Keresés

Részletes keresés

Kosava Creative Commons License 10 órája -1 0 216648

Szerintem el is engedhetjük ezt az igazolás dolgot, legalábbis értelmes, posztra igazolásunk biztosan nem lesz. Nb2-es játékosok jöhetnek esetleg, akik majd a fakóban fognak játszani, majd nyáron egy más témájú cikk végére egy mondatban bejelentik, hogy elhagyták a klubot… 

Red and White Man Creative Commons License 12 órája 0 0 216647

Novákot kihúzhatjuk szerintem.. Szolnokon próbájátékon szerepel.. Sajbánnak nagyobb esélye lehet... 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (216624)
Sheverush Creative Commons License 13 órája 0 0 216646

Nem tudhatjuk, Kuttor tette-e ki, vagy ő akart inkább lépni. Te mitől vagy biztos az előbbiben?

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (216645)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 15 órája 0 0 216645

Miért nem Takácsot teszi ki a Kövesd Sajbán helyett?

Novákot miért nem marasztalja a Haladás kölcsön után a Kövesd és teszi ki Takácsot ?

Egyszerű, Kuttor ebből a hármasból Takácsot választotta. 

Választhatta volna Novákot vagy Sajbánt is. 

Takács maradt, ők mehetnek. 

Előzmény: Sheverush (216641)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 15 órája 0 0 216644

Ilyet nem írtam. 

Még külön oda is toltam zárójelben, hogy egy fociból kifelé menő Bajzát is gólkirály tudott lenni az NB2-ben. 

Előzmény: Lokista10 (216638)
OnlyLoki Creative Commons License 16 órája 0 0 216643

A csakfoci szerint Molnár Gábor is Diósgyőrbe igazol, jól erősítenek a szomszédok.

United79 Creative Commons License 17 órája 0 0 216642

De, remek zselét használt. Am magyar szinten bőven jó volt, csak a nemzetköziben sajnos már nem. De ezt még hányakról elmondhatnánk...

Sheverush Creative Commons License 18 órája 0 2 216641

Ez tényleg szarul hangzik így, de szerintem nem igaz.

Sajbán 107 percet volt pályán, Takács 72-t. Nem szorította ki. Az, hogy Sajbán hozzánk kerül, lehet más miatt is, pl. hogy neki ez nem volt elég, és menni akart. Nem tudjuk, lehet hogy tényleg el akarták passzolni, de a számok nem azt mutatják, hogy őt pont Takács szorította volna ki. Novák meg az NB2-ben játszott, vele megint nem lehet összehasonlítani. De ő 826 percet volt pályán, legalább meccsterhelést kapott rendesen, ami mostanában nem nagyon igaz az igazolásainkról.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (216637)
am83 Creative Commons License 18 órája 0 0 216640

Meg Remili is jó spíler volt.

Creative Commons License 22 órája 0 0 216639

Akit Takács kiszorított, azt inkább ne igazoljuk le...

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (216637)
Lokista10 Creative Commons License 22 órája 0 0 216638

Bajzát nem nyújtott semmit az NB1-ben?

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (216636)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 22 órája -1 0 216637

Takács Kövesden van, marad, Novák és Sajbán meg nem, azaz Takács kiszorította őket és megnyerte azt, hogy Zivzivadze elsőszámú cseréje lehessen :)

Előzmény: cassano71 (216625)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 22 órája 0 0 216636

Az NB2-es menők, a közelmúlt gólkirályai: Balajti, Birtalan(megint ő vezeti ) Daru, Lovrencsics B, Remili, Urbin, Bajzát, (amikor már kifelé ment), semmit nem tudtak nyújtani az NB1-ben.

Előzmény: DEBRECENIVSC (216633)
Creative Commons License 23 órája 0 0 216635

Nem is értem, eddig nem volt jellemző a simlisre, hogy ennyire elrugaszkodjon a valóságtól. De most...

Nincs senki, aki az orra alá dugná azt a kibaxott tabellát és rábökne a lőtt/kapott gólok oszlopokra?

