, de oda csak azért sem gondollak ;-) )

 

Amit eddig leírtál, tényszerűen cáfoltam.

 

Tisztelettel várom állítólagos bizonyítékaidat itt on-line vagy e-mail-ben (mely utóbbi esetben diszkréciómról biztiosítalak).

 

Mert azt ugye tudod, milyen az az ember, aki bizonyítékokra HIVATKOZIK és csak csapkod, de nem mutatja be azokat?!

 

Üdvözlettel és a további ÉRTELMES és Részedről is végre tételes, kimódolt, ésszerű indoklások által megtámasztott polémiára vágyakozva

 

Maus Róbert

mikimaus

Előzmény: kerlekneveddle (13)
kerlekneveddle Creative Commons License 2004.09.27 0 0 13

elolvastam  : )

en sertegetesre nem valaszolok sertegetessel. Csak tenyeket irok le, van ra vagy 30 tortenetem bizonyitekkal egyutt mekkorakat es mennyit hazudik a MATAV.

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 12

Olvasd el az "Így csal a Matáv.." topikban írtakat.

és ha lehet - itt is megkérlek - ezután hülyeségekkel ne sértegess. 

Előzmény: kerlekneveddle (10)
kerlekneveddle Creative Commons License 2004.09.27 0 0 11
tovabba: itt is megkerdezem, tudod mennyibe kerul az Egyesult Allamokban telefonalni?
Előzmény: kerlekneveddle (10)
kerlekneveddle Creative Commons License 2004.09.27 0 0 10
nem igaz. Hazudik. A reklamjaiban, a telefonos automata bemondasaiban, hazugsara kenyszeriti az ugyintezoit, hazudik a feltetelekben, rengeteg modon hazudik. De nezd meg az XL-es plakatjat, ugyanolyan, mintha en azt mondanam neked, hogy meghivlak sorozni, annyit iszol amennyit akarsz, majd elsuttogom amikor nem figyelsz oda, hogy csak 2 sorig, es a vegen jol atverlek, otthagylak a szamlaval. Ez a MATAV. 5 eve rengetegszer atvertek a legaljasabb, legotrombabb modokon
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 9

Kedves kerlekneveddle!

Ígérem: nem veszem le! ;-)

 

Nem hazudik, csak apróbetűsen közöl bizonyos "marginális" információkat.

 

Ugyanúgy, ahogy:

- orvosságok,

- táplálék-kiegészítők,

- mobil-telefonok (!)

- mobil szolgáltatói akciók (!)

- mosóporok

- és természetesen MINDEN távközlési és nem távközlési szektor hirdetésében.

 

 

Egyébként pedig a reklám figyelemfelhívó és nem hivatalos tájékoztató - ezt egy européer magyarnak illene tudnia.

 

Megtévesztő is csak akkor lenne egy reklám, ha a későbbiekben nem tennék teljessé a tájékoztatást VAGY kifejezetten a tényekkel ellentétes infót adna (pl. az XXL kapcsán EGÉSZ NAPON ÁT történő ingyenes hívást reklámozna, az általánosabb és a szerződésben de 1212-es tájékoztatásban és apró betűkkel az összes hirdetményben szereplő kiegészítő tájékoztatással együtt teljes hirdetménnyel, miszerint "ingyen hívhat minden Matáv telefonszámot" - ugyanis ez önmagában tény, mert a MEGADOTT időszakban és korlátozásokkal tényleg ingyen hívhatsz.

 

Egy bizonyos ponton túl a megrendelői tudatlanság NEM a szolgáltató felelőssége - itt csak ennek apontnak a helyzete lehet vitás. Mivel vannak kifejezetten törvénysértő reklámok, de azok NEM a Matáv hirdetései, így nem is értem, min vagy kiakadva? (LÁsd a Vodafone GVH és HIF által is megbirságolt korábbi reklámjait...)

 

Üdvözöl

Maus Róbert

mikimaus

 

Előzmény: kerlekneveddle (8)
kerlekneveddle Creative Commons License 2004.09.27 0 0 8
A MATAV hazudik a reklamjaiban es mindenutt... 1000 peldam van ra
téeszelnök Creative Commons License 2004.09.21 0 0 7

"Alkalmazottainak negyedétől válik meg a Matáv "

 

OTT LEHETSZ MINDENHOL !!!

hehe

rainman Creative Commons License 2004.06.16 0 0 6
Ahelyett, hogy dühöngsz, és hangulatkeltő szándékkal hozzászólást írsz, talán tájékozódj az adott témában, mielőtt égetnéd itt magad!
Szerinted mennyi manapság a telefonos net-kapcsolatok távközlési díja? Du. 6 után, és éjféltől reggel 7-ig?

Te magad írtad, hogy egy éve 3Ft, és 0,5Ft volt.

Megsúgjam mennyi ma?
Tessen kérem:
http://www.matav.hu/magyar/lakossagi/termekek/kapcsolodo_anyagok/dijcsomagok/internetezes_percdijai.pdf

Amiről a reklám szól és amit keversz valamivel - mint szezont a fazonnal - az Nyilt Internet szolgáltatás. Amely a távközlési díj mellett tartalmazza egy konkrét internetszolgáltatás díját is!
Továbbá: Bizonyos telefon díjcsomagok esetén a reklámban is emlegetett percdíjak mellett a tarifacsomag díjának fele felhasználható net-elérésre.
Egy szóval: leinternetezhető az alapdíjad fele a reklámban szereplő percdíjak mellett.
Számolj utána, hány órát kapsz "ingyér"....

Előzmény: freesleep (5)
freesleep Creative Commons License 2004.06.16 0 0 5
régóta dühöngök rajta, hogy a matáv már egy ideje úgy hirdeti a netes percdíjait, hogy készülj a hosszabb menetekre, 6 után és húsz perc használat után csak 4 ft. egy éve még 6 után 3 ft volt, éjfél után meg 50 fillér.
undoknak tartom hogy emelik, pláne a háttér miatt, de hoy még ennyire hülyének is nézzenek, az elképesztő. egyébként nekem most kábelem vn, úgyhogy nem a pénztárcámat zavarja.
Előzmény: allmiracle (4)
allmiracle Creative Commons License 2001.06.13 0 0 4
Nincs Matáv telefonom. :))
Előzmény: Laci (-)
python Creative Commons License 2001.01.26 0 0 3
A matáv (N.E.) egy nagy cég, aminek az ujja körül van az egész magyar Internetes társadalom, ebbe bele kell törődni. (vagy marad a lázadás)
nyman Creative Commons License 2001.01.26 0 0 2
ez mostanaban megint aktualis
Előzmény: Laci (-)
lolka_bolka Creative Commons License 2000.06.05 0 0 1
OFF
Nem!
A MULTIdimensional array nem sux ! :)
ON

Lolka

BahnScorper Creative Commons License 2000.06.05 0 0 0
Úgyis csak 0%-ot kapnál...
Mégegy ilyen topic... mindenhol csak matávsuxx, molsuxx...

AZ ÖSSZES MULTIK SUXX!

Előzmény: Laci (-)
Laci Creative Commons License 2000.06.05 0 0 topiknyitó
Szerintem a Matávnak jó lenne a következő reklám:
"A Matáv új díjcsomagjával az Ön szolgálatában. Ezentúl egy szava sem lehet!"

(a találmányért fix díjat nem kérek, de a reklám bevezetése esetén a megnövekedett forgalomból származó bevétel 0.1% engem illet (ez persze nem fordulhat negatívba :))

Laci

Ui: a matáv monnyon le!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!