Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2007.04.18 0 0 4958

Nem akarnám a saját fórumunkat, weblapunkat nyomatni, de indult a divecenter-en egy kis házi fotósverseny. Szeretettel várunk minden vízalatti fotóst!

Téma elég kötetlen: Kedvenc képem
http://www.divecenter.hu/hirek/1162

 

Az ottani fotós fórumon (http://www.divecenter.hu/Forum/102 ) és a képtár saját fórumában van a nyüzsi.

Archi1 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4957

Szisztok!

 

Van egy IKelite TTL sensorom eladó, jó a DS vakukhoz..

 

15.000 Ft

 

Köszi....

Garfield33 Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4956
Nekünk múltkor szerencsénk volt, 5 méteren jöttek a kis drágák; oda már nem is kell szűrő.
Ha jól ismerem a teknőst, aki a képen van, csak 2 saroknyira
Előzmény: Balage350D (4952)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4955

Szia!

 

Én Miskolci vagyok, és Dombovári Tibihez mentem fel mielőtt mentünk Marsa alamba.

Ez egy IKELITE szinszűrő .

Azt kell mondjam teljesen jól működött.

http://ikelite.uw.hu/

Itt érdeklődj

Ha jól emléxem 17.000 volt.

 

 

Előzmény: tiwald (4953)
tiwald Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4954
Ja és a diffuzort mikor rakjam fel a vakura?? Mindig???
Előzmény: tiwald (4953)
tiwald Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4953
Ilyen vörösszürőt hol lehet kapni és milyen mélységben ill mélységig érdemes használni?? Ára??
Előzmény: Balage350D (4952)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4952

Igen  egy kicsit belenyultam. UNSHARP-ot csináltam Photoshop alatt.

:o) egyébként vaku nélkül készült kb 15 méteren... Csak egy IKELITE vörösszinszűrőt tettem rá.

Balage...

És egy másik....

Marsa...
Előzmény: Garfield33 (4950)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4951
Igazad lehet, de az "eredeti" az én monitoromon igen opálosnak látszik. Amit visszatöltöttem, az nyilván a másik véglet... Nem törekedtem a tökéletesre, csupán csak rá akartam mutatni, hogy mire gondoltam oly módon, hogy kapásból két potit elmozdítottam... és még egyszer elnézést érte... :-(
Előzmény: Garfield33 (4950)
Garfield33 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4950

Már bocsi, de valami szörnyű lett.

Szerintem már az eredeti is kezelve volt. Nagyon kontúros a cápa jobb oldala

Előzmény: Thomas búvár (4946)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4949
Itt elég nagy a csend. Esetleg nézz be a DC-re! Átesett egy kisebb ráncfelvarráson és részben oda költöztek a fórumozók.
Előzmény: Archi1 (4947)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4948
Köszi!:-)
Előzmény: Archi1 (4947)
Archi1 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4947

Sziasztok!

 

Látom éled a fórum! Új nevek....:)) Ocanic nem is tudom nekem nagyon nem jön be a színvilága... vaku az bőven kell főleg kismélységben.... kompzíció is hagy némi kívánni valót.... Viszont a medúza tetszik... utóbbi pár képből az a legjobb...

 

Üdv..

Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4946

Ne haragudj, kicsit belenyúltam...Ez lett belőle, persze ez továbbra is a Te képed:

Előzmény: Thomas búvár (4945)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4945
Nekem, mint tök amatőrnek, ez tetszik, csak kár, hogy kicsit kilóg a képpől az egyik mell-, illetve a hátuszonya. Talán a fotó színein is lehetne minimálisan javítani, de lehet, hogy ez a monitorom eltérősége miatt tűnik így... 
Előzmény: Balage350D (4944)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4944

EOS350D és 18-55 objektiv vörös szinszűrővel.

Marsa Alam ELPHIN STONE Reef..

Nincs vaku ..:o)

Balage350D Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4943

Szép a kép!!! :o)

Én is fotóztam eleinte vaku nélkül. Nem akarok a forumon reklámozni, de a NEPTUN honlapján a galériában találtok pár fotót, amit készítettem.

