Keresés

Részletes keresés

Drloki Creative Commons License 2 órája 0 0 214092
Nekem tetszett a tegnapi DEAC meccs és Bárány játéka
Droli2 Creative Commons License 3 órája 0 0 214091

Bárány Donát megérne egy misét. Mindig odaér, jól elmozog a védőjéről, erőszakos, szerintem amúgy jobb, mint Zsóri. Remélem, télen már a nagycsapatban lesz. 

Előzmény: Hörbi (214090)
Hörbi Creative Commons License 13 órája 0 0 214090

DEAC-Csákvár (hosszabbítás után) 2:0

hallaignác Creative Commons License 15 órája 0 1 214089

"A hasonlatod pont megállja a helyét. Nagyjából annyi a különbség a Loki és a Sárvár között, mint a Torino és a Loki között."

Tudom. Azért írtam.

"Nem tudom mit vártál."

Elmondom: Azt vártam, hogy pörgünk, és elverjük őket, mint jég a határt. (1:6)

"Nyilván "lötyögés" volt, nyilván tudta mindenki, hogy győzünk."

Nekem nem nyilvánvaló a lötyögés. (A Torinó sem lötyögött)

"Nagyjából végig nálunk volt a labda, egy ilyen meccsbe ennyi szokott lenni. Legalább nem bundáztunk, szórakoztuk el az első félidőt mint a Vidi.."

A meccsben annyi van, amennyit beleteszünk. Elszórakoztunk egy csomó lehetőséget. Nem vigasztal, hogy ez nem egy félidőre koncentrálódott. Ebben az összefüggésben a Vidit pont nem értékelem, mert nem láttam, és nem is érdekel.

Előzmény: losik (214088)
losik Creative Commons License 16 órája 0 0 214088

A hasonlatod pont megállja a helyét. Nagyjából annyi a különbség a Loki és a Sárvár között, mint a Torino és a Loki között. És a különbség is háromgólos lett. Nem tudom mit vártál. Nyilván "lötyögés" volt, nyilván tudta mindenki, hogy győzünk. Nagyjából végig nálunk volt a labda, egy ilyen meccsbe ennyi szokott lenni. Legalább nem bundáztunk, szórakoztuk el az első félidőt mint a Vidi..

Előzmény: hallaignác (214085)
hallaignác Creative Commons License 16 órája 0 0 214087
hallaignác Creative Commons License 16 órája 0 0 214086

214085

Előzmény: losik (214084)
hallaignác Creative Commons License 16 órája 0 0 214085

Nem igazán az én műfajom az összefoglaló írása, ezt meghagyom majd csibunak, vagy juvefannak. A Sárvárnak nem sok momentuma volt, talán kétszer jutottak el érdemben a kapuig a vége fele. Sok helyzetet alakítottunk ki és sok mindent ki is próbálhattunk, a "problémám" az volt, hogy mindenki biztos volt a győzelemben, ezért egy lötyögéssel megelégedtünk. A Torinó nem ezt tanította nekünk.

Előzmény: cassano71 (214082)
losik Creative Commons License 16 órája 0 0 214084

miért is?

Előzmény: hallaignác (214083)
hallaignác Creative Commons License 17 órája -1 1 214083

Ha ez az NB1-ben történik, azt mondom okos, türelmes játékkal nyertünk. Így legelőször a flegmaság, majd a nagyképűség jutott eszembe.

Előzmény: Mapé (214081)
cassano71 Creative Commons License 17 órája 0 0 214082

Nem láttam sajnos, mit mutatott? Na meg nem csak ő hanem az egész csapat.

Előzmény: hallaignác (214079)
Mapé Creative Commons License 18 órája -1 0 214081

Szerencsére komolyan vettük.

Zolika. Creative Commons License 19 órája 0 0 214080
hallaignác Creative Commons License 20 órája 0 0 214079

Akkor lássuk mit mutat Csősz, Tőzsér helyén.

Előzmény: Mapé (214078)
Mapé Creative Commons License 20 órája 0 0 214078

Kosicky - Bényei, Kinyik, Barna, Ferenczi - Trujics, Haris, Csősz, Varga - Adeniji, Szécsi

Nagy, Kusnyír, Szatmári, Pávkovics, Tőzsér, Pintér, Bouoli

hallaignác Creative Commons License 1 napja -2 1 214077

Ez tényleg hülye duma, és nem is értem mi az anyád valagáért írtad le. Ráadásul nekem címezve.

Előzmény: ChristRea (214075)
skiss Creative Commons License 1 napja 0 0 214076
ChristRea Creative Commons License 1 napja 0 0 214075

ez akkora hülye duma szvsz, érdekes:

kézilabdában, jéghokiban, vízilabdában stb MINDENKI tud és kell védekezzen, csak fociban olyan qva nehéz elé állni a másiknak ... 

Előzmény: hallaignác (214065)
Creative Commons License 1 napja 0 2 214074

Van aki meg tud tanulni egy számára új posztot, van aki meg nem. Ferenczi pont nem. Nincs ezzel gond, csak nem kellene erőltetni.

