Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4821
Most is megváltozott a vége, nem az lett mint amit bemásoltam. Ez miért van? Utálom a szgépet!
szóval a 36 után egy "and" jel van, majd lang"egyenlőjel"és eng. Az gész egyben.
Előzmény: Analóg (4820)
Analóg Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4820
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng

akkor nézzük meg ezt avlinket. A vége picit más, így jó.
2006-ban nem indultam, azt ne nézd!
Előzmény: Garfield33 (4818)
bernis Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4819
Bocs, Balage, nem a kedved akarom elvenni, de talán fontold meg a következőket. "While there are many positives to this camera, there is also a very big negative - its shooting performance. Power up until the first image is captured was average at about 3.2 seconds. The all important shutter lag (the time between pressing the shutter release and actually capturing the image) measured 2/10 of a second when pre-focused and 9/10 of a second including autofocus; much slower than some of the least expensive models on the market today. The shot to shot delay when using single exposure mode was 2.3 seconds without the flash and 4 - 10 seconds with the flash (depending on subject distance.) When I was shooting portraits with the flash at mid-telephoto range the time between shots was very aggravating."  (Steve's digicams) Shutter lag, full autofocus
1.22 / 1.17
First time is at full wide-angle, second is full telephoto. Shutter lag, prefocus
0.404

Time to capture, after half-pressing shutter button.

Shutter lag, continuous autofocus

-(imaging-resources.com) Szóval elég lassú a ketyere....... Ha van rá keret, szvsz nagyon jól jön a külső vaku. A PFL-01 +  FL-20 nem rossz, de éjszaka kell hozzá vmi "célzófény", mivel nincs pilot lámpa. Ja, és nagyon kell vigyázni a vakutokkal egybeöntött rögzítőfülre, amivel a karhoz kapcsolódik - sajna könnyen letörik. (Saját tapasztalat, kettőt is ragasztgatni kellet, lehet jobb helyből megerősíteni vmi fémlappal.)

Előzmény: [Balage] (4810)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4818
Meg aztán gyanús, hogy 2006.02.20 a dátum is rajta...
Előzmény: fokszy (4817)
fokszy Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4817

Szevasztok,

 nekem a megadott webcímen nem jön be Analóg és Mercatoris2 képe.

Barangolni kell még valamerre az oldalon?

Üdv

fokszy

Előzmény: Analóg (4814)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4816
Én biza sétáltam egyet a téren... Bár a mínusz 11-15 fok azért nem bátorított túl sok sétára:-) Mindenesetre a fesztivál nagyon jó volt, főleg, amikor az eredményhirdetésen rögtön Analóg kollega neve tűnt fel a portfólió kategória győzteseként... A többi már csak a hab volt a tortán, meg a standarszki vodka üvegén:-)
Előzmény: Analóg (4814)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4815
Ja, apránként visszaszerezzük amit '45 után kivittel az országból :D
Előzmény: Garfield33 (4813)
Analóg Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4814
Én elkerülöm a krásznájá plóságy környékét is, miután Pixmániás barátunkat meglopták ott, rendőri segédlettel. Csak Mercatoris kollega volt kinnt. A link:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng)
Előzmény: Garfield33 (4813)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4813
Loptak a GUM áruház ékszer osztályán?   :-))
Előzmény: BuNnY (4812)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4812
Mercatoris2 és Analóg elhoztak valami sárga nemesfémet az oroszoktól. Gratula nekik!
mud Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4811
Nekem C770 volt anno es nemreg vettem egy ismerosomnek SP510-et $250-ert. Szvsz ebben a kategoriaban ezek a gepek messze a legjobbak es az objektiv a hatalmas zoom ellenere gyonyoru, kristalytiszta kepet produkal. Tudom, hogy a normalis vizalatti fotozashoz elengedhetetlen egy jo vaku, de ha osszeadjuk a gep+tok+vaku+tok arakat, abbol szvsz boven kijon egy takaros erre a celra gyartott keszlet, mint pl. ez: http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=5236&A=details&Q=&sku=407377&is=REG&addedTroughType=categoryNavigation
Előzmény: [Balage] (4810)
[Balage] Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4810
Üdv!

Úgy néz ki sikerül dönteni, és oly SP-350 lesz a vége. Egyedül a 3X zoom huzza az agyamat, dehát végülis nem természetfotósnak készülök. A kérdésem a következő:
van ugyebár ezen a gépen vakupapucs, amire passzol egy FL-20-as rendszervaku, amihez vala egy PFL-01 búvártok. Ha esetleg valaki vetne ezekre a kütyükre egy pillantást, és véleményt alkotna róla hogy a "vaku közel van az obihoz, és havazás lép fel" mennyire igaz erre? Így már azért nagyrészt el lehet kerülni, vagy mindenképp karon oldalra lógatott vaku célszerű?

köszi előre is. egyébként sp-550UZ-ről vélemény? kicsit borsos, csak kiváncsi vagyok mit mondanak róla a hozzáértők.
tiwald Creative Commons License 2007.02.17 0 0 4809
Ez igy van!!!És a heringeket felfalják a delfinek.Ezért mászárolják ilyen undoritó modon Őket????????
Előzmény: Kékbálna (4808)
Kékbálna Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4808
Az a baj, hogy a japóknak csak az apró kertjükig terjed a természet szeretetük. Egyébként úgy élnek, mint a hering. Ez több mint szomorú.
Előzmény: Thomas búvár (4793)
Divers Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4807

:)

Igen ! A gép már megvan, de még csak most jön a pénzkiadás java !

