Keresés

Részletes keresés

skiss Creative Commons License 4 órája 0 0 211844
skiss Creative Commons License 5 órája 0 1 211843

itt egy jó videó. A mindenkinek fontos volt ez a dobogós hely. Önerőből, a mi kutyánk kölykeivel.

https://haon.hu/sport/helyi-sport/dvsc-paks-nem-lehet-betelni-a-lefujas-utani-pillanatokkal-3334715/

Mapé Creative Commons License 5 órája 0 1 211842

Zsórié az év gólja, Herczeg az év edzője!

lebesgue Creative Commons License 8 órája 0 0 211841

Mit nem adnék, ha mégis Lipcsei lenne a befutó, zsák a foltját...

Előzmény: Lokista10 (211840)
Lokista10 Creative Commons License 8 órája 0 0 211840
Na Feckó kilőve :)

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/puskas-akademia/nb-i-carrilloval-nem-tudott-megegyezni-a-puskas-akademia-o-lehet-a-befuto
skiss Creative Commons License 10 órája 0 3 211839
LokiFan16 Creative Commons License 11 órája 0 0 211838

Nemrég azt nyilatkozta, hogy ami volt egészségügyi problémája már megoldódott. Ettől függetlenül ez csak természetes lenne. 

Előzmény: OnlyLoki (211834)
jocón hallottam Creative Commons License 11 órája 0 0 211837

Jocón hallottam, Paksra megy.

Előzmény: lebesgue (211836)
lebesgue Creative Commons License 12 órája 0 0 211836

Ő Paksra fog menni, még ha mi többet is fizetnénk (nem hiszem).

Neki ott van az otthona, teljesen érthető, ahogy anno Égerre sem fújt senki.

Egyébként az is kérdéses, hogy van-e benne egyáltalán még 10-12 gól/szezon.

Előzmény: OnlyLoki (211835)
OnlyLoki Creative Commons License 12 órája 0 1 211835

Más! Erőcsatár gondunk van, Böde meg otthagyja a fradit a jelek szerint. Lehet, hogy szentségtörésnek tűnik, de ő megoldás lehetne erre a gondunkra.

OnlyLoki Creative Commons License 12 órája 0 0 211834

Azért az sincs kizárva, hogy nem szeretné, ha ez az életébe kerülne.

Előzmény: LokiFan16 (211833)
LokiFan16 Creative Commons License 13 órája 0 0 211833

Szerintem is viszi tovább, ez az élete és ennyi... :) 

Előzmény: ctvi (211831)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 14 órája 0 0 211832

A dagadtak meg isznak a bárban :)

Az Egyetemé a büfé úgy tudom és valamennyi százalékot ad a Lokinak. 

Előzmény: hallaignác (211830)
ctvi Creative Commons License 14 órája 0 0 211831

Be fogja vállalni szerintem, nem kell izgulni, mert senki nem várja el a csoportkört, azaz nyugodtan lehet játszani, mindenféle tét nélkül. Ha elérné a csapat a csoportkört, az óriási bravúr lenne, de ilyet elvárni jelenleg nem lehet. Nyugodtan, teher nélkül játszhatunk, minden meccs ajándék! Még akkor se lesz baj, ha mindent megteszünk a pályán, de mégis rommá veri a csapatot egy erősebb ellenfél. Ez egy jutalom játék, ahol nincsen veszteni valónk! Álljunk így hozzá!

Előzmény: cassano71 (211829)
hallaignác Creative Commons License 14 órája 0 0 211830

Nem tudom kinek a zsebét dagasztja a büfé, de valószínűleg nem a klubét és nem a stadionét. Amíg a sör fontosabb, mint a meccs, nyilván nem éri meg beruházni sem személyzetbe sem technológiába, hiszen a bevételre nincs hatással hogy az adott mennyiséget mennyi idő alatt adja el, így nem érdekelt a változásban. Ha a mérkőzés és a második félidő kezdetére kiürülne a büfé, valószínűleg gondolkodóba esne az illető.

Előzmény: Reális-II (211825)
cassano71 Creative Commons License 14 órája 0 0 211829

Minden verzió közül nyilván a legjobb, hogy Bandi vállal egy újabb szezont. Hátha.

Előzmény: ez meg az (211824)
JuveFan1897 Creative Commons License 14 órája 0 0 211828

Pont erre gondolok én is. MTK-s berkeken belül nagyon sokan fújnak a vezetőségre.

