Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4950

Már bocsi, de valami szörnyű lett.

Szerintem már az eredeti is kezelve volt. Nagyon kontúros a cápa jobb oldala

Előzmény: Thomas búvár (4946)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4949
Itt elég nagy a csend. Esetleg nézz be a DC-re! Átesett egy kisebb ráncfelvarráson és részben oda költöztek a fórumozók.
Előzmény: Archi1 (4947)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4948
Köszi!:-)
Előzmény: Archi1 (4947)
Archi1 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4947

Sziasztok!

 

Látom éled a fórum! Új nevek....:)) Ocanic nem is tudom nekem nagyon nem jön be a színvilága... vaku az bőven kell főleg kismélységben.... kompzíció is hagy némi kívánni valót.... Viszont a medúza tetszik... utóbbi pár képből az a legjobb...

 

Üdv..

Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4946

Ne haragudj, kicsit belenyúltam...Ez lett belőle, persze ez továbbra is a Te képed:

Előzmény: Thomas búvár (4945)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4945
Nekem, mint tök amatőrnek, ez tetszik, csak kár, hogy kicsit kilóg a képpől az egyik mell-, illetve a hátuszonya. Talán a fotó színein is lehetne minimálisan javítani, de lehet, hogy ez a monitorom eltérősége miatt tűnik így... 
Előzmény: Balage350D (4944)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4944

EOS350D és 18-55 objektiv vörös szinszűrővel.

Marsa Alam ELPHIN STONE Reef..

Nincs vaku ..:o)

Balage350D Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4943

Szép a kép!!! :o)

Én is fotóztam eleinte vaku nélkül. Nem akarok a forumon reklámozni, de a NEPTUN honlapján a galériában találtok pár fotót, amit készítettem.

Vakuval is és anélkül is.

Tengeren és édesvízben is. De meg kell mondjam a vakus képek nekem jobban

tetszenek.Valahogy szebbek , teltebbek, élethűbbeknek tűnnek.

Tavaj októberben Marsa Alamban voltam, ott fotóztam vörös szinszűrüvel,

az sem volt rossz meg kell mondjam.

De ha már itt a vaku ki kéne használni :o)

 

Előzmény: Thomas búvár (4938)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4942

És itt is kellett a vaku:

Előzmény: Thomas búvár (4941)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4941

Jó-jó néha én is használok vakut....

Előzmény: discus2b (4940)
discus2b Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4940

Vízalatti fotók, és ezen a fórumon!

Csatlakozom, sajnos ez két vakus, tisztelettel ajánlom Thomasnak.

1234
Előzmény: Thomas búvár (4938)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4939
A divecenter fórumán történt bejelentést követően, aki egy kis Medes-szigeteki élővilágot akar látni, az itt megteheti, bővebb infók a dc megfelelő fórumán:

www.helioxfilm.hu/videolog.html

üdv,
m2, alias Jules
Thomas búvár Creative Commons License 2007.04.11 0 0 4938
Én vaku nélkül jobban szeretem édes vízben (igaz, nem éjszaka gondoltam):Süllő, a kis agresszív
Előzmény: Balage350D (4936)
tiwald Creative Commons License 2007.04.08 0 0 4937
Fog ez alakulni.Én is hasonlokat csináltam az első sorozatban. ( február )A következő juniusban lesz Razanjban.Oldalra hajts ki és ugy pozicionáljad.
Előzmény: Balage350D (4936)
Balage350D Creative Commons License 2007.04.08 0 0 4936

Sziasztok!

Csatlakoznék kis táborotokhoz... Nemrég kezdtem el komolyabban foglalkozni vízalatti fotózással. Régebben Videokat készítettem, de rájöttem, hogy egy fotó sokkal jobban visszaadja a pillanatot. .

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Halszem objektivet vettem nemrég a Canon gépemre, de csak egy vakum van még.

Mi a legjobb helyzet a vakunak , hogy így is türhető képet kapjak?

