Keresés

Részletes keresés

MU59 Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205207

Egyikért sem kár,az biztos.

Előzmény: Skywalker. (205206)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205206

Végre egy jó hír! :D

Előzmény: MU59 (205204)
MU59 Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205205
MU59 Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205204

Semmit nem adnak értük, hiszen a csapat 90%-nak lejár a szerződése, ingyen távozik, így Litauszki és Zsótér is, a hírek szerint Kispestre.

Előzmény: Skywalker. (205203)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 1 205203

ha valami giganagy mákkal esetleg benn is maradunk, jövőre tuti kizúgunk

a mai napig a Feczesin góljaival szerzett pontokat éljük fel, ez kb még egy fordulóra lesz elég... amióta elment, totál nulla a teljesítmény, jövőre miből/kiből akarunk élni?

és ne legyenek illúzióink, Zsótér és Litauszki is le fognak lépni, ha valaki ad értük 16 forintot, a belga azonnal elengedi őket és még a jelenleginél is szarabb csapatunk lesz jövőre

mindegy, ilyen hozzáállásnak, ami nálunk eluralkodott, nincs helye még ebben a moslék magyar bajnokságban sem

sajnálom, hogy a mi csapatunkkal történik meg, de ez van, eluralkodott rajta a rák

Előzmény: polovcev (205201)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 1 205202

de pusztán a kieséstől miért tisztulna itt meg bármi is?

a belga akkor is marad, ha kiesünk, ez már most tisztán látszik

nekem az a gyanúm, hogy neki az nb2 még jobban is tetszene

kiesés lesz, de semmiféle megtisztulás attól még nem fog történni

Előzmény: PIPPÓ (205200)
polovcev Creative Commons License 2020.05.31 0 1 205201

Én mostanság kezdek paranoiás lenni, szerintem a csapat (néhány tagja) meg akarja buktatni a belgát. Most attól függetlenül, hogy kedvelem-e vagy sem, tény, hogy gyakorlatilag ő jár a legrosszabbul a kieséssel. 

 

1, Nem titok, hogy azért van annyi légiósunk, mert használható magyar futballistát már megfizetni sem lehet. Az NB II.-ben viszont muszáj magyarokat játszatni, tehát jóval kevesebb mozgástere lesz játékosvásárlás terén. 

 

2, Megvette a klubbot, beleölt egy csomó pénzt- azt most hagyjuk, hogy szerintünk mennyivel kellett volna többet áldoznia-, s még a stadiont is felújíttatta. Erre a csapat kizúg a francba. 

 

 

Mert ne legyenek illúzióink, a játékosok találnak másik csapatot, akár magasabb fizuval is. Lásd Feczesin vagy Andric esetét, akik egészen biztosan nem a perspektíva miatt dobbantottak.  (Ámbátor most éppen ebben sem vagyok már biztos).  Nebojsa is vezet majd még csapatot-legfeljebb jóval kevesebb lovéért a szerb másodosztályban. Viszont ha kiesünk mindegy kiveszi meg a klubbot, a belga bukni fog rajta. Méghozzá nem is keveset. 

 

Nem azt mondom, hogy neki nincs felelőssége a jelenlegi helyzet kialakulásában. Mégiscsak ő a tulaj, ha mást nem is, de a szerbet el kellett volna küldeni a télen. A tegnapi meccs ismét fájdalmasan bizonyította, hogy nincs olyan csapat a mennyeiben, amely ne tudna lazán felkészülni az Újpest elleni találkozóra. Mondjuk én tegnap nyomát sem láttam taktikának, de lehet egyszerűen nem értek a focihoz. Azt hittem összekarmolom magam, amikor azzal szembesültem, hogy meg sem próbálták levenni az érkező labdát, hanem azonnal-egy érintővel- küldték vissza a várdai játékosokhoz. Lábbal, fejjel, ahogy jött úgy szállt vissza a semmibe. Szánalmas produkció. Az edző meg ül a padon és bambul. 

