Keresés

Részletes keresés

Vjacheslav Creative Commons License 2022.01.06 0 0 118188

Nem igazán.

Az egyik lábában nincs is keresztszalag.

Előzmény: r.tonyo4 (118186)
GABA76 Creative Commons License 2022.01.04 0 1 118187

Boldog Újévet mindenkinek!

r.tonyo4 Creative Commons License 2021.12.30 0 0 118186

Futács Márkó térde mennyire alkalmas nb1 és szintű játékra? 

a ködlovag Creative Commons License 2021.12.18 0 0 118185

Nosztalgia mindörökké.

Előzmény: maribor (118184)
maribor Creative Commons License 2021.12.13 0 0 118184
tom55 Creative Commons License 2021.12.05 0 0 118183

Nagy fos az egész. Az egész szakmai vezetés elmehet a büdös picsába.

Vezo228 Creative Commons License 2021.11.27 -1 1 118182

Nem tudom, hogy mi lesz a vége, de ezt várom a Viditől.

Le a kalappal, jó a csapat.

Ez ma tetszik.

tom55 Creative Commons License 2021.11.27 0 0 118181

Akciógól végre, emberhátrányban hozzuk a meccset.

tom55 Creative Commons License 2021.11.27 -1 0 118180

11-esek meccse.

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.27 0 0 118179

Remek találmány ez a VAR. :) Hozzáteszem, szerintem ez így sem volt 11-es.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2021.11.22 0 1 118178

Csak nehogy váltsanak, ő jön ide, Stöger megy oda... :))

Előzmény: peterszky (118177)
peterszky Creative Commons License 2021.11.22 0 2 118177

Imreeee...!!!

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.22 0 0 118176

Jelenleg nemcsak a Fradihoz képest vagyunk kevesek. Sallói azt mondta a többször idézett tévés beszélgetésben, hogy nyerőemberek, győztes mentalitásúak kellenének, mert az nincs. Van aki ilyen volt, de erősen kiégőben van (Stopira, néha Nego is), nekik talán csak új inspiráció kellene, másoknál már a képességek hibádzanak. Tényleg az a helyzet, hogy évek óta magyar szinten vezető költségvetéssel (úgy értem, a Fradi utáni legnagyobbal) nincs komoly célok viszonylatában értelmezhető keretünk.

Márpedig, ha nem tudunk évről évre nemzetközi kupába bejutni, akkor ide nem fog komoly játékos jönni. Ez a legnehezebb. Kétszer voltunk csoportkörben, a kettő között meg a legutóbbi óta is évek teltek el, ez nem az a szint, amire egy valamit akaró futballista rábeszélhető. Az, hogy magyar csúcsgázsiért idehozunk hazai neveket vagy pár lefelé tendáló külföldit, kb arra elég, amit látunk. Sallóinak alighanem tényleg évekbe fog telni, hogy összehozza a megfelelő állományt. De ha legalább a Konföderációs kupába nem tudunk bejutni, akkor felesleges is erőlködni, mert magyar negyediknek vagy harmadiknak lenni ennyi pénzből nagyjából tényleg a világ legértelmetlenebb dolga.

Előzmény: Vjacheslav (118175)
Vjacheslav Creative Commons License 2021.11.22 -1 0 118175

Tudtuk, hogy Berke vezet, szóval jóra én sem számítottam. Nem is rajta ment el a meccs.

Ettől függetlenül a két eset objektíven megvizsgálva nem mondanám döntő hibának, amit Berke fújt.

Az elsőnél Maee a labdát, Vécsei Kodrót rúgja, a bíró a labdát nézi, elengedi, véleményes, de érthető. 

Iván túl nagyot homorított a tizi esetnél, Wingo fogta, de a rángatás már kívül kezdődött, így a helyes döntés a szabadrúgás lett volna kívülről, ha nem esik ennyire látványosan az ukrán.

Heister meg már a gól elött is összehozott egy 16-os elött eladott labdát, de azt akkor még megúsztúk. Tegnap is gyenge volt, viszont Hangya is szarul szállt be, egy jó megmozdulása sem volt. Lehet nem véletlenül került képbe ez az I1G.

Sajnos Stopira is szar napot fogott ki, egy ezt már túl sok volt. Nem ez az első eset, nem is véletlen, hogy Salec már max kiegészítő emberként számítana rá, és Nikóra is, ha egyáltalán hosszabbítanak.

