Keresés

Részletes keresés

PurpleUte Creative Commons License 10 perce 0 0 222004

Ha így van, az baj, mert akkor mások balfaszsága miatt az edző viszi el a balhét adott esetben. 

Előzmény: Fiorellia 31 (222003)
Fiorellia 31 Creative Commons License 20 perce 0 0 222003

Ez a klubmodell függvénye, de általában már nem az edző dönt, csak javaslattételi vagy egyeztetési joga van, de egyre kevesebb beleszólási lehetősége van.

Előzmény: PurpleUte (222002)
PurpleUte Creative Commons License 30 perce 0 0 222002

Egy normálisan működő klubnál az edző mondja meg, hogy kikkel lenne jobb a csapat. Max összeül a sportigazvatóval és megbeszélik a lehetőségeket. Olyan edző inkább ne jöjjön ide akinek mások mondják meg, hogy szakmailag ki illene a csapatba, aztán ha nem válnak be kirúgják. Az edzőé a felelősség, neki kell dönteni, ha van anyagi forrás. 

Előzmény: Akos1885 (221995)
Miller a sör Creative Commons License 1 órája -3 0 222001

Taníts még Bunda fáma. Számokkal hogy állsz?

(már ha érted)

Előzmény: Bunda Fáma (222000)
Bunda Fáma Creative Commons License 1,5 órája 0 5 222000

Már rég eldőlt, hogy a lengyel jön.

Inkább ezzel foglalkoznál, mint a többiekkel meg a hangulatkeltéssel hogy megleszünk-e 11-en, és ilyen hülyeségek.

Előzmény: maribor (221992)
Bunda Fáma Creative Commons License 2 órája 0 5 221999

Nickváltást, mi? Te szegény, beteg ember. 

Előzmény: Miller a sör (221996)
Fiorellia 31 Creative Commons License 2 órája 0 2 221998

Minden bizonnyal az lesz az elvárás, hogy legyen egy-két olyan a fiatalok közül, aki beverekedi magát a kezdőbe, ez is egy prémiumfeltétel lehet. Vélhetően lesz aki nem fog beválni, de azért ez most már jó merítési lehetőség a korábbiakhoz képest. A Vidi meg miért nem kötött Grzelakkal olyan szerződést, ahol bizonyos kifizetések csak akkor teljesülnek, ha a klub elvárásait teljesíti. Itt nem fog az edző diktálni, az biztos.

Akos1885 Creative Commons License 2 órája 0 0 221997

Ha a MOL rámegy a fiatal AJÁNLÁSRA mert nem szabály az, akkor teljessen komolytalan akkor. Az a pénz legyen azoké akiknek nincs szponzoruk meg kicsi a költségvetés és nincs semmiféle ambíciójuk.

Előzmény: PurpleUte (221991)
Miller a sör Creative Commons License 2 órája -8 0 221996

Elbasztad a nickváltást. Bundafámából nincs számozott példány?

Ideje lenne regisztrálni egyet 😉

Előzmény: Bunda Fáma (221980)
Akos1885 Creative Commons License 2 órája 0 1 221995

Amúgy is a koncepció meg a igazolás az a sportigazgató dolga ha jól tudom nem? A edző befolyása az, hogy azt mondja hogy ezt a játékost nem tudja használni inkább keressenek mást. A edző a edzéssel meg a játékkal foglalkozzon, ne legyen az mint a szerbnél, hogy youtubeon nézegesse a játékosokat.

Előzmény: PurpleUte (221994)
PurpleUte Creative Commons License 2 órája 0 3 221994

Lehet, hogy már egy-két hete a háttérben eldőlt, hogy ő lesz az edzőnk és az igazolásokban már benne van a keze. 

Akos1885 Creative Commons License 3 órája 0 0 221993

Főleg úgy, hogy jönnek a ő játékosai is akiket ismer.

maribor Creative Commons License 3 órája -2 2 221992

Én az igazolásokat nem értem, milyen koncepció mentén indultunk el, ha még edzőnk sincs. Most bevásárlunk jól a fiatalokból, aztán lehet, ez a Grzelak nem is fogja játszatni őket. Mert neki nem kellenek.

Előzmény: PurpleUte (221991)
PurpleUte Creative Commons License 3 órája 0 2 221991

Én örülök a fiataloknak, lehet őket formálni, alakítani ha jó az edző. Grzelak abszolút sötét ló, Fehérváron állítólag azért 

haragudott rá a klubvezetés, mert nem nagyon tartotta be a fiatalszabályt. Ez itt is gond lehet. 

klaus schwab Creative Commons License 3 órája 0 0 221990

Ahogy olvasom,nem.

Előzmény: Akos1885 (221987)
klaus schwab Creative Commons License 3 órája 0 0 221989

Eszem ágában sincs egy 20 éves gyereket előre leirni,de Besét kivéve eddig  max csak a kispadra igazoltunk,de oda isinkább csak igéretesen mint sem erősen..

Alulaz elmúlt kb 1 hét termése az újdonsült igazolásunkról olyanoktól akik nálam kicsit többször látták...

Úgy tűnik nem csak nekem(látatlanban és kivásárláshoz) kevés az az 1 -szeres U21..

Baranyai mit bizonyított???

-Semmit.

-Tavaly a Mezőkövesdbe még kiegészítő embernek is kevés volt, itt az volt a szerencséje hogy Kusnyir lesérült. Gólokat kaptunk róla a rutintalansága miatt, túl van értékelve.