Arról nem beszélve, hogy fizikálisan is alkalmasnak kell(ene) lennie rá, egy 65 kilós védő, nem annyira alkalmas, persze ez a helyezkedési hibákat nem magyarázza.

Ami a "visszafejlődőket" illeti, én úgy látom, hogy a kezdeti lelkesedés után - amit az első csapatba kerülés okozott - elkényelmesedtek az érintettek. Nincs hajtás, nincs koncentráció, kicsit "hátradőltek". Megtehetik, nincs kit beállítani helyettük, nincs versenyhelyzet.

Büszkén döngetjük a mellünket, mert saját nevelésű játékosok játszanak a csapatban, miközben meccsek óta magasan Garba és Trujics hajt a legjobban...

Előzmény: Sheverush (214070)
pippolinó Creative Commons License 2 napja 0 0 214073

Kicsit másképp látom.Ha gólt kap egy csapat a legkönnyebb a védelmet hibáztatni vagy leginkább a kapust(ezt itt szinte senki sem teszi meg valamiért)Pedig ő irányítja a védelmet, neki is jelentős része van benne ha gólt kapunk.Nagy bravúrokra képes, de vonalkapus és hatalmas potyákat is kaptunk róla.Nem biztos hogy Szatmárinak vagy a többi védőnek egyénileg több szarvashibája van mint Nagynak.Azzal hogy nem segítit a biztos kijövetelekkel a védelmet, igen nehéz helyzetbe hozza őket pontrúgásnál vagy beadásoknál.De nem rá akarom kihegyezni a mondanivalómat, hanem szerintem a középpályánk gyenge védekezésben.Tőzsér lassú,Haris sem az igazi, Kevin sem a védőmunkájáról híres.Megnézném pl. hogy Szatmári vagy bármelyik középpályásunk nyer meg több párharcot.Persze ha védő hibázik abból könnyen jön a gól, míg a középpályás hibáját még több lehetőség van javítani.Pontrúgásoknál is észrevettem, hogy a legutóbbi meccseken pl.Garba fogta ha jól emlékszem Feczesint és szépen kilökte a labda alól, csakúgy Kusnyírt is az utóbbi meccsek egyikén a csatár.Pedig ezek az ellenfél legjobban fejelő emberei voltak.Nem tudom ki osztja el az embereket ilyen esetben, de ebből még sok gólt fogunk kapni.

Reális-II Creative Commons License 2 napja 0 0 214072

Lehet már nem csak egyszeres válogatott lenne , ha eredeti posztján , egy sorral feljebb játszana . Meg az a fránya sérülés a legrosszabbkor jött , mikor behívták az U19-be. Nagyon nagy tehetség volt középen , kár volt "ballbunkót" csinálni belőle . Az alkata sem igazán védő tipus . Még most is több haszna lenne belőle a csapatnak , ha feljebb játszana , csak ahhoz kellene egy jó védőt kinevelni, vagy hozni . Az se volna baj , ha vagy 15kg izommal több lenne rajta , mint Janikán .

hallaignác Creative Commons License 2 napja 0 0 214071

Ezekre gondoltam én is, csak lusta vagyok ilyen sokat írni.

Sheverush Creative Commons License 2 napja 0 0 214070

Hát ja...

Nem akarom én őt ekézni, teszik elegen, és mostanában nem is róla kapjuk a gólokat. De... anno Mészi is támadóként kezdte, de pikkpakk megtanulta, hogy kell profin védekezni - olyannyira, hogy elvileg ma is kerettag. Sidibe (jó, valószínűleg neki több esze volt mint bárkinek) középhátvédből lett csatár, majd Beraneknél balhátvédet játszott megint, aztán azóta is csatár... Szóval azért ez tanulható lenne. És hát akkoriban kiemelkedtünk a hazai mezőnyből, sőt, KK-Európai szinten értelmezhető, ismert csapatunk volt, szóval működött is. Ehhez képest, Ferenczi - aki szerintem egy értelmes srác - évek óta szenved ezen a poszton, a többiek meg remek kezdés után éppen visszafejlődnek (Pávkovics, Szatmári, Kinyik) vagy megrekedtek (Kusnyír). Miért nem megy? Amióta végre van megint 2 rendes csatárunk, egyértelműen a hátvédsor a gyenge pontunk, pedig, ha megnézzük, kik játszanak ott, nem lenne amúgy reménytelen a helyzet.

losik Creative Commons License 2 napja 0 0 214069

Azóta már javították

Ebcsont42 Creative Commons License 2 napja 0 0 214068

Nincs más, hát véd. :)

hallaignác Creative Commons License 2 napja 0 0 214067

A C5-ből.

Előzmény: pippolinó (214066)
pippolinó Creative Commons License 2 napja 0 0 214066

Attól függ, honnan nézzük.

hallaignác Creative Commons License 2 napja 0 0 214065

Mindenki tudja, hogy nem balhátvéd.

Előzmény: Laci-papi (214061)
skiss Creative Commons License 2 napja 0 0 214064

Helyesen.:

Heraldikailag a jobbhátvédünkkel beszélgetett

Lokista10 Creative Commons License 2 napja 0 0 214063
De jó lenne ha ez lenne a legnagyobb bajunk 😃

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!