Keresés

Részletes keresés

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.22 -1 0 60492

Kösz az információt. Kérdésedre most még nem tudok válaszolni: a csapat gyenge formát mutat, és külön-külön a játékosok is. 

Előzmény: kékvértuskó (60491)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.22 0 0 60491

???

Ha azt kérdezed, hogy a Budaörs edzője és az MTK játékosa között apa fiú kapcsolat van-e, úgy a válasz, igen.

Egyébként Neked, mint Vasas szurkolónak, mi a véleményed az exemtékásokról, úgymint Szatmári, Hajdú, Balajti, Hinora, bár Hinora - saját nevelés -de emlékeim szerint soha nem játszott a nagycsapatban.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60490)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.21 -1 0 60490

Ez a Bognár apja-fia?

Előzmény: Törölt nick (60485)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.21 0 0 60489

Kata Misivel kapcsolatban nem fogalmaztam pontosan, amikor azt írtam, hogy egyelőre 1 félidőre gondolom a játékát. Nem a fizikai, állóképességi, kondíció oldalra gondoltam, hanem arra, hogy fejben fárad el. Nem tart ki a koncentrációja,

kevésbé hatékony a második félidőben. Legalábbis én így látom.

Más: Nagyon intelligens és szimpatikus nyilatkozatot adott Vass Patrik.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.20 0 0 60488

Köszönöm.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (60486)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.20 0 0 60487

Igazad van, és remélem - csaknem biztos vagyok benne - hogy nem a kondíció hiánya miatt. A  szoros eredményhez kellett a durva bírói hiba. Kíváncsi vagyok, hogy mi van Szatmárival. A kispadon ült, de edzőnk inkább Babit hozta be.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (60485)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60486

MTK-Soroksár 3-2 - KÉPEK ITT! :)

 

https://www.facebook.com/tahelsinkisport

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60485

Igen, szépen nyert az MTK! Jó játékot nyújtottak a hazaiak, de mintha a második félidőre visszavették volna a tempót... Nem? Legalábbis nekem úgy tűnt! Mindenesetre Bognár góljai nagyon tetszettek! :D

Előzmény: kékvértuskó (60484)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60484

A szokottnál is durvább birói hibák a kárunkra. A "11-es" szarvashiba. Érthetetlen, hogy az asszisztens nem segített a főnöknek. De a győzelem a lényeg és a játék. Azt gondolom, hogy Kata még csak egy félidős játékos. Mezei nagyon jó. Bognár és

Lencse  akartak, harcoltak és jók voltak. Ha ezt egy félévvel ezelőtt tették volna...

A védelemből Varju volt alegjobb. Ott továbbra is lényeges teendők vannak.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60483

Azt nem mondtam, hogy az MTK felé nem tévedett. Csak én inkább a vendégszektorhoz ültem közelebb (B9), így az onnan jövő hangokra lettem jobban figyelmesebb!

Előzmény: Tompus999 (60481)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60482
Tompus999 Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60481

Kétszer állítottak meg MTK támadót lesen az első félidőben. Az ismétlésen látszott hgoy egyik sem volt les, Lencse egyedül törthettt volna kapura. AndóSzabó szarul vezette a meccset és elősorbn a mi kárunkra tévedett, oylannyira, hogy még a Kisknézy is többször megjegyezte. Pedig ő aztán nem MTK drukker.

Előzmény: Törölt nick (60480)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60480

Inkább a lesbeintések és a sárga lapok tekintetében gondoltam. Nagyon szidták a Soroksár szurkolói! :D Még Lipcsei is lapot kapott! :D

Előzmény: Tompus999 (60479)
Tompus999 Creative Commons License 2019.08.19 0 0 60479

Joggal haragudtak meg szerintem a Sori hívei Andó-Szabó játékvezetői tevékenységére.

 

Ezt hogy érted? Mert kapott a Soroksár eg yoylan tizenegyest, amikor a szabálytalanság jó fél méterrel a vonal előtt történt?

Előzmény: Törölt nick (60478)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.18 0 0 60478

Köszönöm az MTK-családnak ezt a remek lehetőséget. Már vagy két hete megvettem a jegyem az MTK-Soroksár mérkőzésre a Jegymesteren, mert kíváncsi voltam az Új Hidegkúti Arénára. Nem hittem volna, hogy ez a stadion még a Vasas pályánál is jobban be fog jönni. A büfében is kedves kiszolgálás fogadott, be is tankoltam magam hideg kólával, mert pokoli volt a hőség. Nagyon jó zenéket nyomtak a meccs előtt, így nagyon rá tudtam hangolódni a találkozóra. Az első félidőben nagyon jó volt az MTK Budapest, már az első játékrész végén 3-0 volt a hazaiaknak. Jó volt elnézni azt a sok bajnoki címet mutató zászlót a szünetben. A mérkőzés előtt vehettem volna sálat is, de most nem vittem annyi pénzt magammal! :P Már elkönyveltem a kék-fehérek győzelmét, amikor a Sori brutál jól hajrázott. Forró lett a talaj az MTK játékosainak, de végül ők győztek. Összességében nagyon jól éreztem magam, egy élmény volt. Az MTK tábor és a Soroksár tábor is kitett magáért. Joggal haragudtak meg szerintem a Sori hívei Andó-Szabó játékvezetői tevékenységére. Jó idő volt, egy jó mérkőzés fogadott, ami után örömmel indultam el az 1-es villamoshoz. Még majd jövök az MTK csapatához focimeccset nézni, mert jó program! :D

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.17 0 0 60477

Kíváncsi vagyok, hogy holnap játszik-e Kata és Zuigeber. Ők az U18 válogatott kerethez (is az U 17 mellett) tartoznak és most egy felkészülési tornára utaznak. A holnapi meccset is csak egy koncentrált, agresszív, gyors játékkal lehet megnyerni.

