Keresés

Részletes keresés

mpharom Creative Commons License 6 órája -2 0 220064

Az jó, Xevics a bében majd hasznàt veszi ennek.

 

 

Előzmény: ebens (220060)
Miller a sör Creative Commons License 11 órája -5 3 220063

Szia, örülök, hogy új arcok bukkanak fel, ráadásul jók a meglátásaid is!

Welcome :-)

Előzmény: Fiorellia Forever (220057)
Skywalker. Creative Commons License 11 órája -1 2 220062

Nem fordítva? Úgy értem, hogy ő szállítja a stuffot a NS-nak, vagyis voltaképpen ő a forrás :)

Mindegy, a lényeg, hogy amit megszellőztet, az azért nemigen szokott kamu lenni. Igen fárasztó és rettentő modoros stílusban #amitmondtammegmondtam ezt mindig a követői orra alá is dörgöli :D 

Előzmény: polovcev (220061)
polovcev Creative Commons License 12 órája -1 0 220061

A "Guru"?

 

 

Persze, hogy jók az infói, amikor a népsportnak dolgozik. Gyakoraltilag az ottani forrásokat használja. :)

Előzmény: Skywalker. (220059)
ebens Creative Commons License 13 órája -2 0 220060

Fehérváron azt beszélik, hogy Pinto is a visszaosztósok közé tartozott. 

Skywalker. Creative Commons License 14 órája -1 1 220059

ő írja:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61556099395450

 

érdemes bekövetni, elég jó az xG-je 

 

:D

Előzmény: polovcev (220058)
polovcev Creative Commons License 15 órája -1 0 220058

Nem nagyon emlékszem rá, mennyire volt jó a Vidinél. Már amikor játszott, mert kihagyott vagy 40 mérkőzést amióta ott van.

 

 

Bár nem ő az egyetlen furcsa név aki kering. Mondjuk nem számít, ezeknek a feltételezéseknek a fele sem igaz, sokszor csak valaki belöki kommentként és a hír elkezd önálló életet élni.

Előzmény: Skywalker. (220055)
Fiorellia Forever Creative Commons License 15 órája -1 2 220057

Ahhoz képest, hogy sokan az egész jelenlegi csapatot elzavarnák, már áprilisban a lejáró szerződésű játékosok közül kiválogatni a használhatóbbakat, nekem nem tűnik rossz lépésnek. Ezek alapján lehet majd kiadni az útját egyeseknek és a kulcs- és hiányposztokra igazolni. Bőven elférne még itt Bese, Hangya és Fiola is, mert mind jobb mint a mostani csereembereinknél, sőt balhátvédbe konkrétan nincs senki B opciónak, mert Burek sérülése miatt kihagyott egy egész évet és előtte is meccshiánya volt. Szabó Levente meg egyértelműen jó vétel lenne előre.

TOMAUTE Creative Commons License 15 órája -1 0 220056

Viccből írtam.

Előzmény: Skywalker. (220054)
Skywalker. Creative Commons License 15 órája -2 2 220055

közben Ruben Pinto is Újpestre tart a hírek szerint

az OK, hogy nekünk 4 egyforma fadarab is segítség jelen pillanatban, de MOL-os nagy pofa ide, vagy oda, nem hiszem, hogy ingyen igazolható (már megint!), sérülékeny, másoknak nem kellő játékosokkal fogjuk felvenni a versenyt bárkivel is...

Skywalker. Creative Commons License 15 órája -2 1 220054

ne vedd már komolyan

Előzmény: TOMAUTE (220053)
TOMAUTE Creative Commons License 16 órája -1 2 220053

Dózsa címeres? 

Előzmény: Skywalker. (220052)
Skywalker. Creative Commons License 17 órája -2 1 220052

videó is van már róla

Előzmény: maribor (220050)
wizardry8 Creative Commons License 19 órája -2 1 220051

Előzmény: maribor (220050)
maribor Creative Commons License 19 órája -7 1 220050

Szerintem nem lehet Dózsa címeres kapusmezes kép még róla.

Előzmény: wizardry8 (220042)
johnsonbronson Creative Commons License 30 órája -1 3 220049

Pontosan ennyi az elvárásom. Nem lesz egy Buffon a pali, de már azzal beljebb leszünk ha nem egy töketlen béna van a kapuban...

Sajnálom Bancit, de ez neki magas szint… és ezt tudja ő is. :-/

 

Emellett egy olyan projektet vázoltak fel nekem, amelyben nagy célok és sok kihívás van, ez pedig számomra is kifejezetten motiváló. 

 

Ez a legjobb hír az igazolásban. :-)

 

Szombaton irany Debrecen!

Előzmény: rolri (220047)
emzsé12 Creative Commons License 1 napja -1 5 220048

Számszerűsítve: Banai a kapott góljai majd' negyedét (23,3%) "váratlanul" kapta, ugyanez a szám Nikolicnál 14,4%, míg Piscitellinél 5,6%.

Hatalmas különbség, főleg úgy, hogy a számok azt mutatják, hogy a kövesd védelme jócskán több helyzetet hagyott az ellenfeleknek, mint a miénk. 

