Keresés

Részletes keresés

góóól2 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 116458
Semmi koze a csapat teljesitmenyenek a moderacios balfogasaitokhoz. Akkor is ki lennek akadva, ha megnyertuk volna a bl-t
Előzmény: Csincka (116454)
tom55 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 116457

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-magunknak-koszonhetjuk-a-kialakult-helyzetet-kovacs-istvan-2714779

 

Persze Pisti mindenki tudja hogy nincsenek könnyű meccsek csakhát a mutatott játékunkkal a legtöbbször magunknak nehezítjük meg. Például a céltalan semmitérő felívelgetésekkel vagy a borzalmas formában játszó gólképtelen agyonszidott csatárunkkal.

 

A Kaposvár meccsen sok múlik majd, valami nagyon kell alkotni, ledózerolni az ellenfelet. (álom)

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.03 -1 0 116455

"A szenvedés felett legyen Úr a Tűrés!" (Madách)

Csincka Creative Commons License 2019.08.03 -11 0 116454

Értem én, hogy most könnyebb a moderáción puffogni, de lassan kezdjetek el visszatérni a topik témájához.

Köszönöm.

góóól2 Creative Commons License 2019.08.03 0 5 116453

Húsz év (korrekt) fórumozás után kizártad a nickemet egy hétre mert MEG MERTEM KÉRDŐJELEZNI egy olyan döntésedet, amit te magad is too much-nak gondolsz?

Egyrészt fel vagyok háborodva, másrészt meg szerintem a rossz irányba lősz. mert ha kitiltod a normális hangvételű fórumozókat, nem maradnak csak olyanok, mint te magad. A legalja. 

 

A fórum tagjaitól most búcsúzom, mert ezek után nyilván végleg kitiltanak. 

 

Előzmény: Szerelem a tudatodat (116430)
hódember Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116451

Velkáme tu Hángeri in 2019.

Előzmény: A Sporttárs (116444)
s51es Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116450

"nagy büntiket osztanék"

Nem kell osztani semmit... tényleg semmit. De mégis. Útilaput. Előtte zároltatni a bankszámláját az egész bagázsnak! A gyep helyett krumplit termeszteni!

Előzmény: A Sporttárs (116444)
Rovottmultú1111 Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116449

Nos, amíg csak kritizálják, köpködik a csapatot, az edzőt és az egész stábot, addig az nem gond!

 

Akkor van a baj, ha kiröhögik, kigúnyolják, lesajnálkák, vagy csak legyintenek! 

Mert az már a vég!

 

Előzmény: itepgolab2 (116440)
tom55 Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116448

Gondolom ment az anyázás ott is rendesen.

 

A klub kommunikációja meg szokás szerint kritikán aluli. Eddig egy játékos sem nyilatkozott vagy kért elnézést. Persze közhelyes meg minden de mégiscsak kellene.

Egy vérfrissítés ráférne a marketing csapatra, új marketing igazgatóval az élen esetleg még egy szurkolói koordinátorral megspékelve. Scout az van bőven az nem kell.

Előzmény: Tibi47 (116447)
Tibi47 Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116447

Milyen érdekes! Bár nem tudom mikor, de szerintem mostanában, a csapat honlapjáról is eltűnt a fórum.... Hm... Ott is sok volt a kritika, de ott nem hozzászólásokat töröltek.......hanem a komplett fórumot..... 

tom55 Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116446

Biztos lesz valami büntetés persze ez nem lesz publikus.

Hát ez van nem tudunk mit tenni, valahogy fel kell állnia a csapatnak a padlóról. Sokan emlegetik a Carrillo féle csapatot. Nem tudom annak idején is mi történt, a klubtulaj miért nem jelent meg saját csapata bajnoki ünnepségén.  

Ebben a csapatban, ill. a klubon belül valami nem kerek évek óta. Sousa, Carrillo, Burcsa, Gomes, Casoni, fura igazolások, Lazovics ügy, Varga ügy, Henty, Campins, Berecz-Hangya-Sós, névváltoztatások, stadion, RBD stb. stb..
A bajnoki cím, EL, kupagyőzelem szép teljesítmény volt az biztos. Elmúlt.

A Kaposvár ellen valami nagyot kell villantaniuk a fiúknak.

