Keresés

Részletes keresés

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 17 órája 0 1 261278

KisEbedli bebaszta:)

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 17 órája 0 2 261277

Az igazán intelligens emberek tudnak jól hazudni mert nem felejtik el mit hazudtak korábban:)

Losikot nem kaptuk hazugságon. 

Na, most burkoltan jól megdícsértem vagy hazugnak neveztem:)

Tudja a faszom :)

A vita jó, de nem kell ezt véresen komolyan venni.

Jó arcok írnak ide, meg a blogra is, maradjon is így. 

 

Előzmény: Ebcsont42 (261271)
Ebcsont42 Creative Commons License 17 órája 0 0 261276

:)

Előzmény: losik (261274)
Ebcsont42 Creative Commons License 17 órája 0 0 261275

Kis butus, épp most írtam le azt, hogy hogyan hazudozol.. Fogadjunk, hogy fizikai fájdalmat okozna neked, ha nem manipulálnád a másik mondandóját állandóan!

Előzmény: losik (261273)
losik Creative Commons License 17 órája -2 0 261274

A Te korlátod pedig az, hogy egyszerű kérdésekre sem vagy képes válaszolni. 

Sokadjára sem.

 

Na mindegy. 

Pont.

Előzmény: Ebcsont42 (261271)
losik Creative Commons License 17 órája -2 0 261273

Te már csak tudhatod.

 

De nem szép lehazugoznod kolera olvtársat, mert a végén még meg akar keresni. 

 

 

Előzmény: Ebcsont42 (261271)
losik Creative Commons License 17 órája -1 0 261272

Ja és még valami:

 

Ezt is írta: "Kiváló kerete van,kiváló játékosokkal,30-40 éve nem volt hasonló magyar keret,amibe 3-4 ember nem beszél magyarul. Nemzetközi klasszisok vannak stb"

 

Ez a "jó edzőségének" az igazolása lehet vagy a szerencsésnek?

Előzmény: Ebcsont42 (261269)
Ebcsont42 Creative Commons License 17 órája 0 0 261271

Hazudni úgy is lehet, ha nem a teljes igazságot mondod el. Szóval már megint a korlátaidnál vagyunk.

Előzmény: losik (261270)
losik Creative Commons License 17 órája -2 0 261270

Még egyszer: Írtam olyat amit az olvtárs nem?

 

Nem először írja ezt a szerencs dolgot. Elemér is csak a szerencséje miatt csinálta meg a veretlen szezont, aztán egy hozzászólásban írta Rossi meg Blago tavalyi szerencséjét. Ha nem gondolná ezt fontosnak, akkor nem írná. 

Ettől még tarthatja jó edzőnek, (Bognárt is annak tartja...).

Tehát lehet logikus következtetés, hogy azért van Rossi a sikeres válogatott élén és nem Bognár, mert Rossi szerencsés. Szerinted is lehetne akár Bognár is a válogatott élén?

 

Ja és akkor Peti magas vagy nem? 

Előzmény: Ebcsont42 (261269)
Ebcsont42 Creative Commons License 17 órája -2 0 261269

"Rossi szerencsés, Blago is az volt. (Meg anno persze Elemér is a veretlen szezon alatt..)

Ez a fránya szerencse."

 

Konkrétan ez így azt jelenti, hogy Kolera szerint csak a szerencsén múltak dolgok. Ehhez képes Kolera azt írta, hogy Rossi jó edző és szerencsés is. Tudod, amiket leírsz mások véleményeként megjelölve, azok csak féligazságok. Na most a féligazságokról felénk az a hír járja, hogy azok bizony a legnagyobb hazugságok. Látványosan válogatsz a másik mondandójában, és csak a neked tetsző dolgokat emeled ki oly módon, hogy úgy tűnjön, hogy a másik "csak" ezt mondta. Így hamisítod meg újra és újra a másik tényleges mondandóját. Ügyes manipuláció is lehetne, de újra és újra lebuksz. Én ennek ellenére is szóba állok veled, mert el tudom azt fogadni, hogy ezek a te korlátaid, amiket nem tudsz meghaladni. (És most nem teszek sámlit a végére, mert én ezt komolyan is gondolom.)