Előre is köszi

 

Balage350D

 

Nyékládházán éjszaka..
discus2b Creative Commons License 2007.04.07 0 0 4935
Nincs valami publikus címed?
Előzmény: zenox (4921)
Garfield33 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 4934

 

Balage350D Creative Commons License 2007.04.06 0 0 4933

Sziasztok!

 

Én új vagyok ebben a fórumban, de fotózni kb 1 éve fotózom vízalatt.

Előtte videoval készítettem felvételeket.Most egy Canon EOS 350D-m van.

Ehhez vettem egy PATIMA tokot, valamint nemrég egy SEA&SEA ys55/TTL/E vakut.

Ezt szeretném összekötni, de nincs leírásom vaku lábkiosztásáról.

Ha valakinek lenne kérem küldje el a mail-emre.. :o)

 

Előre is köszönöm....

 

Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4932
nekem is tetszett a koncepcio (bar eloben meg nem lattam) de okossagnak tartom egy olyan kisgepet amit esoben-uszodaban-snorkeling kozben gyurni lehet es meg icipici is...

zook
Előzmény: Raha (4931)
Raha Creative Commons License 2007.04.04 0 0 4931
Ez a gép teljesen rendben van! Láttam működés közben, elsőre kicsit ijesztő amikor a gazdi a merülés végén a kezében ezzel ismét lemerül :-)
10 méter körül az LCD fura színeket ad (hajlik), de ettől függetlenül hibátlan snorkelezéshez.
Előzmény: Dr. Zook (4930)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4930
:)

de hat az csak egy tok, akkor meg mar miert nem egy teljesen vizallo gep? es nem 3 hanem 10 meterig?

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Olympus/oly_stylus770sw.asp

nemtom itthon hol es mennyi majd a speibl megmondja ha hataron belul tartozkodik bar ketlem...
Előzmény: eke (4929)
eke Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4929
Előzmény: tiwald (4928)
tiwald Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4928
Ez viz mentes???Ára???
Előzmény: eke (4927)
eke Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4927
hunyi 7 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 4926
Szia.
A gumigyűrűket mikor tdjk elboltolni?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4914)
NLQ Creative Commons License 2007.04.02 0 0 4925

szerintem elobb tanuld meg ezt hasznalni :)

 

egyebkent utananezek...

 

Előzmény: tiwald (4924)
tiwald Creative Commons License 2007.04.02 0 0 4924
Nem tudsz mégegy olyan Vakut karral mint amilyet adtál??Ocson!!!!!!!!!!
Előzmény: NLQ (4920)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4923
Szia!

Eddig csak egy turan volt alkalmam ket vakuval fotozni, eddig egyet hasznaltam. Haat, tudatos pozicionalasrol egyenlore nemigen tudok beszamolni, leginkabb szoktam, hogy kettot nem latok merre vilagit :D

De felre a trefat, nagylatoztan szinte csak, akkor meg ugy probalom beallitani, h pont elore mindketto, de alig erzem meg, sokat kell meg gyakorolni...amennyit tapasztaltam a ketto elonyebol ez elegge meggyozo, egyenletes vilagitas, miazmas

Macrohoz majd nemsokara probalom!


zook
Raha Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4922
Ennyiből gyári tokot kapsz...
Előzmény: zenox (4921)
zenox Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4921
Sziasztok!

Nem vagyok szakértő:
Van egy Olympus WIDEZOOM 8080 as gépem.

Szeretnék vizalatti képeket készíteni. A gyári tok baromi drága.

Milyen megoldást ajánlatok, amivel tudnék viz alatti képeket (max 5 m mélységig) készíteni, de nem fizetem rá a gatyámat: Ez nagyon rossz megoldás:

http://www.aquapack.hu/flashindex.html
Mivel az optika előtt is zacskó van, ennyi erővel egy TESCOS szatyorba is rakhatnám a gépet. Jól gondolom?

Erről mit gondoltok:
http://www.edigital.hu/product.php?productid=19820&cat=518&page=1

Itt ha jól látom az optika előtt üveg van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!