Nem létezik, hogy a padon ne üljön valaki, aki alkalmas lenne valamiféle taktika végig vitelére. Ha pedig nincs, akkor a ráknak igazolunk mindenféle selejtet. Mégis miképpen lehet az, hogy minden félévben jön 1-2 játékos, akik összesen vagy 20 percet játszanak és úgy tűnnek el, hogy még a honlap sem számol be róla? Vagy nincs scout rendszerünk és youtube válogatások alapján igazolunk, vagy a megfigyelőket is seggbe kellene rúgni. 

Írtam már korábban, engem nem érdekel honnan jönnek a játékosok, amig hajtanak és valamivel feljebb viszik a csapatot. Mert lehet itt panaszkodni, hogy túl sok az idegen, de a magyarjaink semmivel sem küzdenek keményebben- tisztelet a kivételnek. Akkor pedig tényleg nincs értelme háromszor annyit perkálni nekik.

 

 

 

Elnézést, hogy elnyújtottam, de tegnap nagyon felhúztam magam és  még mindig fortyogok. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy ha bent is maradunk jövőre ugyanez ez a szenvedés vár ránk. Az ilyesfajta stagnáció idővel mindig csúfos pofonnal végződik. 

Előzmény: Skywalker. (205199)
PIPPÓ Creative Commons License 2020.05.31 -1 0 205200

Nagyon kellene a kiesés, a teljes megtisztulás miatt...ennél még a BLASZIV is jobb, se szurkolók, de csapat, se edző, se vezetőség, teljes amatörizmus a mostani állapot.

Előzmény: Skywalker. (205199)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 1 205199

egyébként szerintetek mi lesz az újpesttel?

szerintem egyre valószerűbb, hogy kiesünk

a sok külföldi megy a fenébe

az értelmesebb játékosainkra már most feni a fogát néhány másik csapat

a belga bármelyiket el fogja engedni

itt leszünk, egy még a jelenleginél is nagyobb rakás szar játékossal

ha a belga az Újpestet eddig nem adta el (ha van egyáltalán bárki, aki megvenné), akkor most sem fogja, hiszen immár még annyit sem kaphat érte, mint eddig kaphatott volna

ezt a SEMMIT pedig az nb2-ben is lehet csinálni, olcsóbban

ebből az következik, hogy az edző is marad, teljesen mindegy, hogy a szurkolók mit össze hisztériáznak ellene 

és valószínűleg hosszú-hosszú ideig marad is az nb2 a számunkra, esze ágában sem lesz senkinek visszajutni, a szokásos mákkal a kupát onnan is meg lehet nyerni, a többi meg csak felesleges nyűgölődés

őszintén szólva, nem is kell budapestre ennyi első osztályú csapat

mindig abban a hiszemben voltam, hogy az MTK meg a Vasas való az nb2-be, olyan érdektelenek és elég a Kispest, a dózsa, meg az Újpest az nb1-be

hát, a fene sem hitte volna, hogy mi kerülünk majd erre a sorsra

új stadionunk sincs, semmi sem indokolja tehát, hogy az első osztályban szerepeljünk, bárkinek kedve legyen felkarolni bennünket (ha csak nem pont a stadion miatt, amit ügyesen meg lehet építtetni valami haverral), a belgának meg minden jó úgy, ahogy van

kész, vége, elporladunk, megszűnünk a következő néhány évben

Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 1 205198

dehogy rázza, simán jó ez így

egyébként is, megmondta, hogy a dózsa elleni teljesítménnyel (0-1) is simán benn lehet maradni

tulajdonképpen HOZZA a tervet, na :D

Előzmény: wizardry8 (205188)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205197

És ezeket (+ Zsótér) szokták nagy hanggal követelni a kezdőbe a facebookon... A 4 napja a dózsa ellen is szépen megcsinálták mondjuk

Előzmény: MU59 (205187)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.31 0 0 205196

Az ilyen kijelentések csak akkor ülnének, ha volna nálunk bármi szakmaiság.

