Keresés

Részletes keresés

skiss Creative Commons License 25 órája 0 0 239133

Jó az amér' nem jó!

Előzmény: Red and White Man (239130)
LokiFan16 Creative Commons License 1 napja 0 0 239132

Kivételesen szerintem itt most a transfermarkt a bűnös. Aztán ki tudja... :D

Előzmény: nemertekafocihoz (239131)
nemertekafocihoz Creative Commons License 1 napja 0 0 239131

Most akkor megint nem sikerült a tényekről azonnal tájékoztatni a nagyérdeműt? Hinnye.

Előzmény: Red and White Man (239130)
Red and White Man Creative Commons License 1 napja 0 0 239130

Yaroslav Annich - Player profile | Transfermarkt

Csóró srác sokáig volt a mi játékosunk :D

Ha így van .... 

nemertekafocihoz Creative Commons License 1 napja 0 0 239129

Oh, ilyen edzésprogramot szerintem vagy 15 éve nem néztem. Nem is tudtam, hogy van. Szerintem akkor néztem utoljára, mikor gyerekként aláírásokért jártam ki edzésre :D

Előzmény: Mapé (239128)
Mapé Creative Commons License 1 napja 0 0 239128

Csapatok - Edzésprogram

Előzmény: nemertekafocihoz (239127)
nemertekafocihoz Creative Commons License 1 napja 0 0 239127

Lehet, én vagyok a helikopter, de sehol nem látok ilyen infót. Help.

Előzmény: Mapé (239126)
Mapé Creative Commons License 1 napja 0 0 239126

A honlap szerint szombaton 16 órakor a Nagyerdei Stadionban edzőmeccs az FC Minaj ellen.

Sheverush Creative Commons License 2 napja 0 0 239125

Jó, jó, Vratsa nem a világ közepe, de aki Barcelonában/Madridban nőtt fel, annak azért annyira nem éles a különbség. Az ok más lehet. 

Amit nem kérdezett meg senki még: mennyibe volt? A TM szerint 100.000 Eurót fizettünk érte, tehát kivásároltuk... Ez tényleg igaz lenne? 

Előzmény: kolera3 (239119)
LowKey Creative Commons License 2 napja -2 2 239124

https://dvsc.hu/dorian-babunski-a-dvsc-jatekosa/?fbclid=IwAR1VR-0LkF9sW2E4BjiYy8YqWgZ380HawaB4M2SsDnKQVtbOGoB2-kkSmc4

Hátha lesz belőle valami, legalább ő már egy olyan játékos aki játékban van és talán jó formában is. Az már csak hab lett volna a tortán ha úgy jön hogy a tesója meg megy...

GTPTK Creative Commons License 2 napja 0 0 239123

Igen igazad van! Bocsi ezt elfelejtettem

Előzmény: LokiFan16 (239121)
Laci-papi Creative Commons License 2 napja 0 0 239122

Fűzfői az első hullámkor - szükségből, de - jól mutatkozott be. Bene sem volt rossz. Csak merni kellene hozzájuk nyúlni.

Előzmény: LokiFan16 (239121)
LokiFan16 Creative Commons License 2 napja 0 0 239121

Ha jól tudom neki elég komoly sérülése volt nemrég, talán épp abból lábadozik még.

Viszont igen, fiatalok vannak.

Fűzfői, vagy éppen Fábián Bence mindketten utánpótlás válogatottak voltak, vagy épp most is azok. 

Előzmény: GTPTK (239120)
GTPTK Creative Commons License 2 napja 0 0 239120

Van balhatved, Bene Adam. Tavaly mikor lehetoseget kapott, nagyon jol jatszott. Ferenczi-Korhut parostol biztos, hogy rosszabb nem lenne. Csak lehetoseget kellene neki is adni...

Előzmény: LokiFan16 (239113)
kolera3 Creative Commons License 2 napja 0 0 239119

De hogy miért menne el Bulgáriából, amikor végre életében először jól ment neki, na azt nem értem, 

Mert ebben a posvány NB1-ben,egy kieső jelölt,mint mi is.Több pénzt adunk,mint ott.

A város élhető,szép,van közbiztonság. Az NB1 ideális közeg,van stadion,adott minden és egy erős közepes teljesítmény is elég.

Aki valaha járt Bulgáriában az onnan menekül.

