Keresés

Részletes keresés

Tróger Creative Commons License 2002.06.14 0 0 92
Szerintem már csak warez-oldalon van esélye annak hogy megtaláld...

Amúgy másnak sem megy a játék WinME alatt, vagy csak nekem??? Win98 alatt fut rendesen, de ha ugyanazon a gépen WinME van, akkor már el se indul...

(Szerintem ez a legjobb játék a maga stílusában (MDK-stílus :-) ), szóval nem értem, hogy a topic 2 éve alatt hogy nem haladhatta meg a hozzászólások száma a 100-at... :-))

Előzmény: gReg (91)
gReg Creative Commons License 2002.06.11 0 0 91
Nem tudjátok, esetleg hozzá lehet még jutni valahogy ehhez a játékhoz? Eddig bármelyik üzletben néztem nem volt, illetve bárkit kérdeztem azt mondta, hogy ez már túl régi játék, stb. Tud nekem valaki segíteni? Előre is köszönöm.
Nibiru Creative Commons License 2001.12.08 0 0 90
Hali!

Egy ideig nem voltam képes netezni, mert annyit melóztam, ezért csak most olvastam, köszi, ma megpróbálom!
Egyébként ez nekem is eszembe jutott, de egyszer megpróbálta, és nem történt semmi.
Úgy látszik nem voltam elég kitartó! :))

Nib

Előzmény: Sedyl (88)
Nibiru Creative Commons License 2001.12.08 0 0 89
Nekem az 1-es is tetszett volna, de nem volt meg a játék, aztán telt az idő, és megjelent a második rész.
Tetszik, hogy ki kell találni a dolgokat, meg hogy nem egyetlen szereplővel megy végig a játék,
meg jók benne a poénok.
Előzmény: Tróger (87)
Sedyl Creative Commons License 2001.12.04 0 0 88
Helló!

Mr.Brainről van szó? Lásd 60. hozzászólást.
...

Még annyi kiegészítéssel, hogy utána adni kell neki a kenyérpirítóval is(azt hiszem).

Előzmény: Nibiru (86)
Tróger Creative Commons License 2001.12.03 0 0 87
Szia Nibiru!

Te játszottál az MDK első részével?
Mert ha nem, akkor szerintem nyomd végig azt is...
Azután talán egy picit jobban rá fogsz érezni az MDK 2 -s dolgokra is.
Bocsi, hogy nem segítek, de már nagyon régen játszottam vele, és nem emlékszem az általad leírt részre.
De jó játékot!
Szerintem az MDK és az MDK2 a legkülönlegesebb játékok egyike, nem?

Üdv

Előzmény: Nibiru (86)
Nibiru Creative Commons License 2001.12.03 0 0 86
Sedyl!

Na itten vónék már megint. :)
A prof felrobbanás nélkül végigdarálta az összes bombát, ellenben most az ellenség egy kék pajzs mögött lebeg, és bármit csinálok tojik rám magasról. Azazhogy inkább bombákat dobál rám, meg lövöldöz.

Itt hogyan tovább?

Nib

Nibiru Creative Commons License 2001.11.25 0 0 85
Ahogy elnézem, lehet, hogy még élni fogok a felajánlott lehetőséggel. :)
Sedyl Creative Commons License 2001.11.25 0 0 84
Ja és bocs, hogy az elején kicsit félrevezető voltam, de rosszul emlékeztem.(Pl. a képlopásnál vettem észre azt is, amit írtam, hogy tul.képpen az egy másik szoba)
Sedyl Creative Commons License 2001.11.25 0 0 83
Nincs mit, szeretek ilyen kis hülyeségekkel pepecselni:)
Ha újra elakadsz, csak szólj:)
Előzmény: Nibiru (82)
Nibiru Creative Commons License 2001.11.25 0 0 82
Még egyszer köszönöm, már a következő helységen próbálok átjutni, csak nehéz a töltő mellett maradni. :)
Nibiru Creative Commons License 2001.11.25 0 0 81
Hiper vagy öregem! :)
Egyébként ott követtem el a hibát, hogy miután megtudtam, hogy a szobában kell keresni a repedést, mindenhová fölmásztam, bekúsztam, stb, de többet nem mentem föl abba a járatba, és ez meg csak akkor jelenik meg.
KÖSZÖNÖM!!!
Előzmény: Sedyl (80)
Sedyl Creative Commons License 2001.11.25 0 0 80
Itt vannak a képek, amit ígértem. A turpisság az volt a dologban, hogy az első képen lévő
szellőző egy másik helyiségbe vezet, nem ugyanoda.



