Keresés

Részletes keresés

nikU Creative Commons License 2020.02.24 0 0 204855

Öszinte részvétem !

Tompus999 Creative Commons License 2020.02.24 0 0 204854

Ahogy nézem, egyik sportolónál sem írják, hgoy melyik klubban sportolt. Bár nem náztem át az összeset, de amit néztem, ott nem szerepelt egyszer sem.

Előzmény: BELABACSI (204851)
Nupagagyííí Creative Commons License 2020.02.24 0 0 204853

Sorra hagynak itt minket egy aranykor legjobbjai!

Legyen számára könnyű a föld!

 

Egy fradista

Előzmény: kelenföldi gyerek (204852)
kelenföldi gyerek Creative Commons License 2020.02.24 -1 0 204852
BELABACSI Creative Commons License 2020.02.23 -2 16 204851

Ma Kárpáti Károlyról ír az Index, egy nagy cikket. Egyet felejtenek megírni róla, hogy az Újpest olimpiai ezüst '32, aranyérmese'36, és Európa- bajnoka volt. Az, hogy zsidó volt az fontos, hogy Debrecenben született és kezdett bírkózni az is, hogy UTE sportolójaként nyerte az összes érmét, az országos bajnokságokat is beszámítva az nem.

 

Szerintetek, ha makiknál birkózott volna, nem azzal kezdik? Bevehetik az összes újpesti szerszámát, ha megengedi!

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.23 -1 11 204850

Még egy utolsó megjegyzés az 1930-as Bajnokok tornájáról.

Azt írja a zöldmajom,hogy nem hívtak meg  olasz csapatot.

Szerintetek a BOLOGNA -s 29-es olasz bajnok,az olasz?!

Lehet rossz helyre ment a meghívó?!

A másik dolog.

A makiknak nagyon fáj,hogy nem ők mentek

Nekik is elküldték a meghívót-nem lehetett tudni,ki nyeri a bajnokságot_-hát mi!!!

Gondoljatok bele egy kicsir,így is a "nemzet csapatának tartják magukat-szerintem a nemzet csapása-de ha véletlenül ök nyerik a bsjnokságot és ezt a tornát,már rég lenne egy templom a " hősöknek.....

Az is fáj a makiknak,hogy a KK-döntőben is szívtak TŐLÜNK.

Ami talán a legjobban fáj nekik,hogy a 60-70-es években agyonsztárolt fagyika az esetek 90%-ban max. a seggünket látta.

Európa egyik legjobb csapata voltunk.

Sajnos azóta meg már nincs semmi.Úgy értem magyar foci.

 

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.22 0 0 204849

Kedves Mindenki!

Újpesti véreim!

Rövid kérdés:

Örülök a győzelemnek!

De!

Ez mit eredményez?

Víg,Rodi marad és minden megy tovább.

Víg marad a bajnokság végéig nyáron új edző.

Rodi eladja a klubot egy "ner lovagnak"

Lesz egy normális tulaj és újpesti kötődésű edzői stáb?!

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.21 -2 8 204845

Apád sem volt ott a majomketrecben miikor anyádat felcsinálták!

Mi a f.szt keres itt egy aids-es zöldmajom?!

Zöööööööld hányás ,zöld takony ,lipcsei szereti nagyon....

 

..

Előzmény: kdjfjzg (204844)
BELABACSI Creative Commons License 2020.02.21 0 7 204843

A Lita meg ne a képenyő előtt rinyáljon, hanem ne passzolgasson két méterrel a gólvonalunk előtt, a tettestársaival , minden meccsen, rendszeresen és hosszasan!

 

Nem baj, ha hibázol ba'zmeg, de legalább próbálkozz az előrefelé játékkal is!

 

ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPETET!

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.21 0 6 204842

Aki látott már Újppest tét mecscen nulla UTE-fan nézőt az jelentkezzen! Én még a hatvan év alatt mióta járok nem láttam, pedig a meccseink nagy részt láttam.

 

Köszönjük belga!

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.21 -1 10 204841

Hagyni kell a szegény kis falusi pöcsös makit! Mit számít, hogy egy nagyjából még gyerek maki mi a faszt dumál és mit idéz, ami szerinte őt igazolja. Ami nem őt igazolja szerinte, azt le se szarja. Európában nagyjából úgy tartják számon, hogy az Újpest ott a bajnokok bajnoka címet szerezte meg 1930-ban. És ez a lényeg. Ehhez képest itteni falusi, maki gyerekpropagandisták -de még a felnőttek sem számítanának, ha ez nekik is olyan fontos lenne önigazolásnak, mint a kis pöcsösnek aki hetek óta az Újpest faszán csüng tele szájjal- szart se számítanak.

