Keresés

Részletes keresés

Miller a sör Creative Commons License 2 órája 0 0 207430

A Loki az nb2-ben van? Basszus és ezt csak most tudom meg :-)

Előzmény: skiss (207428)
polovcev Creative Commons License 10 órája 0 0 207429

Hetet, mint a gonoszok :)

Előzmény: skiss (207428)
skiss Creative Commons License 13 órája 0 0 207428

a Loki mennyit rúgott?

Előzmény: polovcev (207426)
Miller a sör Creative Commons License 13 órája 0 2 207427

Biztos nagy okosság volt a Vasas kispadjáért levenni az újpesti kapitányi szalagot.

Előzmény: btete (207424)
polovcev Creative Commons License 14 órája 0 0 207426

Egy kicsit utánanéztem. A Gyirmót 11, a Vasas és a Pécs pedig 10 büntetőt rúghatott. Ez így önmagában nem árul el semmit.

Előzmény: polovcev (207425)
polovcev Creative Commons License 14 órája 0 1 207425

Most függetlenül attól, hogy én nem hiszek "nem akarnak feljutni, mert jó nekik az alsóbb osztály" kezdetű elképzelésekben, ha valóban maradni akarnának, akkor már lenne 5-6 pont lemaradásuk. Egyetlen csapat sem küzd az utolsó fordulóig, ha nem kell. (Legfeljebb a Bayern, ők minden meccsre úgy mennek ki, hogy győzni akarnak). 

Ráadásul ha ellátogatsz a vetélytársak topkjaiba, akkor látni fogod, hogy egyesek úgy gondolják, hogy titokzatos erők tólják felfelé a Gyírmótot. Ennek ékes bizonyítékaként a valóban meglepően magas számú büntetőket hozzák fe. 

Előzmény: btete (207424)
btete Creative Commons License 16 órája 0 2 207424

Litauszki kispados a Vasasban csak akkor volt kezdő amikor kidőltek a védelemből. Zsótér se váltotta meg a Honvédot. Én még nem temetnék a Vasas feljutását. Biztos, hogy a Gyírmót annyira fel akar jutni ?

polovcev Creative Commons License 18 órája 0 1 207423

Érdekes dolog ez. A távozott légiósaink erősebb ligákban is képesek jó teljesítményt hozni (belga,török), míg a magyarok szinte sehol sem hozták az elvártat. Az, hogy a Vasas -és a Debrecen- nem vezetik 10 ponttal a másodosztályt, már önmagában tanulságos mese, de Zsótér sem felfelé emelkedett ki a Honvédból. Gondolom túlzás lenne olyasmit állítanom, hogy nem érte meg pusztán a pénzért eligazolni, de csak úgy néz ki. Legalábbis egyenlőre.

Előzmény: Miller a sör (207421)
sárfi Creative Commons License 25 órája 0 6 207422

És még itt nálunk is nagyon sokan magyar játékosokról, magyaros csapatról álmodoznak, pedig jelen pillanatban sajnos Ők a múlt. Nem a legszebb a 6. hely, az és első 3-ba ha tulajt cserélnénk akkor sem tudnánk bejutni, a KUPA az itt van és ez egy nagy öröm. Jelen pillanatban a gyengébb játékosoktól, akik szinte nem is játszottak, búcsúzni kellene, a csapat magját megtartani és 2-3 jobb játékost hozni kellene, tudom, hogy ez csak álom, de hátha így lesz. SZÉP VOLT FIÚK ! HAJRÁ LILÁK !!  HAJRÁ ÚJPEST !!!

Előzmény: Miller a sör (207421)
Miller a sör Creative Commons License 26 órája -4 4 207421

Feczesinnek, Litauszkinak és a többi nagy nevű játékosnak csak gratulálni tudok, ennyi pénzből, ilyen háttérrel is sikerült az nb2-ben maradni. Nem akármilyen teljesítmény.

Miller a sör Creative Commons License 1 napja -4 1 207420

Látod, a kapott gólokból is kihozták a maximumot :-)

Előzmény: JHSZ TTL (207418)
btete Creative Commons License 2 napja 0 6 207419

Beridzének a riporter szerint még egy évig él a szerződése. Megint nyerő ember volt Antonov és Pauljevics mellett. Sajnos Simon csak keresi önmagát és nem nagyon találja.

