Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4816
Én biza sétáltam egyet a téren... Bár a mínusz 11-15 fok azért nem bátorított túl sok sétára:-) Mindenesetre a fesztivál nagyon jó volt, főleg, amikor az eredményhirdetésen rögtön Analóg kollega neve tűnt fel a portfólió kategória győzteseként... A többi már csak a hab volt a tortán, meg a standarszki vodka üvegén:-)
Előzmény: Analóg (4814)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4815
Ja, apránként visszaszerezzük amit '45 után kivittel az országból :D
Előzmény: Garfield33 (4813)
Analóg Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4814
Én elkerülöm a krásznájá plóságy környékét is, miután Pixmániás barátunkat meglopták ott, rendőri segédlettel. Csak Mercatoris kollega volt kinnt. A link:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng)
Előzmény: Garfield33 (4813)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4813
Loptak a GUM áruház ékszer osztályán?   :-))
Előzmény: BuNnY (4812)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4812
Mercatoris2 és Analóg elhoztak valami sárga nemesfémet az oroszoktól. Gratula nekik!
mud Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4811
Nekem C770 volt anno es nemreg vettem egy ismerosomnek SP510-et $250-ert. Szvsz ebben a kategoriaban ezek a gepek messze a legjobbak es az objektiv a hatalmas zoom ellenere gyonyoru, kristalytiszta kepet produkal. Tudom, hogy a normalis vizalatti fotozashoz elengedhetetlen egy jo vaku, de ha osszeadjuk a gep+tok+vaku+tok arakat, abbol szvsz boven kijon egy takaros erre a celra gyartott keszlet, mint pl. ez: http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=5236&A=details&Q=&sku=407377&is=REG&addedTroughType=categoryNavigation
Előzmény: [Balage] (4810)
[Balage] Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4810
Üdv!

Úgy néz ki sikerül dönteni, és oly SP-350 lesz a vége. Egyedül a 3X zoom huzza az agyamat, dehát végülis nem természetfotósnak készülök. A kérdésem a következő:
van ugyebár ezen a gépen vakupapucs, amire passzol egy FL-20-as rendszervaku, amihez vala egy PFL-01 búvártok. Ha esetleg valaki vetne ezekre a kütyükre egy pillantást, és véleményt alkotna róla hogy a "vaku közel van az obihoz, és havazás lép fel" mennyire igaz erre? Így már azért nagyrészt el lehet kerülni, vagy mindenképp karon oldalra lógatott vaku célszerű?

köszi előre is. egyébként sp-550UZ-ről vélemény? kicsit borsos, csak kiváncsi vagyok mit mondanak róla a hozzáértők.
tiwald Creative Commons License 2007.02.17 0 0 4809
Ez igy van!!!És a heringeket felfalják a delfinek.Ezért mászárolják ilyen undoritó modon Őket????????
Előzmény: Kékbálna (4808)
Kékbálna Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4808
Az a baj, hogy a japóknak csak az apró kertjükig terjed a természet szeretetük. Egyébként úgy élnek, mint a hering. Ez több mint szomorú.
Előzmény: Thomas búvár (4793)
Divers Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4807

:)

Igen ! A gép már megvan, de még csak most jön a pénzkiadás java !

Tok, vaku, vakukar, objektívek ! Aztán majd meglátjuk ! :)

 

Előzmény: BuNnY (4804)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4806
Tícsad le, oszt nem fog idegesíteni.
Előzmény: BuNnY (4805)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4805
rulez, egy mondatban két aláhúzott szó. Idegesítő ez az index fórum ....
Előzmény: BuNnY (4804)
BuNnY Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4804
Akkor irány a D80-asok boldog világa?
Előzmény: Divers (4803)
Divers Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4803

Szia !

 

Ma reggel eladtam a gépem tokostúl ! Így ezek után már nem raknék ide képet, de ha gondolod a 2006-os Submarin fotósverseny képei között a Divecenter.hu oldalon találsz egy nyitott szájú halat ami az én képem és ezzel készűlt ill. van egy vörös szivacs kép, egy kis sziklahal képem ! Egyébként meglepően sokat tud ez a kis gép, de azért nem mindent !