+ szükséges a védelem megerősödése.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.15 -1 0 60476
Előzmény: Tompus999 (60472)
Hawkmoon269 Creative Commons License 2019.08.15 0 1 60475

Szia!

Én erről nem is hallottam mi történt, de Vasas szurkolóként elítélem, ami ott történhetett!!

 

Nem is értem, mi válthatta ezt ki, miért pont Dorogon...

Előzmény: Tompus999 (60470)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.15 0 1 60474

Nagyon szubjektíven és erősen vitathatóan azt gondolom, hogy nem az MTK szurkolóknak és talán nem a klubnak kell foglalkoznia a dorogi botránnyal. Az MLSz-t és a teljes magyar foci közeget minősíti ez és ennek következmény nélkülisége. Csányi már a

Honvéd  ügyben ésa Fradi halasztásaiban lejáratta magát. A mi jó válaszunk a Liba volt. A további atrocitásokat dokumentálni kell.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria HUngária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.14 -1 1 60473

Az MTK vezetősége csak akkor aktív, amikor más klubok érdekében kell kiállni. Az MTK-ért a Mariana-árok legalacsonyabb pontján, suttogva mernének megszólalni. Ha egyáltalán.

Azért alázatosan kérhetnének kompenzációt (pénzbeli elismerést, hogy konstans csapattagok nem játszhatnak több mint 1 hónapig a bajnokságban).

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tompus999 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 60472

ugyan

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60471)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.14 -1 0 60471

Sajtó? MLSZ?

Előzmény: Tompus999 (60470)
Tompus999 Creative Commons License 2019.08.14 -2 1 60470

AMúgy nem olvastam senki együttérzését az MTK szurkolók felé a hétvégi ocsmány dorogi viselkedés miatt. 

Előzmény: kékvértuskó (60469)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.14 0 0 60469

Időközben kiderült, hogy Kata és Zui nemcsak a VB (17 éveseknek) miatt lesz távol 1 hónapra (és gondolom a felkészülési meccsekre), hanem a 18-as válogatott keretnek is tagjai és máris utaznak egy tornára. (Persze a 19 év alattiaknak keretébe is be  fognak kerülni.)

Ha az MTK ezt megcsinálja azaz engedi, megválaszthatjuk a legnagyobb luzernak. Eddig is annak tartottam, de most pecsét is kerül az elismerésre. Persze a Honvéd szurkolókkal és az MLSZ-vel együttérzünk. (Jóllehet az UEFA döntése, hogy a zöld gyepen

dőlt el a továbbjutás és nem a zöld asztalnál, teljesen korrekt. Az más kérdés, hogy még erősebb büntetéssel kellett volna sújtani a Craiovát - +pénz + üres stadion)

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tompus999 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 60468

Igen, Mezeitől, óriási passz volt!

Előzmény: kékvértuskó (60467)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.13 0 0 60467

Szép eredmény. Zui előtt le a kalappal. Azt hiszem, hogy Mezeitől kapta a nagyszerű labdát az első gólnál. De ehhez el kellett indulnia. Úgy tűnik, hogy ennek acsapatnak nagy erénye a sok, lendületes mozgás és a kondíció is

megvan hozzá. Ha a védelem is felnő, akkor lesz lehetőség küzdeni a feljutásért. Érdekes lesz a helyzet, amikor Zui és Kata 1 hónapra eltávozik a VB miatt. (Persze a jó MLSz engedélyezi, hogy halasszunk á la FTC. )

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tompus999 Creative Commons License 2019.08.11 0 0 60466
70. perc, 4-0 ide. Na erre nem számitottam
Előzmény: fidelio-Pyrandus (60465)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.11 -1 0 60465

Na, a Dorog harmadik eredményére én is kiváncsi vagyok.

Előzmény: kékvértuskó (60464)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.11 0 0 60464

Ma a jó formában játszó, eredményes Doroggal lesz meccsünk. Kíváncsi vagyok, hogy egy esetleges (remélt) Pintér Baki kettőssel rendbe jön-e a védelmünk.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.08 0 0 60463

Idő kellett, hogy szembesítsem magam a valósággal. Azt hittem, hogy reményünk van egy kiélezett bajnokságban visszakerülnünk oda, ahová jussunk van. Azt hittem, hogy 2-3 nagyon tehetséges fiatal mellett rutinos, elszánt, koncentrált

érett játékosokat szerepeltetünk. Azt hittem, hogy bár minden bizonnyal Bese nagyon tehetséges , idén már nem ő áll a kapuban. Most már tudom, hogy a középmezőny lehet a cél. Kiábrándító volt a védelem, kiemelten Katona. Kiábrándító volt

Bognár, Lencse, Vass játéka. A fiatalok rendben voltak, csak ők MÉG nem világmegváltók és túl sokan voltak. (Persze, ha az idősebbek így játszanak, akkor talán mégsem.) Hab a tortán az edző nyilatkozata.(Kata)Ezzel benne is elveszítettem a 

bizalmamat. Ezt a meccs 4 góllal is elúszhatott volna. Ami rendben volt, hogy erőnlétben felülmúltuk a Budaőrst.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!