 

  

Előzmény: A Sporttárs (116444)
A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116444

Nem értem, pár hülye a tegnapi meccs után cukkolta egymást és/vagy a Vidi-szurkolókat, de még csak érdemi becsületsértés sem történt, erre kitörölték az összes, meccsről szóló hsz-t is?? Azért érdekelne, ez milyen moderációs elv mentén történt?

 

Na mindegy, a csapat sajna azt kapta, amit éremelt, és nagyon komoly saller, amit az ellenfél edzője mondott. Ilyet nem szokás a nemzetközi futballban, de annál cikibb. A vezetőség helyében én nagy büntiket osztanék. És mostantól a bajnoki címért, bár lehet, a Fradi összes meccsét elhalasztják. :)))

s51es Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116437

Nem is tudom miért jut eszembe a Videoton - Real Madrid, hiszen ott 3-at kaptunk.

Ám sokkal-sokkal jobb meccs volt...

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 7 116436

Legalább itt rend van.

A tegnapi gólokat nem lehetne törölni?

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.02 -1 0 116434

Kérlek, néhányat engedj vissza.

Előzmény: Szerelem a tudatodat (116430)
tom55 Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116433

Gyomlálás volt ezerrel.

A lényeg kiestünk, vacak játék, támadófoci nulla, kapura lövés alig,  Nikolics ideje lejárt, Scepo béna, Pisti jól szállt be, Futács térde miatt kap kevés időt?,  fenetudjamilesz, éppen kint edzenek a fiúk, új igazolások minek bajnokságra elegen vagyunk, szintlépés sehol, stb.

 

Sajnos túl kell lépni ezen az egészen, jöhet a Kaposvár.

A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116432

Most ez komoly, hogy több napot kibasztál egyszerre, válogatás nélkül? :)) Pedig volt itt normális elemzés is.

Előzmény: Szerelem a tudatodat (116430)
pfffffffff Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116431
Itt mi történt?
Szerelem a tudatodat Creative Commons License 2019.08.02 -12 1 116430
Picit talan vad (uz) voltam. Fussatok neki ujra. Kovetkezore nickhullas is jon.
tom55 Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116419

Nem lehet, hogy Futács azért kap rendszeresen csak néhány percet mert ennyit bír a roncs térde?

 

Pozitívum: Pistike jól szállt be a játékba, küzdött. Juhász a nagy öreg volt a legjobb talán. 

Elekkel nekem semmi bajom. 

Scepovicsból valaha volt mégegy atyaég.

 

 

góóól Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116417

itt már csak az lehet a kérdés, h Kovács vagy Nikolic vagy mindkettő.

PIPPÓ Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116412

Egy olyan ország csapata ellen sikerült kiesni, ami kb. akkora mint Pécs és lakják kb. 40 ezren.

Mindig van lejjebb, a magyar foci nem tud eléggé mélyre süllyedni.

Előzmény: A Sporttárs (116411)
A Sporttárs Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116411

A 70. perc körül lőttünk először kapura... Egy Vaduz ellen! Nyilván nem azért, mert törte a háló a hátunkat. Amúgy is van gond a támadójátékunkkal, de ez egy szar hozzáállás, alaptalan arrogancia volt, majd úgyis meglesz alapon. Aztán persze jöttek a helyzetek, amikor már kapkodtunk, de miért nem lehetett korábban focizni?

 

Nem mintha okunk lenne lenézni a Vaduzt, két meccs alapján nem is volt rosszabb. Gondolom, szerényebb költségvetésből.

cirkóniu Creative Commons License 2019.08.02 0 2 116406

Engem mar harmadik eve az a kerdes foglalkoztat, hogy Scepovic mivel erdemli ki azt, hogy mindig kezdo lehet. 

tom55 Creative Commons License 2019.08.02 0 0 116405

Gondolom innentől igazolni sem nagyon fogunk. Bajnokságra megvagyunk.

