Keresés

Részletes keresés

ctvi Creative Commons License 2019.08.07 -1 0 116521
A következő ellenfél az Eintracht Frankfurt lett volna, ha jól tudom. Na most ott bele lehetett volna szaladni egy méretes zakóba ods-vissza. Készülhet a Vidi a bajnokikra. Ez benne van, kínos egy Vadúz élén kiesni, de sajnos ez mindig benne van az induló csapatainknál. Közel 40 évet nem lehet behozni 4-5 év alatt. A Loki a Kukesi ellen hozta, amit tudott, de egy Torinói ellen nem lett volna egyik csapatnak sem esélye. Ez van, van kis előrelépés, de még sokat kell fejlődni, hogy komolyabb sikereket érjenek el a csapataink.
Ahhoz, hogy legalább 1 csapatunk àllandó BL/EL résztvevő legyen, még várni kell jó pár évet.

Előzmény: A Sporttárs (116519)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116520

Eddig több meccsen is a szerencse és Dibusz elképesztő formája kellett a Fradinak, ami most talán folytatódik, talán nem,de a fradi védekezésének szervezettsége nagyon messze van a tavalyi Vidiétől, amivel eljutottak a csoportkörig és majdnem tovább is.

Én inkább a Partizan - Vidi analógiát tartom valószínűnek korábbról,ha a reális esélyeket nézem.Egy csalóka eredmény kinn, aztán jött a valóság.

 

 

Előzmény: A Sporttárs (116519)
A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116519

Szerintem aZagreb most pont úgy járt a Fradival, mint a Vidi a Vaduzzal itthon. Korai gól, nyilvánvalóan jobb csapat, azt hitték, ezzel rendben is van. Ők még jobban megszívták, kert aFradi talált egy gólt. Ezek után kérdés, a visszavágón mennyire lesznek könnyelműek.

Előzmény: taszi6975 (116518)
taszi6975 Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116518

Szerintem a montenegrói visszavágón kezdődött a belealvás. Idegenben 5-1 azután 0-0 ?

Itthon egy Vaduz ellen 1-0 kevés ( A Young Boys is 6-1 re verte tavaly) , ilyen csekély előnnyel kimenni azután pechecen még gólt is kapni, nemcsoda ha tele lett a gatya, úgy meg már nehéz ...

Előzmény: Vjacheslav (116517)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116517

Nem is kell arra fogni.

 

Azt saját magunknak köszönhetjük. Hiba volt lenézni őket, és ez visszaütött.

Előzmény: ontur (116516)
ontur Creative Commons License 2019.08.07 0 1 116516

azért ne fogjuk a rotálásra a vaduz dolgot.

Előzmény: Vjacheslav (116515)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116515

Tudom, hogy ők kérték, de ők kérhették is a harmadik kör miatt.

 

Mondjuk ez a halasztgatás is érdekes megint, pl mi nem kértük, és akkor is játszottunk volna vasárnap, ha továbbmegyünk.

pont ezért is próbált rotálni Nikolic.

Előzmény: pippolinó (116512)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.07 -1 0 116514

mea culpa

 

igazatok van a debrecen meccsel, viszont a zte meccs szombaton lett volna a visszavágó előtt.

 

"

Elhalasztják a jövő szombatra tervezett Zalaegerszeg-Ferencváros futball bajnoki mérkőzést, írja az MTI.

A ZTE honlapja számolt be arról pénteken, hogy a bajnoki címvédő Ferencváros a Bajnokok Ligája-szereplése miatt kérte: későbbi időpontban rendezzék meg a meccset. A Fradi jövő kedden a horvát Dinamo Zagrebbel játszik, majd rá egy hétre rendezik a visszavágót."

 

 

Előzmény: Törölt nick (116513)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.07 0 1 116513

Tényleg olyan nehéz megérteni, hogy a Loki csütörtöki meccse miatt vasárnap előtt nem lehetett, a mi keddi meccsünk miatt meg szombat után nem lehetett? Egyszerűen nem volt közös halmaz. 

Előzmény: Törölt nick (116509)
pippolinó Creative Commons License 2019.08.07 -2 1 116512

És a Fradi volt olyan jó, hogy a Loki helyett kért halasztást.

Előzmény: Vjacheslav (116510)
ontur Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116511

*pénteken

Előzmény: Törölt nick (116509)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.06 0 1 116510

A Lokinak tudható volt, hogy nem jó a vasárnap...

Előzmény: Törölt nick (116509)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.06 -1 1 116509

amikor a bajnoki menetrendet összeállították,akkor már valakinek eszébe juthatott volna,hogy a Fradinak Kedden lehet kupameccse. Igaz...valszeg nem gondolt rá,hogy kiverik a Ludot :))) 

A Dinamo is szombaton játszott bajnokit.

