szurkolo_srac Creative Commons License 2 napja -3 0 98017

Csak a csoporttagok közül 20-30 él Budapesten (ennek fele SuD). Dehát az internetharcos agyhalottakat nem zavarják a tények, azt tudjuk.

oirtewqes Creative Commons License 2021.05.03 0 0 98016

hát igen...

Előzmény: the walking dad (98015)
the walking dad Creative Commons License 2021.05.03 0 0 98015

hát, hát, urak

berliner173 Creative Commons License 2021.05.03 -1 5 98014

Nem is mondta, hogy Borsodban mindenki cigány. Csak a fele.

Nem ismerheti az összes pesti munkásszállót. Én se ismerek egy DVTK drukkert se Pesten, pedig egész életemben itt éltem.

Előzmény: cressiman (98012)
wizardry8 Creative Commons License 2021.05.01 -1 1 98013

többi nagy klub szurkolói

biztos a Real Madrid meg Barcelonára gondol

könnyen lehet hogy a mai fiatalságot már nem érdekli a magyar foci amikor a tévéből ömlik a külföldi

bezzeg az én időmben, amikor csak kupameccsen láttál maximum külföldi csapatot meg a vébén

Előzmény: mordred1899 (98009)
cressiman Creative Commons License 2021.03.26 -3 2 98012

Én semmi különöset, vagy talán csak annyit hogy Ad1: Borsodban nem mindenki cigány, és Ad2: Pesten sok 100 DVTK szurkoló él.

Előzmény: Miller a sör (98011)
Miller a sör Creative Commons License 2021.03.25 0 2 98011

Már az elején elvesztettem a fonalat, tulajdonképpen mit szeretnétek ezzel a számháborúval bebizonyítani?

Előzmény: cressiman (98010)
cressiman Creative Commons License 2021.03.25 -7 2 98010

Egyrészt Budapesten nincs ember aki nektek szurkolna

Ezt írtad.

Nos ismerek vagy 150 embert személyesen aki Diósgyőr szurkoló Pesten.

Előzmény: 12..34 (98008)
mordred1899 Creative Commons License 2021.03.24 -2 2 98009

És ezt mire alapozod, majom?

12..34 Creative Commons License 2021.03.24 -4 4 98008

Mondod te. Minden tradicionális klub szurkolóit megtalálod Miskolcon, személyesen is ismerek néhányat. Pesten meg a fradisták kisebbségben vannak, a többi nagy klub szurkolóival szemben. Legtöbben vannak, de kevesebben mint a többi nagy klub szurkolói. De te ezt biztos jobban tudod.

Ráadásul nem figyelsz. Egy jellegzetes  faluról írtam Borsodban, ahol sok a kohány. Na ott többségben lehetnek a makik.

Előzmény: cressiman (98004)
cressiman Creative Commons License 2021.03.22 -2 2 98007

Amiért megadták ellenünk a Paksnak az 1m-es lesgólt nem olyan rég pl.

Előzmény: Luodah (98006)
Luodah Creative Commons License 2021.03.16 -3 1 98006

A másik 15-20 meg le van fújva. De figyelek rád, meséld el akkor te, hogy miért nem adtak meg a gólt

Előzmény: cressiman (98005)
cressiman Creative Commons License 2021.03.16 -2 2 98005

Ilyen mezhúzásból van egy meccsen 15-20 alkalom amit sose fújnak le.

Előzmény: Luodah (98002)
cressiman Creative Commons License 2021.03.16 -2 3 98004

Az Avasalján nem nagyon találsz fradistát, így ezt buktad.

Ja és Pesten sok olyan hely van ahol hemzsegnek a rejtett erőforrások, nem minden a Rózsadombból áll.

Előzmény: 12..34 (97998)
oirtewqes Creative Commons License 2021.03.14 -6 3 98003

Ajándék pontok? Az Újpest nem állt ki a meccsre, így a versenyszabályzat értelmében megszívta.

Előzmény: Miller a sör (98001)
Luodah Creative Commons License 2021.03.14 0 3 98002

Valószínű a mez húzását fújta le( mert les nem volt)

Előzmény: daisy1 (98000)
Miller a sör Creative Commons License 2021.03.14 -7 4 98001

Talán az a kurva karma a hibás....

Most képzeljétek el , hogy állnátok az Újpest ellen bezsebelt ajándék pontok nélkül?