 

BOLDOG ÚjPESTET!

 

Előzmény: wizardry8 (204827)
web-ferko885 Creative Commons License 2020.02.20 0 9 204840

https://en.wikipedia.org/wiki/Coupe_des_Nations

 

Some people regard this competition as a predecessor of UEFA Champions League, since it was the first organized competition for the national champion teams in Europe. The champions of all major European football nations of the pre-war years were invited, except for the British Home Nations, who were withdrawn from FIFA at the time.

 

The competition was won by Hungarian Újpest FC who scored 16 goals and conceded only 1 in 4 games. After winning the Coupe des Nations trophy, Újpest declared themselves 'Champion of the Champions'.

Előzmény: kdjfjzg (204825)
Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 0 4 204839

azért azon nagyon kéne még dolgozni, hogy valóban összehozza a csapat a kiesést

gondolok itt a zetére

bár, azok meg most azért csak-csak igazoltak, csak benn akarnak maradni, az Újpest meg inkább leépült és mentálisan is mély a gödör

ha Kaposváron is megcsúszunk, akkor nem tudom, kit akarunk megverni

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (204838)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.20 0 0 204838

Most olvasom,hogy az egész "ultimátumosdi"

nem is igaz......

Nekem olyan érzésem van,ebből kiesés lesz....

Egyébként a belga mikor járt Újpesten utoljára?!

 

Előzmény: Skywalker. (204826)
Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 0 0 204837

"Nem fáj, csak ha nevetek"

 

:D

Előzmény: Jóképűpasi (204836)
Jóképűpasi Creative Commons License 2020.02.20 0 3 204836

Szégyen,szánalmas,vicc,mókás,stb.

Várható volt,hogy ez lesz!

Előzmény: Skywalker. (204835)
Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 0 8 204835

Ahhahhha, komolyan mondom, egy jobb Monty Python jelenet ez az egész, ami nálunk zajlik

Egy párhuzamos valóság, mint a csapat facebookja is (és akkor tegyük mellé Litát, ahogy tegnap a könnyeivel küszködik és NEM MERI kimondani a nyilvánvalót...)

Ez a kis üzlet pedig különösen mókás lehet...

Előzmény: Jóképűpasi (204833)
Jóképűpasi Creative Commons License 2020.02.20 -2 10 204834

Jólvan majom!Köszi,hogy sikerült ide hánynod valami nagy dolgot,felfedezést!Biztos nagy meló volt.

Előzmény: kdjfjzg (204825)
Jóképűpasi Creative Commons License 2020.02.20 0 0 204833

Állítólag csak úgy nem lehet bemenni!Fosnak,hogy törni-zúzni mesz be és ezért előtte jól megnéznek,kontrollálnak!XD Nyilván nem.dübörög a bolt!XDXD

Előzmény: Skywalker. (204828)
godspell 2 Creative Commons License 2020.02.20 0 4 204832

De azt nem én írtam.Elég hosszú ideig voltam hű.Most vettem észre,hogy tévesen írtam az 50 évet.Hatvan év a helyes.Még gyerekként első meccsem egy Újpest/akkor Dózsa/-Vasas volt,amikor 4:3-ra vertük az éppen KK-győztes Vasast a Megyeri úton.Kényszerből Borsányi Gyuri játszott centert,és két gólt rúgott.

Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 0 2 204830

Azért a tegnapi meccs utáni Simek - Litauszki - Vignjenic nyilatkozatok nagyon sokatmondóak voltak. Igazán még mindig, egyikük sem mondta ki a tutit, de Lita a könnyeivel küszködött, Vig is még fetrengett az újabb gyomrostól stb... még mindig, igazából egyik sem merte még kimondani azt, amit igazán gondol, de a testbeszéd, stb, már mindenki érti, szavak nélkül is. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok ezek után, hogy a Kaposvárral mit tudunk kezdeni. Még akkor is, ha mákunkra a ZTE pont a Vidihez látogat a hétvégén, így egy újabb vereség matematikailag már megint "belefér"...

