Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2007.03.12 0 0 4877

miven az illető hihetetlenül szerény (itt őrjöng nekem a skype-on, hogy yippe meg ilyenek) gondoltam fájó szívvel, és szinte fizikai fájdalommal, de gratulálok zook papának az elért eredményeihez, és felrakom helyette ezt itten:

 

http://www.uwimages.org/2007/winners2007.htm

 

 

Tuti gyenge volt a mezőny, vagy megbundázta :D

fokszy Creative Commons License 2007.03.07 0 0 4876

a www.unterwasser.de oldalom találod

a jobb oldali mezőben van egy Visions feliratú banner

arra kattints rá

ja de előbb regisztrálnod kellene

aztán kattints rá és itt lehet feltölteni is a képeket

A versenyről majd a következő Submarine-ban találsz bővebb leírást, ha minden igaz

Üdv

F

Előzmény: Kékbálna (4875)
Kékbálna Creative Commons License 2007.03.07 0 0 4875

Szia fokszy!

 

Tudsz erről a versenyről valamit mondani? Kicsit el vagyok hamuzva, de beküldenék pár képet. Mondjuk 2*30 percet ültem a maklérák közepén. (Ritka türelmes nejem van. :) ) Lett vagy 100-120 fotó róluk. De kép is talán 10-12. Szóval nem lesz egyszerű válogatni köztük úgy, hogy azt érzem lehetnének jobbak. :)

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény: fokszy (4870)
Divers Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4874

Szia !

 

Ajánlom figyelmedbe a Canon S1 IS gépet gyári tokkal és ha tudsz vegyél vagy bérelj hozzá INON 180-as szinkron vakut ! Sok szépet lehet vele fotózni, a zoomja 10-szeres optikai és amellet 32-szeres digitális és ráadásként videózhatsz vele nagyon jókat vele víz alatt és felett egyaránt ! Én most adtam el, de már kicsit sajnálom a videózás miatt !

 

Üdv "

I.

Előzmény: zmrzlna23 (4873)
zmrzlna23 Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4873
Sziasztok,

Olympus 750 C -fel fotóztam fenn és vízalatt egyaránt. Később vettem hozá egy külső vakut. Sajnos, rájöttem, nem lesz belőlem a világ legjobb búvárfotósa, ráadásul nem is tudom ezt a sportot elég gyakran űzni.
A kamera is jó nagy, a búvártok pedig böhöm nagy.
Szeretnék venni egy kisebb kompakt gépet, amihez a tok is kellően kicsi, és nem lehetelen beszerezni. Szempontom még, hogy azért normális optikai zoomja legyen, még ha nem is 10x -es, mint az Oly-é, továbbá jó lenne ha legalább VGA ninőségű filmet készítene.
Ugyanis vannak (lennének majd) útjaim, amikor egy országot akarok megnézni, és ha lehet, mellékesen búvárkodnék és ott fotóznék is. Egy ilyen jellegű, hátizsákos útra a böhöm nagy Olyt + tokot nem vinném el, egy kompaktabb gépet viszont igen.
Van-e tippetek, ajánlásotok, milyen gép (és hozzávaló tok) jöhetne szóba?

Üdv,
Z.
Analóg Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4872
A hosszú hallgatás jól állt neked Lima, mi meg kipihenhettük magunkat. :-)
A képeken nem látszik egyébként a hosszú felkészülés. :-)
Most már tudom miért voltál hétvégén beteg: 2 hete az Adrián-én is belebetegedtem volna! Vagy ott is elmaradt a tél és 25 fok volt?
Hiányoltunk azért a partyról! (De csak az illendőség kedvéért!)
Előzmény: bravo_lima (4871)
bravo_lima Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4871
Üdvözlet Mindenkinek!

A hosszú hallgatás után pár képet szeretnék mutatni:
http://halszem.fw.hu/kepek


A képek az Adrián készülek ket hete. Nukon Coolpix 4300 + Ikelite DS125 vaku.

Lajos




p.s.
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerült a linket beszúrni...
fokszy Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4870

Hello Bálna!

 

Jók a Maldív-képek. Nem akarod a halrajos képid közül valamelyiket elindítani z Unterwasser Visions versenyén? Márciusban a halraj a kiírás témája.

 

Üdv

fokszy

Előzmény: Kékbálna (4869)
Kékbálna Creative Commons License 2007.03.04 0 0 4869

Hali Macsek!

 

Hát ez jó volt.

 

Cserébe pár maldív képecske február elejéről neked és a többieknek. http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=157

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény: Garfield33 (4842)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4868
Köszi megvolt!!
Előzmény: El Che (4867)
El Che Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4867
HP 817-es, külső Sealife vakuval:
http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=120
http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=121
Előzmény: tiwald (4864)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4866
UPDATE:

Felkerültek a Golden Dolphin képek a weboldalukra:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng
BuNnY Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4865
igen, a tesztben van hivatkozás az albumra
Előzmény: tiwald (4864)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4864
Vannak valahol képek amit ezzel a géppel csináltál,És megtudnék nézni??
Előzmény: BuNnY (4863)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4863
belső.
Előzmény: tiwald (4862)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4862

BUNNY!Amikor tesztelted a Hp r817 külső vagy a saját vakujával csináltad a képeket.

BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4861

Ja, és hogy ne csak genyázzak tényleg élvezetes a film, főleg így gyors lejátszásban. Ahogy látom és emlékszem azért voltak hullámok rendesen. Tetszik, hogy van némi összhang a zene és a téma között, bár a kép váltásokat én még jobban ráidőzítettem volna a zenére (lásd M2 film), volt ahol pár tizeden múlt csak. Nekem ez így sokkal jobban bejön, hogy van eleje, vége mégsem az a katalógusszerű felosztás, mint régen. Alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt, bárcsak ezt mondhatnám el magamról is fotós ügyben :-/

 

A gyorsítást pedig tényleg próbáljátok ki! Isteni zene, peregnek az események, esküszöm ezerszer jobb úgy. Én a következő filmet így csinálnám a helyedben.

Előzmény: BuNnY (4860)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4860
Te garf, megtaláltam a megoldást a filmjeidre. Ha mediaplayer-t  használsz, CTRL-SHIFT-G. Izgibb zene, pörgősebb cselekmények ... HEHE, meg ne sértődj!
Amúgy nem semmi, jó messziről indítasz az elején :)
Előzmény: Garfield33 (4842)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4859
oje
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4858)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4858

Hát mire japánból tuti 1:1 ben fogják váltani.

 

:))))

Előzmény: BuNnY (4857)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4857
És mennyi ez fontban? (ez meg kell fontolnom ....)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4856)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4856

No tessék.

 

váz 54800jen

tok 29800jen

 

tok csak áprilisban lesz.

Előzmény: BuNnY (4763)
Lebenstod Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4855
Üdv. Megkérdezhetem, hogy ki (kik) a vizsgáztató főtanárok?
Előzmény: Indira66 (4848)
Indira66 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4854
Köszönöm!!!!!!!! Tényleg sokat segítettél! Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!!!!!!
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4849)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4853
Hahh, micsoda vita!

Na, historiográfiai áttekintés:
a Salemes felvételt épp egy éve készítettem, amikor a Bunny tourssal voltunk merülni Hurghadán a Deep Dreamssel. Nem tudom, cicusunk mikor írta-mutatta be a saját salemes anyagát, most úgy rémlik, valami postban olvastam az elforgatásról.

Az összes többi felvétel viszont július végén-augusztus elején készült, amikor a Tengerkutató Búváegyesülettel voltam egy kifejezetten videós céllal létrejött északi roncs szafarin. Ott hárman voltunk kamerával, az egyik kollega (nem fórumolvasó) kérdezte is valamelyik roncsnál, legyen-e elforgatott, azaz a helyére billentett felvétel.

Ez természetesen nem csökkenti nagyra becsült Macskánk érdemeit:-))) A végén még be is írom a creditek közé....
Előzmény: Garfield33 (4852)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4852

Nem elleste. Egy fél órát magyaráztam neki, mire megértette   :-)

 

Legalább az én ötletem is részt vett egy bemutatón. Ez olyan érzés, mint mikor a te computereddel mentem a Vörösre - részedről legalább az merült a családból. 

Előzmény: Fogar (4850)
Fogar Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4851
Bocsánat! A megszólítás lemaradt. Tehát; Kedves Garfield! ................
Fogar Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4850
Nem ismerek rád! Egy díjnyertes filmes a tőled elnézett trükköt használta fel, és te csak szerényen méltatod az alkotást ??? Ezt a magas labdát csak így hagyod elszállni????? Itt valami nem stimmel! Az a gyanúm hogy valaki hozzáfért a jelszavadhoz......

A nevedben bejelentkező személy szavait viszont meg kell ismételnem; GRATULÁLOK FIUK!!!
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4849
Előzmény: Indira66 (4848)
Indira66 Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4848
Sziasztok!

Lenne egy nagyon-nagy kérésem! Az Iparművészeti Egyetemre (MOME) szeretnék felvételizni fotó szakra. Kaptunk egy feladatot: Az én időm, 2007.
Ezt kell fotókban megvalósítanunk és én egy vízalatti fotózásra gondoltam, csak ehhez egy medencére lenne szükségem és mivel sajnos tél van, ezért fedett medence kellene a fényképekhez. Az lenne a kérésem, hogy ha valaki tud, akkor segítsen találni egy medencét, ahol fotózhatnék. Légyszi ne uszodát mondjatok, mert szeretnék, ruhát, anyagokat is a vízbe vinni és az uszodákban annak nem örülnének. Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövő hét hétfőre, vagyis március 5-ig készen kéne hogy legyen, mert utána még ki is kell nyomtatnom, meg be kell paszpartuznom. Segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És még egy kérdés: Meg tudja valaki mondani, hogy honnan lehet Canon S70-eshez vízalatti tokot bérelni? Vagy Canon 30D-hez? Mert ilyen gépeim vannak.
Előre is köszönöm mindenki segítségét!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!