De nincs. Nem tudom, mi zajlik nálunk, de szemmel láthatóan az nb2-ben is lehet csinálni majd. Talán szervkereskedelem? :)

Közben meg elég elbábozni időnként néhány óra erejéig, hogy amúgy egy futballcsapat üzemel.

Előzmény: JHSZ TTL (205183)
tex66 Creative Commons License 2020.05.31 -6 0 205195

Nem tudhatjuk , a stromanok nevet. Valakinek a veje , peldaul. En ebben a Csanyi ugyben nem igazan latok tisztan. Hiszen , egy teljesen indokolt letszamemelessel azonnal megsokszorozhatta volna a "csapata" erteket , ha zoldasztalnal feljuttatja. Szerintem , Nagy Gyorgy a mi tulajunk. Viszont , egy nb2es csapatott  tizedebol megvehet , ahogy velunk tettek. Es Csanyi a nagyobb halra megy szerintem. Az Ujpestre , Magyarorszag top 2 csapatanak eggyikere. Magyarorszagon meg szegeny Demjan idejen tonkretettek es bezartak a loversenyt ,hogy megszerezzek a teruletet es plazat epitsenek rajta. Majd eladjak fillerekert a tonkretett loversenyt es csodak csodajara az uj tulajnal mar komoly uzleti bevetelt termelt ... Es nekik adtak a Budapest Arena epitesi munkajat is. Ez a modern privatizavio oregem. A Belgat is kompenzalni fogjak , ha az en elmeletem jonne be. De, minden gyanus , ami nem gyanus..

Előzmény: Hawkmoon269 (205194)
Hawkmoon269 Creative Commons License 2020.05.30 0 0 205194

Csányi nálunk van, ha még nem volt számodra elég tiszta... Nagy Györg az őembere és a főtámogató az OTP Bank és támogató a Príma Energia, Újpestre is biztosan megvan már a NER lovag, aki kinézte magának....

Előzmény: tex66 (205193)
tex66 Creative Commons License 2020.05.30 -3 0 205193

A keret jo. De , lehet a modern privatizacio nalatok is egy kieroszakolt tulajdonos valtasnak kesziti elo a talajt. Ahogy  ez a VASAS eseteben is megtortent. Nem csodalkoznek , ha Csanyi vagy valaki a mai politikai elit-bol acsingozna a csapatra.

Előzmény: JHSZ TTL (205192)
JHSZ TTL Creative Commons License 2020.05.30 0 2 205192

Miért-ne maradna? Fiúk ma is mindent megtettek, edző megmondta! És ha így van az biztos a tulajnak is jó, beveszi csak ránézhetne a tabellára, gondolom a csapat meccseit nem nézi, mert akkor már rég (le)lépnie kellett volna!

Előzmény: tex66 (205191)
tex66 Creative Commons License 2020.05.30 0 0 205191

Most kene egy Szanyo Karcsi , jonnenek a golok is. Ha, marad az edzotok varosi rangadot jatszunk az nb2-ben.

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205190

Megint dicsérte a fiúkat! Pedig rettenetesen gyengén, észrevehetetlenül játszottak! Szünetben 70-30% volt a labdabirtoklás! Amikor nálunk volt az kimerült a szokásos hátúl baszakodunk c. Vignjevic-terv részeként! Banait lehet dicsérni és én most Burekovicot is, legjobb helyen volt! Feltünt, hogy aki közel járt a kapuhoz, Simon a fradi, Rácz most (kapufák) azt le is cserélte ez a nagyszerű ember! Novotny ezért maradhatott mindkét meccsen végig, köze nem volt a kapuhoz!

SuperBazza Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205189

Volt egy nagy helyzete.

Amúgy meg mindegy melyik lelketlen szarházi játszik.