godspell 2 Creative Commons License 2020.02.20 0 2 204829

A magam részéről befejeztem az állandó bosszankodást!50 éve vagyok UTE drukker.Ezalatt a hosszú idő alatt láttam olyan időszakokat,amikor öröm volt meccsre járni,és láttam gyenge időszakokat is.Olyat azonban,amit az utóbbi időben,még nem láttam.Most nem arról van szó,hogy gyengébb passzban van a csapat,hanem arról,hogy a futball egyszerűen eltűnt Újpestről.Szisztematikusan kiirtották.Ráadásul a tendencia meredeken lefelé mutat,bár ennél lejjebb már talán nincs is.Fájó szívvel emlékszem vissza a szép időszakokra.Szusza Ferire,aki miatt UTE drukker lettem,a "csodacsapatunkra",/70-es évek/,sok szép momentumra.Ennek most vége.Részemről vége a meccsre járásnak,de még a TV.közvetítés nézésének is. 

Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 -1 3 204828

A nemrég nyitott Újpest ajándékbolttal mi van most? :D Oda tényleg keddtől-péntekig bemegy valaki, kinyitja aztán nap végén bezárja? Volt ott akár egyetlen vásárló is a nyitás óta? Vesztükre most még hazai meccsek sincsenek, mert akkor azért néhányan csak benéznének, bár nem lennék ott szívesen eladó, amit kaphatna ott aznap az a szerencsétlen alkalmazott...

wizardry8 Creative Commons License 2020.02.20 -1 8 204827

Nem számít mit írt a fradista propagandaújság.

Előzmény: kdjfjzg (204824)
Skywalker. Creative Commons License 2020.02.20 0 5 204826

Fogalmam sincs. Majd egyszer az Újpestet is megveszi egy NER majom és akkor lesz itt is siker a sok állami pénzből.

 

De valahol azt is érzem, hogy a belga most kezdett bele igazán a pusztításba, a beleszarásba. Talán van már egy megállapodása, csak még mi nem tudunk róla és egy ilyen "minden mindegy már" alapon tojik már az egészbe, mert az évad végén úgyis lelép.

A Kaposvár meccs lesz sokatmondó. Ha ott is kikapunk és utána sem küldi el az edzőt, akkor az már egy tagadhatatlan bizonyíték lesz.

 

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (204821)
sárfi Creative Commons License 2020.02.20 0 3 204823

Azért maradjunk abban, hogy a vidi ma jobb csapat, pár játékosa többet ér mint a mi játékosaink együttvéve, most már a stadionra nem kell költeni ezért a pénz mehet 4 - 5 jobb játékos beszerzésére. 

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.02.20 0 1 204822

Vignjevicet, hagyjuk neki mennie kell! Kb. 70%-a acsapatnak ugyanaz. Fejlődés 0! Előrejáték! Tizenhatoson belülre nem jutunk, hogy legalább néha büntetőt kiharcoljanak! Mikor szereztünk 11-esből gólt? Nekem fájó pont évek óta a szögleteink eredménytelensége, a pontatlan beadások, passzok! És a kommunikáció hiánya: Izlandi gyerek nálunk van még, sérült? Idei mérlegünk: 6 meccs 0gy, 2d, 4v, 3lőtt 10 kapott gól! Ez rettentő szerény!

Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.19 0 0 204821

De akkor mi a megoldás?

Van egyáltalán?

Előzmény: Skywalker. (204820)
Skywalker. Creative Commons License 2020.02.19 0 3 204820

Vig egy báb, valszeg jó pénzt kap ezért.

A belga elad mindenkit, akin kereshet négy forintot.

Ennyiről szól az egész, ennyi szakmaiság történik a klubnál, porhintés az egész. A belga nem fog ide olyan edzőt hozni, aki ebben nem partner.

A belga tulajdonképpen meghekkelte a klub működését.

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (204819)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.19 0 0 204819

Mondjuk azért Víget sem irígylem.

Ha van egy jó csatára a csapatnak,

akkor viszonylag működik a taktikája.

Azért el kell ismerni,egy időben szép focit játszottak a fiúk.

Azt nem hiszem,hogy ő mondta volna Fecének,menj a Vasasba.

És Szankovics is nagyon hiányzik.....

A vezetőség magyar reprezentánsaiban sem bízom.

Nem tudom mi jut el a belgához és mi nem.

Most tényleg gáz van,és egy esetleges edzőváltás sem garancia

semmire.

Én első körben visszaadnám a címert.

Utána leülnék a szúrkolók vezetőivel,és közösen

megállapodnék a továbbiakról.

Ha ez nincs,akkor tényleg a legpatinásabb klub tudatos tönkretétele

folyik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!