Keresés

Részletes keresés

Miller a sör Creative Commons License 20 órája -8 0 213650

Csodálom az optimizmusodat, szerintem mi leszünk az egyik kieső és bár ezzel véget ér a belga kártékony tevékenysége de hosszú évekre az nb2-3 lakói leszünk.

Előzmény: nzsolt18 (213649)
nzsolt18 Creative Commons License 23 órája 0 9 213649

sztem nem fogunk kiesni. 

a Vasas tuti az 1ik, a picipest vagy a kövesd lesz a másik.

mi meg a tizedikek kb 1 ponttal. 

csakhogy a vegetálás folytatódhasson. 

Előzmény: ligula (213648)
ligula Creative Commons License 26 órája 0 1 213648

Én úgy vagyok vele, hogy felkészültem rá lelkileg ha kizúgunk. Sajnos ez abszolút reális forgatókönyv, évek óta ez megy. Ha mégis sikerül megkapaszkodni, az egy kellemes csalódás lesz számorma. Bár annyira nem is kellemes csalódás,, inkább meglepetés. A mostani keretünk ereje meg sem közelíti az egy évvel ezelőttiét. Mínusz Budu, Beridze, egy jó Croizet, Csongvai, Katona... Ez egy fél csapat...

sárfi Creative Commons License 28 órája 0 1 213647

Sajnos ezt hiába cukrozzuk !

mpharom Creative Commons License 29 órája 0 2 213646

a környéken töltöttük az egész hétvégét, ezért voltam szombaton a Fehérvár-Honvédon is. nehéz elhinni, de a picik állományban és játékban is gyengébbek. persze ez nem garancia arra, hogy megtartjuk a 2 pont elönyt.

Zeg, Kispest, Vasas eddig is kötelező meccsek voltak + még 2 pont jólenne pl a Video, Paks, Konda meccsekröl.

Előzmény: mozgóárus (213635)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -3 0 213645

Strong 17.0

Szerintem inkább az új cipődről illetve Rosso zsenialitásáról beszéljünk 

wizardry8 Creative Commons License 1 napja 0 1 213644

Én nem látom ilyen sötéten a helyzetet. Idén tavasszal egyik meccs se volt ilyen reménytelen. Talán a Fradi elleni szokásos, azt nem láttam. 

Másik dolog amit nem értek, 6 csapatnak hasonló keret értéke van az NB1-ben. Én is azt mondom mindig hogy a belga kukázik, de szó sincs arról hogy mi kevesebb pénzből dolgozunk. Ez a tábla szerint:

Előzmény: Miller a sör (213619)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -3 1 213642

10 ponttal vezetnek, nagyjából pont leszarják a baráti Zete elleni meccset. Vezetőség szurkolók együtt. Miközben mi hétről -hétre szólunk a kiesés szélén billegünk évek óta. Tényleg a fradival kell foglalkoznunk?

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 1 napja 0 3 213640

Akaratod ellenére tökéletesen rátapintottál a lényegre.

Magyarország nem keresztény ország.

Azt nem szeretném bővebben kifejteni,milyen ország is valójában,mert itt élek.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (213636)
Seejay Creative Commons License 1 napja 0 5 213639

Nincs nagy elvárásom a képességek terén, de ez a mai hozzáállás mindennek az alja. Ez a csetnik fasz alkalmatlan a kispadon, egyszerűen nem tudja feltüzelni ezt a szedett-vedett brigádot, de azért is járna egy állas, hogy Mack-Jakobival a pályán lehet. Atzoulasba, meg Hallba se tudom mi ütött, szaladgálnak össze-vissza. 

A Kecskemét másodosztályú focistákkal stabil második, ha valakit szerződtettünk volna onnan szezon elején, kemény anyázás lett volna belőle. A Paks pedig Bognárral veszélyes mindenkire a baszdelőre 90-es évek focijával.  Mi meg nem tudunk egy játékelemet találni, amivel fogható lenne egy meccs. Minden évben 4-5 gólokat kapunk pár meccsen. Ne bassza már meg komolyan hogy nem tudják összeszedni magukat... 

old#UTE Creative Commons License 1 napja 0 4 213638

Ezeket azért szívesen megsúsznám. Kikapni lehet, de így?  Ami a legjobban zavart, a védőink, különösen a Szabó, mikor az ellenfél megkapta a térfelünk felénél, nem támadta volna meg a labdátfelhozó és a passz lehetőséget figyelő felcsútit, hanem a tizenhatoson belüre futott és hagyta hogy az felcsúti nyugdtan passzoljon előre. Az első gól isebből lett. De nem csak ő csinálta ezt. Ha ezt az edző mondja nekik, hogy a tizenhatoson belül támadják csak meg az elenfelet, akko azonnal ki kell rúgni, ha nem ő, de hagyja, hogy így történjen a hátul passzolgatással együtt akkor meg azért. Nagyon remélem ez volt az utolsó hasonló impotens hozzáállás és játék. Játszani lehet rosszul, de akart nélkül tilos! Nincs olyan ember, aki szívesen néz ilyesmit.

