Keresés

Részletes keresés

CrispoMiki Creative Commons License 12 órája 0 0 28168

Ez a fiatal szabály elég ambivalens érzéseket kelt bennem. Alapvetően egyetertek vele, bár azt is gondolom, hogy, ha valaki nagyon tehetséges, az enélkül is bekerülne a kezdőbe. De ok, adjuk meg a lehetőséget a srácoknak, hogy rutint szerezzek egy-másfél év alatt, aztán lássuk mire jutnak.

Hát Katona hiába játszott le egy szezont, szerintem még mindig lefelé lóg ki sajnos. Az ő helyét szerintem simán el fogja vinni Németh Márk jövőre vagy, ha igazolunk valakit, akkor az.

A két fiatal közül inkább Keresztest tartanám meg, benne volt valami vagányság meg valamennyi elképzelés.

Ja és tippem szerint Archie lesz a következő szezonban a fiatalszabály nyertese, ő már párszor pályára lépett, szoktatják a felnőtt meccsek légköréhez.

Előzmény: Hajrá_Pécs (28167)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 13 órája 0 0 28167

Biztos, hogy valamennyire elfáradtunk. Ahogy írod is, egész évben kezdeményező focit játszottunk, és bár sokszor morgolódtunk a helyenként már túlságosan direkt, ívelgetős cuccok miatt, az egész NB2-ben nehéz lenne találni még egy olyan csapatot, ami ennyit rohant, ennyi párharcot keresett, és ennyit támadott volna le, mint a miénk. Minőségben nem volt éppen hosszú a padunk, sajnos benne van a pakliban, hogy ez a játék sokat kivett belőlünk. Egyébként nagyjából egyetértek azzal, amit írsz.

A csapat magját én is megtartanám, és a filozófiát is, de nyáron kelleni fognak új játékosok, akik szintén vevők arra a rendszerre, amiben toljuk. A fiatalszabállyal nem leszünk könnyű helyzetben, mert Katona és Keresztes kiöregednek (előbbi csórikám egyetlen nappal), akik pedig a mostani keretből beleférnének, pl. Bischoff, Archie vagy Szabó Zalán, gyakorlatilag nem játszottak az idén.

Előzmény: CrispoMiki (28166)
CrispoMiki Creative Commons License 15 órája 0 1 28166

Mások nevében nem tudok beszélni, de én sem veszem/vettem magától értetődőnek a feljutást. De azt azért nem lehet tagadni, hogy tavaszra visszaesett a forma és olyan vereségek is becsúsztak, amikre azért nem számítottunk. Inkább a mutatott domináns meg sokszor ötletes, összeszokott játék miatt mondtam azt sokáig, hogy a 3. hely reális lehet. A Vasas és a Loki kivételével mindenki ellen mi irányítottunk, nálunk volt többet a labda, mi kezdeményeztünk, stb. 

Az is igaz viszont, hogy nagyjából ugyanaz a 14-15 játékos játszotta végig a szezont és a vírussal meg olyan apróságokkal, mint a fiatalszabály, azért meg volt kötve Vas Laci keze is, szóval érthető, ha a csapat kicsit elfáradt a végére. 

Egyébként összességében én baromi büszke vagyok a csapatra idén, rengeteg jó meccsünk volt és nagyon bízom benne, hogy a csapat magja együtt marad jövőre is.

Előzmény: Hajrá_Pécs (28165)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 17 órája 0 2 28165

Lehet, hogy én vagyok naiv ezzel az egésszel kapcsolatban, de én meg abszolút nem érzem azt, hogy ezzel a játékoskerettel mi reálisan harcolhattunk volna a bajnokság végéig a feljutásért, és irreálisak lettek volna a pontvesztéseink. Ettől még persze lehet, hogy szólt valaki a csapatnak, hogy véletlenül se kéne feljutni az idén, de kezdettől fogva azt gondoltam, hogy nem magától értetődő az, hogy nekünk itt sorban aratni kéne a győzelmeket ezzel a csapattal, ami most van. Félre ne értsetek, szeretem ezt a társaságot, és úgy érzem, az állomány jól össze lett válogatva ahhoz, amit játszani akarunk (és ez akkor sem elhanyagolható szempont, ha tudunk erősíteni esetleg), de az én fejemben tök hihető, hogy ugyanezzel a brigáddal jövőre futunk egy középmezőnyös szezont, ha helyenként rosszabbul jön ki a lépés.

CrispoMiki Creative Commons License 25 órája 0 0 28164

Ezt továbbgondolva (és abszolút el tudom hinni, hogy ez történt) mintha nem tudtunk volna felpörögni azután, hogy kicsit visszavettünk.