Nibiru Creative Commons License 2001.11.24 0 0 79
Köszi, nagyon kíváncsi vagyok!
Ellenben van egy másik, sokkal súlyosabb problémám.
Vettem egy ASUS V7700-at, és az eddig tökéletesen működő MDK most a CD-t kéri.
Alaplapot is cseréltem, de nem hiszem, hogy ennek van bármi köze a dologhoz.
Előzmény: Sedyl (78)
Sedyl Creative Commons License 2001.11.23 0 0 78
Nyugalom!Csináltam egy pár szkrínshotot arról a bizonyos repedésről, hamarosan belinkelem!
Előzmény: Nibiru (77)
Nibiru Creative Commons License 2001.11.22 0 0 77
Még mindig HEEEEEEEEEEELPPP!!!
Nibiru Creative Commons License 2001.11.16 0 0 76
HEEEEEELP! NEM TALÁLOM!!!
Vagy kérek cheatet, mert már nagyon unom ezt a termet...
Nibiru Creative Commons License 2001.11.07 0 0 75
Hát akkor én vak vagyok, de egyszerűen nem találom. Jó el lehet dugva. A földön még nem néztem, jut eszembe, de hát a falat mondtátok...
Előzmény: Digweed (72)
Nibiru Creative Commons License 2001.11.06 0 0 74
Holnap ,megkeresem, ma raktam föl az XP-t próbából, nem rossz, de kissé szoktatlan még...
Köszi!
Sedyl Creative Commons License 2001.11.05 0 0 73
Akkor a falon, de a többi stimmel:)
Előzmény: Digweed (72)
Digweed Creative Commons License 2001.11.05 0 0 72
Valahol a terem közepén van a falon egy repedés!
Azt kell szétlőni és már eshetsz is lefelé!
Előzmény: Nibiru (70)
Sedyl Creative Commons License 2001.11.05 0 0 71
Az a baj, hogy nem nagyon emlékszem.De nagyon úgy rémlik, hogy valamelyik ládában van a továbbjutás kulcsa.Nem tudom, lőni kell, robbantani vagy mi.(Szerintem egyszerűen csak kilőni, lehet, hogy repedés is van?)Még arra is emlékszem, hogy a ládába bejutva egy nagyon mély valami van, ahol tovább lehet menni.
Remélem, hogy egy helyről beszélünk egyáltalán:)(Két szélen+középen ládasor, az egyiken egy berácsozott szellőző szerűséghez lehet felmászni, ami ugyannak a szobának a másik végébe vezet)

Sok szerencsét!

Előzmény: Nibiru (70)
Nibiru Creative Commons License 2001.11.01 0 0 70
Sedyl!

Nem találom, pedig nem olyan nagy az a szoba...
Már at összes láda összes oldalát, sőt van amelyiknek a tetejét is lőttem, de nem történik semmi. Mit csinálok rosszul?

Nib

Nibiru Creative Commons License 2001.10.30 0 0 69
Köszi, megpróbálom. Remélem, hogy itt talállak máskor is, ha gubanc van! :)
Előzmény: Sedyl (68)
Sedyl Creative Commons License 2001.10.30 0 0 68
Megint én:)
Ha emlékezetem nem csal, az egyik láda(vagy konténer?) oldalát ki lehet lőni.Ott tovább...
A bal oldali lyukhoz közelebbi láda valamelyike, ott ahol az egybefüggő ládahalom van.
Előzmény: Nibiru (67)
Nibiru Creative Commons License 2001.10.30 0 0 67
Na, sikerült valahogy túljutnom a padlizsán problémán, de most a következő pályán egy helyiségben találtam magam a kutyával, ahol egy csomó faláda van, a plafonból potyognak az ellenségek, és semerre sem lehet tovább menni.
Volt ugyan egy rács, amit szétlőttem, de az visszavezetett ugyanoda.
Segítség! :)))
Nibiru Creative Commons License 2001.10.18 0 0 66
Erre a kilőni a "szemét" szemét én is gondoltam, próbáltam is, de nem jött össze, mert állandóan fut közben. De majd megpróbálom újra.
Köszi. Már gondolkoztam, hogy elveimmel ellentétben keresek valami cheatet. :)
Előzmény: Sedyl (65)
Sedyl Creative Commons License 2001.10.18 0 0 65
Elég nehéz!A szemét kell kilőni sniper módban amikor nincs rajta a szemüveg.Mondom:elég nehéz, mert akkor veszi le amikor lő, te pedig kénytelen vagy megállni, hogy becélozd, ergo könnyű célpont vagy neki te is neki.
Utána azt hiszem a kapcsoló-szerű sugár kilövőkkel kell variálni, nem emlékszem, hogy, de arra könnyen rá lehet jönni.(Bizonyos kapcsolókat lőve, bizonyos helyekről jön a sugár, amivel tovább kell alázni, de nem emléxem rá pontosan)
Előzmény: Nibiru (64)
Nibiru Creative Commons License 2001.10.18 0 0 64
De de de!
Előzmény: Sedyl (63)
Sedyl Creative Commons License 2001.10.18 0 0 63
padlizsán főszörny???

Nem a napszemüveges főmukira gondolsz aki a kutyát is elrabolta és felkötözte a lábánál fogva?

Előzmény: Nibiru (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!