Előzmény: rolri (220047)
rolri Creative Commons License 1 napja -1 4 220047

konyhanyelven a cikkben lévő statisztikából az olvasható ki, hogy Banai rengeteg olyan gólt kap, amiből nem kéne amúgy gólt kapnunk, míg Piscitelli kb annyit kap, amennyit "kell". De nála erősen nyom a statisztikán az is, hogy kb a kövesd kapujára nehezedik a legnagyobb nyomás a bajnokságban. 

Persze a helyzet minőségéhez és ezáltal az xG értékére nagy hatással van a védekezés minősége, de a kapott gólok a várható xG alapján a kapust minősítik. Ha lesz olyan védelmünk, és Piscitelli kapujára nem nehezedik akkora nyomás, mint kövesden, akkor a statiszikája várhatóan javulni is fog. 

Nem biztos, hogy ő a legjobb kapus, de lényegesen beljebb leszünk, mint Banaival.

Előzmény: rolri (220046)
rolri Creative Commons License 1 napja -1 2 220046

Az xG (azaz várható gól) nagyjából azt jelenti, hogy egy adott szituációból, lövésből, helyzetből átlagosan hány gól születik. Pl ha egy helyzet 0.5-ös xG értékű, akkor az azt jelenti, hogy 100 ugyanilyen helyzetből 50 gól születik. 0.7-es xG-nél 100ból 70gól, 0.1-es xG-nél 100ból 10 gól, stb.

 

Ha pl. az ellenfél xG-je ellenünk 2.00-ás, akkor az azt jelenti, hogy 2 gólt kellett volna kapnunk a statisztika alapján.

 

Ebből a cikkből írtam egyébként az adatokat.

 

https://nb1.hu/elemzes/win-win-uzlet-lenne-piscitelli-ujpest/

 

 

 

Előzmény: klaus schwab (220041)
polovcev Creative Commons License 1 napja -2 0 220045

Friedrich-Engels Strasse 7. Nem tudom miért, gondolom mert az is a Duchatelet birodalomhoz tartozott.

 

Sőt talán még most is a kezükben van.

Előzmény: Miller a sör (220044)
Miller a sör Creative Commons License 1 napja -4 0 220044

Melyik utca Jénából? És miért pont Jéna? 

(tizenévesként kétszer voltam két hetet Apoldán és Bürgelben)

Előzmény: polovcev (220043)
polovcev Creative Commons License 1 napja -1 1 220043

Nekem nincs. Rendeltem ugyan egyet még a belga alatt, de valamiért egy jénai utcatábla érkezett csak még.

 

Meg Kabát dzsungelben vagy Dzsungel kabátban műsorajánló. 

Előzmény: wizardry8 (220042)
wizardry8 Creative Commons License 1 napja -1 0 220042

Biztos hogy fotómontázs? Nem lehet hogy edzésre menet leszedte az utcatáblát? Vagy nincsenek is utcatáblák a Megyeri úton? Hiszen minden igaz Újpest szurkolónak lóg egy az ágya felett a falon? 

Előzmény: maribor (220040)
klaus schwab Creative Commons License 1 napja -1 1 220041

Rolri!

 

Most,hogy tényleg leigazoltuk a kapust elmagyarázod a pár nappal korábban ide betett várható gól mutatókat Nikolic,Banai és Piscitelli összevetésében?

Csak,h tudjam mit várjak tőle(mert mint irtam Nikolic érkezésekor Top 3-as volt,s én azt a kapust most is aláirnám...).

Köszi

Előzmény: rolri (220026)
maribor Creative Commons License 1 napja -2 2 220040

Szerintem a kép egy fotómontázs, de nem rossz.

Előzmény: Skywalker. (220039)
Skywalker. Creative Commons License 1 napja -1 6 220039

mindeközben az új kapus:

 

„Az Újpest Magyarország legnagyobb múltú klubja. A szurkolói egészen elképesztőek, ezt volt alkalmam megtapasztalni az elmúlt majdnem három évben. Emellett egy olyan projektet vázoltak fel nekem, amelyben nagy célok és sok kihívás van, ez pedig számomra is kifejezetten motiváló."

 

 


Skywalker. Creative Commons License 1 napja -4 0 220038

nem a topic beteg, csak túl olcsó már az internet :(

Előzmény: ligula (220037)
ligula Creative Commons License 1 napja -1 11 220037

Nem tudtam, hogy volt már belinkelve. Nekem Szendrei egy hősöm volt, tagja annak a csapatnak, amelyik sorban elverte az Athént, a Kölnt és az Aberdeent. Felejthetetlen meccsek voltak.

 

Különben egyre betegebb ez a topik. Ennyi nekem elég is volt belőle. 

 

Viszlát és hajrá lilák!

 

 

Előzmény: bogu-mil (220035)
626 Creative Commons License 1 napja -1 0 220036

Amúgy szerintem nyáron mehetnénk Nyíregyházára edzőtáborozni.

Jó levegő, finom alma, színvonalas állatkert, meglenne a szükséges környeztváltozás is.

Feltöltődés a focizásból...

ligula Creative Commons License 1 napja -2 8 220034

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!