-Koszonom leirtad es nem nekem kellett. Rosszul helyezkedik,tobb golt kaptunk az oldalarol. Beadni nem tud. Raadasul nem is gyors jatekos.

Ujpesten elpadozik.

-Szerintem meg jól szállt be, nem hiba nélkül persze, de ahogy írod, rutintalan. Mitől lenne rutinos? Még 21 éves sincs, bőven van még benne potenciál. Egy egészséges Kusnyir mellett a kezdőbe nem fér be, ha a több játéklehetőség miatt menni akar, akkor el kell engedni, de ha elfogadja a padot, akkor én megtartanám.

-Igazabol fugg ez mit nevezunk jonak. A 21 eves Boci tudott helyezkedni,gyors volt,tudott beadni,tavolrol loni,fejelni.

naa jo ne hozza…

A 21 eves Bernath tudott futni,helyezkedni,beadni es gyors is volt.

Baranyai melyiket tudja?

-kb ez lenne a szint, a 21 eves Baranyai nem gyors,nem tud fejelni,beadni sose lattam,rosszul helyezkedik.

ennyi erovel a Szatmari es Kinyik is jo,kar elmentek…

-Egyébként ezen komolyan elgondolkoztam. Láttunk már valaha Baranyai beadást? :DDD

-Sajnálom. Ha még Bódi is távozik alig marad saját nevelésű játékos. Ha számít ez még egyáltalán.

Előzmény: klaus schwab (221985)
Akos1885 Creative Commons License 3 órája 0 0 221988

A skandináv játékstílust én sem szeretem, de egy elég jó építkezős edző. Meg kell vele elégedni. Hiába van pénz ha nincs presztízs. A taknyok is egy Dollal kezdték.

Előzmény: waltt (221983)
Akos1885 Creative Commons License 3 órája 0 0 221987

A kérdés:

Tud beadni? Mert már olyan szélső futó már régen volt nálunk.

Előzmény: Fiorellia 31 (221986)
Fiorellia 31 Creative Commons License 3 órája 0 2 221986

Az anyagi részét szerintem hagyjuk a tulajdonosokra, az ő pénzük. Nimród egyébként 43 NB1-es meccsen lépett már pályára, 22 ebből tavaly volt, átlagosan 72 percet játszott. Nem az U21-es válogatottbeli 1 db találkozója a mérvadó.

Előzmény: klaus schwab (221985)
klaus schwab Creative Commons License 3 órája 0 0 221985

Oké,akkor ez a korosztály lassan megvan,(a kispadra is próbáljunk azért némi egyből erősitést hozni) jöhet a kezdőcsapat!

Erről a srácról sem tudok semmit,remélem jó,de az egyszeres u 21-es válogatottság azért nekem még nem olyan meggyőző egy kivásárláshoz...

Pláne,h a Debrecen adta is(vagy olcsón mert annyira nem kell neki,vagy nagyon drágán amihez nekem azért látatlanba kevésnek tűnik az eddigi produktum) országon belül.

Előzmény: Fiorellia 31 (221982)
Fiorellia 31 Creative Commons License 3 órája 0 2 221984

Azért az jól látszik szerintem, hogy mi a stratégia, várhatóan minden posztra lesz egy ígéretes fiatalunk, aki megharcolhat a helyéért egy tapasztaltabb játékossal.

Előzmény: waltt (221983)
waltt Creative Commons License 4 órája 0 2 221983

Tök jó, hogy magyar fiatalokat igazolunk. Most megvan a Debrecen védő is. Viszont ennek a Grzelaknak nem örülök, teljesen átlagos figura.

Fiorellia 31 Creative Commons License 4 órája 0 2 221982
Akos1885 Creative Commons License 4 órája -1 1 221981

Pont azt akartam írni, hogy szélmalom harc az egész csak éppen vezettem.

Előzmény: Bunda Fáma (221980)
Bunda Fáma Creative Commons License 4 órája 0 8 221980

Ő a Don Quijote a fórumon, aki a démonaival küzd egyre reménytelenebbül, te meg a Sancho Panza. Azt hiszitek, tiétek a fórum. Tévedes.

Előzmény: maribor (221979)
maribor Creative Commons License 5 órája -10 0 221979

Ha visszanézed és mondd, ha nincs igazam, de ez a kisbuzi van rámkattanva, nem én foglalkozom vele, hanem ő velem (és millerrel, de ez megint más tészta).

Előzmény: Akos1885 (221978)
Akos1885 Creative Commons License 5 órája -1 10 221978

Gondoltam szólok, hogy meg tudod csinálni azt, hogy ne lásd a kommentjeit és utánna nem kell velük foglalkozni. Én megfogadtam már heti max egy visszafogott reakció és annyi. Bár te igen nagy nemezisük lettél.

Előzmény: Fiorellia 30 (221974)
UTE Olé Creative Commons License 5 órája 0 0 221977

Vajon néhány normális játékost is akarnak igazolni - olyat, mint a legutóbbi kényszerhátvédünk - vagy csak a Videoton Old Boys és a korábban Újpestet elhagyók vegyes csapatát kotyvasztják, néhány talán tehetséges fiatallal kiegészülve?

Az olasz kapus óta egyetlen olyan nevet sem olvastam, aki sz.v.sz. komoly erősítés lenne.

maribor Creative Commons License 6 órája -13 0 221976

Csak szólok, hogy megint másokkal foglalkozol (meg a moderációval), lófaszjóska.

Előzmény: Fiorellia 30 (221974)
PurpleUte Creative Commons License 6 órája -5 1 221975

És a film forog tovább... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!