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 23 órája -1 0 216634

Csibészesen vissza kellene hozni fél évre Halmosit.
Még csak egy hete jelentette be, hogy visszavonult, talán meggondolná magát, jó kondiban lehet, sokat nem kérne, Szombathelyen nem engedik, hogy segítsen.
Tökéletes választás lenne.

DEBRECENIVSC Creative Commons License 1 napja 0 0 216633

Amikor ajánlgattam Sajbánt én nem csatárként, hanem támadókp-ként ajánlottam, pedig akkor még csatárgondjaink is voltak. Sok gól mellé sok gólpasszt is kiosztott (39 gól 33 gólpassz az nb2-ben).

Előzmény: CensoredFan16 (216631)
magyarfutball Creative Commons License 1 napja 0 2 216632
CensoredFan16 Creative Commons License 1 napja 0 0 216631

Nem az előbbi két úriembert védve(mert Isten ments tőlük:)), de mindenki csak azt emlegeti, hogy mennyi csatárunk van.

Azért ott sem vagyunk olyan sokan... 

Jelenleg Baba,valamint Szécsi aki bevethető. Én Trujicot nem tartom csatárnak,inkabb szélső.

Pluszba ugye, ha felépül Garba és ennyi.

Egy sérülés vagy formahanyatlás(ami mostanság volt bőven), és már nincs is variációs lehetőség.

Persze máshol még ennyien sem vagyunk de akkor is:) 

Előzmény: DEBRECENIVSC (216630)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 1 napja 0 1 216630

Egyrészt, szerintem mindenki tudja, hogy vannak olyanok akik később érnek be, csak hogy debreceni példákat említsek (és ne Vardy-kat),az egyik ilyen Sigér (hova és hogyan? talán lehetőséget kell biztosítani és elválik), de Szécsiről is azt mondták, hogy minek ide ... most meg az egyik legjobbunk.

Másrészt meg Sajbán 24 éves (21-22 évesen fejlődött rengeteget), majd 1 hónapja töltötte be, de ami fő, hogy tisztelet a kivételnek, de a többség már hamarabb tör pálcát bárki felett akivel minket szóba hoznak (legyen az edző vagy játékos), mielőtt még egyáltalán a klub leigazolná. Ebbe a hibába nem kellene beleesni, majd úgy is eldönti az idő és ítél az utókor, már nem emlékszem Coulibaly esetében milyenek voltak a reakciók, de gondolom a nagyérdemű nem fogadta kitörő örömmel, amikor meglátták honnan is jött "az erősítés".

Harmadrészt, ha a kövesd jobb csapat nálunk (jelenleg jobb) és tegyük fel, hogy ők olyanokat igazolnak (mert úgy tűnik ők célirányosan igazolnak), akik szerintük pluszt tudnak adni a csapat játékába/játékához, akkor a miénkhez ne tudna? De annyira ne tudna, hogy már elméleti síkon is elutasítjuk a lehetőséget? :D Nem hiszem.

Szerintem jól járnánk vele, én Vitelkitől tartok sajnos, de neki is azt kívánom, ha már így alakult, hogy oda-vissza(oda) a fradit.

Előzmény: OnlyLoki (216628)
Red and White Man Creative Commons License 1 napja 0 0 216629

Ez mennyire biztos én két középpályást hallottam, hogy érkezik... Sajbán és Novák ugyan minek még két csatár... Annyi lenne akkor, hogy Tiszát lehetne rekeszteni velük.... Na mindegy meglátjuk... 

Előzmény: dalardas (216621)
OnlyLoki Creative Commons License 1 napja 0 0 216628

25 évesen hova szeretne fejlődni és leginkább hogyan???

Előzmény: DEBRECENIVSC (216627)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 1 napja -1 0 216627

Novákról talán még ez sem mondható el, de Sajbánról inkább a feljövőben lévő, még fejlődni vágyó és ami fontosabb fejlődni képes játékos jut eszembe. Sajbánt csatárposzton és támadóközéppályásként lehet bevetni, rendkívűl jól veszi érszre a lehetőségeket, és ezt nb2-es szinten elég jó százalékban használta ki és még mielőtt valaki kiemelné, hogy 'nb2-es szint', akkor meg kell jegyezni, hogy a Dorog nem nagyon jelentett neki problémát, hiszen mióta csatárt játszik 4 meccs 3 gól a Dorog ellen, de úgy gondolom az nb2 legjobbjai bőven elférnek egy nb1-es középcsapatba, de ha fejlődni is képes (tehát nem 27-29 éves) akkor akár még tovább is léphet. A kövesdnél azért nem játszik, mert Berecz, Molnár,Pekár és Zivzivadze a posztriválisai.

