Keresés

Részletes keresés

sárfi Creative Commons License 2020.09.01 0 1 205641

Ebből arra következtetek, hogy ha nem lesz komolyabb változtatás, erősítés akkor nagy sz.r-ban leszünk május felé.

Előzmény: sárfi (205640)
sárfi Creative Commons License 2020.09.01 0 0 205640

Ilyen gyenge, lelketlen teljesítmény után, nagyon nem érdekel, hogy mit írnak a honlapra. Tavaly írtam, hogy talán 3 - 4 játékosunk üti meg az NB 1-es szintet, ezt az idei évre kijavítom 2-re. 

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.08.31 0 1 205639

Helyesbítenem kell magam, belenéztem az ankétba! Nem bologató jánosok voltak ott, ezért nincs fenn a labdarúgó csapat honlapján, facebukján szerintem! Rendet, profi szemléletet!

polovcev Creative Commons License 2020.08.31 0 0 205638

Az anket fent van a semleges terfel YouTube oldalán. Majd egy órás, egyszer talán még is nézem.

Előzmény: JHSZ TTL (205637)
JHSZ TTL Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205637

A teljes cinikusság árad a klub felől, leszarják a szurkolókat! Szurkolói ankétról sem hallottam vissza semmit, gondolom bologató Jánosok ültek bent, sok nem szívárgott ki. Mintha vmi görénypuszta fc honlapja lenne ( elnézést tölük, ha van ilyen!). Második csapatunkról is majd egy hét múlva tudjuk meg, hogy kikapott ismét! Nem értem, a puskás ellen záporoznia kellett volna a lővéseknek a kapujukra. Bacsa is kapja a lehetőségeket: semmi! Nem változik semmi, Honvéd megint ellenünk fogja megszerezni az első győzelmét...stb.

Skywalker. Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205636

Vegyük már észre, hogy MINDEN amatőr szinten működik a csapat körül.

A honlap is.

A facebook is.

Szerintem ezekre ember sincs, valaki időnként irogat rá, de ennyi.

Itt év közben ELBÁBOZZÁK, hogy egy futballcsapat működik és év végén meg kiszórítanak belőle valami pénzt, vagy nem (játékoseladás). Év közben meg pénzt mosnak és esetleg aggódnak, hogy csak ki ne essünk. Tavaly nagy mákkal sikerült benn maradni, talán idén is így lesz. És ez így lesz, amíg világ a világ. Egy szobanövény a csapatunk, agyhalott állapotban tartja lélegeztető gépen a belga, a szurkolók meg szépen lassan kipusztulnak a Szuszából. De őszintén, van itt bármi, aminek lehet szurkolni? Simonnak néha eldurran a lába, 1-2 meccs és lerúgják, ő sem lesz, semmi sincs.

Előzmény: polovcev (205634)
sárfi Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205635

Sajnos ha belegondolok, hogy az utolsó kettő meccset nem tudtuk megnyerni, akkor egyáltalán kit tudunk legyőzni. Amit hátul produkálnak az egyszerűen katasztrófa. Én úgy gondolom, hogy ha jól lenne összeállítva a csapat akkor eredményesebbek lehetnénk. 

polovcev Creative Commons License 2020.08.31 0 3 205634

Személy szerint engem jobban zavar a Budafok ellen elhullajtott két pont. Bár valóban bosszantó, hogy egy felforgatott Puskás képes volt nyerni néhány nappl azután, hogy a nemzetközi kupában beárazták őket. Mondjuk az ostoba piros lapok aligha segítették a helyzetet.

 

 

Bélabának viszont abban (is) igaza van, hogy továbbra is botrányos a kommunikáció a klub részéről. Nem azt várom el, hogy csütörtökönként kiálljon az edző vagy a csapatorvos és elkezdje sorolni, hogy milyen gyakorlatokat végeztek a sérültek, de legalább tudnánk, hogy azok. Most komolyan itt kell találgatnunk, hogy ki miért nem került a keretbe? 

 

Én speciel már kezdtem azt hinni, hogy az új srác húzott egy Traorét és szó nélkül lelépett. Baromira nem segíti munkás-paraszt játékos-szurkolói egységet, ha semmit sem tudunk az állapotukról. 

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 -1 3 205633

Én se látok a mai felállásban megoldást. A legjobb lenne, ha ez a balga alhúzna innen, mert kurvára nem fontos neki az Újpest. Az üzletet meg abban látja, hogy kukáz játékosokat és háta talál néha egy Bardit. Ha nem, elmuzsikál nnullszaldón, ha talál, kivesz párszáz millert. de ez az Újpestnek nem jó. Kurvára nem.

Előzmény: JHSZ TTL (205632)
JHSZ TTL Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205632

Igen, jogosak! A belgánál ez sem prioritás! A klub sem! Én nem csodálkozom már ezen sem! Teljes söprés kellene!

