Keresés

Részletes keresés

Fradista Utazó Creative Commons License 45 perce 0 0 138372

Nem baj, rájöttünk ;-)

Amúgy az EHF ezen a gyakorlatán azóta változtatott, ma már azt a meccset nem is engednék lejátszani. A nyolcaddöntőkre kiadott szabályzatban benne van, hogy ha van egy fertőzötted, akkor buktad az egészet (gyakorlat nyílt felhívás, hogy tessék csalni a teszteléssel). 

Előzmény: Gozo (138371)
Gozo Creative Commons License 1,5 órája 0 0 138371

Ez van mikor tabletről kapkodva ír az ember és nincs szerkesztés gomb...

Vállalja fel ha zagyva amit írt

kötelezték és Bresztben

Előzmény: Gozo (138369)
SzabóGábor Creative Commons License 10 órája 0 0 138370

Jogos, vagy ott :-)

Előzmény: Gozo (138369)
Gozo Creative Commons License 13 órája 0 0 138369

Miért? Ha az ellenfélből lett volna akkor játszani kellett volna? 

Mondjuk nem írtam nagy blődséget, mert a Szegedet kötetelzték a játékra Nresztben pedig 2 fertőzöttje is volt a hazaiaknak...

Előzmény: SzabóGábor (138368)
SzabóGábor Creative Commons License 15 órája 0 0 138368

Kivéve, ha a pénteki PCR-teszten lett volna pozitív eredmény nálunk...

Előzmény: Fradista Utazó (138367)
Fradista Utazó Creative Commons License 15 órája 0 1 138367

>Úgy tűnik hogy még is csak lesz meccs holnap

Soha fel se merült, hogy ne lenne. 

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138363)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 16 órája -2 0 138366

Mivel a Dortmund meccse elmaradt,lehet némi bizonytalanság a mi meccsünkkel kapcsolatban is....örülök hogy végül is minden rendben van.

Előzmény: RnD (138365)
RnD Creative Commons License 18 órája -2 4 138365

"Úgy tűnik hogy mégiscsak lesz meccs holnap...."

Miért ne lenne....? Van már promo is a Bietigheim honlapon:

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138363)
RnD Creative Commons License 20 órája -5 4 138364

"Kornéllal azt hiszem sosem volt igazán gond,soha senkit nem bántott meg nem volt kekec vagy agresszív.......volt egy felfogása ami alapból inkább pesszimista és túl borúlátó volt...."

Ezzel nem is lett volna semmi gond. Ha nem ismételte volna el ugyanazt ötször-hatszor naponta, óvodás stílusban és anélkül h mások kommentjeit elolvasta volna.

Egyébként ne legyél naiv, Sanyesz....amikor vége lett a handball hu-nak 'Kornél' átment az NS-re, ahova 'noteam' néven kommentelt néhányszor. És milyen érdekes, ott már tudott normális stílusban fogalmazni (persze ott senki nem törődött vele..) 'Kornél' 'borúlátó' és 'ostoba' hozzászólásai handball hu-n ezek szerint csak pózok voltak, amivel trollkodni tudott.

OFF

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138362)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 22 órája -2 0 138363

Úgy tűnik hogy még is csak lesz meccs holnap,mert eddig nincs olyan hír ami ezt cáfolná....már "csak" abban reménykedem hogy "potyautast" nem hozunk haza!

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 22 órája -3 0 138362

'....és akkor még nem is szóltunk 'Kornéllal' folytatott hosszú és teljesen fölösleges eszmecseréiről handball.hu-n amikor 'Kornéllal' már csak ő beszélt meg Te, Sanyesz:)'

Kornéllal azt hiszem sosem volt igazán gond,soha senkit nem bántott meg nem volt kekec vagy agresszív.......volt egy felfogása ami alapból inkább pesszimista és túl borúlátó volt.

Neked valamiért állandóan a bögyödben volt......igen gyakran teljesen igazságtalanul.

Előzmény: RnD (138357)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 22 órája -3 1 138361

Szerintem ezekkel semmi baj nincs,nekem is neked is meg vannak azok a témáid amik jobban foglalkoztatnak,Tonio pontosan ezekről beszélt,és persze arról is hogy ezekkel sem kell tolakodó mód foglalkozni/értekezni,és ebben én tökéletesen egyet tudok vele érteni.

Előzmény: RnD (138356)
ironic1 Creative Commons License 25 órája -3 7 138360

Vidnyánszky? Kézilabda?

El lehet sétálni innen a 444, 888, HVG, Pesti Srácok, 24.hu komment oldalakra!

Előzmény: Tonio 2.0 (138358)
RnD Creative Commons License 1 napja -6 5 138359

.....volt ebben a kommentben utalás Cseh Tamásra is, csak mondom:)

Előzmény: RnD (138357)
Tonio 2.0 Creative Commons License 1 napja -10 2 138358

Ezek némelyikéről talán sosem írtam, de mindegy.

Közben a győri színházat is Vidnyánszky Attila egyik színésze veszi át...

