vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 10 perce 0 0 261352

Annyiban vitatkoznék, hogy Ronald Habi nem 19 évesen került ide és nemhogy 20 évesen, de mikor itt volt sem mutatott ilyen komplex játékot... gólokat, gólpasszokat hoz a kiváló szűrés mellé Oje...

Előzmény: Laci-papi (261348)
Laci-papi Creative Commons License 45 perce 0 0 261351

Vajdának a védője kiállításáig momentuma sem volt. Csak visszafele tologatta a labdát, de az igaz, hogy az elmúlt meccsekhez képest hamarabb passzolta legalább vissza a labdát. A 20-25 kilóval nehezebb és egy fejjel magasabb  védőkkel nem tud mit kezdeni.

A kiállítás után feljavult. Ettől függetlenül a 75. perc körül levittem volna és szívesen láttam volna Tubolyt a jobb oldalon. Én szeretném ha az a fiú kapna lehetőséget és itt tartanánk. Mikor beállt néhány percre mindig új színt hozott és sprintben közlekedett előre és hátra is. (igaz csak pár perce volt, ezért is írtam, hogy szeretném látni több időben a pályán.)

Laci-papi Creative Commons License 1 órája 0 0 261350

Szuhodovszki tegnap nem cseréltem volna le. Végre jól játszott. Voltak gólt ígérő lövései is, benne volt a gól. Az összjátékban is érdemben részt vett, (nem csak alibi passzai voltak). Sokat indult be a résekbe, sokkal többet megjátszhatták volna a többiek és még Balázs is bevette az összjátékba. Mintha kezdenék befogadni. Remélem jól láttam és nem csak szerettem volna így látni.

Laci-papi Creative Commons License 1 órája 0 0 261349

Balázs a 70. perc körül kétszer is nagy üvöltözött a paddal, a túloldalra mutogatva, mi volt a baja? Először azt hittem, Somát akarja lehozatni, de ekkor csak a Szécsi-Batai csere volt.

Szögletet rúgtunk, mindenki bent helyezkedett ő a 16-os vonala környékén helyezkedett (lövő pozícióban, de hiába kérte Domingestől többször is a labdát, az nem figyelt majd átrúgta mindenki feje felett. Ezt neki is szóvá tette utána.

Előzmény: ivanandras (261335)
Laci-papi Creative Commons License 1,5 órája 0 0 261348

Nem tudom, volt-e valaha olyan jó idegenlégiósunk, mint Ojediran, de én a legjobb Coulibalyra sem cserélném el. Hatalmas kincs ez az ember, a góljától függetlenül.

Költői túlzás. Nagyon hamar felejtesz pedig éltél már Ronald Habiék idején (hogy csak posztra hasonlítsak és nem körtét az almával)

Azzal a részével egyet értek, hogy jó játékos és a jelenlegi csapatban kihagyhatatlan. Nekem is az egyik kedvencem.

losik Creative Commons License 1,5 órája 0 0 261347

Szerintem most nincs igazad. Szépen bújt ki a védő mögül, kicsit lebirkózva őt, és jól is fejelte meg a labdát. Nagyot védett a kapus.

Pont olyan szitu volt, ami nagyon hiányzott az idén. Egy beadásra érkező és jól brusztoló viszonylag magas csatár. Ami valószínűleg Thor lett volna alapesetben.

Előzmény: ivanandras (261345)
skiss Creative Commons License 2 órája 0 1 261346

Vajda nagyon jól játszott, meg Szuhodovszky is - Ojedirant tudjuk. A fiatalok hozták a teljesítményt - remélem lesz a védelem közepébe is rövidesen 1-1 utánpótláskorú. Jó lenne pár nemzetközi meccs megint

Előzmény: Mapé (261341)
ivanandras Creative Commons License 2 órája -1 0 261345

Ismétlen: Batai ziccert hibázott. Ha ezt Dodó csinállja, itt sokan leszedik az arcát :)

Előzmény: dbpulyka (261344)
dbpulyka Creative Commons License 2 órája -1 0 261344

Cseppet se zavarjon az a tény,hogy Bódi és Batai hozta össze a gól előtti szitut.

Frizuravarjú Creative Commons License 3 órája 0 1 261343

Ezzel a tegnapival pedig szerintem eldőlt, hogy a top 6 megvan, a Diósgyőr nem fog már négy pontot sem szerezni a hátralévő fordulókban (és mi sem nullát fogunk). Azaz immár a 4.-6. hely a realitás. Volt itt olyan megjegyzés korábban, hogy egy átlag magyar edző ezt a keretet 5.-10. helyre valahová random behozná, lehet (én inkább 5.-12.-re javítanék), a 4.-6. ennek  csúcsa, vagy még több. Egyébként kifejezetten balszerencsés idényünk volt eddig, ezt a tegnapit is 29-2-es kapuralövési aránnyal, 3.54-0.04-es xG aránnyal húztuk be nagy nehezen 1-0-ra a 88. percben, ez vicc. Na de hátha a hátralévő három fordulóban még felénk billen a szerencse.