Előzmény: losik (261268)
losik Creative Commons License 18 órája -1 0 261268

Bár megfogadtam, hogy nem szólok hozzád, el, mivel hazugsággal vádolsz, most muszáj.

Az "és" művelettel összekötött két állítás közül mindkettőnek igaznak kell lenni, hogy az állítás igaz legyen. Tehát ha én csak az egyik állítást veszem belőle az miért hazugság?

 

Peti magas és vékony. 

Ha én azt írom ezután, hogy Peti magas, akkor miért hazudnék?

Előzmény: Ebcsont42 (261266)
losik Creative Commons License 18 órája -2 0 261267

Te szóltál be(le) magadat viccesnek gondolva...

Előzmény: Leszi51 (261265)
Ebcsont42 Creative Commons License 18 órája 0 0 261266

"Rossi szerencsés"

Nem ezt írta kolera, hanem "de jó edző és szerencsés is." Losik, téged könnyebb hazugságon kapni, mint bármelyik politikust.

Előzmény: losik (261246)
Leszi51 Creative Commons License 18 órája 0 3 261265

Igen ebben nagyon jó vagy!

Kioktatni másokat a magas lóról!

Kicsit szerényebben a nagyképűség nem erény!

No pá!

Előzmény: losik (261258)
Ebcsont42 Creative Commons License 18 órája -1 0 261264

"Mert ő nem ért hozzá, de ti igen?" Bezzeg Te olyan okos vagy, hogy ezt helyből észreveszed, és az biztosan is úgy van. Már megint ez a majomszeretet..

Előzmény: losik (261235)
Ebcsont42 Creative Commons License 18 órája -1 1 261263

"Hadd legyek már elfogult a saját csapatom iránt." Az amit te és még néhányan előadtok itt, azt úgy hívják, hogy majomszeretet. Ennek viszont semmi köze nincs a realitásokhoz.

"Szerintem teljesen el vannak tájolva sokan a városban." Persze, hogy mindenki hülye erre felé csak Te vagy helikopter. :D

Előzmény: Sheverush (261234)
Ebcsont42 Creative Commons License 18 órája 0 1 261262

Itt nincs két opció. Itt maximum csak a mércéből van kettő. :D Tetszik, ahogy nem sz**sz a kútba, csak a kávára aztán meg belelököd. Az bezzeg rendben van, hogy győztes meccs után alpári stílusban felkérdezitek a "szarrágókat".

Előzmény: hallaignác (261228)
cassano711 Creative Commons License 19 órája -1 3 261261

Nem tisztem megvédeni losikot, de ennek mi értelme van, hogy fenyegeted?

Szerintem mindketten a Lokinak szurkoltok, annyit meg nem ér ez, hogy most Blago taktikájáról, a csapat játékáról stb. kinek mi a véleménye, hogy egymásnak ugorjatok.

Amúgy honnan jársz haza 2000 km-ről? Az szép. Csak nem London és a Wizzair járat? :-)

 

Előzmény: kolera4 (261251)
Creative Commons License 20 órája -1 0 261260

Én is, szerintem nem ciki.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (261253)
skiss Creative Commons License 20 órája 0 0 261259

Ma 7-től a Kossuthon Lőw Zsolttal lesz egy beszélgetés - nagyinterjú. Érdemes lesz belehallgatni

losik Creative Commons License 20 órája -1 0 261258

Tudod már nem az az időszak van, hogy ha netezni akarsz, akkor leülsz egy géphez, megvárod amíg bebootol, elindítod a betárcsázós internetet, stb. 

Örülök amúgy a hasznos hozzászólásodnak. Emelte a topic színvonalát...

Előzmény: Leszi51 (261256)
losik Creative Commons License 20 órája -1 0 261257

Szóval mi volt Bognárral az MTK-nál? Ezt többször átugrottad, mint általában minden ilyet.

Nem volt elég szerény a keret? Nem volt meg a kémia a fiával?

Előzmény: kolera4 (261252)
Leszi51 Creative Commons License 20 órája -2 1 261256

" Ha szórakozni akarok, akkor megyek moziba, vagy színházba. Vagy olvasok"

Komolyan? Mikor van időd szórakozni? Állandóan itt osztod az észt, vigyázz mert lassan elfogy:)

Előzmény: losik (261246)
losik Creative Commons License 20 órája 0 2 261255

Na jól van, megjelent az értelem...Már vártam ezt a fenyegetést, nem csalódtam. Ha neked ettől áll fel..