 

 

Előzmény: MU59 (205187)
wizardry8 Creative Commons License 2020.05.30 0 2 205188

Miért kellene lemondani magától? Ki kell rúgni és kész! 

Talán egy edzőváltás felrázná ezt az enervált csapatot...

Előzmény: JHSZ TTL (205183)
MU59 Creative Commons License 2020.05.30 0 2 205187

Nagyon ültek a cserék. Calcant kiállították, Bacsa labdához sem ért...

Előzmény: JHSZ TTL (205185)
MU59 Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205186

Jövőre jó derbi lesz a Vasassal...

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205185

Ez a gyökér, barom tudja, hogy 5-öt lehet cserélni? Ha már emberhátrányban játszi a csapat legalább frissítek! De ez egy gyökér!!! Kérdem, egy Szakály, Koszta, Zsótér nem tud annyit mint a két néger, Balázs és Novotny? Tulaj tudja, hogy a másodosztályban nem lehet annyi külföldi? Na nem baj a fiúk ma is k...va jók voltak! Mondj már le Te barom!!!

Előzmény: MU59 (205184)
MU59 Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205184

Szerintetek idén még rúg gólt a csapat ?

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.05.30 0 1 205183

Ha Kisvárda is legyőzi az Újpestet, jöhet(ne) Véber a kispadra Szlezák mellette! De  a szerbbe annyi se szorult, hogy lemondjon magátol! Ez 33 vereség után is maradna! 2 győzelem hazai pályán!!! Elképesztő!!!

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2020.05.28 0 0 205182
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2020.05.28 -13 9 205181

Amikor Simont levitte az edzőtök, akkor dőltem hátra.

Az egyetlen, aki veszélyes volt, akinek "éle" volt.

 

Na de bizakodjunk, hogy összejön az a másodosztály! :-)

Előzmény: Skywalker. (205180)
Skywalker. Creative Commons License 2020.05.28 0 2 205180

jó nagy a szar azért, szerintem simán arra készül itt már mindenki, hogy nb2 lesz
de legalábbis látványosan nem látom azt, hogy olyan nagyon el akarnák azt kerülni
foggggalmam sincs, hogy ha ez megtörténik, abban mi lesz a poén a belgának, ha csak nem a szándékos trollkodás
mondjuk már az is érthetetlen, hogy eddig mi volt a célja a csapattal
gyanús a múltkori nyilatkozata is, mondjuk úgy, hogy "közeledik" az UTE-hoz, de emögött simán az is lehet, hogy csak kellenek neki játékosok, mert ha az első csapat valóban kiesik, akkor kvázi nem lesz csapata, nem lesz mihez nyúlnia
aztán hogy onnan visszajutunk-e még ebben az életben, amíg ilyen a tulajdonosi hozzáállás, az erősen kétséges
azért gyorsan hozzáteszem azt is, hogy tegnap ANNYIRA nem voltunk szarok, ennél igenis vannak gyengébb csapatok az nb1-ben
necces, de meg lehet az a bennmaradás
de az biztos, hogy ha nyáron megint tovább gyengülünk (és fogunk!), akkor jövőre már garantáltan megyünk a picsába

furcsa az is, hogy rinyálunk a sok külföldi miatt, meg milyen gyatra a kezdő, meg ilyenek... hát, meg lehet nézni, tegnap a csere után már momentumaink sem nagyon voltak, már ha a Zsótér - Burekovics féle nyomorúságos balfaszkodást nem számítjuk. mi lett volna, ha valóban Zsótérral meg Calcannal stb kezdünk?!?

sutcliffe Creative Commons License 2020.05.28 -2 1 205179

Szerintem a gyászszalag azért picit túlzás lett volna.  

Előzmény: pfffffffff (205176)
colbas Creative Commons License 2020.05.28 0 2 205178

A mérkőzés gyászszünettel kezdődött. 

Előzmény: pfffffffff (205176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!