Keresés

Részletes keresés

NikonMan Creative Commons License 2012.01.21 0 0 5088

Szia n80gd!

 

Az email valóban nem jött meg!

Az email cím pedig jó, de írtam neked én is:)

Előzmény: n80qd (5087)
n80qd Creative Commons License 2012.01.20 0 0 5087

NikonMan, irtam e-mailt, de visszajött: Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain.

Előzmény: NikonMan (5086)
NikonMan Creative Commons License 2012.01.18 0 0 5086
Sziasztok!

Nikon D90 hez keresek vizalatti tokot megvetelre, esetleg bérbe is veszem!
Mail publikus!
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.12 0 0 5085

mail ment 

 

 

ga

Előzmény: szlaca9 (5084)
szlaca9 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 5084

Szia Gombóc-Artur!

 

Érdekelne a gép,helyileg merre vagy???Aug.vége felé megyünk Egyiptomba oda szeretném vinni.

Előzmény: gomboc-artur (5082)
kmrmtms Creative Commons License 2011.07.11 0 0 5083

Hátha érdekel valakit ez a könyv:

DIGITAL IMAGING for the UNDERWATER PHOTOGRAPHER.pdf

gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.07 0 0 5082

rettentő ügyesen csak e fő képet felejtetttem el :D

 

ga

Előzmény: gomboc-artur (5077)
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.07 0 0 5081

Köszi a választ. Még gondolkozok melyik legyen, de egy biztos venni akarok.. :) venni fogok.

Előzmény: hegedusahazteton (5073)
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.07 0 0 5080

https://picasaweb.google.com/tothattila.mr/2010_01_17_24_Dahab?authkey=Gv1sRgCMXW-LSXyZvp_wE

 

 

valamiért  a href.hu-t nem akarja :)

 

remélem ez jó lesz 

 

 

ga

Előzmény: szlaca9 (5079)
szlaca9 Creative Commons License 2011.07.06 0 0 5079

Szia!

 

Ez lehet h érdekelne,a linket nem tom megnyitni,küldenél esetleg egy másik linket???

Előzmény: gomboc-artur (5077)
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5078

adok hozzá 3db akkut ,töltőt, bőrtokot , sajna a silikon zsírom elfogyott azt venni kell kb1000Ft

 

 

ga

Előzmény: gomboc-artur (5077)
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5077

canon ixus 9 (sd850) + tok 60eFt

képek itt http://href.hu/x/fm7e

 

ga

Előzmény: szlaca9 (5070)
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5076

" kenterbe ver egy csomó digitálist."

 

mondjuk ezt az irásodat átgondolhatnád :)

 

canon ixus 9

Előzmény: hegedusahazteton (5073)
gomboc-artur Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5075

a tok álltaában egy árban van a géppel de van hogy drágább

szilikon tokkal csak akkor probálkozz ha nem kell többet a gép 

(tuti beázik)

Előzmény: Pri (5074)
Pri Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5074

Sziasztok!

 

Vörös tengeri víz alatti fotózáshoz a meglévő Nikon Coolpix S51-es gépemet szeretném használni. Korábbi években egyszer használatos gépekkel fényképeztem, ami bevált, de most ki szeretném próbálni a digitális gépemmel.

Tud valaki javasolni valami márkás, megbízható vízálló, nem merev(zacskó jellegű)tokot?  Esetleg valami megbízható barácsmegoldás(merev tok átalakítás) is érdekelne!

Kb 3 évvel ezelőtt találtam hozzá való spec tokot a neten, de horror áron(drágább volt, mint maga a gép), de most már nem találom.

Szóval szeretnék sok képet készíteni és nem eláztatni a gépemet:-)!

hegedusahazteton Creative Commons License 2011.07.05 0 0 5073

A Kodak egyszerhasználatosa sokkal jobb, az kenterbe ver egy csomó digitálist. Az 10m-ig jó az általad linkelt digitális meg 3-ig, attól függ mire kell. Nem tudom miért ezt az agfa-t erőlteti az edigitál szerintem sokkal rosszabb mint a kodaké.

Előzmény: scoobydoonet (5071)
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5072

Vagy esetleg ilyent valaki használt már?

Kodak EasyShare Sport digitális fényképezőgép C123

Előzmény: scoobydoonet (5071)
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5071

Használt már valaki ilyent?

Agfaphoto LeBox Ocean 400/27 vízalatti analóg fényképezőgép

 

Szeretek fotózni, és nyáron szeretnén kipróbálni a vízalatti fotózást. Első alkalommal gondolom ez is megteszi. Lehet még egyáltalán ilyen fényképezőgépek filmjeit előhívatni?