Előzmény: BELABACSI (205630)
JHSZ TTL Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205631

Reménykedjünk, hogy a Simon ne sérüljön le mert akkor elvétve lesz gólunk! Banai túl jó volt, lesétítették. De biztos vagyok benne, hogy az első nem sarokra menő, egyébként szép lővést ő kivédte volna ehelyett a törpe terorista helyett!

Előzmény: JHSZ TTL (205629)
BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205630

És hol olvashattam, hallhattam arról, hogy a Banai lesérült? Hol, hogy Tallo? Hol olvashattam ki van a kispadon? Egyáltalán miért nincs értelmes tájékoztatás sem a honlapon, sem a meccset közvítatő tv-ben? Miért a fideszoton első győzelmét kellene ünnepelnem (nyilván elkapcsoltam, a faszom kiváncsi rá az Újpest elyett), az Újpest összeállításának (és az összeállítás okainak) megismerése, az edzői felvezető nyilatkozatok helyett?

 

ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPESTET!

Előzmény: JHSZ TTL (205629)
JHSZ TTL Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205629

Banai lesérült, a kispadon is cserekapusnak a Tomori ült, akárcsak Tallo, ő is sérült. Kasztrált gyerek viszont kispadozott, érthetetlenül! Belga gyökérnek megint sikerült az univerzum söpredékeit idehozni! Ez a beljos vagy ki szerintem itt látott először labdát, focipályát! Vincent egy tragédia, csak ma két gólt kaptunk róla, sokadik már! Nem lesz egyszerű év ez sem!

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 0 3 205628

A tegnapi TV közvetítés külön az idegeimre ment. Nincs kép a faluból. Jó, bár nem vagyok benne biztos. De ezért az összeállítások érdekelnének. A kispadok is. Viszont kurvára nem érdekel, ha Újpest meccset karok nézni, hogy a fideszoton végre nyert! A góljaik sem érdekelnek és az efelett érzett örömötök sem. Az Újpest érdekel! A jó kurva anyátok, orbánzopkodó, a nyakunkon élősködő államtv-sek!

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 0 3 205627

Az arcoskodás helyett adja vissza legalább a régi címerünket, hogy meglegyen a béke és ki is menjenek a szurkolók a meccsekre! Szánalmas nézni azt is, ami ma van szurkolás terén. Pedig az biztos, hogy a jó szurkolás erősen megtámogatja a csapatot.

 

Mindenhol csak a nihil.

 

HOL ÜZLET EZ ÍGY, FILLÉRBASZÓ BELGA?

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205626

A honlapunk is egy hánydék. Semmi olyna infó nincs benne, amit az ember máshonnan nem tudhatna meg. Ha az újpesti foci üzlet a belgának, nem kéne egy rendes honlapot üzemelteni, hogy az érdeklődők, szurkolók meg is nézzék. Mert így felesleges.

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 0 3 205625

Mellesleg a falusiaknak megadott tizenegyes nem volt tizenegyes szerintem, de nem ezen,  illetve nem csak ezen múlt.  A két kiállítás jogos volt.

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.31 -1 3 205624

 

Ez a Rogan is elmehete a jó édesbús anyjába. Miért a Pajovics véd, mikor az előző két fordulóban a Banai a csapat egyik legjobbja volt? A Pajovics tegnap betlizett. Talán egy-két  védése volt, amiben nem lehetett hibát találni, de azok sem bravúrok voltak. A többi életveszélyt jelentett a kapunkra.. Szinte egy veszélyes lövésre sem volt képes szinte megmozdulni sem. Még  jó, hogy nem tízszer találták el a kaput.



A Csongvai gyerek nem focista, vagy talán egy gyenge kettesre. Miért nem a középhátvédként az EL-ben is bemutatkozó és hetekkel ezelőtt idehozott Baosics játszott, ha a megszokott középső védő kiesett? A Csonvai nem volt képes jól ellátni a feladatot, de ez tőle nem szokatlan, a középpályán sem. Egy vizesnyolcas. Komolyan mondom, mikor még a Szusza játszott ilyenek labdaszedők nem lehettek volna az Újpest hazai meccsein. És ez igaz a Benéék idejére is, de talán még a kilencvenes évekre is.



Egész jól mutatkozott be a múltkor az a Kastrati gyerek. Most miért hiányzott?



A csatárnak idehozott Tallo gyerekről mégcsak hírek sincsenek, de elengedjük aki legalább némi zavart tudott okozni az ellenfél  kapuja előtt, a Kosztát. (És akkor még a Feczéről nem is beszéltünk.)