Petryak meg túlpörgött, a zöldek meg végig fütyülték, meg szidták, és ezért sem volt hasznos a játéka, persze még így is tudott zavart okozni, mert valóban rengeteg hibával játszott a fradi, de ezt nem tudtuk kihasználni.

Dárdai is hozta a szokásos, egy jó meccs egy rossz meccs formát, amiből pont az utóbbi jött ki, lehet lámpalázas volt, mert a család is a VIP-ből figyelte.

Funsho meg semmi érdemlegeset nem hozott.

A Fityó, Nego oldal is rémisztő volt, erre még rámentek Szendrei bénázásai. Makarenko még tudott ennek ellenére is jó dolgokat húzni, Aleffel még jobban is működött. Utóbbi, ha nem lenne állandóan sérült, akkor hasznunkra is lehetne, de így nem lehet rá építeni.

A védelemből gyakorlatilag meccsről meccsre, csak Rus tud hozni egy jó átlagot, kb csak őt tartanám meg, és rá építenék egy új védelmet.

Az első félidő végén még volt a csapatnak egy értékelhet meddő 20 perce, aminek a végén megkaptuk a második gólt is. Az egy is sok hátrány volt, annyi erőt se éreztem a csapatban, hogy azt el tudjuk tüntetni, de a kettőnél el is dőlt a meccs.

Az a vicc, hogy még akkor is értelmezhetőbb volt a csapat, amikor kikaptunk 4-1-re ugyanitt. Ott 1-0 után, úgy benyomtuk a zöldeket a kapu elé, mint a szart, de 1-1 után Hadzic pirosa, és Huszti sérülése miatt az a meccs elment.

Az a vicc, hogy ez a tegnapi fradi nem volt jó, rengeteg olyan verőhibájuk volt hátul, amiből rúghattunk volna akár 3-4 gólt is, de mindent elcsesztük. Sokszor lövésig sem jutottunk el belőle.

Szabics meg végig mozizta a meccset. Nem mintha olyan sok ember lett volna a padon, de olyan volt, mintha csak felszorta volna csapatot, hogy majd lesz valami. Imike ennyit tud, ez még Soroksáron is kevés lenne. Óriási hiba volt egy zöldfülű edzőt kinevezni Kokónak.

Előzmény: A Sporttárs (118167)
Vezo228 Creative Commons License 2021.11.21 0 0 118174

Ma láttuk, hogy Kodro és Makarenko is hiába tűnik jó fogásnak, sajnos kb belépő szint mindkettő.

Innen akkor lehetnénk az NB1-ben kiemelkedők, ha jó környezetben kapnának impulzust.

Nálunk egyelőre ez nem látszik.

A többiek meg leépülőben vannak és ez igenis annak a következménye, hogy nem igazi szaktudás van az edzők és a segédeik kezében.. Stopi, Heister, Loic, Ivan, Rus, stb leszálló ágban, Dárdai a kezdeti bukdácsolást követően stabilizálta magát, de semmi több.

Szóval, értem én, hogy Fehérvárra nehezebb jó játékost elcsábítani, de azért a meglévőkből többet lehetne kihozni. És tudom, hogy nem sportszerű a hibáit kiemelni, de látszik, hogy Funsho miért nem illik ide.

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.21 0 0 118173

Írtam, hogy a miénk is szar. Csak nem mindegy, hogy ezt egyénileg kihasználni képes csatáraid vannak vagy olyanok, akik egy cselt sem tudnak megcsinálni.

Előzmény: Vezo228 (118170)
pipppen. Creative Commons License 2021.11.21 -1 0 118172

😂😂😂

PIPPÓ Creative Commons License 2021.11.21 0 0 118171

stopi, heisz szégyen gyengék, utóbbi nem hiába nem kellett a fagyinak, előbbi meg visszafejlődött a hosszú évek alatt..

Előzmény: A Sporttárs (118168)
Vezo228 Creative Commons License 2021.11.21 0 2 118170

ha Fradi védelme szar, akkor miénk milyen? Mert ilyen egyéni hibákat Heistertől és Stopitól is eléggé nagy baki.

Ez a meccs kb el is ment.

A támadó játékunk különbsége pedig sajnos osztályokkal marad el, ebben egyetértek.

tom55 Creative Commons License 2021.11.21 0 0 118169

Ennyi volt. 2-0.

Ki kell nyílni azt viszont kegyetlenül büntetik.

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.21 0 1 118168

Nekik meg van a mi védelmünk balfaszságaihoz.