 

szlaca9 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5070

Sziasztok!!!

 

Egy kis segítségre lenne szükségem:van egy Fuji XP10-s gépem,ezzel csináltam képet meg videót is a Vörös-tengeren,de szeretném lecserélni vmi olyan gépre amivel jobb minőségben tudok képeket csinálni.

 

Tudnátok vmit ajánlani ami nincs horror áron de azért jobb minőségben lehetne a vízalatti világot fotózni???

Csak amatőr szinten vagyok a vízalatti fotózással de szeretnék egy picit mélyebbre elmerülni benne:)))

eechalhoub Creative Commons License 2011.06.17 0 0 5069

Sziasztok,

 

 

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Nyaralni készülök és kipróbálnám a víz alatti fotózást. Van egy kitűnő állapotban lévő Zenit ET gépem egy 24mm-es nagylátóval és rájöttem, hogy jó képeket tudnék ezzel készíteni víz alatt. Tud valaki erre valami megoldást?

denito Creative Commons License 2011.05.11 0 0 5068

Elkeltek, koszi az erdeklodest!

Előzmény: denito (5066)
maxika123 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 5067

Szia !

 

Vegre egy forum, ahol él ez a téma...

 

Nemrég vettem egy fuji xp10-et...

fotó még elmegy 10 ból 2 jó is ! :-((  de a video az szörnyü ugy remeg hogy borzalom....

ment is visza a boltba ...

 

Most pana FT2-öt  tervezek venni, vagy a ujabb, de kistesóját a FT10-et....

Mik a tapasztalataid , mijen a gép, mert mindenhol csak azt olvasni hogy igy ázott be meg ugy.....

illetve a videora lennék nagyon kiváncsi, nem tudnál egy kis videot feltenni ami vele készült ?

Zoom az van video közben ?

 

 

 

Elöre is köszi a segitséget !

Előzmény: Fehérpárduc (5063)
denito Creative Commons License 2011.04.14 0 0 5066

Sziasztok! Elado egy nagyon keveset hasznalt Canon G12 es hozzavalo IKELITE tok. Adok hozza meg egy extra aksit is. Alku nelkuli vegso ara csak es most 200ezer forint. Erdeklodni a denitos77@hotmail.com-on, illetve a 06-70-299-3790-en lehet!.

Naccsabi Creative Commons License 2011.03.18 0 0 5065

Szia!

A vízalatti tokokon lealábbis amiket én láttam van súly. Mivel a tokban ugye

van levegő mikor lezárod,és ennek a felhajtóerejét kell valahogy kompenzálni.

Kissebb térfogatu tokoknál ez nem nagy gond. De a nagyobbaknál akár a lebegőképességedet is nagyban befolyásolhatja.Nekem egy olimpus 5050 van gyári tokkal. Az alján van egy műanyaggal bevont súly ,amit lehet rögzíteni.

Naccsabi

Előzmény: molly.ka (5052)
Fehérpárduc Creative Commons License 2011.03.08 0 0 5064

Amerikában azt hiszem TS2-nek hívják (nem 100%)

Előzmény: Fehérpárduc (5063)
Fehérpárduc Creative Commons License 2011.03.08 0 0 5063

Tesztek és saját tapasztalat/használat alapján Panasonic Lumix DMC-FT2 messze a legjobb.

 

Pld: http://www.waterproof-camera.org/

Előzmény: gabor197 (5062)
gabor197 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 5062

Sziasztok,

 

Van valakinek infója ezekről a gépekről:

SAMSUNG WP10

Casio EXILIM EX-G1

 

Szeretnék valami haosnló gépet venni de elbizonytalanított, hogy csak annyit találtam róluk véleményt, hogy 1-1 embewrkéen kbeázott és tönkrement.

Szóval szerintetek milyen gépet kellene venni ami vízálló, ütés, por..stb kibírja.

 

 

Köszönöm

Gábor

Szodoki Creative Commons License 2011.02.12 0 0 5061
u-tazo Creative Commons License 2011.01.08 0 0 5060

Sziasztok

 

Van esetleg tapasztalata valakinek ezekről a gépekről?

 

http://www.olcsobbat.hu/szorakoztato_elektronika/digitalis_fenykepezok/felbontas--5-5/

Fehérpárduc Creative Commons License 2010.09.14 0 0 5059
http://www.digicamcase.com/_ebay_pics/dicapac-fitting-guide-2010.png
Előzmény: MRTigra (5058)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!