Előzmény: RnD (138356)
RnD Creative Commons License 1 napja -9 6 138357

....és akkor még nem is szóltunk 'Kornéllal' folytatott hosszú és teljesen fölösleges eszmecseréiről handball.hu-n amikor 'Kornéllal' már csak ő beszélt meg Te, Sanyesz:)

RnD Creative Commons License 1 napja -9 6 138356

Hát igen...most nem akarom felsorolni 'Tonio' minden héten többször elismételt mondatait a magyar női kézi reménytelen jövőjéről, a beálló poszt kilátástalanságáról, a középházi csapatokban kézilabdázók motiválatlanságáról, a sok új lakótelepről, abban is a sok-sok szomorú emberről, a sportfinanszírozási reform szükségességéről etc. etc.....:D

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138354)
jancsifalu Creative Commons License 1 napja -3 1 138355

Szegény Sanyesz! Részvétem. Akinek ilyen barátai(?) vannak már nincs is szüksége ellenségre. Csak nézem mennyi mínuszt kaptál. (Tőlem kaptad a pluszokat.)

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138354)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 1 napja -5 5 138354

Ez sajnos régi hibám,szóval igazad van.....igyekszem ezen javítani.

A kritikákat nem veszem a lelkemre nem vagyok sértődékeny ez a műfaj ezzel jár nincs vele gond.

Valóban van néhány dolog ami tényleg a vesszőparipám,de ahogy te is írod ebben a kórban sokan érintettek vagyunk,azt gondolom hogy ez alapból talán nem rossz,de csak akkor ha ebben is az egyensúlyra törekszünk....ami azért nem könnyű:-)

Előzmény: Tonio 2.0 (138353)
Tonio 2.0 Creative Commons License 1 napja -5 8 138353

Sanyesz, nem akarok beledumálni (annyira), de sokak számára az a zavaró, hogy minden hsz-re, amiben akár csak egyetlen rövid megjegyzés erejéig érintve érzed magad, kényszeresen válaszolsz. Néha a kevesebb több! Főleg hogy sokaknak valószínűleg nem a személyeddel van problémája, csak ez a fórum kicsit más jellegű, mint a handball volt, mások a szokások, talán jól járnál Te is, meg mindenki, ha a működésedet ehhez igazítanád. (A trolloknak mondjuk rosszabb lenne, de értük nem kár.)

A másik, hogy nem vagy vele egyedül, mert én is, meg sok más fórumozó beleesik, hogy van néhány vesszőparipája, és számos alkalommal ugyanazt ismételgeti. Kívülről nézve ez is zavaró lehet.

A harmadik meg, hogyha kritizálnak, azt ne vedd a lelkedre, meg ne sértődj meg rajta, semmi értelme fórumos megjegyzések miatt elszontyolodni.

ON

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138352)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 1 napja -6 5 138352

Sajnálnám ha így döntenél,de ha ettől jobban vagy komfortosabban érzed itt magad,akkor ne habozz....nem akarok a terhedre lenni.

Előzmény: videkiman (138348)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 1 napja -4 5 138351

Megoldom Papa,de azért köszönöm:-)

Előzmény: babrapapa (138347)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 1 napja -4 5 138350

Én abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán lesz meccs,bár szerintem akkor már szóltak volna.....

Előzmény: Gulden 58 (138337)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 1 napja -6 5 138349

'Szófosóbb vagy nem harcosabb... rád ragadt a haverodtól, viszketsz ha nem reagálsz minden szarságra.'

Ha így gondolod én azt is elfogadom,nem tartom igaznak de ezzel sincs semmi baj.....

Előzmény: handy001 (138330)
videkiman Creative Commons License 2 napja -7 7 138348

Leginkább Sanyócára (is) kell tenni piros x-et, az is rengeteg felesleges olvasástól megkíméli az embert. Lassan már több kommentelő lesz letiltva, mint ahányat olvasni érdemes. :(

Előzmény: babrapapa (138347)
babrapapa Creative Commons License 2 napja -4 4 138347

Egyszerű Sanyesz!Teszel rá egy piros X-et és nincs mire válaszolni!Csak egy a baj hogy a válaszolgatók hozzászólásait viszont látod!

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (138329)
Gozo Creative Commons License 2 napja -1 8 138346

Biztos írnak, én csak ennyit látok belőle...

Előzmény: RnD (138343)
jancsifalu Creative Commons License 2 napja -2 1 138345

Szerintem beszélni kellett volna a németekkel, hogy mindkét Bietigheim meccs Győrben legyen. Mint a Dortmund elleni meccsek. A sportszerűség jegyében, a németek kedvéért...

szabopalesz Creative Commons License 2 napja 0 1 138344

Tegnap lett hivatalos, hogy a Liverpool-Leipzig szerdán Budapesten lesz. Szóval nincs korlátozás német-magyar viszonylatban.

Előzmény: Fradista Utazó (138338)
RnD Creative Commons License 2 napja -5 8 138343

Nekik címzett hsz nélkül is írnak ide, nem vetted észre....?

Szóval hagyjuk ezt a blame game-et.....

Előzmény: Gozo (138342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!