Vakuval is és anélkül is.

Tengeren és édesvízben is. De meg kell mondjam a vakus képek nekem jobban

tetszenek.Valahogy szebbek , teltebbek, élethűbbeknek tűnnek.

Tavaj októberben Marsa Alamban voltam, ott fotóztam vörös szinszűrüvel,

az sem volt rossz meg kell mondjam.

De ha már itt a vaku ki kéne használni :o)

 

Előzmény: Thomas búvár (4938)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4942

És itt is kellett a vaku:

Előzmény: Thomas búvár (4941)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4941

Jó-jó néha én is használok vakut....

Előzmény: discus2b (4940)
discus2b Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4940

Vízalatti fotók, és ezen a fórumon!

Csatlakozom, sajnos ez két vakus, tisztelettel ajánlom Thomasnak.

1234
Előzmény: Thomas búvár (4938)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4939
A divecenter fórumán történt bejelentést követően, aki egy kis Medes-szigeteki élővilágot akar látni, az itt megteheti, bővebb infók a dc megfelelő fórumán:

www.helioxfilm.hu/videolog.html

üdv,
m2, alias Jules
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4938
Én vaku nélkül jobban szeretem édes vízben (igaz, nem éjszaka gondoltam):Süllő, a kis agresszív
Előzmény: Balage350D (4936)
tiwald Creative Commons License 2007.04.08 0 0 4937
Fog ez alakulni.Én is hasonlokat csináltam az első sorozatban. ( február )A következő juniusban lesz Razanjban.Oldalra hajts ki és ugy pozicionáljad.
Előzmény: Balage350D (4936)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.08 0 0 4936

Sziasztok!

Csatlakoznék kis táborotokhoz... Nemrég kezdtem el komolyabban foglalkozni vízalatti fotózással. Régebben Videokat készítettem, de rájöttem, hogy egy fotó sokkal jobban visszaadja a pillanatot. .

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Halszem objektivet vettem nemrég a Canon gépemre, de csak egy vakum van még.

Mi a legjobb helyzet a vakunak , hogy így is türhető képet kapjak?

Előre is köszi

 

Balage350D

 

Nyékládházán éjszaka..
discus2b Creative Commons License 2007.04.07 0 0 4935
Nincs valami publikus címed?
Előzmény: zenox (4921)
Garfield33 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 4934

 

Balage350D Creative Commons License 2007.04.06 0 0 4933

Sziasztok!

 

Én új vagyok ebben a fórumban, de fotózni kb 1 éve fotózom vízalatt.

Előtte videoval készítettem felvételeket.Most egy Canon EOS 350D-m van.

Ehhez vettem egy PATIMA tokot, valamint nemrég egy SEA&SEA ys55/TTL/E vakut.

Ezt szeretném összekötni, de nincs leírásom vaku lábkiosztásáról.

Ha valakinek lenne kérem küldje el a mail-emre.. :o)

 

Előre is köszönöm....

 

Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4932
nekem is tetszett a koncepcio (bar eloben meg nem lattam) de okossagnak tartom egy olyan kisgepet amit esoben-uszodaban-snorkeling kozben gyurni lehet es meg icipici is...

zook
Előzmény: Raha (4931)
Raha Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4931
Ez a gép teljesen rendben van! Láttam működés közben, elsőre kicsit ijesztő amikor a gazdi a merülés végén a kezében ezzel ismét lemerül :-)
10 méter körül az LCD fura színeket ad (hajlik), de ettől függetlenül hibátlan snorkelezéshez.
Előzmény: Dr. Zook (4930)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4930
:)

de hat az csak egy tok, akkor meg mar miert nem egy teljesen vizallo gep? es nem 3 hanem 10 meterig?

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Olympus/oly_stylus770sw.asp

nemtom itthon hol es mennyi majd a speibl megmondja ha hataron belul tartozkodik bar ketlem...
Előzmény: eke (4929)
eke Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4929
Előzmény: tiwald (4928)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!