Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104905
Tartok tőle, hogy nem jönnénk ki jól egy ilyen találkozásból. Persze, ha már odáig eljutnánk, bánná a fene... :-)
Előzmény: Hörbi (104903)
i_3_14 Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104904
Vagy a Wolfsburggal...
Előzmény: Hörbi (104903)
Hörbi Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104903
ivanandras Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104902
Én pedig keresem azt a 16-18 év körüli alacsony csajszit, aki csinált rólam egy közös képet Rudival és megadta a számát :)
Creative Commons License 2009.05.24 0 0 104901
Delta09, megszerezhetnéd A-tól a fotókat, videókat!
Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104900
Megmondom: Nekem egy bajnoki ünneplés után, kell két nap pihenés. Ezért volt fontos a tegnapi győzelem.... :-)))
Előzmény: Törölt nick (104895)
idles Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104899
MILKACSAPAT
Előzmény: züfec (104877)
ChrisRea Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104898
Kellett az a tavalyi csalódás, hogy igazán értékeljük ezt a DIADALT.

ugyanakkor asszem Roy Keane megtette azt a szivességet hogy tárgyilagos kritikát adott a csapatról, a bajnokságról egy olyan meccsen ahol Magyar Bajnok és a Magyar Kupadöntős játszott....ezen nincs mit szépiteni.

Ilyenkor ambivalens egy Loki drukker érzései, egyrészt visszautasitja a kéretlen kritikát(fikázás), másrészt a vak is látja a szinvonalat, ehhez nem kell BL győztesnek lenni.

Hónapokkal ezelött leirtam hogy H Benitez Bandi átlépte az árnyékát (mtk meccs kapcsán), illetve már egy hete azt (független a helyezéstől), hogy a önmaga szintjén kihozta a maximumot a bajnoksából, ehhez csak gratulálni lehet.

Most tartunk ott ahol igazából 1-2 éve kellett volna, van egy fiatalos keret ami csak jobb lehet, lesz jobb is. Ez biztató. A kötelezőt már hozzuk, van mire épiteni lelkileg is de messze vagyunk attól hogy ez a maximum amire ez a Loki képes.

(egy felsőházas rendszerben már katunk volna pofonokat, igaz igy is)

Ha nem is egyértelmű de pozitiv irányba haladunk. Igaz legendák mennek el a csapattól akár évközben, de a legendák születnek is,
lásd akár Dzsudzsák akiről azt hittük hogy jól játszik, de azóta még arra is rátett 2 lapáttal, ambició, hit és alázat kérdése az egész.

és most jön az a rész amikor majd rá kell cáfolni Keanre.










Előzmény: Té (104867)
Hörbi Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104897
MTI, ma:

Az Újpest a második félidőben mutatott játékával és értelmetlen "belépőivel" igazolta, miért is nem nyerhette meg idén a bajnokságot...
Előzmény: Törölt nick (104886)
i_3_14 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104896
Foleg nekem :)
Előzmény: BaZx (104894)
BaZx Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104894
Szombaton nekünk lesz gyereknap:)
i_3_14 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104893
Gratulalok a CSAPATNAK!!!!
Jovo hetvegen "testkozelbol" is...

BAJNOKCSAPAT!!! BAJNOKCSAPAT!!!
i_3_14 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104892
Csak jovore lesznek profik :)
Előzmény: MZ/Y (104875)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104891

Hmm, ki követte el ezt a videót? ;)))))

Kösz a gratulációkat...;)

Előzmény: Törölt nick (104888)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104890
szép volt gratula a lokina
DINO Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104889
10 pont. :)
Előzmény: Törölt nick (104888)
Böőrke Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104885
Remélem aki eddig szapulta az edzőt az most bocsit kér tőle ...
Lecsó. Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104884
Én nem repestem, mikor Bandika lett az edző.
De a mi fiunk, a legkevesebb, hogy szorítunk érte, s elismerjük, hogy a bajnokság második felében sokat tett a sikerért!

Ő az első edzőnk akinél legalább annyi pontot szerzünk idegenben (34 pont!!!) , mint hazai pályán!

Első edzősködése idején belebukott a fiatalításba.
Most pedig a csúcsra jutott velük! Legjobb példa erre, hogy a mindenki által körülrajongott, legfiatalabb csapatnak kikiáltott MTK meccsen a kezdőnk fiatalabb volt, mint a kék-fehéreké!
Meccsről meccsre meg mert olyan dolgokat húzni, amivel mindenkit meglepett.

Köszönjük Bandi, köszönjük Mester!

És volt egy Tibikénk is! Mellékesen megemlítem, hogy élete egyik legjobb szezonján van túl Bombázó. A pályára lépések számát és a kevés játszott percet nézve egészen kiemelkedő a 2 gól + 8 gólpassz a kanadai táblán!!!

BAJNOKCSAPAT!!!

Előzmény: Té (104867)
Lorden1212 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104883
Sziasztok

http://hunsportvideo.site40.net/viewforum.php?f=21&start=25

Itt van az újpest elleni teljes meccsetek félidős anyaggal mindennel.
Aki ért hozzá vágja ki tibike nyilatkozatát és töltse fel valahova :O)
Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104882

Visszahozza legalább a 3000 eurókat? :-)

 

Micsoda egy szerencsétlen lúzer társaság ez az uppe. Szánalmasak.....

Előzmény: MZ/Y (104880)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104881
Lúzer Lázár és a mindenáron győzni győrben című vigjátékot láthattuk!!
4-3 nem oda:)
Tisza gyerek jók vagytok megint, esetleg jövőre? :)
Fasszopó újpest!!!
MZ/Y Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104880
Megköszönném, ha nem brahiból ment volna. :o)
Na, jó, kösz! :o)

(A 86.-ban ment 6.5+ gól x3.50-ért és 7.5+ gól x13-ért, ha egyenlítenek is, pénzemnél vagyok, de azért ez így mégiscsak jobb.)

Remélem, ti is emlékeztek, hogy ez a Győr, aki most mindent elkövetett a győzelemért, ellenünk hogy lefeküdt. Bori meg igazi tapló lett...
Előzmény: triman (104879)
triman Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104879
Gratulálok!
Előzmény: MZ/Y (104875)
Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104878
Te tucc valamit vazze! :-)
Előzmény: MZ/Y (104875)
züfec Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104877
Na, Győrben a helyükre kerülnek lassan a dolgok... 4-3
sylord Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104876

BAJNOKCSAPAT!

 

Gratula a csapatnak és a szakmai stábnak!

 

Remek volt a hangulat. :)

MZ/Y Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104875
Szünetben megtoltam a győrieket x11-ért apróval, csak az érzés kedvéért. :o)
Nemigen nyernek, ha kicsit is profik a lilák, odateszik magukat ma.
Előzmény: züfec (104869)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104874
MINDIG ÚPPE ÉS MINDIG CSAK JÖVŐRE!!!!!! :)
MEKKORA SZOPACS MINDEN ÉVBEN EZT HALLGATNI:)
DE ÉN ÉLVEZEM!!!
CSAK A LOKI!!!!
züfec Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104873
:))))))) Dupla kávé fííííling!
Előzmény: ivanandras (104871)
ivanandras Creative Commons License 2009.05.23 0 0 104871
Szeretném küldeni az egész topicban az alábbi számot :) Ha nincs még elég jó kedve a bandának, akkor ez tuti mosolyt csal az arcokra :P

http://www.horvathattila.hu/wp-content/uploads/mp3/mindigujpest2.wma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!