Szóval neked nagyobb elvárásaid vannak, mert te többet költesz? Egyéni szoc problem. Ettől nem vagy különb, még ha ezt is gondolod. 

 

 

Ha neked ennyi az értelmed, hogy a szurkolótársadat akarod megverni, akkor nemhogy különb nem vagy,  hanem..

 

Előzmény: kolera4 (261251)
losik Creative Commons License 21 órája -2 0 261254

Szerintem meg nem

Előzmény: kolera4 (261250)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 21 órája 0 1 261253

Szpari - Fradi elődöntő. 

Tudom, izé meg José de drukkolok a Nyíregynek. 

kolera4 Creative Commons License 22 órája -4 1 261252

Bognár: szerényebb kerettel,jobb eredményeket ért el, nem elsőre szerencséből,mint mondjuk Blago

Megnézném egy Lokinál mit tud.

Bekő: jók a meglátásai,belőle még jó edző lehetne

Szivic:  szerb ügyet nem tudom,azt igen jó meglátásai vannak,érdekes lenne itt és kockázatos is,ez igaz

 

2 külfüldi klasszis: őket szeretném ,de keretünk nincs rá

Boris: A játékosok mondtak jót róla,ahogy Sisáról is. Neki adnék egy esélyt.

Előzmény: Té (261249)
kolera4 Creative Commons License 22 órája -3 2 261251

Figyelj te fasz és a társalgást itt befejezem veled,majd a meccsen valahogy elkaplak.

Én néha 2000kmeket és százezreket költök arra lássam Blago fasz hátul passzolgatós fociját. 2 ide íróval találkoztam is,majd megerősítik neked elég gyorsan lehet látni rajtam ki vagyok és honnan,na meg kinek szurkolok.

Elhiszem neked mindegy a játék,meg minden mindegy, pinát otthon nem kapsz,örülsz ha kimész meccsre és ott kussba ülsz.

maximum a villamost koptatod és 2000 forintodba kerül egy loki meccs megnézése. Aztán hazamész és elmondod magadnak mekkora lokista vagy és te mindig minden körülmények között a lokiért élsz.

Nekem és jó pár embernek nem ennyi. Kifejezetten idegesít mikor szabadságomat,utazásomat igazítom egy meccshez és kapok egy adag hátul passzolós szart.

 

Fogalmad nincs ki vagyok ,azt tudom mikor még 20-30-an jártunk idegenben,egy losik nevű fene nagy lokistát nem láttam leszállni mellettem az Üllőin,meg a Megyerin a szétdobált buszból se láttam leszállni. Akkor csak a tv előtt voltál lokista,sok hasonló fórumozó társaddal.

Ennyit az érzelmi kötödős részről.  A többit személyesen,ha már megkérdőjelezed érzelmi kötődésem. Gndolom ott majd makogsz egy sort,hogy te nem is úgy gondoltad.

Előzmény: losik (261248)
kolera4 Creative Commons License 22 órája -1 1 261250

Azt hiszem ezzel most picit túl vállaltad magad. 

Előzmény: losik (261248)
Creative Commons License 24 órája -2 3 261249

Bognár Gyurit

Épp most foszlott szét a csodaedzői nimbusza, vajon rá mit raknál egy ilyen ötzakós sorozat után? Vagy csak Blagojevicsnél gáz egy-egy váratlan vereség?

 

Bekő Balázs

Az eddigi edzői pályafutása során olyan nagyot nem mutatott, ettől még persze lehet akár jó is, de elég rizikós lenne idehozni.

 

Sivic Tomislav

Voltak szép sikerei, meg nagy bukásai is az NB1-ben, itt vajon melyik lenne? Én nem próbálnám ki. Amúgy anno nem róla terjedt az a pletyka, hogy benne volt a fogadási csalásokban utazó szerb maffiában?

 

Luigi Di Baggio

Nem a mi zsebünknek való.

 

Michael Boris

Talán, bár ő is égett már meg a mennyeiben.

 

LucieneFavre

Gondolom ezt viccnek szántad, abszolút más kávéház.

Előzmény: kolera4 (261241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!