Messzemenő következtetéseket nehéz lenne 107 percnyi játékból levonni, de ez 7 meccsre oszlik szét és ezalatt lőtt 1 gólt. Az MK-ban viszont 3 meccs 3 gól és 2 gólpassz, ha más nem, jól jött volna az MK-ban.

Egyébként korábban játszottunk (pont 1 éve) a Budaörs ellen felkészülési meccset, Sajbán góllal jelentkezett ellenünk.

Előzmény: OnlyLoki (216622)
cassano71 Creative Commons License 1 napja 0 0 216626

Ja, amúgy Sajbánt láttam játszani is, sőt, többször is NB2-ben de ennyi, semmilyen nyomott nem hagyott bennem mert így külön nem emlékszem rá egyáltalán csak tény hogy pályán volt. Ezzel semmi rosszat nem akarok mondani amúgy, csak ez van. Remélem ha jön tud segíteni.

cassano71 Creative Commons License 1 napja 0 0 216625

Hát, én Sajbánról annyit tudok hogy hamist 9-est játszik talán, olyasmit mint Rudolf Gergő egy időben, meg hogy elég gólerős volt anno Budaörsön.

Mezőkövesden van most, ott meg nem egyszerű bekerülni a kezdőbe, az egy jó, masszív csapat most nem kevés pénzzel a háta mögött meg egy jó edzővel. Gondolom szeretne több játéklehetőséget, ez érthető.

De hogy mi kivásároljunk Kövesdről egy játékost? Nehezen képzelem el. Annyira emlékszem még, hogy egy haverom egyszer direkt megnézte vagyis figyelte egy meccsen valahol, mert már akkor is felmerült állítólag a szerződtetése és azzal jött vissza hogy "nem baj ha nem igazoljuk le". Na, ki tudja, ha jön akkor meglátjuk majd milyen.

Novák Csanádot láttam többször játszani, emlékszem is rá, még anno a Kecskemétből is, de volt ő sok helyen, Kövesden, Vasasnál, ZTE-nél, mit mondjak most róla? Magas, classic center, lesz egy új Takácsunk kb., de nála ügyesebb azért, gólerősnek nem gólerősebb. 

Nem világmegváltó játékosok, de éppen segíthetnek egy adott meccsen. 

Amúgy a Lokinak nem azon a poszton vannak jelenleg legnagyobb gondjai ahol ez a két ember játszik, ez a véleményem, hanem középső védő, balhátvéd és középső középpályás posztokon.  

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 1 napja -1 0 216624

Novák a szegény ember Giroud-ja.

Sajbánt életemben nem láttam játszani egyetlen percet sem. 

Gondolom ezzel kb mindenki így van. 

Mester111123 Creative Commons License 1 napja 0 0 216623

Támadók, de aligha jelentenének erősítést

OnlyLoki Creative Commons License 1 napja 0 0 216622

Nem tudom, érdemes-e tudni róluk bármit is azon kívül, hogy a gyenge középszerűséget képviselik.

dalardas Creative Commons License 1 napja 0 0 216621

Novák Csanád, és Sajbán Máté Szima titkos igazolásai!  Tudtok róluk valamit, milyen poszton játszanak?

Creative Commons License 1 napja 0 0 216620

Csak azért aggódom, hogy ez a Wijnaldum gyerek fogja-e tudni pótolni, a futóteljesítménye például eléggé aggályos

Előzmény: .titolesz. (216619)
.titolesz. Creative Commons License 1 napja 0 3 216619

A sérüléssel nem szabad viccelni, azt kívánom a csapatkapitányunknak, hogy csak akkor térjen vissza, ha száz százalékosan egészséges. Vagy még akkor sem. Pihenjen csak.

Előzmény: Té (216617)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!