Sziasztok! Lenne egy eladó vízalatti tokom canon 350d hez. mindössze 125 ezer forint. ez kb 1/3-a az új árnak. Van még külön 2 port is hozzá. macro + nagylátó.
ezenkívül még van egy canon 100as macro usm 2.8 as objektív kedvező áron (70ezer forintért)
Sziasztok !
A véleményeteket szeretném kérni.
Mennénk nyaralni, és lesz medence, meg talán lesz valami snorkel vagy hasonló, azaz nem mélységi merülés, de víz alatti móka.
Ja, meg lenne Canyoning, ahol megint csak a vízeséseken kell learaszolni.
Szóval lenne víz, én meg fénkyépeznék, szívesen ki is próbálnám a víz alatti fotózásban rejlő lehetőségek ízelítő jellegű mámorító érzését, stb...
Sajnos a Canon 5d-hez a burkolat a gép ára.
Talán lehet ennél olcsóbban is szerezni hozzá valót, de láttam az e-bayen pár további megoldást is,mint a szűrőmenetes zacsi, és hasonlók.
Most majdnem megvettem az Olympus 10mpx-es ütés és egy darabig vízálló, de nem vízálló burkolattal ellátott, hanem natúr kis kompaktját, de végül lebeszéltem magam a 80e-es ára miatt, és a kis várható kihasználtság okán.
Hátha van olcsóbb megoldás az 5d-re, vagy valami alternatív.
Volna valami ötletetek, tanácsotok ?
Köszi !
Belphnaque
eladó egy ikelite tok canon 350d-hez. van még egy dome port és egy 100as macróhoz való port. Ha kell akkor a gépet (canon 350d) is eladom. (tmobile)6943841
kérdésem lenne. próbálta már valaki, hogy a Canon A710 hez való tok ( WP-DC6) használható -e a 720 hoz? esetleg kis átalakítással? Én úgy látom, hogy csak a programtárcsa és az on-off külső kialakítása tér el egy kicsit, de a helye ugyanott van. Sajnos csak képek alapján nem tudom eldönteni, fizikai közelségbe kéne kerülni hozzá.Ha valakinek van rá lehetősége és megtenné , lekötelezne.
eladó egy Nikon Coolpix S1-es fényképező, 1gb sd kártya, és egy Nikon WP-CP5-ös vizalatti tok (40m-ig jó)! Egyben! Minden gyári tartozékával, dobozokkal stb.
Eladó egy Ikelite D70(D70s) tok (iTTL vezérlő beépitve), van hozzá egy 8" üveg dóm (pl Sigma 10-20-hoz), és egy sik port (pl Sigma 50 macrohoz), plusz 1 DS50-s vaku, difuzórral, szinkronkábellel, és karral (ez még soha nem volt viz alatt), 3 db magic filter 77mm-s. Eredeti dobozával, papirjaival, stb...
Eladó Canon Power Shot A610 fényképezőgép + WP-DC90 víz alatti tok (40m) 5 Mpixel / f/2.8 - f/4.1; DIGIC II processzor iSAPS technológiával Víz alatti automatikus mód, kép és videó felvétel - 16 Mb SD kártya + 512 MB SD kártya
Irány ár: 75.000 Ft.
Eladó Canon Power Shot A710 IS + WP-DC6 víz alatti tok (40m) 7,1 Mpixel / f/2.8 - f/4.8 ; Autofókusz: 9 pontos AiAF TTL rendszer Fehéregyensúly: automatikus, manuális, 6 elõre beállított - 16 Mb SD kártya + 512 MB SD kártya
Canon 710 IS gépteszt: http://www.fotoonline.hu/article.php?pageno=0&id=704
Víz alatt még aránylag jó képet készít de mindennapos használat során elég zajosat, hál isten elég jó áron még el tudtam passzolni, én annyira nem javaslom nekem nem vált be. Túl kompakt, nagyon gyenge a lencséje.
Egy év használat (2006 közepe-2007 közepe) után, fémtokra váltás miatt eladnám Ikelite felszerelésemet (Nikon D200-hoz). Részletek a képen, illetve írj mailt és megbeszéljük.
Készülő nagyon kisfilmhez keresnék egy fekvő, külső, totál fotót az izvernai barlang bejáratáról. Jelige: nagyon sürgős:-) ha valakinek van ilyenje, kérem, szánjon meg vele...
Regebben en is hasznaltam elotetlencset makrora (fotozasra). A lenyeg ugyanaz. En a Soos-nal vettem egy gagyi orosz szinszurot, aminek a menet pont rament az objektivre, majd egy optikusnal csiszoltattam bele egy 4 dioptrias lenycset. Lehet tobb is. Majd beleapplikaltam a foglalatba (sot, ezt lehet, hogy az optikus megcsinalta) Nem volt rossz, de azert rontott a minosegen. Sajnos mar elajandekoztam.
Az akromatikus lencsek igazabol lencserendszerek, tobb tagbol allnak, es mindenfele optikai hibara korrigalnak. Allitolag sokkal jobb a kepminoseguk.