Előzmény: OnlyLoki (211819)
ez meg az Creative Commons License 15 órája 0 0 211827

sajnos a büfék és a kiszolgálás évek óta méltatlan egy ilyen stadionba,ezen változtassannak mert ez sajnos kritikán aluli! a másik a bemelegítésnél azok a zenék valami borzalmasak,nem lehetne valami olyat amitől meccs hangulat lesz vagy felpörögnek a szurkolók is meg a csapat,mert Koncz Zsuzsától nem fogunk!!

cassano71 Creative Commons License 15 órája 0 0 211826

Ebben lehet valami mert engem valaki meghívott egy kólára, elment érte még első félidő lefújása előtt és mikor visszaért vele már ment a második félidő. Ez nyilván nem túl pozitív.

A csapat szereplése viszont nagyon pozitív szerencsére. Várom hogy kit kapunk az EL-ben.

Előzmény: Reális-II (211825)
Reális-II Creative Commons License 15 órája 0 6 211825

Nagyon nagy gratuláció a csapatnak és a szurkolóknak is ! Szép munka volt .

Érdekes , már megint kerek számú közönség volt ! Kamu az egész , meccsek óta  . Egyébként szertintem most többen voltunk ,mint a bemondott . Tisztelettel megkérdezném az üzemeltetőket , hogy nem értesűltek arról , hogy az átlagnál nagyobb érdeklődés várható ? Talán még az elővételi jegyek száma is mutathatta , hogy nem három ezren leszünk . Miért nem készűltek fel rendesen ? Hogyan várható , hogy növekedjen a nézőszám ,ha egy üdítőért , sörért , 35 percet kell sorbe állni ? Gyakorlatilag a meccs egy harmadát a büfében tölti az ember , ha megszomjazik a gyerek , vagy a haver . Éppen két gól ment el . Mondjuk a TV-ben látuk a büfé előtt , de akkor teljesen mindegy , ha otthon a fotelból tesszük ezt . A B-nél egy büfé üzemelt ! A pultosok felkészütségéről /-letlenségéről/ inkább nem is beszélek . Nevetséges . Könyörgöm mennyen már ki valaki egy komolyabb angol, német, sőt szlovák stadionba és nézze meg , hogy ott hogyan csinálják . A DAC-nál, az ideiglenesen elrabolt területünkön 12 ezer nézőnél 5 perc alatt megkapja a jól megérdemelt sörét a szurkoló . Automata csapok , egyszerre 8 korsót tölt , gyors pultosok , gondolom ők szakemberek , nem egyetemista diák munkások . És mindenki gyorsan sorba kerűl . Berlinben szintén , csak ott 40 ezer az átlag , és meg angliáról nem is beszéltünk . Ha ott is ilyen tempóba menne , szerintem a szünet végére kibeleznék a kiszolgálókat . Ezek az aprónak tűnő dolgok , nem is olyan aprók . Ezt a tegnapi létszámot simán lehetne hozzni , csak ahhoz ezekre is kell gondolni . Nem csak a VIP szektor a fontos . Ott biztos rendben ment minden .

ez meg az Creative Commons License 16 órája 0 0 211824

Még 1 nap sem telt el a siker óta már azon pörögni hogy kondás lesz az edző... mikor Bandi lett akkor is mindenki bedobott mindenféle nevet aztán meglepetésre egyikse jött szóba,szóval várjunk már meg örüljünk egy kicsit aztán meglátjuk hogyan alakul a nyár!! Biztos lesz erősítés is,szóval ne mondjuk màr meg előre mindig mi fog történni ha nem tudjuk! Hajrá Loki! Szép volt fiúk!!

Ebcsont42 Creative Commons License 16 órája -1 0 211823

Ha Kondás itt ismét edző lehet, az nyílt beismerése annak, hogy magas a fű, és nem számolnak hosszabb távon se jegybevétellel..

Előzmény: cassano71 (211817)
Mapé Creative Commons License 17 órája 0 2 211822

20 éve történt

cassano71 Creative Commons License 17 órája 0 0 211821

Igen, ez könnyen meglehet, én is gondoltam rá. Hogy mi történhetett ott a háttérben nem tudom, de kis utalást tegnap Lucsánszky is tett rá: "mikor ide érkeztem már nagyon súlyos problémák voltak", "az NB I-es tagságunkat legkevésbé sem a pályán veszítettük el, ebbe egyéb körülmények is belejátszottak".