Nem értem , hogy Perosevics csereként miért nem állt be. Én nem Szakályt hozta volna be.

JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja 0 7 207418

Flúgos futam! Gratulálok a fiúknak a Magyar kupagyőzelemhez és a 6. helyhez (sajnos ilyen időket élünk ami a helyezést illeti!), viszont a gólarány  katasztrófálisra sikerült!(46-67) maxilmálisat kihozták ebből az idényből!

Miller a sör Creative Commons License 2 napja -7 1 207417

Most őszintén, nem leszarod, hogy 6. vagy 8.? 

Kupa megvan kb ez számít a bajnoki címen kívül egy adott évben.

Előzmény: JHSZ TTL (207416)
JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja 0 2 207416

Katona helyett Perosevicset kellett volna behozni! Szegény nagyon gyenge így ugrik a 6.hely

Miller a sör Creative Commons License 3 napja -7 0 207415

Megkérem az udvari bolondot, hogy hagyjon fel az önkéntes száműzetéssel, és térjen vissza közénk!

(tudom, hogy nem vagy lélegeztetőgépen)

polovcev Creative Commons License 3 napja -1 7 207414

Azárt csak jó látni, hogy a világ kezd visszatérni a normális kerékvágásba. Furcsa is lenne egy mérkőzés, amin nem büntetnek meg minket. 

Nekem mondjuk nem rémlik semmiféle huhogás, de én nem hallottam a Vidit tábort sem, pedig állítólag kint voltak. 

Jut is eszembe, ismer valaki itt olyan pékséget ami kiszállít? Küldenék néhány pogácsát a Fegyelmi Bizottságnak.

Idén már nem sok értelme lenne, de azért nem árt felkészülni. Nekem kell, hogy jó pogikat csináljanak, valahogy kétlem, hogy elgogyasztanák őket. :) 

Előzmény: Miller a sör (207412)
nj Creative Commons License 4 napja 0 7 207413

Jó, de ha annak a stadionnak a negyedrészét zárják le a következő tétmeccsen, ahol a balhé történt, akkor kizárják a szurkolók negyedrészét a magyar-portugálról! Az meg elég nagy öngól lenne! :-)

Előzmény: Miller a sör (207412)
Miller a sör Creative Commons License 4 napja 0 5 207412

Megszokásból.

Amúgy az is érdekes, hogy egy általuk rendezett, és biztosított meccsen, egy másik stadionba büntetnek rendezési hiányosságokért. A bezárás lényegtelen, kb jövő februárban a legjobb 8 között amikor a Kisvárdával vagy a Mezőkövesddel játszunk otthon az a 146 ember majd máshova ül.

Előzmény: nj (207411)
nj Creative Commons License 4 napja 0 9 207411

A birodalom visszavág:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mk-masfel-millios-buntetes-es-szektorbezaras-az-ujpestnek-2824885

Majd legközelebb jobban meggondolják, hogy megnyerjék-e a MOL Fehérvár ellen a MOL Magyar Kupát, ha látják, hogy sokba fog kerülni! :-)

Egyébként, azt honnan tudják, hogy azok az Újpest-szurkolók, akik miatt büntetik a klubot, egytől egyig mind a D lelátón ülnek a Szuszában?

Miller a sör Creative Commons License 4 napja -5 0 207410

Percek óta próbálom értelmezni, de feladom. Ebből annyit értek, hogy Tallo

Előzmény: wizardry8 (207409)
wizardry8 Creative Commons License 4 napja 0 5 207409

Azpilicueta nagyon magyarázott a bírónak amikor lecserélték és a másik oldalon kellett lemennie. Bezzeg őt nem állította ki a bíró mint szegény Tallot.

sárfi Creative Commons License 4 napja 0 11 207408

Teljesen mid egy, hogy külföldi vagy magyar, ha nagyon jól játszik az félév múlva már nem lesz itt. Egyébként most a légiósainkat nem kellene ba.zogatni, mert a Kupát megnyerték és kihajtották a belüket. Ide eredmény kell, mindegy, hogy milyen országból jött. A tehetséges magyar fiatalok kint vannak már külfőldön, vagy megfizethetetlenek. 

polovcev Creative Commons License 4 napja 0 0 207407

Középpályás, ha létezne még ilyen akkor valószínűleg klasszikus 8-ast játszana. Azt nemigen értem miért jatszattak vele hátvédet, biztosan van valaki a b csapatban, aki jobban megfelelt volna. Én nem látom az ő teljesítményét olyan borúsan, ez volt az első szezonja az első csapatnál. Még csak 20, bőven fejlődhet ha hagyják játszani.