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.21 -1 0 118167

Adtak már ilyenért, de volt, hogy nem. A Kodro elleni szabálytalanság egyertelműbb volt.

Mondanám, hogy jól támadunk le, de ez a Fradi védelem alanyi jogon szar, annyi labdát ad el. Kár, hogy nincs csatárunk hozzá.

Előzmény: GABA76 (118166)
GABA76 Creative Commons License 2021.11.21 -3 0 118166

Ha ez a Fradi csatárával történik, 11-es! Berke a Fradi házibírója! 

Előzmény: tom55 (118165)
tom55 Creative Commons License 2021.11.15 0 0 118165

Köszönjük. Kőkemény párharc volt. 

Előzmény: maribor (118164)
maribor Creative Commons License 2021.11.15 0 2 118164
Vjacheslav Creative Commons License 2021.11.11 -2 3 118163

Van egy lényegi különbség. Salec Videoton játékos volt, és neki jelentős kötődése van, ezáltal a közeget is jobban érti, és jobban el is fogadják.

Mit értünk komoly feladatnak, mert nekem az rémlik, hogy Siófokon, Kecskeméten, a liláknál, a dióknál, egerszegen is olyan feladatot kapott, ahol kb szarból kellett várat építenie, alig kapott pénzt, kb válság mangmnet szinten kelle nap mint nap ügyködnie, szóval hasonlítani Mártonhoz, akinek valóban a ZTE-n kívül semmi felmutatott eredménye nem volt(tegyük hozzá, hogy ott is Salec grundolt össze neki egy használható keretet).

A feladat annyiban lesz új Salecnak, hogy itt most van forrás is, és az elvárt eredmények is magasabbak.

Most szükége lesz minden kapcsolatára is, mivel volt Scout a Wolvesnál, ezért abból is van neki, így nem mondanám azt, hogy ne állná meg a helyét.

Az sem könnyíti meg a helyzetét, hogy az elődje adott neki egy jóllakot lepukkant keretet, ahol hemzsegnek az eszetlenül megkötött előnytelen hosszú szerződések, szóval nem kis rendet kell majd vágnia.

Ráadásul az edzőt sem ő találta ki, hanem úgy örökölte, és inkább mondanám hibapontnak a Imikét, mint Salecot.

Erre is vannak törekvések, és kimondottan van cél személy is aki, ha realizálódna, akkor tudnánk előre is lépni.

Imikét meg visszüküldjük nektek szeretettel, lehet majd nálatok befuthat nb3-ban, ha már így leszállt hozzánk az európai futball tetejéről.

Előzmény: sergiototta (118161)
A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.11 0 0 118162

Nekem fogalmam sincs sem Sallói, sem Szabics kapcsán, hogy hosszú távon mire lesznek képesek a Vidinél, jelenleg fél éve (sem) dolgoznak együtt, minimum megvárom, amíg először lesz majd a kettejük által összehozott keret új igazolásokkal, és utána kiderül, azok megfelelőek-e, illetve tud-e valamit kezdeni velük az edző. Nyilván a csapat eddigi teljesítményétől nem lehet elájulni.

Előzmény: sergiototta (118161)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.11 0 2 118161

Értem, hogy más poszt, csak miből gondolod azt Sallóiról, hogy Ő aztán fasza lesz és megfelelően össze fogja tudni rakni a keretet edzőstül, mindenestül, mikor profi csapatot életében nem látott belülről. 

55 éves az ember és nem rémlik, hogy komoly dolgokat lerakott volna eddig az asztalra vezetőként.

Szerintem pont úgy fogtok Vele is járni, mint Mártonnal, akinek 5X éves korában volt egy jó féléve az nb1-ben és erre azt hitte valaki Fehérváron, hogy megvan a tuti ember.

Persze aztán lehet, hogy Sallói egy igazi gyémánt, akit eddig senki sem fedezett fel. Néha a lottó ötöst is elviszik.

Előzmény: A Sporttárs (118159)
A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.10 0 1 118160

https://www.youtube.com/watch?v=845s55778n0

Elég sok mindenről beszélt Sallói.

A Sporttárs Creative Commons License 2021.11.10 0 0 118159

Az egyik edző, a másik klubvezető, nem is ugyanazt kell, hogy lássák. Az összhang a lényeg, ez egyénként most úgy tűnik, megvan. Az engem a legkevésbé sem érdekel, hol focizott Szabics, én ilyenekre nem szoktam érzékeny lenni.

Előzmény: sergiototta (118157)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!