Előzmény: Frizuravarjú (261292)
Mapé Creative Commons License 11 órája 0 1 261342
Mapé Creative Commons License 11 órája 0 2 261341

Batai jól szállt be, Vajda az egyik legnagyobb értékünk.

Sheverush Creative Commons License 11 órája 0 3 261340

Gratula a csapatnak!

Az első félidőben nagyon tetszett, ahogy Ferenczi, Szuho, Dzsudzsák osztogattak együtt középen, ők hárman  hazai szinten nagyon ütősek, ha túltöltik a kapu előtti zónát. Nagyon tudatos volt, ahogy egyből tették az lendületből érkező harmadik embernek a labdát, és az tört is be a büntetőterületre -- ma ezzel készült a csapat, nem is volt rossz (mert nem mindig ugyanazt játsszuk, akárki mit mond). Szuho kezdi végre mutatatni, hogy miért van rá szükség.

Vajda remekül egy-egyezik.

A második félidőben felborult a pálya és a taktikánk is így, ez mélyen behúzódás nagyon nem fekszik nekünk, pláne befejező csatár nélkül. A végén sikerült, pedig a 80. perc után nagyon feszült lettem, nagyon féltem, hogy 0-0 lesz..

Ojediran óriási. A labdakihozatalban is kulcsszerepe van már, ez mutatja, hogy bíznak is benne, többször is volt, hogy nem is maradt hátul se Dzsudzsák se Szuho segteni neki. Szintet lépett. A góljához meg kellett, hogy Batai a kapura tudja fejelni, gratula neki is.

cassano711 Creative Commons License 12 órája 0 1 261339

Ugyanezt gondoltam és erre az a válasz, ami jelenleg a fő problémánk is, hogy azért mert ő nem egy classic befejező csatár.

Még látványosan ki is fordította a lábát, Banai számára egyértelmű volt hova akarja rúgni. Most ha ezek után "felhúzza" a rövid felsőbe akkor 99% hogy gól és Banai csak nézi.

Hát ehhez kellene most egy Mance vagy valaki hasonló kaliber, majd a következő szezonra.

Előzmény: pippolinó (261318)
cassano711 Creative Commons License 12 órája 0 1 261338

Imádom, de nem azért mert ma éppen jó helyen állt és fél méterről bepofozta hanem amit meccsről meccsre beletesz a középpályán. Lassan kell szereznem tőle egy mezt:-)

Borzasztó meddő volt a játékunk sajnos, ma nagyon kijött megint hogy nincs klasszis befejező emberünk. Klasszis?? Kb. semmilyen sincs.

Dzsudzsák adott három potenciális gólpasszt a második félidőben, csak ugye nincs aki ezeket berúgja.

Vannak pozitív dolgok ezzel együtt, az egyik pont Dzsudzsi játéka akin szerintem ma nem múlott, Vajda aki rendkívül veszélyes és egész meccsen fel alá megy szélen, megvan a kellő motiváció nála.

Na meg Ojediran akit talán el is tudna adni a klub elég jó pénzért ha mondjuk lesz még egy jó szezonja, bár nem kívánom, hogy elmenjen.

Előzmény: pippolinó (261324)
ivanandras Creative Commons License 12 órája -3 0 261336

Kulcspassz? Mármint az, hogy 5 méterről nem tudta befejelni Banai mellett? Hát végül is lehet kulcspassznak, meg gólpassznak nevezni, de az inkább egy újabb hibája.

Ezen kívül volt 2-3 faultja 20 perc alatt és kb. 0 jól megjátszott labdája.

Előzmény: pippolinó (261333)
ivanandras Creative Commons License 12 órája -3 0 261335

Nagyot harcolt a csapat, nagyon kellett is ez a győzelem, de azért a játék messze volt a frenetikustól. Bár várható volt, hogy az emberhátrányban játszó, betömörülő Dózsa ellen kb. még nehezebb lesz, mint 11 játékos ellen.

Soma, Romancsuk, Balázs, Domingues és Vajda is jól nyomták, utóbbi csak a második félidőben, de összjáték terén horváthkrisztoferi magasságokban járt már. A beálló Bódi-Loncar-Batai hármastól kirázott a hideg, ez nem minőség jelenleg sajnos.

Hihetetlenül fontos 3 pont, pont a buzimakik ellen, hajrágóllal. Nem tudom, tud-e elég erőt adni ez a fagyi ellen, de egy x jó lenne.

pippolinó Creative Commons License 12 órája -1 0 261334

Azért is jó volt ez a győzelem, mert így a várda is hajtani fog a győzelemért.

pippolinó Creative Commons License 12 órája -1 0 261333

Batairól beszélsz?Alig játszott pár percet és eldöntötte a kulcspasszal a meccset.Tényleg sz.r.

Előzmény: ivanandras (261332)