Mondok jobbat,mivel ide van kötődésem is. A Sepsiben 5000-6000euro a top fizu egy játékosnak,nálunk jó pár játékos jobban keres.

Mondjuk ők a Vojvodinátol igazoltak ingyen,mi meg ...

Előzmény: Sheverush (239112)
LokiFan16 Creative Commons License 2 napja 0 0 239118

Ez teljesen így van, csak annyi ezzel is a probléma, hogy egy minőségibb játékos nem fog decemberben aláírni, legalábbis hozzánk nem. De mint ahogy látjuk még január közepén se nagyon. 

Előzmény: Droli1 (239117)
Droli1 Creative Commons License 2 napja 0 2 239117

Az ideális ugyebár az lenne, ha már ősszel menne a lehetséges jelöltek feltérképezése, decemberben már mennének a tárgyalások-szerződtetések, és a felkészülés elején már itt lenne az új játékos, és lenne ideje beilleszkedni. Miért érzem azt, hogy nálunk nem így megy, hanem januárban, a felkészülés közepén ad-hoc dobnak be neveket játékosügynökök, mi meg kapkodva nézzük, melyiket lehetne megcsípni? Ha most hozunk egy védőt, mire összeszokik a társaival, az idő. Emlékezzünk csak arra, hogy Deslandes is sokszor nem tudott együtt mozogni védőtársaival pl lesreállításnál, és nem azért, mert fogalmatlan, hanem egyszerűen az összeszokottság hiánya miatt. 

Ami az előnyünk lehet, az az állandóság. A csapatösszetétel minimálisat változott, összeszokottabb a társaság, ha megvan hozzá a csapategység is, azzal ellensúlyozni tudjuk a képességek hiányát. Jelenleg ebben bízom, másban nem is nagyon lehet. Meg hogy talán erőnlétileg jobban sikerült a felkészítés, mint az előző szezonokban, de erről sincsenek infóim, csak reménykedem. Mondjuk ha ez a kettő megvan, nem fogunk kiesni, és ez tényleg olyan dolog, ami nem a pénzen múlik, hanem a szakmai stáb felkészültségén.

Előzmény: Sheverush (239116)
Sheverush Creative Commons License 2 napja -3 0 239116

A védelem minden posztjára igazolhatunk nyugodtan, akár jobbhátvédet is. Baranyai messze van attól, hogy stabilan lehessen rá számítani hónapokon keresztül, és az eddigi gyakorlat azt mutatja, hogy a csapat harmada sérült tud lenni. Kusnyír a január végén térhet max. vissza edzésbe, de ha februárban egyből 90 percekre pályára küldjük, már megint felkapcsoltuk a baleklámpát. 

Amúgy én nem tudom, hogyan kezdhetne an nb1 a jelenlegi szabályok és trendek mellett majd február 15-én. Február elején fog tetőzni a járványhullám, és az esetszámok mindenhol az eddigi csúcs 4-5 szörösét adták (a mortalitás hálistennek nem)... Az nálunk napi átlag 40-50.000 eset lenne (ha lenne akkora tesztkapacitás). Vagy enyhítik a karanténszabályokat (szerintem kéne...), vagy rohadt sok karantén miatt pályára nem lépő játékos lesz (mert őket ugye tesztelik). Jelen szabályozás (!) szerint borítékolható, hogy meccsek fognak elmaradni a karantén miatt.

Előzmény: LokiFan16 (239113)
Zolika. Creative Commons License 3 napja 0 1 239115

A “Sándor fivérek” azért jól muzsikáltak ;)

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 3 napja 0 1 239114

Kupa...

Azt alsóbb osztályú csapat is nyerhet akár. 

Előzmény: losik (239108)
LokiFan16 Creative Commons License 3 napja -1 0 239113

A védőkkel kapcsolatban egy nagy probléma van(a jól ismert hiányosságokon kívül), hogy amíg valaki nem megy, addig valószínű jönni sem fog.

Kivétel lehet a két szélsőhátvéd poszt, viszont én ott Baranyaira nem igazolnék. Balhátvéd viszont jöhetne, a fene tudja hány éve már... 

Sheverush Creative Commons License 3 napja -1 2 239112

Ha jól emlékszem a Barcelona TV-s interjúra, ő a Real Madrid akadémiáján indult, ez volt a nagy sztori mögöttük, hogy az apuka is profi focista volt, a két fia a két nagy rivális akadémiájára járt.