Hogy ezek aztán mik voltak ezek az egyéb körülmények azt csak ő, a játékosok, meg főleg a klubvezetés tudja gondolom.

Előzmény: OnlyLoki (211819)
OnlyLoki Creative Commons License 17 órája 0 0 211820

De miért ne vinné Bandi bá tovább a csapatot? De ha mégis úgy dönt, hogy nem viszi, akkor jöjjön inkább Feczkó a saját stábjával, legalább lesz egy normális erőnléti edzőnk!

Előzmény: cassano71 (211817)
OnlyLoki Creative Commons License 17 órája 0 1 211819

De az is lehet, hogy Feczkó nem adta a nevét bizonyos dolgokhoz, és a  kiesés már borítékolható volt...

Előzmény: cassano71 (211818)
cassano71 Creative Commons License 17 órája 0 0 211818

Nem tudom hogy Feczkó vagy Bódog mennyire válna be, senki nem tudja biztosra, de Bódognál kemény követelményke lennének az biztos, Feczkó szerintem nem esett ki az MTK-val, 7. helyen adta át a csapatot.

Volt egy rossz sorozata, a vezetőség úgy érezte egy edzőváltással kiránthatják a csapatot ebből, tévedtek. Utólag hoztak egy rossz döntést amivel kiejtették az MTK-t, Lucsánszky 9 meccsből 8x kikapott.  Hogy Feczkóval is kiestek volna-e azt nem tudni, soha nem derül ki, lehet igen, lehet nem.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (211816)
cassano71 Creative Commons License 17 órája 0 0 211817

Na jó, nem biztos, de azért amennyire tudom eléggé esélyes. Most nem fogom ide írni hogy ki mondta mert nem örülne neki. Lényeg hogy szó van róla, de tudtommal Feczkó is lehet.

De gondoljátok végig a klub egész játékospolitikáját és ebben benne van most az edzőválasztás is. Mi, ki tűnik esélyesnek? Egy gazdaságos megoldás nem? Ahol nem egy "külsős" jön aki hoz magával egy egész stábot akiket fizetni kell + magát az edzőt is fizetni kell, ez sok millió/hó. Nem egyszerűbb/logikusabb Kondás aki jön egy szál magában, mellé lehet tenni a jelenlegi komplett stábot, mindenkit ismer, játékosokat, közeget, őt is mindenki ismeri, nem kerül sokba...Na, elég sok minden szól mellette, főleg ha tudjuk hogy gondolkodik a klubvezetés.

+ Ha most félretesszük, hogy sokaknak nem szimpi, akkor azt lehet mondani az eredményei az utolsó szezont leszámítva elég jók voltak, két bajnoki címet hozott, egyet veretlenül.

Ami ellene szól és ami miatt a vezetőség valószínűleg elgondolkozhat azért rajta, hogy bevállalnak-e egy ilyen döntést, az a nagyon komoly ellenszenv ami övezi a szurkolók részéről. Nagy támadási felületet ad Szima ha besül az egész.

Tény hogy a bajnoki címek ellenére nem sikerült elfogadtatni magát igazán Kondásnak. Ez személyiségfüggő is erősen, ki ilyen ki olyan, Herczeg Bandi ha félretesszük hogy szakmailag nagyon jó, akkor is nyilván "szerethetőbb".

Na majd meglátjuk, hátha Bandi bá' vállal még egy szezont, de ha nem akkor azt gondolom akárki jön szinte biztos, hogy nem tudja megismételni ezt a mostani szezont. Ne legyen igazam.

Előzmény: OnlyLoki (211815)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 17 órája 0 0 211816

1000000 x Kondás mint Horváth Ferenc.
Ha Bódog idejönne olyat kapnának tőle a mi fiataljaink is, hogy kb októberben már ki kellene rúgni.
Feczkó tképpen kiesett az MTK-val.

Előzmény: JuveFan1897 (211814)
OnlyLoki Creative Commons License 17 órája 0 0 211815

Figyelj, elmúlt már április 1., ne poénkodjunk már ilyenekkel! Talán túl sok volt a néző vasárnap?

Előzmény: cassano71 (211808)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!