Előzmény: Törölt nick (116507)
rafultras Creative Commons License 2019.08.06 -3 3 116508

Az rendben van, hogy a mi nemzetközi eredményeink nem maradtak meg neked, de, hogy a saját csapatodé sem, az fura. Bár biztos jobb lenne elfelejteni őket, ezt aláírom.

Előzmény: sergiototta (116491)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.05 0 2 116507

Persze, hogy a világ röheje. Tavaly is, idén is annak tartottam a halasztgatásokat (ez most a ZTE ellenire vonatkozik, a mostani, Loki ellenit tiszta sor, hogy halasztani kellett, mert valakinek nem lett volna meg a 48 óra).

Előzmény: A Sporttárs (116504)
hódember Creative Commons License 2019.08.05 -1 7 116506

Úgy van, hogy túl nagy az arca egyeseknek és a papíron gyengébbeket lenézik. A Vaduz szakvezetője is elmondta, hogy ilyen sznob társaságot még nem látott, de ehhez nem is kell az ő véleménye, itthon szerintem a többség ezt gondolja rólatok.

 

Ezért nem voltatok ott végén a bajnokságban, nem a kettős terhelés miatt...

Előzmény: Vjacheslav (116492)
tom55 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 116505

Musliu hivatalos.

A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.05 -4 0 116504

Figyu, lehet, hozzád nem jutott el a hír, de már úgy elhalasztottatok két meccset a bajnokságból, hogy el se kezdtétek... De azért a kettős terhelésre hivatkozni bullshit, hogyne... Ha leírod, hogy Oroszék a világ röheje ezzel, majd minősítgethetsz minket. 

Előzmény: Törölt nick (116499)
A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.05 -5 0 116503

A nemzet csapata, hát manapság sok nemzeté, de ha egyszer magyar játékosokkal az albán sokadik is nehéz volt... Ezt mi nem emlegettük fel nekik, most ők mutatnak nagyvonalúságot. :))

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (116495)
Morli Holect Creative Commons License 2019.08.05 0 0 116502

Szerintem csak sima bunda, tippmix, fogadási csalás volt, a Frankfurt ellen úgyis esélytelen a továbbjutás (és a mai sorsolás alapján utána még a Strasbourgot is verni kellene a csoportkörért).

Előzmény: Vjacheslav (116492)
sergiototta Creative Commons License 2019.08.05 0 0 116501

A bajnokságban nem tudom mi a terv, lehet majd rendezünk egy mini teremtornát januárban és azon letudjuk az elhalasztott meccseket.

Előzmény: Vjacheslav (116492)
sergiototta Creative Commons License 2019.08.05 0 2 116500

Engem légyszi ne Tegyél már bele a nagy masszába, nekem kurvára nem tetszik ez az üllői úti dózsa modell, elég sokszor le is írtam.

A nersevik házibajnokság meg nem túlzottan érdekel, a magyar csapatok nemzetközi kupameccsei viszont igen.

 

Közpénz szivattyúzásról meg vidékről, főleg Debrecenből sokan szerényebben kellene megnyilvánulni.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (116495)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.05 -2 3 116499

Ezt azért magatok sem hiszitek el. Két hónap volt az ősz meg a tavasz között. Süket duma, bullshit, hogy erre hatással volt az őszi terhelés.

 

De még így is... Azt írod, az első két fordulóban elment minden esély. De miért pont csak 2 fordulót veszel? A kérdés költői. Azért, mert ez támasztja alá az egyébként megalapozatlan elméletedet. Ha hozzávesszük a 3. fordulót is (aminek pont annyi létjogosultsága van, mint hogy csak az első kettőt nézzük), akkor egészen más a helyzet. Ott már csak 6 pont volt a különbség, és még 2-szer játszottunk, ugye.

 

Persze értem, hogy könnyebb a 13 pontos hátrányt úgy feldolgozni, hogy csak a "kettős terhelés" miatt alakult így, még ha ez ellentmond is a logikának meg a tényeknek. Valahol érthető, hogy ekkora verés után ilyesmibe menekültök. 

Előzmény: Vjacheslav (116498)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.05 -2 0 116498

Élcelődni lehet persze, értem én a dolgot.

 

Látod nem csak én, a csapat is úgy volt vele, hogy ez sima űgy, és meg is lepödtünk. Van ilyen, nem elég a mezt kivinni.

 

Ettől még maga a számolás, és a kiemelés nem hülyeség, mert ha nem balfaszkodjuk el a csütörtökit, akkor nagyon nem mindegy, hogy Frankfurt ellen kellett volna kifutni a pályára.

 

Ettől jövőre már nem lesz ilyen gondunk, mert a kiesés ellenére már 10,5-nél járunk, ami már bőven elég lenne a harmadik körre.

Eddig 10 kiemeltként várt párharcból buktuk a tizediket. Innen nézve azért csak érnek valamit ezek a szar pontok.