Miller a sör Creative Commons License 1 napja -4 0 213637

Te sem látod a lényeget! 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (213636)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 1 napja -4 3 213636

Jaja. 

A hátrafelé nyilazás és az Újpest szereplése között komoly összefüggések vannak csak eltitkolják. 

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (213634)
mozgóárus Creative Commons License 1 napja 0 0 213635

Őszintén sajnálom azokat az Újpest drukkereket. akik a helyszínem nézték a csapatuk megalázó vereségét.

Ezt még otthonról fotelból is nehéz megemészteni.

A mai produkcióját nézve a liláknak, a Vasas mellett a leggyengébb  csapatnak látom.

Kiben bízhatnak az Újpest rajongók ?

Nem tudom.

A belga tulaj nem valószínű, hogy a hajrára vásárol egy-két klasszis futballistát. 

Egy új edző segítene ? 

Nem. Ezzel a csapattal  nem lehet csodát csinálni.

Aki segíthetne a fuball kedvelő kormányfő és MLSZ elnök.. Például azzal, hogy ne legyen kieső,  az NB I létszámát jövőre 16 csapatra emelik. 

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 1 napja 0 3 213634

Ezen a portálon sem a fociról kéne diskurálni.

Ez az egész bohóckodás.

Magyarország Európa Borsod-megyéje,jelentősége a nullához konvergál.

Nem tudok mást mondani,mint azt,hogy mindenkinek ajánlom 

a magyar történelem tanulmányozását.

Skywalker. Creative Commons License 1 napja 0 5 213633

Nikolics az első félidőben bravúrosan meccsben tartotta a csapatot. Nélküle mi lett volna? 10-0?

sajtoskifli32 Creative Commons License 1 napja 0 4 213632

A fradi ellen mindenki alárendelt szerepet játszik.

Ezt tették a bajnoksággal sajnos.

Egyébként nem,nem nyertünk,de nem játszottunk soha ilyen alárendeltet ellenük sem.

Mondom: néhány hete ez a Puskás hatalmas szerencsével  tizenegyesekkel jutott tovább ellenünk.

Ezért érthetetlen a mai és ez látszott 20 perc után is,h mint aki csak kényszerből ment fel ma a pályára.

Előzmény: Miller a sör (213630)
626 Creative Commons License 1 napja 0 3 213631

Hát én ezt is meg tudom teljesen érteni.

Meg valahol azt is, aki kimegy.

Tényleg jó gáz a mai és tényleg nemrég még simán pariba voltunk, még akkor is, ha minden meccs más. Mintha nem lenne motiváció mára, vagy mittudomén...

Előzmény: Miller a sör (213628)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -2 1 213630

Láttál te Fradi elleni meccset az elmúlt tíz évben? Na pont ugyanilyen alárendeltek vagyunk mindig, a győzelem esélye nélkül.

Előzmény: sajtoskifli32 (213629)
sajtoskifli32 Creative Commons License 1 napja 0 3 213629

Néhány hete (a kupakiesésünkkor) a meccs képe alapján jobbak voltunk ennél a csapatnál..

Nincs egy Antonov,oké.

Teljesen érthetetlen amit ma látok,mert ha ki is kaptunk,ennyire alárendelt szerepet soha nem szoktunk azért játszani.

Előzmény: wizardry8 (213617)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -2 1 213628

Nem tudom minek kellene történni, hogy kimenjek élőben szenvedni, pedig Felcsút kb 18 kilométer és 15 perc tőlem, de ha fizettek volna akkor se megyek ezekért a buzikért egy métert sem. 

Előzmény: 626 (213625)
Lupertazzi Creative Commons License 1 napja -1 0 213627

Tüntetés zajlik a lelátón?:D Kussolhatna a sok hülye.

Miller a sör Creative Commons License 1 napja 0 1 213626

Köszönjük figyelmüket, közvetítésünk véget is ért. Az is hülye aki nézte. (én is)

626 Creative Commons License 1 napja 0 0 213625

Vágom persze, csak kínomba szenvedek itt, keveredik bennem a cinizmus, az ideg, az optimizmus, az elkeseredettség stb ...

Megint respekt azoknak akik ott vannak!

Miller a sör Creative Commons License 1 napja 0 1 213624

Akkoriban még volt 4-5 igazi focistánk, most kb másfél van.

Előzmény: 626 (213622)
pipppen. Creative Commons License 1 napja 0 1 213623

🤣🤣🤣🤣

626 Creative Commons License 1 napja 0 1 213622

Akkor írjál valami mást.

Pl. nyertünk mi már itt 5-4re.

:)

Előzmény: Miller a sör (213621)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -3 1 213621

De utálom, hogy mindig igazam van :-)

Előzmény: Miller a sör (213620)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja 0 1 213620

Már le lehetne fújni, mivel ebben most jobban benne van a 4:0 mint a 2:2.

Előzmény: 626 (213618)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja 0 2 213619

Talán mert 3 évente ha van egy normális játékosunk és azt is eladja a buzi fél év után.

Előzmény: wizardry8 (213617)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!