Tok, vaku, vakukar, objektívek ! Aztán majd meglátjuk ! :)

 

Előzmény: BuNnY (4804)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4806
Tícsad le, oszt nem fog idegesíteni.
Előzmény: BuNnY (4805)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4805
rulez, egy mondatban két aláhúzott szó. Idegesítő ez az index fórum ....
Előzmény: BuNnY (4804)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4804
Akkor irány a D80-asok boldog világa?
Előzmény: Divers (4803)
Divers Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4803

Szia !

 

Ma reggel eladtam a gépem tokostúl ! Így ezek után már nem raknék ide képet, de ha gondolod a 2006-os Submarin fotósverseny képei között a Divecenter.hu oldalon találsz egy nyitott szájú halat ami az én képem és ezzel készűlt ill. van egy vörös szivacs kép, egy kis sziklahal képem ! Egyébként meglepően sokat tud ez a kis gép, de azért nem mindent !

Üdv'

Előzmény: [Balage] (4795)
fokszy Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4802

igen. valószínű jövőre már a hármas szám lesz a nyerő

:-)

Előzmény: Dr. Zook (4799)
Raha Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4801
Csak ugye annyi, hogy a delfinek emlősállatok, eléggé fejlett aggyal, szociális érzékkel, és - szerintem ami a legtöbbet mondja el róluk - hogy a "túlélő" delfinek pontosan felfogják mi történik a többiekkel, és mégsem kezdik el módszeresen lemészárolni a vízben talált embereket - no ezzel önkontrollt és előítélet nélküliséget mutatnak.
Ez pedig olyan érzekmi és szellemi teljesítmény, amit a csirkéknél ritkán figyelhetünk meg. De a lovaknál vagy a majmoknál sem.
Előzmény: mud (4800)
mud Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4800
Gyakorlatilag minden allat lemeszarlasa hasonlo stilusban tortenik. Ha csak nem vagy vega, akkor ezzel szamolni kell. A gorge labu csirke(mert nem tud felallni a szuk es alacsony ketrecben), - amit otthon egyidoben kozertben lehetett kapni - mennyivel "humanusabb"? Es lehetne szepen sorba menni...
Előzmény: Orsa75 (4796)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4799
na lehet, de azert a tulnyomo tobbseg igen igen ott van...

pl a srac aki tavaly megnyerte a macro traditionalt egy sarga csikohallal most is megnyerte 2 sarga csikohallal. kivancsi leszek hogy komponalja jovora a harmat :)

zook
Előzmény: fokszy (4798)
fokszy Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4798

www.underwatercompetition.com

 

Van egy pár elég felülértékelt kép is szerintem. 

eke Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4797
nem találtam japántot az aláírók között, talán ha japán fórumra is feldobná valaki...
Előzmény: Orsa75 (4796)
Orsa75 Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4796

Megdöbbentő...

És még mi valljuk magunkat magasabb inteligenciájúnak?

Ilyenkor legszívesebben letagadnám, hogy én is az emberi fajhoz tartozom.

 

Előzmény: Thomas búvár (4793)
[Balage] Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4795
tudnál küldeni képeket mailben? vagy valahova feltenni, hogy lássam milyeneket lehet vele csinálni.

all: Egyébként nincs valami oldal véletlenül ahol víz alatti tesztfotók vannak? és esetleg ottvan hogy mivel csinálták.
Előzmény: Divers (4792)
Raha Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4794
bazz.

Részemről innentől minden japán nemzetiségűtől meg fogom kérdezni kiket választanak meg politikusnak abban az országban.
Előzmény: Thomas búvár (4793)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4793

2007 a delfinek éve!

Az alábbi két hivatkozást egy általam mélyen tisztelt búvár oktatótól, szakírótól kaptam magán e-mailben. Úgy érzem, ide kell tennem! Az első egy döbbenetes videó a delfinek gyilkolásáról...

A másik egy tiltakozó petíció, amit én azonnal "aláírtam"!....

A film megtekintése csak valóban erős idegzetűeknek!!!!!!

 

http://www.glumbert.com/media/dolphin

 

http://www.petitiononline.com/golfinho/

Divers Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4792

Eladom Canon S1 IS fényképezőgépem hozzávaló 40 m-ig vízálló tokkal / WP-DC20 /, kártyaolvasóval, 256-os és 1db 1Gb-os kártyával és 16db tölthető aksival !

T : 0630/944-6660

Eladó S1 IS + tok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!