Üdv'

Előzmény: [Balage] (4795)
fokszy Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4802

igen. valószínű jövőre már a hármas szám lesz a nyerő

:-)

Előzmény: Dr. Zook (4799)
Raha Creative Commons License 2007.02.16 0 0 4801
Csak ugye annyi, hogy a delfinek emlősállatok, eléggé fejlett aggyal, szociális érzékkel, és - szerintem ami a legtöbbet mondja el róluk - hogy a "túlélő" delfinek pontosan felfogják mi történik a többiekkel, és mégsem kezdik el módszeresen lemészárolni a vízben talált embereket - no ezzel önkontrollt és előítélet nélküliséget mutatnak.
Ez pedig olyan érzekmi és szellemi teljesítmény, amit a csirkéknél ritkán figyelhetünk meg. De a lovaknál vagy a majmoknál sem.
Előzmény: mud (4800)
mud Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4800
Gyakorlatilag minden allat lemeszarlasa hasonlo stilusban tortenik. Ha csak nem vagy vega, akkor ezzel szamolni kell. A gorge labu csirke(mert nem tud felallni a szuk es alacsony ketrecben), - amit otthon egyidoben kozertben lehetett kapni - mennyivel "humanusabb"? Es lehetne szepen sorba menni...
Előzmény: Orsa75 (4796)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4799
na lehet, de azert a tulnyomo tobbseg igen igen ott van...

pl a srac aki tavaly megnyerte a macro traditionalt egy sarga csikohallal most is megnyerte 2 sarga csikohallal. kivancsi leszek hogy komponalja jovora a harmat :)

zook
Előzmény: fokszy (4798)
fokszy Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4798

www.underwatercompetition.com

 

Van egy pár elég felülértékelt kép is szerintem. 

eke Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4797
nem találtam japántot az aláírók között, talán ha japán fórumra is feldobná valaki...
Előzmény: Orsa75 (4796)
Orsa75 Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4796

Megdöbbentő...

És még mi valljuk magunkat magasabb inteligenciájúnak?

Ilyenkor legszívesebben letagadnám, hogy én is az emberi fajhoz tartozom.

 

Előzmény: Thomas búvár (4793)
[Balage] Creative Commons License 2007.02.15 0 0 4795
tudnál küldeni képeket mailben? vagy valahova feltenni, hogy lássam milyeneket lehet vele csinálni.

all: Egyébként nincs valami oldal véletlenül ahol víz alatti tesztfotók vannak? és esetleg ottvan hogy mivel csinálták.
Előzmény: Divers (4792)
Raha Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4794
bazz.

Részemről innentől minden japán nemzetiségűtől meg fogom kérdezni kiket választanak meg politikusnak abban az országban.
Előzmény: Thomas búvár (4793)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4793

2007 a delfinek éve!

Az alábbi két hivatkozást egy általam mélyen tisztelt búvár oktatótól, szakírótól kaptam magán e-mailben. Úgy érzem, ide kell tennem! Az első egy döbbenetes videó a delfinek gyilkolásáról...

A másik egy tiltakozó petíció, amit én azonnal "aláírtam"!....

A film megtekintése csak valóban erős idegzetűeknek!!!!!!

 

http://www.glumbert.com/media/dolphin

 

http://www.petitiononline.com/golfinho/

Divers Creative Commons License 2007.02.13 0 0 4792

Eladom Canon S1 IS fényképezőgépem hozzávaló 40 m-ig vízálló tokkal / WP-DC20 /, kártyaolvasóval, 256-os és 1db 1Gb-os kártyával és 16db tölthető aksival !

T : 0630/944-6660

Eladó S1 IS + tok
berenyics Creative Commons License 2007.02.12 0 0 4791

Sziasztok!

Van egy eladó Olympus 8080-as gépem

+1GB CF hozzávaló IKELITE tok 6hónaps

Irányár:290.000.- vagy megtudunk eggyezni ha érdekel valakit

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.11 0 0 4790

Majd kitalálunk valamit.

 

:)))

 

De voltak fent már valami tesztképek, gyorsan le is szedték.

Finoman fogalmazva, sz@rok voltak.

Mondjuk, sok csodát nem kell várni.

8080-ashoz képest kisebb CCD, mega-ultra-hiper-super zúm.

Mindezt 120ezer forint körüli bolti áron.

Hát nem is tudom.

 

 

Előzmény: Kékbálna (4789)
Kékbálna Creative Commons License 2007.02.11 0 0 4789

Hali Speibl!

Na akkor lehet egy pár napra kapni egy próba példányt? :)))))

 

Lécci. :))

 

Kékbálna

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4761)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.02.11 0 0 4788
Es ne feledjuk az aldast oszto flexet!!! sem :)

zook
Előzmény: Garfield33 (4787)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 4787

Miért? Csak gáncsoskodsz itt?  :-)

Egy satu meg egy reszelő, oszt megy a dolog. Persze, jó nagy recéje legyen.... 

Előzmény: Dr. Zook (4786)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!