:-)

Komolyan már kezdelek sajnálni titeket, hogy mekkora ország lúzerjei vagytok. Nagyon ritkán van nálatok igazi pénz, de amikor van akkor is pont ott álltok ahol mindig szoktatok. Letelt.

daisy1 Creative Commons License 2021.03.14 -6 2 98000

Az utolsó pillanatban a bíró elvette a győztes gólt a Diósgyőrtől!

(A DVTK gólt lőtt, de a játékvezető les miatt nem adta meg, bár a tévéfelvételen egyáltalán nem látszott lesnek.)

Gody papa Creative Commons License 2021.03.13 -4 0 97999

Ma az utolsó szalmaszál...
Gyerünk fiúk verjük meg a Honvédot!

12..34 Creative Commons License 2021.03.06 -5 4 97998

Ez inkább az Avas alján fordulhat elő, de inkább egy kis vegyes nemzetiségű borsodi faluban. Egyrészt Budapesten nincs ember aki nektek szurkolna, másrészt messze nincsenek többségben a makik.

Előzmény: cressiman (97997)
cressiman Creative Commons License 2021.03.04 -8 9 97997

Egy budapesti iskolában a tanár kérdezi az osztályt:- Gyerekek, emelje fel a kezét az aki a Ferencvárosnak szurkol!Egy kissrác kivételével mindenki felemeli a kezét. -Te kinek szurkolsz? - kérdi a tanár?- A Diósgyőrnek- mondja büszkén a fiú.-Miért pont nekik?- Azért mert apukám is nekik szurkol meg anyukám is, tehát én is nekik szurkolok!-Nem kell állandóan a szülőket másolni - mondja a tanár- És ha anyukád prosti lenne, apukád meg drogos? - Akkor én is a Fradinak szurkolnék pont úgy mint ez a sok kis gyökér!

Előzmény: sport1899 (97996)
sport1899 Creative Commons License 2021.03.02 -5 1 97996

Lejönni pedig így kell diósgyőriként a Fradi pályáról:felköpsz,alá állsz, tudomásul veszed,hogy megint vesztettél és csak10-20 évente nyerhetsz.

Előzmény: U2FAN (97994)
Fatboy Slim Creative Commons License 2021.01.21 -3 3 97995

Gratulalok. Aki tud kuzdeni, az meg is erdemli a sikert

tovabbi sikereket es jovore NB1-et

U2FAN Creative Commons License 2021.01.20 -4 7 97994

Valahogy így be kell beállni a fradi-pályán. Ráköpök a gyepre, majd beb@szok egy gólt nekik!! Bravo, Suljic!!!

rush01 Creative Commons License 2020.12.19 -5 5 97992

Loki szurkolóként mondom remélem nem estek ki. Jó lenne jövőre találkozni az az nb1-ben.

Gody papa Creative Commons License 2020.12.13 0 0 97991

Új edző, új remények!
"De szeretnék libasültet enni"

GMM2 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 97990

eladó ez a régi ritkább diósgyőr sál. érd email : igordacjuk@freemail.hu

Gody papa Creative Commons License 2020.11.06 0 1 97989

Predrag Rogan: Az első félidőben nem jutottunk át a félpályán, mégis kitudtuk húzni a 44. percig kapott gól nélkül. A második félidőben szerencsére volt olyan szurkoló aki megvette a kezdőrúgásunkat. Az ellenfelet sokszor futtatuk lesre, de a szabadrúgásokat nem tudtuk időben elvégezni, egy ilyen szituációból kaptuk a 90. percben. A labdát a hálóból gyorsan kiszedő diósgyőri játékosok ezután összeverekedtek az újpesti kispaddal, így elég furcsa 11-esből kaptuk a harmadik gólt.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2020.11.06 0 1 97988

:))

Valahol nincs meg az újpesti edző nyilatkozata?

Előzmény: Gody papa (97987)
Gody papa Creative Commons License 2020.11.06 0 3 97987

Feczkó Tamás: Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, a hirtelen 3 pont meglepett minket. Kifejezetten örülök, hogy az edzéseken begyakorolt szituációkat tétmeccsen is megvalósították a srácok. Mindig öröm lehozni egy meccset kapott gól nélkül. Büszke vagyok rájuk, hiszen ezzel a győzelemmel elkerültünk a kiesőhelyről. Jó lett volna 11 ember ellen befejezni a meccset, de 0 ember ellen is győzni tudtunk. Van még mit gyakorolni, hiszen üres kapura többet is lőhettünk volna. Köszönjük a szurkolók támogatását, hiszen ekkora tömeg előtt mindig élmény játszani!