Most megnéztem. A spanyoloknál nem futott be, a japán másodosztályban epizódszereplő volt, a bolgároknál viszont az első osztályú Botev Vratsánál 37 meccsen 13 gól. Különösen ősztől lendült be, betalált a CSZKA-nak is.

Nincs okunk rá, hogy prüszköljünk rá. Középcsatár meg kell, szóval welcome.

De hogy miért menne el Bulgáriából, amikor végre életében először jól ment neki, na azt nem értem, de majd egy oknyomozó újságíró biztos rákérdez. Bennem az is felmerül, hogy mennyire egészséges egy testvérpár a csapatban csoportdinamikai szempontból. Selim és Slimane, meg Leandro unokaöccse, Lucas Marcolini se hagyott erről olyan jó emlékeket, de ez még nem törvényszerű. Akkor egy-egy oszlopos kezdő ajánlott be egy ballaszt rokont, de most a jövevény tűnik bevethetőbb játékosnak. Érdekes lesz.

Ceterum censeo, ha nem igazolunk még védőket, végünk. Elég a hülyeségből. Augusztusban is látszott, hogy baj lesz ezekkel a védőkkel, most van esély valamit javítani a kereten.

Előzmény: LokiFan16 (239110)
nemertekafocihoz Creative Commons License 3 napja -1 1 239111

A 18 meccs/10 gól szezonbeli teljesítménye nem rossz. Konkrétan csapat idei 20 góljának a fele egy bolgár alsóházi csapatban. Nem egy meccshiánnyal küzdő formán kívüli spíler. Tényleg erősítésnek tűnik.

Előzmény: LokiFan16 (239110)
LokiFan16 Creative Commons License 3 napja -1 0 239110

Annak aki esetleg nem olvas Lokiblogot. Holnap érkezhet orvosira Babunski tesója. 

Droli1 Creative Commons License 3 napja 0 0 239109

Nem elbaszva lett, egyszerűen csak elment mellettünk a világ. Más klubok tudtak plusz forrásokat bevonni (most hagyjuk, hogy hogyan), mi nem. 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (239105)
losik Creative Commons License 3 napja 0 0 239108

Tavaly azért a jégkorongosok Magyar kupát nyertek, a kosarasok kupaezüstöt.

De ennyi. Túl sok helyen vagyunk. Akik sikeresek, ott van az az egy-két csapat és másban sehol sincsenek. 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (239105)
sunshine.77 Creative Commons License 3 napja 0 0 239107

Nem értelek, pl. tavaly is nyertünk egy bajnoki címet (foci) :-)

Viccet félretéve sajnos igen.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (239104)
Mapé Creative Commons License 3 napja 0 3 239106

Van egy remek Főnix Arénánk és egy stadionunk, csak a nézők hiányoznak belőle.

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 3 napja 0 2 239105

Megnéztem. 

Hátha érdekel valakit. 

Debrecen minden férfi és női csapatsportban esélytelen a bajnoki címre:

Foci:

Budapest, Székesfehérvár, Felcsút 

Kézi:

Veszprém, Szeged, Budapest, Győr 

Jégkorong:

Székesfehérvár 

Vízilabda: 

Budapest, Szolnok, Dunaújváros 

Kosár:

Szolnok, Szombathely, Sopron 

Röp:

Budapest, Kaposvár, Nyíregyháza

Etalon/szerintem nem csak nekem:

Sándor, Dombi majd Szima féle Loki

Komáromi Ákos és Köstner Vilmos féle Loki

Varga István féle Debreceni Dózsa 

DAHK - Razov

DeKo majd Vadkakasok 

Jól el lett ez baszva. 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (239104)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 3 napja 0 0 239104

Fociban még ennyi esélyünk sincs mint kézilabdában. 

A kéziben a Győr és a Fradi ellen kb semmi, hosszútávon.

Fociban ez Fradi, Vidi, Csút, plusz Kövesd és Honvéd ahol több a pénz. 

Ha feljön a Diósgyőr és a Vasas/Haladás ott is több lesz. 

Bajnoki címre minden csapatsportban esélytelen Debrecen?

Előzmény: Droli1 (239102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!