Szerintem nagyon el volt baszva a tegnapi összeállítás, de a taktika is. Nagyon nem szeretnék még egyszer ilyet látni! A felcsúti tarcsi szétfutott minket. Azzal nyertek, hogy nem ismertek elveszett labdát, küzdöttel olyan labdákért is, amire mi meg se mozdultunk. Sokszor volt, hogy a védőnk a félpályánál elhozhatta volna a labdát, de inkább hátrálni kezdett és lendületből az ellenfél elhozta azt, rávezette a védőre és már el is ment mellette. De, ha mi szerezzük meg csak azért mert egyszerűen közelebb vagyunk a labdához és az nekünk sanszosan megjátszható, esélye se lett volna ránk vezetni és veszélyt okozni.



Gyorsan el kell ezt fellejteni! Mást úgy sem tehetünk.

 

ÉRTELMES, NEM FILLÉRBASZÓ ÜZLETEMBERT TULAJNAK, FOCISTÁKAT ÉS KOMOLYANVEHETŐ EDZŐT ÚjPESTRE!

Ma sajnos egyik sincs.

 

PIPPÓ Creative Commons License 2020.08.31 0 2 205623

Simán meg kellett volna verni őket, felforgatott soha nem látott kezdővel álltak ki. Stieber gyerek is szégyen gyenge, egy jó megmozdulása nem volt mióta itt van.

Előzmény: Majdazidèn (205622)
Majdazidèn Creative Commons License 2020.08.31 0 0 205622

Mèg szerencse,hogy a Puskás egy nemzetkozi mèrkôzèst játszott idegenben,s a fele csapatuk hiányzik a vírus miatt,mert mèg a vègèn meg vertûk volna Ôket.Nagy lelkesen vàrtam ezt azt idènyt,bajnokságot.Sikerûlt 3 fordulò után a fiùknak ‘vissza zôkkenteniûk’a valòságba.Szomotù,hogy mivè lettûnk.Talán ki is jelenthetjûk,hogy màr nincs,s valòszinü,hogy sosem lesz Ùjpest.

Skywalker. Creative Commons License 2020.08.30 0 1 205621

Semmikor

Előzmény: Seejay (205620)
Seejay Creative Commons License 2020.08.30 0 1 205620

Ez a Rogan is egy zsák kula ! 10 éve szenvedünk , mikor lesz már ennek vége ?? 

polovcev Creative Commons License 2020.08.24 0 0 205619

Jut is eszembe, az új csatárunk sérült? Csak furcsállom, hogy még a padon sem ül.

BELABACSI Creative Commons License 2020.08.24 0 3 205618

Valahogy mindig sikerül a meccs utolsó harmadát elbaszni. Esélytelenek támadnak fel, mert megengedjük nekik. Ezen sürgősen változtani kell! Vagy a kondi a baj, vagy a koncentráció száll el hamar, vagy egyszerűen néhányan tehetségtelenek, a fene tudja. Mindensetre ez így nem lesz jó.

 

BOLDOG ÚjPESTET!

btete Creative Commons License 2020.08.23 0 1 205617

Gigics és Bjelos nem üti meg a magyar NB.I-es szintet. A Budafoki gól előtt Mitrovics is óriásit hibázott.

Bacsa szintén nem NB.I-es szint.

Talán Rogan képes lesz levonni a tanulságait ennek a meccsnek ha már a belga nem fogja és nem is karja. A Budafok sok fiatal magyar játékossal teljesen egyenrangú ellenfél volt még a végén nyerhetett is volna. A belga meg hozza ide az icseket ennyit érnek. Ennél a Gigicsnél még a Novothny is sokkal jobb, de azt meg nem tudjuk vagy nem akartuk megfizetni.

Kastratiban van fantázia és Stibert is be kellene építeni a csapatba pl,. Bacsa helyére.

Tököli 55 Creative Commons License 2020.08.23 0 0 205616

Ma  nyerni kell  és  akkor  2/2 kezdünk .Simon gólokat várok ! 

polovcev Creative Commons License 2020.08.23 0 0 205615

Jogos. Néha tényleg összezavarodom a különböző rendszerek és lebonyolítások nevei miatt. :)

Előzmény: Miller a sör (205614)
Miller a sör Creative Commons License 2020.08.23 0 1 205614

A relegációt még soha nem olvastam kiesés helyett :-) Gondolom a Kickerben olvasol ilyeneket

Előzmény: polovcev (205613)
polovcev Creative Commons License 2020.08.23 0 1 205613

Millernek igaza van. Ha ne adj isten a tizenvalahányadik fordulóra megint relegáció környékén leszünk, akkor kétnaponta jönnek majd át ide észt osztani. 

Pláne most, amikor a nemzetközi továbbjutás miatt néhány igencsak méretes mellényt hord.

 

Majd a 30. körül meglátjuk lesz-e okunk (kár)örvendezni. 

Előzmény: wizardry8 (205610)
Miller a sör Creative Commons License 2020.08.23 0 2 205612

Ez még viccnek is rossz. A maki topicban kb két ember van aki érti a viccet, azok meg rendszeresen olvasnak minket. A többi buzi komolyan venné és ezt hallgatnánk hónapokig

Előzmény: wizardry8 (205610)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!