Mátébol viszont valószínűleg nem lesz játékos nálunk. Talán ha nem kellene minden évbe a kiesés elől menekülni, akkor több lehetőséget kapna, de korántsem vagyok biztos benne. A teljes védelemnek ki kellett esnie ahhoz, hogy jatszhasson és azért ez nem jó jel. Ráadásul idén tölti be a 24-et, ebben a korban már rendszeresen kellene játszania. Lehet persze, hogy jövőre több lehetőséget kap, de ahhoz valakinek távoznia kellene hátulról. 

Előzmény: ligula (207405)
ligula Creative Commons License 4 napja 0 0 207406
ligula Creative Commons License 4 napja 0 0 207405

Tulajdonképpen mi az igazi posztja Csongvainak? Hátvédben nem egy életbiztosítás ezt láttuk, támadóként hasznosabb. Sztm ígéretes a srác, még nagyon fiatal, kellhet neki idő. Banait is bírom, sokszor védett bravúrral de fejlődnie kell. Bacsa csak akkor hasznos, ha beívelt labdákat kell lefejelgetni a társaknak, de Tallo mögött a rangsorban még ezt a csekély jelentőségét is elvesztette és időhúzó cserévé vált. Mátét én még nem tudom megítélni.

Miller a sör Creative Commons License 5 napja -3 0 207404

Kb így igaz, sajnos normális magyar játékos nem jön hozzánk. Vagy nyugdíj közeliek (Szakály) vagy tartósan sérült szebb napokat is látott játékosok (Stieber), esetleg máshova még véletlenül sem kellő nullák (Bacsa, Csongvai)

Egyszer változtathatna belga az igazolás politikán. Szerintem nb2-nb3 max 21 éves játékosokat kellene venni, csomagban konténer számra, mindenki megkapná a lehetőséget az első-második csapatban és kész. A délszláv szarok vagy az ismeretlen fekák szintjét simán hoznák és magyarabb lenne a csapat. Árban olcsóbb szerintem.

Előzmény: btete (207403)
btete Creative Commons License 5 napja 0 0 207403

Simek egyébként szerintem velünk van, de most  a MOL-Vidivel játszottunk és onnan kapja a fizetését. Jó lenne valóban 2-3-4 jó magyar játékost látni a csapatban, de jót.

Jelenleg Csongvai gyengébb mint Croizet, Mátéról nem is beszélek, Simon formán kívül van, Stieber keresi önmagát csak nem találja már régóta, Banai nálam kérdéses, nekem túlságosan vonal kapus. Bacsa nem NB.I-es szint.Szakály marad cserének elmegy.

A most kiesett Dio magyarjait Márkvárt, Molnár pedig nem tudjuk megszerezni mennek a Vasasba, Honvédba, Mezőkövesdre. Csak fiatal tehetséges játékosok lassú beépítésében lehet gondolkozni. persze nagy kérdés, hogy a jelenlegi csapatból kik maradnak.

ligula Creative Commons License 5 napja 0 0 207402

Polovcev, írj még néhány ilyen hosszút, kérlek. Egyrészt jó olvasni, másrészt hamarabb eltűnik a rohadék belga képe az első oldalról :))))

sutcliffe Creative Commons License 5 napja 0 10 207401

Akkor viszont elfogultság, összeférhetetlenség miatt semmi keresnivalója nem lett volna a stúdióban.

Maradt volna helyette inkább Somogyi Zsolt a döntőre is.

Nála már a meccs előtt is mi voltunk a kupagyőztesek. Persze csak erkölcsi értelemben gondolhatta - ő se nagyon hitt a kupagyőzelmünkben- mivel szerinte az Újpest lehetőségeit nem lehet mérni nagyon sok  NB 1-es csapathoz sem. 

Az egyetlen aki el meri mondani a véleményét a Góóól 2 - ben a többi seggnyalóval ellentétben.

Előzmény: Pintér az irodalomtanár (207391)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!