 

A ráment szezon mantra meg nem hülyeség. A téli felkészülés is pont azért lett olyan amilyen, mert a csapat úgy nézett ki, mint egy kifacsart citrom. Az első két fordulónk meg ment is a levesbe,m és ott vége is lett a dalnak.Más úgy nekimenni egy tavasznak, hogy neked van előnyöd, és nem hátrányod.

Ennek ellenére azért a kupából kipattintottunk titeket.

Előzmény: Törölt nick (116494)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2019.08.05 -4 9 116495

"A svájci másodosztály viszont már sok volt az állami kitartottaknak".
Az eleje igaz, a vége is, csak egy fradistától eléggé megmosolyogtató.

 

Szépen elfelejtettétek a szkennert, a szekut, a sok gecizést, hazudozást, lehúzást.
Ezért:
2 magyar van a kezdőben, 17 légiós a keretben ( ahol egyébként 10 lehet ha minden igaz)talicskázzátok ki a közpénzt, 5 éve először nem égetitek magatokat és a magyar focit Európában.
Micsoda erkölcs, erő, egyetértés.

Nem mellesleg ha beleszaladtok egy hatalmas pofonba Zágrábban, akkor ugyanúgy maradtok királykodni a Vidi mellett a hazai szemétdombon.

Előzmény: sergiototta (116491)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.05 0 3 116494

Tényleg, nem tudtam követni a matekozást, most akkor a harmadik körben kiemeltek lesztek vagy sem? Csak mert ezt annyit számolgattad,  véletlenül sem feltételes módban, hanem tényként kezelve a 3. kört . 

 

Amit meg végképp nem értek, ez a "ráment a szezon" mantra. Ősszel 18 meccsen 5 pontot vertünk rátok,tavasszal 15 meccsen 8 pontot. Sehogy sem jön ki, hogy az EL-szereplés befolyásolta volna a bajnoki címet. 

Előzmény: Vjacheslav (116492)
A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.05 -2 2 116493

Az állami kitartottak tavaly döntetlent játszottak a  Chelsea-vel, oda-vissza verték a PAOK-ot és ugyanúgy a Ludogorecet ütötték ki a selejtezőben, mint a másik állami kitartott, amelyik büszke erre. Hogy korábban az albán meg bosnyák bajnokság sok volt neki, arra nem annyira. Szóval itt csak az időzítések különböznek, nem kellene kéjelegni.

 

Hogy a mieink elarcoskodták a Vaduz elleni párharcot, az elég nagy szégyen, bár nem tudom, ők  mennyire szégyellik. Mindenesetre most Stamford bridge-i meg hasonló túrák helyett lehet egész jövő nyárig Kisvárdákra készülni, csak hát ez a közönségnek büntetés leginkább.

Előzmény: sergiototta (116491)
Vjacheslav Creative Commons License 2019.08.05 -2 3 116492

Most egy ideig ezt fogjuk kapni, ahogy ti is kaptátok évekig jogosan.

 

Ezt a csütörtököt benéztük, nem kicsit, nagyon. Pl Nikolic volt, akit elrakott vasárnap, Hadzic pályára se került akkor, de akkor is hozni kellett volna.

 

Fejben sajnos mindenki elhitte, hogy az a párharc megvan, és ez volt a vesztünk, ez pedig megengedhetetlen.

 

Igazad van a kaposvárral kapcsolatosan, valóban más szintet képviselnek, ebből nem szabad kiindulni. Neketek is voltak rendszeresen ilyen könnyen jött győzelmeitek itthon a nemzetközi kiesés után, amivel lehetett puhítani a népet.

 

Viszont logikai alapon tavaly mondjuk egy kisvárda, akadémia, vagy diósgyőr is megogorhatatlan volt, amikor oda vissza lesimáztunk egy PAOK-ot, vagy kiejtettünk egy Malmöt, Ludot, akkor ez hogy is van? Azért a bajnokságban ti is küzdöttetek velünk rendesen, és ötödik nekifutásra jött csak a siker.

 

Évekig mi hoztuk a pontokat, tavaly rá is ment az idényünk, így most kicsit legalább cserélünk, és meg lehet mutatni, hogy is kell ezt. A nemzetközibe sok sikert kívánok, a bajnokságban még látunk titeket idén?

 

Előzmény: sergiototta (116491)
sergiototta Creative Commons License 2019.08.05 -4 6 116491

Azért az Te is tudod, hogy ez bohóckodás, egy nb2/nb3-s csapat ellen sikerült nyernetek 2 góllal. A svájci másodosztály viszont már sok volt az állami kitartottaknak.

Előzmény: tom55 (116487)
LVDH Creative Commons License 2019.08.04 -2 5 116490
Ez való nektek, nem a Vaduz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!