Amikor a feljutás réme még reális fenyegetésnek tűnt, akkor szépen visszavett a csapat, de valahogy azután már nem tudtunk újra a tudásunkhoz méltóan játszani. Ebből lettek az olyan meccsek, mint az Ajka elleni vereség, vagy Szeged ellen döntetlen vagy most ez a mai is.

Előzmény: NB2 (28163)
NB2 Creative Commons License 26 órája 0 2 28163

Most mondjátok meg, miért nem lehettünk mi a Gyirmót! Komolyan olyan érzéseim vannak, mintha tavasszal szóltak volna, hogy most még nem juthattok fel. Röhögve hozhattuk volna azt amit a Gyirmót.

Hajrá_Pécs Creative Commons License 1 napja 0 0 28162

Pocsékul játszunk, és a két belső középpályásunk megsérült. Nem néz ki jól.

NB2 Creative Commons License 1 napja 0 0 28161

de sokáig vezettünk...

NB2 Creative Commons License 1 napja 0 0 28160

hányadik meccs, hogy már az első 10 percben gólt szerez valaki?:)

viszont pozitív, hogy van visszajátszás!

Hajrá_Pécs Creative Commons License 2021.05.03 0 0 28159

Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok, kellett már ez a győzelem. A mérkőzés nagy részében jobban is játszottunk, mint a Kaposvár, megérdemelten lett miénk a három pont. Azzal nem vagyok elégedett, hogy amint Vas Laci is utalt rá a sajttájon, a megnyugtató előny birtokában megint majdnem dobtunk egy mentőövet az ellenfélnek. Csak be kellett volna rúgni a tizit (már nem először hibázunk a szezonban), vagy legalább Tihanyi ziccerét, és akkor unalmasan lepereg az utolsó negyedóra. Ehelyett jött a szépítés, és utána olyan szinten magunkra húztuk a Kaposvárt, hogy simán benne volt az, hogy találnak még egyet, akkor pedig nagyon meleg lett volna a vége. Sajnos, ilyenkor néha kijön a csapatból az, hogy keveseknek van magasabb szintű rutinja.

Persze, tisztában kell lenni a helyzetünkkel, és az idegenbeli 3-1-ért természetesen dicséret illeti a társaságot. Bár a Kaposvár rivális csapat, ezzel együtt kicsit sajnálom, hogy ezzel valószínűleg az NB3-ba küldtük őket, mert jövőre is szívesen vívnék szomszédvári rangadót.

bendeguz90 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28158

3-0-s vezetés ide vagy oda ezt azért be kellett volna rúgni.

bendeguz90 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28157

Nem szeretném elkiabálni, de ez a meccs a zsebben van.

NB2 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28156

Forma1-et néztem, milyen volt az első félidő?

bendeguz90 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28155

Tihanyi

Pulykavirsli2 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28154

Ok, köszi! 

Hajrá_Pécs Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28153

Kaposváriak közvetítik youtube-on, a KaposPont csatornán.

NB2 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28152

szokásos yt nem lesz???

Előzmény: Pulykavirsli2 (28150)
Aquila 00 Creative Commons License 2021.05.02 -1 0 28151

Előzmény: NB2 (28147)
Pulykavirsli2 Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28150

Nem tudja valaki, hogy valahol közvetítik élőben a mai meccset? 

Kommentszekció Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28149

:DDDD

Előzmény: Szongcen Galpo (28148)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2021.05.02 0 0 28148

Így van, sajnos. Nem lesz ma invázió.

Előzmény: NB2 (28147)
NB2 Creative Commons License 2021.04.30 -1 0 28147

Nyuggereken kívül van vajon valakinek védettségi igazolványa?:)

Hiába van ennyi oltott ember, ha szerintem minimum a felének nincs igazolványa!

Szongcen Galpo Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28146

Úgy nézem a 3. helyet buktuk, és a negyedik pozícióért is komolyan küzdeni kell. Nem tudom, hogy mi történt a csapattal az elmúlt hónapban, de remélem csak átmeneti állapotnak lehetünk részesei.

Szóval, cél a 4. hely. Ha a bajnokság kezdetén ezt mondja valaki, akkor elfogadom, de így egy kicsit keserű a dolog. 

NB2 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28145

Ősszel sokszor volt mákunk, most nem. Csak ezt nyilván szarabb átélni:)

acm55 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28144

Azt nem tudtam megítélni. Majd visszanézem

Előzmény: NB2 (28143)
NB2 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28143

az Ajka gólja nem volt les

Előzmény: acm55 (28142)
acm55 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28142

Szar játék ide vagy oda, egy tizit elvettek tőlünk érzésem szerint. 

bendeguz90 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28141

Ez a mai meccs eddig minősíthetetlen.

acm55 Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28140

Megint elszórakozzuk a helyzeteket! 

Anchorrage Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28139

Eddig semmi közük  ehhez a meccshez. Ez egy jó Ajka ráadásul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!