Padre Pio Creative Commons License 2019.08.02 0 1 116404

Sok hónapja pont ezt mondtam, hogy nem lehet mindig arra alapozni, hogy Nego, Juhász, meg Stopira csúcsformában játszik mindig és átlendíti a holtpontokon a csapatot. Ilyen hozzáállással, hogy évek óta nincs épkézláb csatár, nem lehet eredményt elérni, csak ha az említettek folyton extrát nyújtanak. Egy ilyen költségvetésű csapatnál nonszensz, hogy élsportra alkalmatlan térdkalácsú embert alkalmazzanak (Futács). Valamikor a falábú csatárokat "lekötő csatárnak" nevezték. Szaladgáltak és legalább zavarták a védőket labdakihozatalnál. Ilyen Scepovics is. Az, hogy 20 meccsenként van egy jó meccse, ilyen kaliberű csatárnál édeskevés. Lenne, ha nem lenne még egy Hodzic is, aki mindkettőjüket alulmúlja, mert még fizikálisan is gyenge. Érthetetlen, hogy nem látják a vezetők évek alatt sem, micsoda lukas poszt a befejező csatáré. A Fradi most igazolta le a norvég gólkirályt, pedig a leggyengébb centere is jobb játékos, mint a Vidinél a legjobb. Már ha a "jó" szót lehet egyáltalán használni egy Vidi támadónál. Ugyanilyen vicc kategória Elek Ákos középhátvédben játszatása. Ez a magyar bajnokságban is nevetséges.

Erinaceus Creative Commons License 2019.08.01 -1 1 116403

talán a románok már mutatják is, hogyan kell...

Előzmény: Rovottmultú1111 (116402)
Rovottmultú1111 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 116402

Igen, mindig lesz lejjebb!

 

Persze egy remek huszárvágással minden megoldható; valami orbitális disznósággal kitiltathatnánk magunkat egy-két évtizedre az uefa- ból. Nincs nemzetközi szereplés, nincs szégyen! 

A bohócligában meg minden mehetne tovább!

Előzmény: Veszpremi (116401)
tom55 Creative Commons License 2019.08.01 -1 1 116398

Marko Nikolics értékelése:

Nem kétséges, hogy ez a legnehezebb estém az itt töltött időszak alatt, sőt egész edzői karrierem legnagyobb bukása, természetesen vállalom a felelősséget a történtekért, én készítettem fel őket. Eddig összességében sikeresnek mondhattuk magunkat, de ez most nagy kudarc. Azt tudom mondani, amit a játékosoknak is mondtam az öltözőben: a futball egy egyszerű, őszinte játék, a labda az egyik legegyszerűbb dolog a Földön. Mi most azt kaptuk a sporttól, amit megérdemeltünk, bár a Vaduz góljai nehezen megmagyarázhatóak és a két meccsen összesen talán 20 nagy helyzetet is kihagytunk, olyanokat is, amiket nem is lehet. Nem értek egyet azzal, hogy nem pörögtem volna maximális fordulatszámon, azt mondanám, hogy talán túlságosan is megőrültem olykor. Végig hittem a továbbjutásunkban, amikor nem volt játékban a labda, folyamatosan kiabáltam a csapatnak ma is. De nem szereztünk gólt, ennek pedig oka van, még csak a szerencsére sem lehet ezt fogni. Köszönöm a szurkolóknak, hogy ennyien eljöttek és támogatták a csapatot. Nem szeretnék nyilvánosan beszélni arról, hogy milyen beszélgetések lesznek majd a klubon belül, ezek belső dolgok. Abban egyetértek, hogy tennünk kell valamit.

cassano71 Creative Commons License 2019.08.01 0 1 116397

Ez a Vaduz úgy néz ki kísérti a magyar csapatokat, lásd Újpest jó pár éve, én még emlékszem rá sajnos.

Az hogy mi simán kizúgunk a Torino ellen az ok, nagyon más szint az a csapat a Lokihoz képest, de hogy ti és így...

Nikolicnak ez nehéz szezon lesz, kb. bajnoki címet kellene nyernie hogy ez a fiaskó elfelejtődjön, egy "szimpla" ezüstérem aligha lesz elég most.

Amit Petrjaktól írtak itt lent azzal meg egyetérteni lehet csak, de nem azért mert most balul sült el a mai meccs, én mikor meghallottam ezt az egész sztorit meg hogy milyen pénzek röpködnek egy ilyen játékosért ugyanezt leírtam amit most is: hol érne már annyit Petrjak. Nem rossz játékos nyilván NBI-es szinten, de azért olyan túl jó sem és ezzel elmondtam mindent róla. Kisvárdáról elhoztátok volna Hugo Secót harmadannyiért ( vagy max feleannyiért ) és többet érnétek vele valószínűleg, de csak egy tipp.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!